[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Przygotowania - Ekstraklasa - lato 2024
Uwaga! Informacje o sparingach są prowizoryczne i będą uaktualniane na bieżąco

Cracovia  
18.06

01.07-10.07 Warka
  29.06 Polonia Bytom
  03.07 Radomiak Radom
  06.07 AS Omónia Lefkossías
  10.07 Hapoel Beer Szewa
  13.07 SK Sigma Ołomuniec
  13.07 Podbeskidzie Bielsko-Biała

GKS Katowice  
17.06

24.06-30.06 Ustroń
  22.06 Widzew Łódź 1-3
  26.06 GKS Jastrzębie (Jastrzębie Zdrój)
  26.06 Polonia Bytom
  30.06 Hutnik Kraków
  06.07 Odra Opole
  13.07 Zagłębie Lubin

Górnik Zabrze  
21.06

30.06-09.07 Kirchberg
  29.06 Odra Opole
  ??? nieznany
  ??? nieznany
  06.07 Panathinaïkós AO
  13.07 FC Košice

Jagiellonia Białystok  
19.06

25.06-05.07 Opalenica
  28.06 SK Sigma Ołomuniec
  03.07 Miedź Legnica
  06.07 Legia Warszawa

Korona Kielce  
15.06
  22.06 Motor Lublin 1-1
  26.06 Radomiak Radom
  29.06 Ruch Chorzów
  06.07 Górnik Łęczna
  13.07 Piast Gliwice

Lech Poznań  
20.06

24.06-06.07 Wronki
  29.06 Lechia Gdańsk
  03.07 FC Baník Ostrawa
  06.07 Dundee FC
  13.07 FK Teplice

Lechia Gdańsk  
18.06

01.07-07.07 Władysławowo-Cetniewo
  22.06 Tylko Lechia Gdańsk 7-1
  29.06 Lech Poznań
  06.07 nieznany
  10.07 Chojniczanka Chojnice
  12.07 Wisła Płock

Legia Warszawa  
17.06

22.06-01.07 Kranzach
  21.06 Odra Opole 2-1
  24.06 Universitatea Craiova
  27.06 FC Botoșani
  30.06 Páfos FC
  06.07 Jagiellonia Białystok
  12.07 nieznany

Motor Lublin  
17.06

07.07-12.07 Kępa k. Sochocina
  22.06 Korona Kielce 1-1
  29.06 Widzew Łódź
  06.07 Resovia
  06.07 Znicz Pruszków
  12.07 Radomiak Radom

Piast Gliwice  
17.06

24.06-01.07 Opalenica
  22.06 Polonia Bytom 2-1
  26.06 Pogoń Szczecin
  30.06 Kotwica Kołobrzeg
  04.07 MFK Karviná
  13.07 Korona Kielce

Pogoń Szczecin  
17.06

20.06-30.06 Opalenica
  23.06 SK Sigma Ołomuniec
  26.06 Piast Gliwice
  29.06 FC Baník Ostrawa
  ??? nieznany

Puszcza Niepołomice  
17.06

25.06-28.06 Wola Chorzelowska
09.07-13.07 miejsce nieznane
  22.06 Ruch Chorzów 1-0
  28.06 Wisła Kraków
  03.07 Raków Częstochowa
  06.07 Polonia Bytom
  09.07 ŁKS Łódź
  13.07 Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Radomiak Radom  
17.06
  26.06 Korona Kielce
  27.06 nieznany
  03.07 Cracovia
  06.07 nieznany
  12.07 Motor Lublin

Raków Częstochowa  
16.06

23.06-05.07 Arłamów
  29.06 Stal Rzeszów
  03.07 Puszcza Niepołomice
  06.07 Maccabi Tel Awiw
  12.07 Odra Opole
  12.07 AS Omónia Lefkossías

Stal Mielec  
17.06
  26.06 Resovia
  29.06 Sandecja Nowy Sącz
  06.07 ŁKS Łódź
  12.07 Stal Rzeszów

Śląsk Wrocław  
17.06

18.06-21.06 Karpacz
24.06-03.07 Aigen im Mühlkreis
  21.06 Rokita 1946 Brzeg Dolny 4-0
  26.06 CFR Cluj
  29.06 Noa Erewan
  03.07 SK Slavia Praga
  06.07 Slezský FC Opawa
  13.07 FK Mladá Boleslav

Widzew Łódź  
17.06

01.07-09.07 Opalenica
  22.06 GKS Katowice 3-1
  29.06 Motor Lublin
  06.07 FC Baník Ostrawa
  13.07 nieznany

Zagłębie Lubin  
17.06

27.06-06.07 Moravske Toplice
  28.06 FK Budućnost (Podgorica)
  01.07 Rapid Bukareszt
  05.07 NK Nafta (Lendava)
  13.07 GKS Katowice

 

Napisz do nas