[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

PKO Ekstraklasa 2024/2025
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Cracovia 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Górnik Zabrze 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Jagiellonia Białystok 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Korona Kielce 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lech Poznań 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Legia Warszawa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Piast Gliwice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Pogoń Szczecin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Puszcza Niepołomice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Radomiak Radom 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Raków Częstochowa 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Stal Mielec 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Śląsk Wrocław 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Widzew Łódź 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Zagłębie Lubin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 GKS Katowice 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Lechia Gdańsk 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0
 Motor Lublin 0 0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0 0 0 0 0-0

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Cracovia    
 2 Górnik Zabrze    
 3 Jagiellonia Białystok    
 4 Korona Kielce    
 5 Lech Poznań    
 6 Legia Warszawa    
 7 Piast Gliwice    
 8 Pogoń Szczecin    
 9 Puszcza Niepołomice    
 10 Radomiak Radom    
 11 Raków Częstochowa    
 12 Stal Mielec    
 13 Śląsk Wrocław    
 14 Widzew Łódź    
 15 Zagłębie Lubin    
 16 GKS Katowice    
 17 Lechia Gdańsk    
 18 Motor Lublin    

Kolejka 1 - 20-21 lipca

Cracovia - Piast Gliwice 21 lipca, 14:45
GKS Katowice - Radomiak Radom 20 lipca, 14:45
Jagiellonia Białystok - Puszcza Niepołomice 19 lipca, 18:00
Lech Poznań - Górnik Zabrze 21 lipca, 17:30
Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 20 lipca, 20:15
Motor Lublin - Raków Częstochowa 21 lipca, 20:15
Pogoń Szczecin - Korona Kielce 20 lipca, 17:30
Stal Mielec - Widzew Łódź 22 lipca, 19:00
Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 19 lipca, 20:30

Kolejka 2 - 27-28 lipca

Korona Kielce - Legia Warszawa 28 lipca, 20:15
Lechia Gdańsk - Motor Lublin 26 lipca, 20:30
Piast Gliwice - Śląsk Wrocław 28 lipca, 17:30
Puszcza Niepołomice - Górnik Zabrze 26 lipca, 18:00
w Krakowie; na stadionie Cracovii
Radomiak Radom - Jagiellonia Białystok 27 lipca, 17:30
Raków Częstochowa - Cracovia 29 lipca, 19:00
Stal Mielec - GKS Katowice 27 lipca, 14:45
Widzew Łódź - Lech Poznań 27 lipca, 20:15
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin 28 lipca, 14:45

Kolejka 3 - 3-4 sierpnia

Cracovia - Widzew Łódź
GKS Katowice - Raków Częstochowa
Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec
Lech Poznań - Lechia Gdańsk
Legia Warszawa - Piast Gliwice
Motor Lublin - Korona Kielce
Śląsk Wrocław - Radomiak Radom
Zagłębie Lubin - Puszcza Niepołomice

Kolejka 4 - 10-11 sierpnia

Korona Kielce - Cracovia
Lechia Gdańsk - Zagłębie Lubin
Motor Lublin - Jagiellonia Białystok
Piast Gliwice - GKS Katowice
Pogoń Szczecin - Stal Mielec
Puszcza Niepołomice - Legia Warszawa
w Krakowie; na stadionie Cracovii
Radomiak Radom - Górnik Zabrze
Raków Częstochowa - Lech Poznań
Widzew Łódź - Śląsk Wrocław

Kolejka 5 - 17-18 sierpnia

GKS Katowice - Motor Lublin
Górnik Zabrze - Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok - Cracovia
Legia Warszawa - Radomiak Radom
Pogoń Szczecin - Widzew Łódź
Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk
w Krakowie; na stadionie Cracovii
Stal Mielec - Piast Gliwice
Śląsk Wrocław - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Lech Poznań

Kolejka 6 - 24-25 sierpnia

Cracovia - Górnik Zabrze
GKS Katowice - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Stal Mielec
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Raków Częstochowa
Motor Lublin - Puszcza Niepołomice
Piast Gliwice - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Legia Warszawa
Widzew Łódź - Radomiak Radom

Kolejka 7 - 31 sierpnia-1 września

Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Widzew Łódź
Legia Warszawa - Motor Lublin
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław
Puszcza Niepołomice - Korona Kielce
w Krakowie; na stadionie Cracovii
Radomiak Radom - Cracovia
Raków Częstochowa - Piast Gliwice
Stal Mielec - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - GKS Katowice

Kolejka 8 - 14-15 września

Cracovia - Pogoń Szczecin
GKS Katowice - Widzew Łódź
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Radomiak Radom
Legia Warszawa - Raków Częstochowa
Motor Lublin - Górnik Zabrze
Piast Gliwice - Puszcza Niepołomice
Śląsk Wrocław - Stal Mielec

Kolejka 9 - 21-22 września

Górnik Zabrze - GKS Katowice
Jagiellonia Białystok - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Legia Warszawa
Puszcza Niepołomice - Cracovia
w Krakowie; na stadionie Cracovii
Radomiak Radom - Korona Kielce
Raków Częstochowa - Zagłębie Lubin
Stal Mielec - Motor Lublin
Widzew Łódź - Piast Gliwice

Kolejka 10 - 28-29 września

Cracovia - Stal Mielec
GKS Katowice - Pogoń Szczecin
Korona Kielce - Lech Poznań
Lechia Gdańsk - Widzew Łódź
Legia Warszawa - Górnik Zabrze
Motor Lublin - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa - Puszcza Niepołomice
Zagłębie Lubin - Radomiak Radom

Kolejka 11 - 5-6 października

Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
Lech Poznań - Motor Lublin
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Puszcza Niepołomice - GKS Katowice
w Krakowie; na stadionie Cracovii
Radomiak Radom - Raków Częstochowa
Stal Mielec - Lechia Gdańsk
Śląsk Wrocław - Cracovia
Widzew Łódź - Korona Kielce

Kolejka 12 - 19-20 października

Cracovia - Lech Poznań
GKS Katowice - Śląsk Wrocław
Górnik Zabrze - Stal Mielec
Korona Kielce - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - Legia Warszawa
Motor Lublin - Widzew Łódź
Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin - Jagiellonia Białystok

Kolejka 13 - 26-27 października

Cracovia - Motor Lublin
Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
Lech Poznań - Radomiak Radom
Legia Warszawa - GKS Katowice
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Puszcza Niepołomice
Stal Mielec - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Raków Częstochowa
Widzew Łódź - Górnik Zabrze

Kolejka 14 - 2-3 listopada

GKS Katowice - Korona Kielce
Górnik Zabrze - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Cracovia
Legia Warszawa - Widzew Łódź
Motor Lublin - Pogoń Szczecin
Puszcza Niepołomice - Lech Poznań
w Krakowie; na stadionie Cracovii
Radomiak Radom - Piast Gliwice
Raków Częstochowa - Stal Mielec
Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Cracovia - GKS Katowice
Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa
Korona Kielce - Lechia Gdańsk
Lech Poznań - Legia Warszawa
Piast Gliwice - Motor Lublin
Pogoń Szczecin - Radomiak Radom
Stal Mielec - Puszcza Niepołomice
Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze
Widzew Łódź - Zagłębie Lubin

Kolejka 16 - 23-24 listopada

Górnik Zabrze - Piast Gliwice
Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - GKS Katowice
Lechia Gdańsk - Pogoń Szczecin
Legia Warszawa - Cracovia
Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź
w Krakowie; na stadionie Cracovii
Radomiak Radom - Stal Mielec
Raków Częstochowa - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Motor Lublin

Kolejka 17 - 30 listopada-1 grudnia

Cracovia - Zagłębie Lubin
GKS Katowice - Lechia Gdańsk
Korona Kielce - Górnik Zabrze
Motor Lublin - Radomiak Radom
Piast Gliwice - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
Stal Mielec - Legia Warszawa
Śląsk Wrocław - Puszcza Niepołomice
Widzew Łódź - Raków Częstochowa

Kolejka 18 - 7-8 grudnia

Górnik Zabrze - Lech Poznań
Korona Kielce - Pogoń Szczecin
Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Piast Gliwice - Cracovia
Puszcza Niepołomice - Jagiellonia Białystok
w Krakowie; na stadionie Cracovii
Radomiak Radom - GKS Katowice
Raków Częstochowa - Motor Lublin
Widzew Łódź - Stal Mielec
Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Kolejka 19 - 1-2 lutego

Cracovia - Raków Częstochowa
GKS Katowice - Stal Mielec
Górnik Zabrze - Puszcza Niepołomice
Jagiellonia Białystok - Radomiak Radom
Lech Poznań - Widzew Łódź
Legia Warszawa - Korona Kielce
Motor Lublin - Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
Śląsk Wrocław - Piast Gliwice

Kolejka 20 - 8-9 lutego

Korona Kielce - Motor Lublin
Lechia Gdańsk - Lech Poznań
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
Puszcza Niepołomice - Zagłębie Lubin
w Krakowie; na stadionie Cracovii
Radomiak Radom - Śląsk Wrocław
Raków Częstochowa - GKS Katowice
Stal Mielec - Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź - Cracovia

Kolejka 21 - 15-16 lutego

Cracovia - Korona Kielce
GKS Katowice - Piast Gliwice
Górnik Zabrze - Radomiak Radom
Jagiellonia Białystok - Motor Lublin
Lech Poznań - Raków Częstochowa
Legia Warszawa - Puszcza Niepołomice
Stal Mielec - Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław - Widzew Łódź
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk

Kolejka 22 - 22-23 lutego

Cracovia - Jagiellonia Białystok
Korona Kielce - Śląsk Wrocław
Lech Poznań - Zagłębie Lubin
Lechia Gdańsk - Puszcza Niepołomice
Motor Lublin - GKS Katowice
Piast Gliwice - Stal Mielec
Radomiak Radom - Legia Warszawa
Raków Częstochowa - Górnik Zabrze
Widzew Łódź - Pogoń Szczecin

Kolejka 23 - 1-2 marca

Górnik Zabrze - Cracovia
Jagiellonia Białystok - GKS Katowice
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin - Lech Poznań
Puszcza Niepołomice - Motor Lublin
w Krakowie; na stadionie Cracovii
Radomiak Radom - Widzew Łódź
Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk
Stal Mielec - Korona Kielce
Zagłębie Lubin - Piast Gliwice

Kolejka 24 - 8-9 marca

Cracovia - Radomiak Radom
GKS Katowice - Zagłębie Lubin
Korona Kielce - Puszcza Niepołomice
Lech Poznań - Stal Mielec
Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze
Motor Lublin - Legia Warszawa
Piast Gliwice - Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław - Pogoń Szczecin
Widzew Łódź - Jagiellonia Białystok

Kolejka 25 - 15-16 marca

Górnik Zabrze - Motor Lublin
Jagiellonia Białystok - Lech Poznań
Pogoń Szczecin - Cracovia
Puszcza Niepołomice - Piast Gliwice
w Krakowie; na stadionie Cracovii
Radomiak Radom - Lechia Gdańsk
Raków Częstochowa - Legia Warszawa
Stal Mielec - Śląsk Wrocław
Widzew Łódź - GKS Katowice
Zagłębie Lubin - Korona Kielce

Kolejka 26 - 29-30 marca

Cracovia - Puszcza Niepołomice
GKS Katowice - Górnik Zabrze
Korona Kielce - Radomiak Radom
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
Motor Lublin - Stal Mielec
Piast Gliwice - Widzew Łódź
Śląsk Wrocław - Lech Poznań
Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa

Kolejka 27 - 5-6 kwietnia

Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
Lech Poznań - Korona Kielce
Pogoń Szczecin - GKS Katowice
Puszcza Niepołomice - Raków Częstochowa
w Krakowie; na stadionie Cracovii
Radomiak Radom - Zagłębie Lubin
Stal Mielec - Cracovia
Śląsk Wrocław - Motor Lublin
Widzew Łódź - Lechia Gdańsk

Kolejka 28 - 12-13 kwietnia

Cracovia - Śląsk Wrocław
GKS Katowice - Puszcza Niepołomice
Korona Kielce - Widzew Łódź
Lechia Gdańsk - Stal Mielec
Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
Motor Lublin - Lech Poznań
Piast Gliwice - Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa - Radomiak Radom
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze

Kolejka 29 - 19 kwietnia

Jagiellonia Białystok - Zagłębie Lubin
Lech Poznań - Cracovia
Legia Warszawa - Lechia Gdańsk
Piast Gliwice - Korona Kielce
Pogoń Szczecin - Raków Częstochowa
Puszcza Niepołomice - Radomiak Radom
w Krakowie; na stadionie Cracovii
Stal Mielec - Górnik Zabrze
Śląsk Wrocław - GKS Katowice
Widzew Łódź - Motor Lublin

Kolejka 30 - 26-27 kwietnia

GKS Katowice - Legia Warszawa
Górnik Zabrze - Widzew Łódź
Korona Kielce - Jagiellonia Białystok
Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
Motor Lublin - Cracovia
Puszcza Niepołomice - Pogoń Szczecin
w Krakowie; na stadionie Cracovii
Radomiak Radom - Lech Poznań
Raków Częstochowa - Śląsk Wrocław
Zagłębie Lubin - Stal Mielec

Kolejka 31 - 3-4 maja

Cracovia - Lechia Gdańsk
Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
Korona Kielce - GKS Katowice
Lech Poznań - Puszcza Niepołomice
Piast Gliwice - Radomiak Radom
Pogoń Szczecin - Motor Lublin
Stal Mielec - Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Widzew Łódź - Legia Warszawa

Kolejka 32 - 10-11 maja

GKS Katowice - Cracovia
Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław
Lechia Gdańsk - Korona Kielce
Legia Warszawa - Lech Poznań
Motor Lublin - Piast Gliwice
Puszcza Niepołomice - Stal Mielec
w Krakowie; na stadionie Cracovii
Radomiak Radom - Pogoń Szczecin
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok
Zagłębie Lubin - Widzew Łódź

Kolejka 33 - 17-18 maja

Cracovia - Legia Warszawa
GKS Katowice - Lech Poznań
Korona Kielce - Raków Częstochowa
Motor Lublin - Zagłębie Lubin
Piast Gliwice - Górnik Zabrze
Pogoń Szczecin - Lechia Gdańsk
Stal Mielec - Radomiak Radom
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź - Puszcza Niepołomice

Kolejka 34 - 24-25 maja

Górnik Zabrze - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin
Lech Poznań - Piast Gliwice
Lechia Gdańsk - GKS Katowice
Legia Warszawa - Stal Mielec
Puszcza Niepołomice - Śląsk Wrocław
w Krakowie; na stadionie Cracovii
Radomiak Radom - Motor Lublin
Raków Częstochowa - Widzew Łódź
Zagłębie Lubin - Cracovia

Baraże o udział w PKO Ekstraklasie

Betclic I liga 2024/2025

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas