[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2022/2023 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 

 
   

Ostatnia aktualizacja: 22 czerwca 2024, 23:18:44

Legenda - kolorem zielonym oznaczono transfery pewne do klubu, czerwonym transfery pewne z klubu, zaś czarnym "przymiarki". Kliknij na nazwisko zawodnika, aby uzyskać więcej informacji o nim. W zestawieniu uwzględniono także przesunięcia pomiędzy pierwszą i drugą drużyną tego samego klubu.

Cracovia  
Przychodzą: Filip Bednarek (B - Lech Poznań), Jakub Jugas (O - powrót po kontuzji), Maciej Kikolski (B - GKS Tychy), Fabian Mrozek (B - Liverpool FC), Henrich Ravas (B - New England Revolution), Jakub Szumski (B - Samsunspor Kulübü), Witalij Tkaczuk (P - Unia Tarnów), Oskar Wójcik (O - GKS Bełchatów), Maksymilan Czerwiński (junior), Wiktor Mamroł (junior)

Odchodzą: Eneo Bitri (O - Vålerengens IF), Mathias Hebo Rasmussen (P - Lyngby BK, Górnik Zabrze, Ålborg Boldspilklub, Odense Boldklub, SønderjyskE), Lukáš Hroššo (B - ?), David Jablonský (O - ?), Benjamin Källman (N - Legia Warszawa), Patryk Makuch (N - Raków Częstochowa), Takuto Oshima (P - Motor Lublin), Michał Rakoczy (P - Genoa CFC 1893), Cornel Râpă (O - FC UTA (Arad)), Adam Wilk (B - Stal Stalowa Wola)

GKS Katowice  
Przychodzą: Borja Galán (N - Odra Opole), Szymon Kądziołka (P - Stal Rzeszów), Lukas Klemenz (O - Górnik Łęczna), Bartosz Nowak (P - Raków Częstochowa)

Odchodzą: Christian Alemán (P - ?), Antoni Kozubal (P - Lech Poznań)

Górnik Zabrze  
Przychodzą: Karol Czubak (N - Arka Gdynia), Mathias Hebo Rasmussen (P - Cracovia), Patrik Hellebrand (P - SK Dynamo České Budějovice), Josema (O - Ruch Chorzów), Filip Majchrowicz (B - Radomiak Radom), Manu Sánchez (O - CD Castellón), Hide Vitalucci (P - Chojniczanka Chojnice), Nikodem Zielonka (P - Zagłębie Sosnowiec) , Łukasz Zwoliński (N - Raków Częstochowa)

Odchodzą: Daniel Bielica (B - NAC (Breda)), Lawrence Ennali (P - Hamburger SV , Lech Poznań), Adrián Kaprálik (P - ŠK Slovan Bratysława), Dani Pacheco (N - ?), Boris Sekulić (O - ?), Michal Sipľak (O - Puszcza Niepołomice )

Jagiellonia Białystok  
Przychodzą: Lamine Diaby-Fadiga (N - Paris FC), Maksymilian Stryjek (B - Crewe Alexandra FC), Michał Surzyn (P - Odra Opole) , Filip Wolski (P - Lech Poznań), David Widlarz (TSV Bayer 04 Leverkusen (j))

Odchodzą: Zlatan Alomerović (B - AEK (Larnaka)), Kaan Caliskaner (N - Braunschweiger TSV Eintracht 1895), Tomasz Kupisz (P - ?), José Naranjo (P - ?), Bojan Nastić (O - ?), Vinícius Matheus (N - ?), Damian Wojdakowski (P - kontuzja)

Korona Kielce  
Przychodzą: Marcin Cebula (P - Raków Częstochowa), Maciej Kikolski (B - GKS Tychy), Igor Kośmicki (O - Stomil Olsztyn), Jakub Kowalski (P - Korona II Kielce), Miłosz Kozak (P - Ruch Chorzów), Konrad Matuszewski (O - Warta Poznań) , Miguel Luís (P - Warta Poznań), Shuma Nagamatsu (P - Znicz Pruszków) , Radosław Seweryś (O - Wisła Puławy) , Oskar Sewerzyński (P - Korona II Kielce) , Marcel Stefaniak (O - Olimpia Elbląg), Hubert Zwoźny (P - Radunia Stężyca), Adam Hańćko (junior), Kacper Czepielik (junior), Konrad Ciszek (Korona II Kielce), Michał Mikielewicz (Korona II Kielce), Natan Niedźwiedź (junior), Nikodem Kuzera (Korona II Kielce)

Odchodzą: Marius Briceag (O - ?), Konrad Forenc (B - ?), Petteri Forsell (P - ?), Fredrik Krogstad (P - ?), Bartosz Kwiecień (O - Miedź Legnica), Jakub Łukowski (P - Widzew Łódź), Kyryło Petrow (P - ?), Jacek Podgórski (O - Miedź Legnica), Dalibor Takáč (P - ?)

Lech Poznań  
Przychodzą: Jakub Antczak (P - Odra Opole), Filip Borowski (O - Warta Poznań), Igor Brzyski (P - Lech II Poznań) , Karol Czubak (N - Arka Gdynia), Lawrence Ennali (P - Górnik Zabrze), Tymoteusz Gmur (P - Lech II Poznań) , Kamil Jakóbczyk (N - Lech II Poznań) , Antoni Kozubal (P - GKS Katowice), Maksymilian Pingot (O - Stal Mielec), Ángel Rodado (N - Wisła Kraków), Igor Stankiewicz (P - Lech II Poznań) , Filip Wilak (N - Ruch Chorzów), Kacper Wołowiec (O - Lech II Poznań)

Odchodzą: Filip Bednarek (B - Cracovia), Barry Douglas (O - ?), Maksymilian Dziuba (P - GKS Tychy), Filip Marchwiński (P - Bologna FC 1909), Mateusz Pruchniewski (B - Pogoń Siedlce), Artur Sobiech (N - ?), Kristoffer Velde (P - ?), Filip Wolski (P - Jagiellonia Białystok)

Lechia Gdańsk  
Przychodzą: Bartosz Borkowski (P - Gedania Gdańsk) , João Nunes (O - Casa Pia AC) , Hide Vitalucci (P - Chojniczanka Chojnice), Szymon Weirauch (B - Zagłębie Lubin), David Widlarz (TSV Bayer 04 Leverkusen (j)), Oliwer Pospieszny (junior) , Patryk Łuszcz (junior) , Sanel Bojadzic (Levanger FK)

Odchodzą: Dawid Bugaj (O - SPAL 2013), Antoni Mikułko (B - Wieczysta Kraków), Jakub Sypek (P - Widzew Łódź), Łukasz Zjawiński (N - Polonia Warszawa)

Legia Warszawa  
Przychodzą: Makana Baku (P - OFI), Kacper Chodyna (P - Zagłębie Lubin), Bartłomiej Ciepiela (P - Resovia), Claude Gonçalves (P - Łudogorec Razgrad), Filip Jagiełło (P - Spezia Calcio), Benjamin Källman (N - Cracovia), Viktor Karolak (O - Legia II Warszawa), Maciej Kikolski (B - GKS Tychy), Jakub Kisiel (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Gabriel Kobylak (B - Radomiak Radom), Luquinhas (P - Fortaleza EC), Jordan Majchrzak (N - Puszcza Niepołomice), Marcel Mendes-Dudziński (B - SL e Benfica), Ramil Mustafajew (O - powrót po kontuzji), Jean-Pierre Nsame (N - Como 1907), Tomasz Pieńko (P - Zagłębie Lubin), Arkadiusz Reca (O - Spezia Calcio), Ángel Rodado (N - Wisła Kraków), Igor Strzałek (P - Stal Mielec), David Widlarz (TSV Bayer 04 Leverkusen (j)), Greg Docherty (Hull City AFC), Killian Corredor (Rodez Aveyron Football), Migouel Alfarela (SC Bastia), Roberto Fernández (Bałtika Kaliningrad), Samuel Akere (Botew Płowdiw)

Odchodzą: Gil Dias (P - VfB Stuttgart 1893), Josué (P - ?), Filip Rejczyk (P - Śląsk Wrocław), Yuri Ribeiro (O - ?), Jakub Zieliński (B - Znicz Pruszków, Pogoń Grodzisk Mazowiecki), Qëndrim Zyba (P - Ballkani Suharekë)

Motor Lublin  
Przychodzą: Igor Bartnik (B - Orlęta Radzyń Podlaski), Marcin Cebula (P - Raków Częstochowa) , Engjëll Hoti (P - ŁKS Łódź), Kamil Orlik (P - Siarka Tarnobrzeg), Takuto Oshima (P - Cracovia), Rafael Lopes (N - AEK (Larnaka)), Patryk Romanowski (O - Polonia Bytom), Mateusz Szwoch (P - Wisła Płock), Hide Vitalucci (P - Chojniczanka Chojnice), Luka Zahovič (N - Pogoń Szczecin), Christopher Simon (Génération Foot), Sidy N'Diaye (Guédiawaye FC)

Odchodzą: Łukasz Budziłek (B - ?), Dariusz Kamiński (P - ?), Dawid Kasprzyk (N - ?), Sebastian Koziej (P - Motor II Lublin), Piotr Kusiński (P - ?), Jakub Lis (O - Pogoń Szczecin), Mariusz Rybicki (P - ?), Damian Sędzikowski (P - ?), Przemysław Szarek (O - Chrobry Głogów ), Kacper Śpiewak (N - ?), Kamil Wojtkowski (P - ?), Michał Żebrakowski (N - ?)

Piast Gliwice  
Przychodzą: Michał Kaput (P - Radomiak Radom), Gabriel Kirejczyk (N - Zagłębie Sosnowiec) , Jakub Niedbała (P - Skra Częstochowa), Constantin Reiner (O - SC Rheindorf Altach)

Odchodzą: Walerian Gwilia (P - ?), Tom Hateley (P - ?), Jakub Holúbek (O - AS Trenčín), Damian Kądzior (P - Widzew Łódź), Ariel Mosór (O - Raków Częstochowa, Molde FK ), Kamil Wilczek (N - ?)

Pogoń Szczecin  
Przychodzą: Mateusz Bąk (P - Pogoń II Szczecin), Maksymilian Jóźwiak (P - Pogoń II Szczecin), Mateusz Kaczorek (O - Pogoń II Szczecin), Krzysztof Kamiński (B - Wisła Płock), Kacper Kostorz (N - FC Den Bosch), Mateusz Kowalczyk (P - Brøndbyernes IF), Jakub Lis (O - Motor Lublin), Kacper Łukasiak (P - Górnik Łęczna), Michał Osowski (P - Pogoń II Szczecin), Martin Rachubiński (P - Pogoń II Szczecin), Olivier Siniawski (N - Pogoń II Szczecin), Natan Waligóra (N - Pogoń II Szczecin), Maciej Wojciechowski (P - Pogoń II Szczecin), Kuba Bochniarz (Zagłębie Lubin (j))

Odchodzą: Bartosz Klebaniuk (B - Znicz Pruszków), Luka Zahovič (N - Motor Lublin)

Puszcza Niepołomice  
Przychodzą: Dawid Abramowicz (O - Radomiak Radom), Kacper Cichoń (P - Olimpia Grudziądz), Szymon Jopek (P - Polonia Bytom) , Patryk Kieliś (P - Hutnik Kraków) , Michał Perchel (B - Karpaty Krosno) , Kacper Piechota (B - KS Wiązownica), Mateusz Radecki (P - GKS Tychy) , Michal Sipľak (O - Górnik Zabrze) , Dawid Szymonowicz (O - Warta Poznań) , Jakub Wójcik (P - Czarni Połaniec), Mateusz Wójcik (P - KS Wiązownica), Filip Zając (O - Unia Skierniewice), Orest Tiahło (SK Hanácká Slavia Kroměříž)

Odchodzą: Jakub Bartosz (O - ?), Maciej Firlej (N - ?), Michał Koj (O - Wieczysta Kraków), Jordan Majchrzak (N - Legia Warszawa), Tomasz Wojcinowicz (O - ?), Kamil Zapolnik (P - ? ), Oliwier Zych (B - Aston Villa FC)

Radomiak Radom  
Przychodzą: Dominik Banach (P - Chojniczanka Chojnice), Radosław Cielemęcki (P - Wisła Płock), Edi Semedo (N - Áris Lemessoú), Michał Jerke (B - Pilica Białobrzegi), Maciej Kikolski (B - GKS Tychy), Jakub Mądrzyk (B - Miedź Legnica), Zié Ouattara (O - UD Leiria) , Dariusz Pawłowski (O - Polonia Warszawa), Jesús Ramírez (CD Nacional (Funchal)), Krystian Harciński (Jodła Jedlnia-Letnisko)

Odchodzą: Dawid Abramowicz (O - Puszcza Niepołomice), Michał Kaput (P - Piast Gliwice), Gabriel Kobylak (B - Legia Warszawa), Lisandro Semedo (P - Wieczysta Kraków), Filip Majchrowicz (B - Górnik Zabrze), Luka Vušković (O - KVC Westerlo, ?)

Raków Częstochowa  
Przychodzą: Wiktor Długosz (P - Ruch Chorzów), Łukasz Kabaj (O - Raków II Częstochowa), Sonny Kittel (P - Western Sydney Wanderers FC), Mateusz Kochalski (B - Stal Mielec), Mateusz Kowalczyk (P - Brøndbyernes IF), Patryk Makuch (N - Cracovia), Jakub Mądrzyk (B - Miedź Legnica), Ariel Mosór (O - Piast Gliwice), Jakub Rajczykowski (B - Skra Częstochowa), Jakub Rozwadowski (P - Stal Mielec), Deian Sorescu (P - Gaziantep FK), Jakub Stolarczyk (B - Leicester City FC), Kay Tejan (N - ŁKS Łódź), Kacper Trelowski (B - Śląsk Wrocław), Tomasz Walczak (N - Pogoń Siedlce), David Widlarz (TSV Bayer 04 Leverkusen (j))

Odchodzą: Gustav Berggren (P - New York Red Bulls), Kacper Bieszczad (B - Zagłębie Lubin), Marcin Cebula (P - Motor Lublin , Korona Kielce), Vladan Kovačević (B - Sporting Clube de Portugal (Lizbona)), Oskar Krzyżak (O - Pogoń Siedlce ), Bartosz Nowak (P - GKS Katowice), Giánnis Papanikoláou (P - Çaykur Rizespor Kulübü), Łukasz Zwoliński (N - Górnik Zabrze )

Stal Mielec  
Przychodzą: Ravve Assayag (N - Hapoel Akka), Radosław Bąk (P - Resovia), Adrian Bukowski (P - Stal Rzeszów), Fryderyk Gerbowski (P - Wisła Płock), Maciej Kikolski (B - GKS Tychy), Fabian Mrozek (B - Liverpool FC), Krystian Szymocha (O - Siarka Tarnobrzeg), Dawid Tkacz (P - Widzew Łódź), Michael Wyparło (P - FK Slavoj Trebišov), Eryk Słowikowski (Venezia FC), Maksymilian Szady (Stal II Mielec), Olaf Leś (Stal II Mielec)

Odchodzą: Marco Ehmann (O - Cesena FC), Łukasz Gerstenstein (O - Śląsk Wrocław), Ion Gheorghe (P - Sepsi OSK Sfântu Gheorghe), Mateusz Kochalski (B - Raków Częstochowa), Leândro (O - ?), Kai Meriluoto (N - HJK), Maksymilian Pingot (O - Lech Poznań), Jakub Rozwadowski (P - Raków Częstochowa), Igor Strzałek (P - Legia Warszawa)

Śląsk Wrocław  
Przychodzą: Adrian Bukowski (P - Stal Rzeszów), Mateusz Cyrek (O - junior), Junior Eyamba (N - BSC Young Boys Berno II), Łukasz Gerstenstein (O - Stal Mielec), Oskar Gerstenstein (N - junior), Tomasz Loska (B - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Filip Rejczyk (P - Legia Warszawa), Simon Schierack (P - RB Leipzig (j)), Serafin Szota (O - Widzew Łódź), Hubert Śliczniak (B - Śląsk II Wrocław), David Widlarz (TSV Bayer 04 Leverkusen (j)), Dominik Klint (junior), Ołeksandr Hawryłenko (RB Leipzig (j))

Odchodzą: Łukasz Bejger (O - ?), Erik Expósito (N - ?), Mateusz Górski (B - GKS Tychy), Patryk Janasik (P - ?), Jakub Jezierski (P - ?), Martin Konczkowski (O - Ruch Chorzów), Daniel Łukasik (P - ?), Jehor Macenko (P - Viborg FF, Fortuna Düsseldorf 1895), Alen Mustafić (P - Odense Boldklub), Lewuis Peña (N - ?), Michał Rzuchowski (P - ?), Kacper Trelowski (B - Raków Częstochowa)

Widzew Łódź  
Przychodzą: Wiktor Biedrzycki (O - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Jakub Grzejszczak (O - Widzew II Łódź), Kreshnik Hajrizi (O - FC Lugano), Damian Kądzior (P - Piast Gliwice), Marcel Krajewski (O - Znicz Pruszków), Jakub Łukowski (P - Korona Kielce), Ángel Rodado (N - Wisła Kraków), Jakub Sypek (P - Lechia Gdańsk), Iwan Turicow (CSKA Sofia), Julio Alonso (Albacete Balompié), Kajetan Radomski (Widzew II Łódź), Leon Madej (Widzew II Łódź), Oliwier Józwik (Widzew II Łódź), Piotr Gajewski (junior)

Odchodzą: Ignacy Dawid (P - ?), Dominik Kun (P - Wisła Płock), Mato Miloš (O - ?), Filip Przybułek (P - ?), Jordi Sánchez (N - Vissel Kobe), Serafin Szota (O - Śląsk Wrocław), Jakub Szymański (B - Ruch Chorzów), Ernest Terpiłowski (P - ?), Dawid Tkacz (P - Stal Mielec), Paweł Zieliński (O - ?)

Zagłębie Lubin  
Przychodzą: Kacper Bieszczad (B - Raków Częstochowa), Tornike Gaprindaszwili (P - Arka Gdynia), Jarosław Jach (O - Wisła Płock), Adam Radwański (P - Bruk-Bet Termalica Nieciecza), Kajetan Szmyt (P - Warta Poznań) , Mateusz Szwoch (P - Wisła Płock), Hide Vitalucci (P - Chojniczanka Chojnice)

Odchodzą: Damjan Bohar (P - ?), Serhij Bułeca (P - Dynamo Kijów), Kacper Chodyna (P - Legia Warszawa), Mateusz Kizyma (P - Podbeskidzie Bielsko-Biała), Juan Muñoz (N - ?), Tomasz Pieńko (P - Legia Warszawa), Marko Poletanović (P - FK Vojvodina (Nowy Sad)), Szymon Weirauch (B - Lechia Gdańsk)

 

Napisz do nas