Jedyny w swoim rodzaju Skarb I ligi - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb II ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2005/2006 - od V ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
Akademia Linuksa
statystyki www stat.pl

W 152 meczach zdobyto 376 goli, co daje średnią 2,474 goli na mecz. Gospodarze zdobyli 229 goli (61%), a goście 147 goli (39%). W I połowach meczów strzelono 168 goli (45%), a w II połowach 208 goli (55%)

Gospodarze wygrali 79 meczów (52%), padło 37 remisów (24%), a goście wygrali 36 meczów (24%).

Częstość wyników:

1-0 - 19 razy, 0-0 - 18 razy, 2-1 - 16 razy, 0-1 - 13 razy, 2-0 - 13 razy, 1-1 - 11 razy, 3-1 - 11 razy, 0-2 - 7 razy, 3-2 - 7 razy, 2-2 - 7 razy, 1-2 - 6 razy, 3-0 - 6 razy, 1-3 - 3 razy, 2-3 - 3 razy, 4-0 - 2 razy, 5-0 - 2 razy, 5-1 - 2 razy, 3-4 - 1 raz, 0-3 - 1 raz, 3-3 - 1 raz, 0-5 - 1 raz, 1-5 - 1 raz, 5-2 - 1 raz,

Stal Stalowa Wola 0-5 Polonia Bytom

W rozgrywkach wystąpiło 400 zawodników w tym 32 obcokrajowców, co stanowi 8%.

W rozgrywkach sędziowało 35 sędziów.

W rozgrywkach pokazano 732 żółte kartki i 44 czerwone kartki. Daje to średnią 4,816 żółtej i 0,289 czerwonej kartki na mecz.

W rozgrywkach podyktowano 47 karnych, z których wykorzystano 38, co daje skuteczność 81%.

Spotkania obejrzało 394864 widzów, co daje średnią 2700 widzów na mecz.

Średni wiek zawodnika: 26 lat, 168 dni. Średni wiek strzelca: 26 lat, 354 dni.

Zawodnicy wchodzący z ławki:

14 razy - TADEUSZ KRAWIEC
13 razy - Wojciech Dzierżenga, Tomasz Feliksiak, Grzegorz Podstawek, Damian Zdolski
11 razy - Grzegorz Domżalski
10 razy - Jakub Dziółka, Adrian Frańczak, Grzegorz Misiura, Krzysztof Rusinek, Kamil Wacławczyk
9 razy - Mateusz Cieluch, Michał Suchan, Tadeusz Tyc

Zawodnicy schodzący przed końcem meczu (nie wliczono czerwonych kartek):

15 razy - PRZEMYSŁAW PAŁKUS
11 razy - Artur Rozmus
10 razy - Gražvydas Mikulėnas, Marcin Rackiewicz
9 razy - Mariusz Miąsko, Michał Stolarz, Kamil Witkowski I, Janusz Wolański, Hadis Zubanović
8 razy - Marek Citko, Janusz Gancarczyk, Adam Majewski, Andrzej Rybski, Mariusz Sacha

Strzelcy bez karnych:

10 goli - VUK SOTIROVIĆ
9 goli - Marcin Folc, Mariusz Mężyk
7 goli - Remigiusz Sobociński, Piotr Wiśniewski, Kamil Witkowski I
6 goli - Piotr Cetnarowicz, Marcin Józefowicz, Krzysztof Kretkowski, Przemysław Łudziński, Maciej Tataj
5 goli - Marek Citko, Piotr Ćwielong, Grzegorz Jurczyk, Damian Misan, Artur Rozmus, Andrzej Rybski, Tomasz Sokołowski I, Janusz Wolański

Strzelcy karnych:

4 gole - KRZYSZTOF BREDE
3 gole - Sebastian Dudek
2 gole - Paweł Głowacki, Wojciech Górski, Adam Kompała, Damian Misan, Maciej Rogalski, Robert Speichler, Marek Tracz, Kamil Witkowski I, Dariusz Zawadzki
1 gol - Jacek Berensztajn, Krzysztof Butryn, Tomasz Copik, Dariusz Kołodziej, Jacek Kosmalski, Krzysztof Kretkowski, Krzysztof Kukulski, Jacek Maciorowski, Adam Majewski, Mariusz Pawlak, Michał Stolarz, Paweł Strózik, Jacek Trzeciak

Zmarnowane karne:

2 razy - JACEK MACIOROWSKI
1 raz - Tomasz Copik, Sebastian Dudek, Branko Hucika, Marcin Klaczka, Adam Majewski, Grzegorz Pater, Michał Stolarz

Strzelcy w I połowach meczów:

8 goli - VUK SOTIROVIĆ
6 goli - Marcin Folc
5 goli - Piotr Cetnarowicz, Mariusz Mężyk, Andrzej Rybski
4 gole - Marek Citko, Marcin Józefowicz, Grzegorz Jurczyk, Krzysztof Kretkowski
3 gole - Piotr Chlipała, Sebastian Dudek, Kamil Witkowski I, Janusz Wolański, Hadis Zubanović

Strzelcy w II połowach meczów:

6 goli - PIOTR WIŚNIEWSKI, KAMIL WITKOWSKI I
5 goli - Przemysław Łudziński, Damian Misan, Remigiusz Sobociński, Maciej Tataj
4 gole - Mariusz Mężyk
3 gole - Jacek Berensztajn, Krzysztof Brede, Piotr Ćwielong, Marcin Folc, Jacek Kosmalski, Krzysztof Kretkowski, Adam Majewski, Piotr Nowosielski, Artur Rozmus, Tomasz Sokołowski I, Krzysztof Ulatowski

Strzelcy u siebie:

9 goli - KAMIL WITKOWSKI I
6 goli - Piotr Cetnarowicz, Marcin Folc, Maciej Tataj
5 goli - Marek Citko, Mariusz Mężyk, Vuk Sotirović
4 gole - Piotr Chlipała, Piotr Ćwielong, Marcin Józefowicz, Jacek Kosmalski, Krzysztof Kretkowski, Remigiusz Sobociński, Piotr Wiśniewski, Janusz Wolański
3 gole - Sebastian Dudek, Hugo, Adam Kompała, Adam Majewski, Damian Misan, Dariusz Zawadzki, Hadis Zubanović

Strzelcy na wyjeździe:

5 goli - VUK SOTIROVIĆ
4 gole - Wojciech Grzyb, Przemysław Łudziński, Mariusz Mężyk, Damian Misan, Artur Rozmus
3 gole - Marcin Folc, Grzegorz Jurczyk, Krzysztof Kretkowski, Rafał Lasocki, Andrzej Rybski, Remigiusz Sobociński, Tomasz Sokołowski I, Piotr Wiśniewski
2 gole - Piotr Bagnicki, Jacek Berensztajn, Krzysztof Brede, Jacek Chańko, Bartłomiej Chwalibogowski, Sebastian Dudek, Dariusz Filipczak, Kamil Gęśla, Marcin Józefowicz, Maxwell Kalu, Dariusz Kołodziej, Mariusz Miąsko, Branko Rašić, Daniel Treściński, Jacek Trzeciak

Strzelcy jesienią:

9 goli - Marcin Folc, Mariusz Mężyk, Kamil Witkowski I
7 goli - Krzysztof Kretkowski, Damian Misan, Remigiusz Sobociński, Piotr Wiśniewski
6 goli - Piotr Cetnarowicz, Marcin Józefowicz, Przemysław Łudziński, Maciej Tataj
5 goli - Marek Citko, Piotr Ćwielong, Sebastian Dudek, Grzegorz Jurczyk, Jacek Kosmalski, Artur Rozmus, Andrzej Rybski, Tomasz Sokołowski I, Janusz Wolański

Strzelcy wiosną:

Strzelcy w przeliczeniu na minuty (przynajmniej 2 gole, decyduje średnia minut gry przypadająca na jedną bramkę):

113 minut - MARCIN JÓZEFOWICZ
126 minut - Marcin Folc
127 minut - Vuk Sotirović
139 minut - Remigiusz Sobociński
147 minut - Przemysław Łudziński

Minuty na boisku:

1530 minut - GRZEGORZ BARAN, JACEK BRONIEWICZ, DARIUSZ GAWĘCKI, RADOSŁAW JANUKIEWICZ, ARTUR JANUSZEWSKI, PAWEŁ KAPSA, MARCIN KICZYŃSKI, ROBERT MIODUSZEWSKI, TOMASZ WIETECHA, ZBIGNIEW WÓJCIK
1529 minut - Tomasz Bekas
1516 minut - Rafał Lasocki
1502 minuty - Adam Orłowicz
1501 minut - Tomasz Sosna

Żółte kartki:

8 kartek - JACEK CHAŃKO, TOMASZ COPIK, MAREK GANCARCZYK, MARCIN WINCEL
7 kartek - Marcin Drabik, Maciej Kalkowski, Dariusz Kołodziej, Krzysztof Kotlarski
6 kartek - Marcin Drajer, Martins Nnabugwu Ekwueme, Krzysztof Krauz, Jacek Markiewicz, Gražvydas Mikulėnas, Maciej Mysiak, Paweł Pęczak, Tomasz Szewczuk
5 kartek - Piotr Ćwielong, Marcin Jeziorny, Piotr Klepczarek II, Marián Kočiš, Adam Kompała, Piotr Kosiorowski, Hubert Kościukiewicz, Marcin Kośmicki, Klaudiusz Łatkowski, Przemysław Łudziński, Amadou Morou, Adrian Napierała, Bogusław Sierżęga, Grzegorz Skwara, Paweł Sobolewski, Piotr Sobotta, Dariusz Sztylka, Marek Tracz, Jacek Trzeciak, Ivan Udarević

Czerwone kartki:

2 kartki - JACEK CHAŃKO, BRANKO HUCIKA, MACIEJ KALKOWSKI
1 kartka - Admir Adžem, Piotr Bagnicki, Dietmar Brehmer, Marcin Drajer, Martins Nnabugwu Ekwueme, Janusz Gancarczyk, Marek Gancarczyk, Dženan Hošić, Wojciech Jarmuż, Maxwell Kalu, Marcin Klatt, Piotr Klepczarek II, Marián Kočiš, Marcin Kośmicki, Krzysztof Kotlarski, Krzysztof Krauz, Kamil Kuzera, Tomasz Łuba, Grzegorz Łuczyk, Ireneusz Marcinkowski, Jacek Markiewicz, Łukasz Merda, Mike Mouzie, Paweł Odrzywolski, Mieczysław Ożóg, Sławomir Pach, Paweł Pęczak, Bogusław Sierżęga, Radek Šourek, Damian Staniszewski, Jan Strelec, Marcel Surowiak, Tomasz Szewczuk, Jacek Trzeciak, Krzysztof Ulatowski, Marcin Wincel, Zbigniew Witkowski, Hadis Zubanović

Liczba zawodników w barwach klubów:

25 zawodników - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK, KMITA ZABIERZÓW, MIEDŹ LEGNICA, ŚLĄSK WROCŁAW, UNIA JANIKOWO
24 zawodników - Lechia Gdańsk, Polonia Warszawa
23 zawodników - Piast Gliwice
21 zawodników - KSZO Ostrowiec Świętokrzyski, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polonia Bytom, Ruch Chorzów, Zagłębie Sosnowiec, Zawisza Bydgoszcz (2)
20 zawodników - ŁKS Łomża, Odra Opole
19 zawodników - Górnik Polkowice, Stal Stalowa Wola

Jokerzy - zawodnicy wchodzący z ławki i strzelający przynajmniej jedną bramkę (podano liczbę takich występów):

2 razy - KRZYSZTOF CHRAPEK, TOMASZ FELIKSIAK, PRZEMYSŁAW ŁUDZIŃSKI, PIOTR NOWOSIELSKI, JACEK PACZKOWSKI, GRZEGORZ PODSTAWEK
1 raz - Wojciech Ankowski, Damian Dudziński, Mariusz Dzienis, Marcin Folc, Tomasz Foszmańczyk, Benjamin Imeh, Piotr Kajda, Marián Kočiš, Ernest Konon, Sylwester Kret, Przemysław Mądry, Daniel Mąka, Gražvydas Mikulėnas, Damian Misan, Dominik Płaza, Remigiusz Sobociński, Piotr Sobotta, Arkadiusz Sojka, Dariusz Solnica, Vuk Sotirović, Robert Speichler, Łukasz Stręciwilk, Michał Suchan, Maciej Tataj, Łukasz Żyrkowski