[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2025/2026 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


30 maja 2026, 8:07:52 - FBakowski
Kristian Fućak w Miedzi

Kristian Fućak został nowym zawodnikiem Miedzi Legnica, z którą związał się kontaktem obowiązującym do 30 czerwca 2028 roku z opcją przedłużenia o rok.

27-letni napastnik w zakończonym sezonie Betclic I ligi wystąpił w 18 spotkaniach i zdobył cztery bramki w barwach Stali Mielec.


źródło: Miedź Legnica

Miro - 30 maja 2026, 8:29:11 - *.30.10.86.mobile.internet.t-mobile.pl
No i jest pierwsze wzmocnienie! Czyli Ruch musiał obejść się smakiem. Super. To bardzo silny i szybki zawodnik. Taki ligowy sprinter. Świetne warunki, ciekawa charakterystyka. Powinien wpasować się do zespołu, a bałkański charakter to też duży plus.

Mielczanin - 30 maja 2026, 8:39:47 - *.centertel.pl
Gdyby nie on, Stal by się nie utrzymała na pewno. Będzie go nam bardzo brakować, trener Mamrot od niego zaczynał ustalanie składu. Miedź będzie miała z niego wielki pożytek, a myślę, że po adaptacji w naszej lidze w zeszłym sezonie, teraz będzie jeszcze lepszy.

hej Miedź - 30 maja 2026, 8:40:31 - *.151.40.228
Defensyny napastnik... bez komentarza

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas