[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   
 

Wybierz województwo:

Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN

Kujawsko-Pomorski ZPN - 22 września 2019

Wybierz datę: wczoraj (21 września) | dziś (22 września) | jutro (23 września)

Fortuna I liga 2019/2020,

19:00 Olimpia Grudziądz - Puszcza Niepołomice

IV liga 2019/2020, kujawsko-pomorska

11:00 Pomorzanin Toruń - Unia Gniewkowo

Klasa okręgowa 2019/2020, kujawsko-pomorska I

16:30 Flisak Złotoria - Mustang Ostaszewo
17:00 Sokół Radomin - Promień Kowalewo Pomorskie

Klasa okręgowa 2019/2020, kujawsko-pomorska II

14:00 Goplania Inowrocław - GKS Baruchowo
15:00 Ziemowit Osięciny - Wisła Dobrzyń
16:30 BOSiR Barcin - Lubienianka Lubień Kujawski

Klasa A 2019/2020, Bydgoszcz II

15:00 Zootechnik Kołuda Wielka - Piast Kołodziejewo

Klasa A 2019/2020, Toruń

11:00 Legia Osiek - Wojownik Wabcz
14:00 Orzeł Głogowo - LZS Świedziebnia
16:30 Pogrom Zbójno - Węgrowianka Węgrowo

Klasa A 2019/2020, Włocławek I

15:00 Sadownik Waganiec - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
16:00 Orlęta II Aleksandrów Kujawski - Kujawy Kozy
16:00 Unia Choceń - Tęcza Topólka
16:00 Lech Dobre - Piast Bądkowo
17:00 MGKS Lubraniec - Orzeł Służewo

Klasa A 2019/2020, Włocławek II

11:00 Łokietek II Brześć Kujawski - Wiślanin Bobrowniki
11:00 Tłuchovia Tłuchowo - Wicher Wielgie
13:30 Skompensis Skępe - Victoria Smólnik
16:00 UKS SMS Włocławek - Skrwa Skrwilno

Klasa B 2019/2020, Bydgoszcz I

12:00 Fuks Wielowicz - Sokół Nowy Dwór

Klasa B 2019/2020, Bydgoszcz II

13:30 Zryw Wielki Lubień - Czarni Lniano
16:00 Strażak Przechowo (Świecie) - Wisła Gruczno

Klasa B 2019/2020, Bydgoszcz III

11:00 Amator Bydgoszcz - Orzeł Kcynia
15:30 Skra Paterek - Czarni Nakło nad Notecią

Klasa B 2019/2020, Bydgoszcz IV

12:00 Iskra Zamość-Rynarzewo - Sportis II Łochowo
14:00 Zieloni Zalesie - Legia Strzelce

Klasa B 2019/2020, Bydgoszcz V

11:00 Unia Leszcze - LZS Kościelec Kujawski
11:00 Kolorowi Krusza Zamkowa - Fregata Polanowice
11:00 Grom Ostrowo - Kujawy/Błękitni Markowice
14:00 Iskra Sikorowo - Tarant Wójcin
16:00 Cuiavia II Inowrocław - Cukrownik Tuczno

Klasa B 2019/2020, Toruń

11:00 Sparta Łubianka - LZS Steklin
12:00 Tartak Klamry - Zryw Wrocki
14:00 Cyklon II Kończewice - Ogniwo Zegartowice

II liga kobiet 2019/2020, II

11:00 Pogoń Tczew (k) - Gwiazda Toruń (k)
15:00 Spójnia Białe Błota (k) - GOSRiT Luzino (k)

III liga kobiet 2019/2020, kujawsko-pomorska

11:00 Wda/Strażak Przechowo (Świecie) (k) - Tucholanka Tuchola (k)
11:00 Zjednoczeni Piotrków Kujawski (k) - AZS Włocławek (k)
15:30 Noteć Gębice (k) - Victoria Niemcz (k)

 

Napisz do nas