[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   
 

Wybierz województwo:

Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN

Pomorski ZPN - 22 września 2019

Wybierz datę: wczoraj (21 września) | dziś (22 września) | jutro (23 września)

IV liga 2019/2020, pomorska

11:00 GOSRiT Luzino - Wierzyca Pelplin
16:00 Lipniczanka Lipnica - Gryf Słupsk

Klasa okręgowa 2019/2020, Gdańsk I

13:00 Orlęta Reda - GTS Mokry Dwór

Klasa okręgowa 2019/2020, Gdańsk II

15:00 Czarni Przemysław - Chojniczanka II Chojnice

Klasa okręgowa 2019/2020, Słupsk

13:00 Myśliwiec Tuchomie - Zawisza Borzytuchom
13:00 GTS Czarna Dąbrówka - Sokół Wyczechy
14:30 Anioły Garczegorze - MKS Debrzno

Klasa A no10.pl 2019/2020, Gdańsk I

11:00 Sokół Bożepole Wielkie - Zatoka 95 Puck
13:00 Wicher Wierzchucino - Solar Władysławowo
18:00 AS Pomorze Sopot - GOSRiT II Luzino

Klasa A no10.pl 2019/2020, Gdańsk II

11:00 KS Chwaszczyno - Amator Kiełpino
12:00 Orzeł Straszyn - Grom Trutnowy
13:00 GKS Sierakowice - Polonia Gdańsk
13:30 Osiczanka Osice - Wisła Długie Pole

Klasa A no10.pl 2019/2020, Gdańsk III

14:00 Agra Ostrowite - Wierzyca Stara Kiszewa

Klasa A no10.pl 2019/2020, Gdańsk IV (Malbork)

14:00 Skra Kończewice - Delta Miłoradz
14:00 Pogoń Smętowo - Pogoń Gardeja
14:00 Mewa Gniew - Rodło Trzciano
15:00 Pogoń Prabuty - Świt Radostowo

Klasa A 2019/2020, Słupsk I

12:00 Szansa Siemianice - Rowokół Smołdzino

Klasa A 2019/2020, Słupsk II

13:00 Orkan Gostkowo - Skotawa Budowo
14:00 Zenit Redkowice - Sparta Konarzyny
14:00 Leśnik Cewice - Arkonia Pomysk Wielki
15:00 Czarni Czarne - Dolina Gałąźnia Wielka

Klasa B 2019/2020, Gdańsk I

14:00 Celtic Reda - Stolem II Gniewino
14:00 MKS II Władysławowo - Kaszuby Połchowo

Klasa B 2019/2020, Gdańsk II

11:00 UKS Klukowo - Pomorzanin Gdynia
11:00 Jaguar II Kokoszki (Gdańsk) - GKS Linia
15:00 GKS Żukowo - Amigo Przyjaźń

Klasa B 2019/2020, Gdańsk III

11:00 GKS II Żukowo - GTS Juszkowo
11:00 Czarni II Pruszcz Gdański - GTS Rokitnica
16:15 Osiczanka II Osice - GKS Trąbki Wielkie
16:30 Sokół Ełganowo - Korona Cedry Małe

Klasa B 2019/2020, Gdańsk IV

14:00 Słupia Sulęczyno - Korona Rywałd
16:00 Orzeł Gołubie - Cartusia II Kartuzy
16:00 Ceramik Łubiana - KS Bytonia

Klasa B 2019/2020, Gdańsk V

14:00 Perła Czyczkowy - Orkan Huta Brusy
14:00 Temis-Brda Wielkie Chełmy - Kolejarz II Chojnice
14:00 Grom Leśno - Unia Klawkowo
14:00 Sokół Lubnia - Zieloni Łąg

Klasa B 2019/2020, Malbork I

14:00 GDKiS II Ostaszewo - Real Myszewo
14:30 Grom II Nowy Staw - Błyskawica Postolin

Klasa B 2019/2020, Malbork II

14:00 Orzeł Borkowo - OTS Osiek

Klasa B 2019/2020, Słupsk I

14:00 Skotawia Dębnica Kaszubska - Sokół Kuleszewo
14:00 Dąb Kusowo - Start Łebień

Klasa B 2019/2020, Słupsk II

14:00 GKS Kołczygłowy - Granit Koczała
14:00 WKS Nożyno - Błękitni Motarzyno

I liga kobiet 2019/2020, północna

14:00 APLG Gdańsk (k) - Polonia Środa Wielkopolska (k)

II liga kobiet 2019/2020, II

11:00 Pogoń Tczew (k) - Gwiazda Toruń (k)
15:00 Spójnia Białe Błota (k) - GOSRiT Luzino (k)

III liga kobiet 2019/2020, pomorska

11:00 Chojniczanka Chojnice (k) - Lechia Gdańsk (k)
16:15 Pogoń II Tczew (k) - Lew Lębork (k)

I liga futsalu 2019/2020, północna

16:30 TAF Toruń (f) - AZS UG Gdańsk (f)
17:00 LZS Bojano (f) - LSSS Lębork (f)

Centralna Liga Juniorów 2019/2020,

13:00 Arka Gdynia (j) - Lechia Gdańsk (j)

 

Napisz do nas