[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   
 

Wybierz województwo:

Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN

Świętokrzyski ZPN - 22 września 2019

Wybierz datę: wczoraj (21 września) | dziś (22 września) | jutro (23 września)

IV liga 2019/2020, świętokrzyska

15:00 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) - Łysica Bodzentyn
15:00 Nida Pińczów - Orlicz Suchedniów
15:00 Neptun Końskie - Naprzód Jędrzejów
16:00 ŁKS Łagów - GKS Rudki

Klasa okręgowa 2019/2020, świętokrzyska

15:00 OKS Opatów - Hetman Włoszczowa
15:00 Zenit Chmielnik - Wicher Miedziana Góra
15:00 Świt Ćmielów - Zorza Tempo Pacanów
15:00 Sparta Dwikozy - Klimontowianka Klimontów
15:00 Kamienna Brody - Sparta Kazimierza Wielka
15:00 Piaskowianka Piaski - Moravia Morawica
15:00 Victoria Skalbmierz - Unia Sędziszów

Klasa A 2019/2020, Kielce I

11:00 Radiators Stąporków - Victoria Mniów
12:00 Polonia Białogon (Kielce) - Orlęta Kielce
15:00 Granat Borki - Astra Piekoszów
15:00 GOKiS Masłów - ŁKS Łopuszno
15:00 Polanie Pierzchnica - Samson Samsonów

Klasa A 2019/2020, Kielce II

15:00 Bucovia Bukowa - Wierna II Małogoszcz
16:00 Zryw Skroniów - Nida Sobków

Klasa A 2019/2020, Sandomierz

13:00 GKS Łoniów - Nidzianka Bieliny
15:00 GKS Górno - Baszta Rytwiany
15:00 UKS Baćkowice - Arka Pawłów
15:00 FKS Łazy (Starachowice) - Piast Osiek
15:00 Zryw Zbigniewice - GKS Obrazów
15:30 LZS Samborzec - Strażak Bidziny

Klasa B 2019/2020, Kielce I

11:00 ULKS Łączna - Granat II Skarżysko-Kamienna
11:00 Politechnika Świętokrzyska Kielce - KS Smyków
15:00 Sparta Strawczynek - Płomień Wólka Kłucka
15:00 Skała Tumlin - Futsal Nowiny

Klasa B 2019/2020, Kielce II

11:00 Deko Włoszczowa - Vitalpol Solec Zdrój
11:00 MGTS Działoszyce - LZS Czarnocin (k. Kazimierzy Wielkiej)
15:00 Strzelec Chroberz - Unia Małogoszcz
15:00 Partyzant Wodzisław - GKS Kluczewsko

Klasa B 2019/2020, Sandomierz

11:00 Stal II Kunów - Koprzywianka Koprzywnica
11:00 Cukrownik Włostów - GKS Iwaniska
11:00 Marol Jacentów - Wodnik Styków
11:00 Huragan Wilczyce - Zorza Czajków
11:00 GTS Raków - KS Tarłów

I liga kobiet 2019/2020, południowa

12:00 SWD Wodzisław Śląski (k) - Sparta Daleszyce (k)

II liga kobiet 2019/2020, IV

16:00 KSP Kielce (k) - Izolator Boguchwała (k)
18:00 Prądniczanka Kraków (k) - Hetmanki Włoszczowa (k)

III liga kobiet 2019/2020, świętokrzyska

12:00 Bucovia Bukowa (k) - Cicha Sława Eska Skarżysko-Kamienna (k)

I liga futsalu 2019/2020, południowa

17:00 FC 2016 Siemianowice Śląskie (f) - Buskowianka Busko Zdrój (f)
17:00 Górnik Polkowice (f) - Futsal Nowiny (f)

 

Napisz do nas