[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   
 

Wybierz województwo:

Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN

Lubuski ZPN - 22 września 2019

Wybierz datę: wczoraj (21 września) | dziś (22 września) | jutro (23 września)

IV liga 2019/2020, lubuska

16:30 Pogoń Świebodzin - Dąb Przybyszów

Klasa okręgowa 2019/2020, Gorzów Wielkopolski

12:00 Błękitni Lubno - Lubuszanin Drezdenko
13:00 Budowlani Murzynowo - Polonia Lipki Wielkie
15:00 Róża Różanki - Radowiak Drezdenko
16:00 Toroma Torzym - Stal Sulęcin

Klasa okręgowa 2019/2020, Zielona Góra

16:00 Budowlani Lubsko - Odra Bytom Odrzański
16:00 Alfa Jaromirowice - Mieszko Konotop
16:00 Sparta Grabik - Promień Żary

Klasa A 2019/2020, Gorzów Wielkopolski I

11:00 Feniks Ściechów - KS Nowiny Wielkie
11:00 Warta II Gorzów Wielkopolski - SHR Wojcieszyce
14:00 Wicher Staw - Orzeł Trzcinna
15:00 GKP Bogdaniec - Kosmos 78 Rudnica
16:00 GKP Kłodawa - Iskra Janczewo

Klasa A 2019/2020, Gorzów Wielkopolski II (Słubice)

15:00 Chrobry Drzeńsko - Pogoń Krzeszyce
15:00 As Pieski - Lubniewiczanka Lubniewice
16:00 Zew Dąbroszyn - SKP Słubice
16:00 FC Kursko - Odra Górzyca

Klasa A 2019/2020, Gorzów Wielkopolski III (Drezdenko)

15:00 Zjednoczeni II Przytoczna - Noteć Stare Bielice

Klasa A 2019/2020, Zielona Góra I

12:00 Zorza Mostki - Woga Chociule
15:00 Delta Smardzewo - Victoria Szczaniec
16:00 Zjednoczeni Lubrza - Zenit Ługów
16:00 Błękitni Ołobok - Bizon Wilkowo

Klasa A 2019/2020, Zielona Góra II

16:00 Energetyk Dychów - Relaks Grabice

Klasa A 2019/2020, Zielona Góra III

15:00 Błękitni Wierzbnica - Sparta Łężyca
15:00 Piast Parkovia Trzebiechów - Dąb II Przybyszów
15:00 Avia Siedlnica - Czarni Rudno

Klasa A 2019/2020, Zielona Góra IV

15:00 Granica Żarki Wielkie - KP Tomaszowo
15:00 Łużyczanka Lipinki Łużyckie - ŁKS Łęknica

Klasa B 2019/2020, Gorzów Wielkopolski I

12:00 KS Wysoka (k. Gorzowa Wielkopolskiego) - Smogórzanka Smogóry
13:00 KS Białcz - Spartan Sosny
15:00 Iskra Głuchowo - Mościenko Sienno

Klasa B 2019/2020, Gorzów Wielkopolski II (Drezdenko)

13:00 Leśnik Buszów - Nietoperz Gardzko
14:00 Warta Wawrów - RKS Rybakowo
14:00 AP Kania Cup Gorzów Wielkopolski - Orzeł II Międzyrzecz
15:30 Błękitni II Lubno - KS Stilon II Gorzów Wielkopolski
16:00 Błyskawica Lipie Góry - Zryw Głęboczek

Klasa B 2019/2020, Krosno Odrzańskie

12:30 Zieloni Łagów - Kruszywo Raduszec Stary
13:30 Płomień Chlebowo - Odra Rąpice
13:30 Polesie Białków - Odra Radnica
16:00 Syrena Cybinka - Zorza Grzmiąca
16:00 Spartak Budachów - Żenisz Żenichów
16:00 Rywal Stargard Gubiński - Nafta Rybaki

Klasa B 2019/2020, Nowa Sól

15:00 Polonia Kiełcz - Amator Bobrowniki
15:00 MKS II Nowe Miasteczko - Błękitni II Lubięcin
15:00 Modrzew Modrzyca - Cuprum Czciradz

Klasa B 2019/2020, Świebodzin

13:00 Brunatni Sieniawa - Zenit Myszęcin
13:30 Lubusze Rusinów - Pogoń II Świebodzin
15:00 Chrobry Brójce - Skioldpasz Radoszyn
15:00 Radość Staropole - Odra Glińsk

Klasa B 2019/2020, Zielona Góra

15:00 Jedność Podmokle - Kometa Buków
15:00 Czarni Pałck - Kijowianka Kije
15:00 Rakovia Raków - Polonia Nowe Kramsko

Klasa B 2019/2020, Żagań

12:00 Piast Wichów - Raptus Dzikowice
13:00 UKS Witków - Traper Chichy
16:00 Błękitni Kotowice - Zorza Brzeźnica
16:00 Husaria Niegosławice - Beskid Bożnów

Klasa B 2019/2020, Żary

14:00 Zieloni Drożków - Tupliczanka Tuplice
16:00 Fax Bieniów - WKS Łaz
17:00 Nysa Przewóz - Piast Lubanice
17:00 Zorza Kadłubia - Nysa Trzebiel

II liga kobiet 2019/2020, III

14:00 ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski (k) - Plon Błotnica Strzelecka (k)

III liga kobiet 2019/2020, lubuska

11:00 MUKS 11 Zielona Góra (k) - Czarni Żagań (k)
17:00 Warta Gorzów Wielkopolski (k) - Budowlani Lubsko (k)

 

Napisz do nas