[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   
 

Wybierz województwo:

Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN

Małopolski ZPN - 22 września 2019

Wybierz datę: wczoraj (21 września) | dziś (22 września) | jutro (23 września)

PKO Ekstraklasa 2019/2020,

12:30 Wisła Płock - Wisła Kraków
17:30 Cracovia - Legia Warszawa

Fortuna I liga 2019/2020,

19:00 Olimpia Grudziądz - Puszcza Niepołomice

IV liga 2019/2020, małopolska (wschód)

11:00 Bruk-Bet Termalica II Nieciecza - Lubań Maniowy
15:00 Wierchy Rabka Zdrój - Wolania Wola Rzędzińska
15:00 Orkan Szczyrzyc - Bocheński KS
16:30 Limanovia Limanowa - Glinik Gorlice

IV liga 2019/2020, małopolska (zachód)

11:00 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) - Sokół Kocmyrzów Baranówka
12:00 Unia Oświęcim - Słomniczanka Słomniki
16:30 Pcimianka Pcim - Wiślanie Jaśkowice

Liga okręgowa 2019/2020, Kraków I

16:00 Lot Balice - Bolesław Bukowno
16:00 Proszowianka Proszowice - Grębałowianka Kraków
17:00 Orzeł Iwanowice - KS Olkusz

Liga okręgowa 2019/2020, Kraków II

14:00 Błękitni Modlnica - TS Węgrzce
15:00 Piast Wołowice - Nadwiślan Kraków
16:00 Bronowianka Kraków - Kaszowianka Kaszów

Liga okręgowa 2019/2020, Kraków III

16:00 Wiarusy Igołomia - LKS Śledziejowice
16:00 Gdovia Gdów - Pasternik Ochojno
17:00 Wiślanka Grabie - Radziszowianka Radziszów

Liga okręgowa 2019/2020, Nowy Sącz I (Nowy Sącz-Gorlice)

12:00 Zyndram Łącko - Hart Tęgoborze
14:00 ULKS Korzenna - Łosoś Łososina Dolna
16:00 Zawisza Rożnów - LKS Zagórzany
16:30 Skalnik Kamionka Wielka - Sokół Stary Sącz

Liga okręgowa 2019/2020, Nowy Sącz II (Limanowa-Podhale)

15:00 Granit Czarna Góra - Jordan Jordanów
15:00 Babia Góra Lipnica Wielka - Czarni Czarny Dunajec
16:00 Jarmuta Szczawnica - Zalesianka Zalesie
16:00 Krokus Przyszowa - Laskovia Laskowa
16:00 LKS Szaflary - LKS Rupniów

Liga okręgowa 2019/2020, Tarnów I

15:00 Naprzód Sobolów - Olimpia Kąty
16:00 Arkadia Olszyny (k. Wojnicza) - Olimpia Bucze
16:00 Sokół Maszkienice - Sokół Borzęcin Górny
16:00 Strażak Mokrzyska - Rylovia Rylowa

Liga okręgowa 2019/2020, Tarnów II

16:00 Wisła Szczucin - LKS Szynwałd
16:00 Dunajec Zakliczyn - LKS Ładna
16:00 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska - Ciężkowianka Ciężkowice
16:30 Unia Niedomice - MLKS Żabno
16:30 Olimpia Wojnicz - Zorza Zaczarnie

Liga okręgowa 2019/2020, Wadowice

16:00 Sosnowianka Stanisław Dolny - LKS Żarki

Klasa A 2019/2020, Chrzanów

15:00 UKS Regulice (k. Chrzanowa) - Fablok Chrzanów
16:00 Zgoda Byczyna (Jaworzno) - Zagórzanka Zagórze

Klasa A 2019/2020, Kraków I

11:00 Kapitol Racławice - Michałowianka Michałowice
14:00 Płomień Kościelec - Szreniawa Koszyce
16:00 Strażak Goszcza - Prądniczanka II Kraków

Klasa A 2019/2020, Kraków II

16:00 JKS Zelków - Wisła Jeziorzany
16:00 Strażak Rączna - Wisła Rząska
16:30 Maszycanka Maszyce - Sportowiec Modlniczka

Klasa A 2019/2020, Kraków III

16:00 Cedronka Wola Radziszowska - Iskra Krzęcin
16:30 Kabel Kraków - Zwierzyniecki KS Kraków
16:30 Pogoń Skotniki (Kraków) - Bieżanowianka Kraków

Klasa A 2019/2020, Limanowa

11:00 Stradomka Skrzydlna - Orkan Niedźwiedź
11:00 Słomka Siekierczyna - Płomień Limanowa
14:00 Gorce Kamienica - KS Tymbark
17:00 Wierchy Pasierbiec - Olimpia Pisarzowa

Klasa A 2019/2020, Myślenice

15:00 Zielonka Wrząsowice - Lubomir Wiśniowa
17:00 Topór Tenczyn - Skalnik Trzemeśnia

Klasa A 2019/2020, Nowy Sącz

11:00 Piątkovia Łęg - Jedność Nowy Sącz
11:00 KPT Nawojowa - Wicher Mogilno
15:00 Amator Paszyn - LKS Ubiad
16:00 Victoria Witowice Dolne - LKS Mszalnica
16:00 LKS Świniarsko - Ogniwo Piwniczna Zdrój
16:00 Barciczanka II Barcice - Budowlani Jazowsko
16:30 Olimpik Powroźnik - Dąbrovia Wielogłowy

Klasa A 2019/2020, Nowy Sącz-Gorlice

11:00 LKS Ropa - Victoria Śnietnica
11:00 Moszczanka Moszczenica - Glinik II Gorlice
11:30 LKS Szymbark - Biała Brunary
11:30 Sokół Staszkówka - LKS II Uście Gorlickie
11:30 Nafta Kryg - KS Bobowa
16:30 Olimpijczyk Racławice - LKS Wójtowa

Klasa A 2019/2020, Olkusz

11:00 Spartak Charsznica - Przebój II Wolbrom
16:00 Legion Bydlin - Prądnik Sułoszowa
16:00 Błysk Zederman - Wielmożanka Wielmoża
16:00 Strażak Przybysławice - Pilica Wierbka
16:00 Olimpia Łobzów - Laskowianka Laski
17:00 Leśnik Gorenice - Trzy Korony Żarnowiec

Klasa A 2019/2020, Oświęcim

16:00 Strumień Polanka Wielka - Soła Łęki
16:30 Sygnał Włosienica - Solavia Grojec
16:30 LKS Bobrek - Przeciszovia Przeciszów

Klasa A 2019/2020, Podhale

11:00 Biali Biały Dunajec - Orawa Jabłonka
12:00 KS Zakopane - Zawrat Bukowina Tatrzańska
16:00 Asy Zakopane - Zapora Kluszkowce
16:00 Orkan Raba Wyżna - Lubań Tylmanowa

Klasa A 2019/2020, Tarnów I (Bochnia)

15:00 Błyskawica Proszówki - Orzeł Cikowice
16:00 LKS Trzciana 2000 - Macierz Lipnica Murowana

Klasa A 2019/2020, Tarnów II (Brzesko)

13:00 Jadowniczanka II Jadowniki - Kłos Łysa Góra
16:30 Victoria Porąbka Uszewska - LKS Poręba Spytkowska
16:30 Grom Sufczyn - Pogórze Gwoździec
16:30 Tymon Tymowa - Strażak II Mokrzyska/Szczepanów

Klasa A 2019/2020, Tarnów III (Żabno)

11:00 Ava Grądy - Łęgovia Łęg Tarnowski
11:00 LKS Szarwark - Olimpia Biskupice Radłowskie
11:00 Strażak Karsy - Orzeł Miechowice Małe
11:00 Dunajec Konary - LZS Luszowice

Klasa A 2019/2020, Tarnów IV

12:00 LKS Wierzchosławice-Ostrów - KS Radlna
13:00 WKS Siemiechów - LKS Rzuchowa
16:30 Dunajec Mikołajowice - Orzeł Lisia Góra
16:30 LKS Koszyce Wielkie - LUKS Skrzyszów

Klasa A 2019/2020, Wadowice

11:00 Korona Skawinki - Żuraw Krzeszów
16:00 Nadwiślanka Brzeźnica - Jałowiec Stryszawa
16:00 Halniak Targanice - Sokół Przytkowice

Klasa A 2019/2020, Wieliczka

14:00 Gwiazda Brzegi - KS Rożnowa
16:00 Zryw Szarów - UKS Sygneczów
16:00 LZS Czarnochowice - Strażak Kokotów

Klasa B 2019/2020, Chrzanów

16:00 Ciężkowianka II Jaworzno - Nadwiślanka Okleśna
16:00 Ruch Młoszowa - Zryw Brodła

Klasa B 2019/2020, Kraków I

16:00 Olimpia Czaple Wielkie - Agricola Klimontów
16:00 Słomniczanka II Słomniki - Juvenia Prandocin
16:30 Polonia Wilczkowice - Trątnowianka Trątnowice

Klasa B 2019/2020, Kraków II

16:00 LKS Skała 2004 - Novi Narama
16:00 Kmita II Zabierzów - Iskra Radwanowice
16:00 Orzeł II Bębło - Górzanka Nawojowa Góra
16:30 Błękitni II Modlnica - Bronowicki KS Kraków
16:30 Fitball Szklary - Niegoszowianka Niegoszowice

Klasa B 2019/2020, Kraków III

12:30 Bratniak Kraków - Universum Kraków
13:00 Fairant Kraków - Opatkowianka Opatkowice (Kraków)
14:00 Dragoons Kraków - Kaszowianka II Kaszów
14:00 Grom Kraków - Pychowianka Kraków

Klasa B 2019/2020, Kraków IV

15:00 Gwiazda Ściejowice - KS Tyniec (Kraków)
15:00 Trzebol Wielkie Drogi - Sankowia Sanka
15:00 Tęcza Piekary - Sparta Przeginia Duchowna
15:30 Borkowianka Borek Szlachecki - Błękitni Czułówek
16:00 Radziszowianka II Radziszów - Piast Skawina
16:00 Pozowianka Pozowice - Nadwiślan Rusocice

Klasa B 2019/2020, Limanowa

11:00 Sokół II Słopnice - Rybie Nowe Rybie

Klasa B 2019/2020, Myślenice I

15:00 Cyrhla Krzczonów - Jawor Jawornik
16:00 Iskra Brzączowice - Karpaty II Siepraw
17:00 Grodzisko Raciechowice - Orzeł II Myślenice

Klasa B 2019/2020, Myślenice II

11:00 LKS Trzebunia - Wicher Stróża
11:00 Hejnał Krzyszkowice - Górki II Myślenice
15:00 Szczebel Lubień - Cisy Harbutowice
16:00 Iskra Głogoczów - Dukla Bysina

Klasa B 2019/2020, Nowy Sącz

11:00 Królovia Królowa Górna - Zawada Nowy Sącz
11:00 Chruślice Nowy Sącz - ULKS Przydonica
11:00 Zamczysko II Marcinkowice - Orzeł Ptaszkowa
15:00 Tabaszovia Tabaszowa - Nawoj Nawojowa
16:00 Galicja Nowy Sącz - Dunajec II Nowy Sącz

Klasa B 2019/2020, Olkusz I

16:00 Piliczanka II Pilica - Pilica II Wierbka
16:00 Błyskawica Kolbark - Hetman Dłużec

Klasa B 2019/2020, Olkusz II (Miechów)

11:00 Trzy Buki Wierzchowisko - Dłubnia Jangrot
11:00 Czapla Czaple Małe - Victoria Smroków
12:00 Cobra Wężerów - Zryw Przesławice

Klasa B 2019/2020, Oświęcim

16:30 Puls Broszkowice - LKS Palczowice

Klasa B 2019/2020, Podhale I

11:00 Szarotka Rokiciny Podhalańskie - Delta Pieniążkowice
13:00 Lepietnica Klikuszowa - Janosik Sieniawa
14:00 Skałka Rogoźnik - Grel Trute
16:30 Unia Naprawa - Szarotka Chochołów

Klasa B 2019/2020, Podhale II

11:00 Łęgi Nowa Biała - Bór Dębno
14:00 Przełęcz Łopuszna - ZOR Frydman
14:00 Luboń Skomielna Biała - Gorc Ochotnica
17:00 Husarz Łapsze Wyżne - Gronik Gronków
17:00 Spisz Krempachy - Watra II Białka Tatrzańska

Klasa B 2019/2020, Tarnów I (Bochnia)

13:00 Wisła Grobla - Promień Mikluszowice
13:00 Korona Brzeźnica (k. Bochni) - Zryw Królówka
16:00 Żubr Gawłówek - Borkowianka Borek
16:00 KR Jodłówka - Nieszkowianka Nieszkowice Małe
16:00 Raba II Książnice - Ostrowianka Ostrów Królewski

Klasa B 2019/2020, Tarnów II (Brzesko)

16:00 Okocimski KS II Brzesko - Wiślanie Wola Przemykowska

Klasa B 2019/2020, Tarnów III (Żabno)

11:00 Spartakus Radgoszcz - Błękitni Siedliszowice
11:00 LKS Ilkowice - Dunajec Ujście Jezuickie
14:00 Powiśle Bolesław - Wisła Borusowa
14:00 Radłovia II Radłów - LKS Smęgorzów
14:00 Polonia Kłyż - Wolania Wola Żelichowska
16:00 Kłos Słupiec - DTS Dąbrowa Tarnowska

Klasa B 2019/2020, Tarnów IV

11:00 Iskra Tarnów - Alfa Siedliska
16:00 Błękitni 1947 Tarnów - LKS Niwka

Klasa B 2019/2020, Wadowice I

16:00 Tarnawianka Tarnawa - Dąb Sidzina
16:00 Chełm Stryszów - Lachy Lachowice
16:00 Skawa Jaroszowice - Grom Grzechynia

Klasa B 2019/2020, Wadowice II

15:00 Znicz Sułkowice Bolęcina - Borowik Bachowice
15:00 Cedron Brody - Przełęcz Kossowa
16:00 Olimpia Chocznia - Zaskawianka Zaskawie (Wadowice)
16:00 Gronie Zagórnik - Gród Grodzisko
16:00 Amator Babica - Sokół Chrząstowice

Klasa B 2019/2020, Wieliczka

16:00 Wilga Golkowice - Sokół Chorągwica
16:00 Górnik II Wieliczka - Iskra Zakrzów
16:00 Dąb Zabierzów Bocheński - Naprzód Ochmanów

Klasa C 2019/2020, Wadowice

11:00 Leskowiec Rzyki - Victoria Półwieś
11:30 Czarni Koziniec - Zryw Lanckorona
14:00 Sokół Frydrychowice - Orzeł II Wieprz
16:00 Łysa Góra Zawadka - Skawa Witanowice
16:00 Świt Osielec - Stanisławianka Stanisław Dolny

Klasa C 2019/2020, Wieliczka

16:00 Contra II Sułków - Czarni II Staniątki

I liga kobiet 2019/2020, południowa

12:00 Respekt Myślenice (k) - Rekord Bielsko-Biała (k)
15:00 Resovia (k) - Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
16:00 Sportowa Czwórka Radom (k) - Wanda Nowa Huta (Kraków) (k)
16:30 Sokół Kolbuszowa Dolna (k) - Tarnovia Tarnów (k)

II liga kobiet 2019/2020, IV

16:00 Iskra Brzezinka (k) - Starówka Nowy Sącz (k)
18:00 Prądniczanka Kraków (k) - Hetmanki Włoszczowa (k)

III liga kobiet 2019/2020, małopolska

13:00 Górnik Wieliczka (k) - Bronowianka Kraków (k)
15:00 Victoria Zalas (k) - Pogorzanka Pogorzyce (k)
15:00 Podgórze Kraków (k) - Puszcza Niepołomice (k)
16:00 Football Success Academy Kraków (k) - Olimpia Osieczany (k)

IV liga kobiet 2019/2020, małopolska (wschód)

10:00 Podgórze II Kraków (k) - Uran Łukowica (k)
16:00 Piast Łapanów (k) - Szreniawa Nowy Wiśnicz (k)

IV liga kobiet 2019/2020, małopolska (zachód)

16:00 Jedynka/Świt Krzeszowice (k) - Wisła Brzeźnica (k)
16:00 Victoria Gaj (k) - Skawinka Skawina (k)
16:00 Tempo Białka (k) - Zielonka Wrząsowice (k)

Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020, D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - jesień

12:00 Stal Mielec (jm) - Cracovia (jm)

 

Napisz do nas