[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   
 

Wybierz województwo:

Szczebel centralny | Dolnośląski ZPN | Kujawsko-Pomorski ZPN | Lubelski ZPN | Lubuski ZPN
Łódzki ZPN | Małopolski ZPN | Mazowiecki ZPN | Opolski ZPN
Podkarpacki ZPN | Podlaski ZPN | Pomorski ZPN | Śląski ZPN | Świętokrzyski ZPN
Warmińsko-Mazurski ZPN | Wielkopolski ZPN | Zachodniopomorski ZPN

Podkarpacki ZPN - 22 września 2019

Wybierz datę: wczoraj (21 września) | dziś (22 września) | jutro (23 września)

II liga 2019/2020,

13:05 Stal Rzeszów - Resovia

III liga 2019/2020, IV

16:00 Stal Kraśnik - Sokół Sieniawa

IV liga 2019/2020, podkarpacka

15:00 Wisłok Wiśniowa - Sokół Kolbuszowa Dolna
16:00 KS Pilzno - Błękitni Ropczyce

Klasa okręgowa 2019/2020, Dębica

11:00 Victoria Czermin - Kamieniarz Golemki
16:00 LKS Wiewiórka - Piłkarskie Nadzieje Mielec
16:00 Victoria Ocieka - Olchovia Olchowa

Klasa okręgowa 2019/2020, Jarosław

15:00 Motor Grochowce - MKS Kańczuga
16:00 Roztocze Narol - Sanoczanka Święte
16:00 Czarni Pawłosiów - Łęk Ostrów

Klasa okręgowa 2019/2020, Krosno

13:00 Wisłok Sieniawa - LKS Czeluśnica
15:00 Nafta Jedlicze - Markiewicza Krosno
15:00 Start Rymanów - Przełęcz Dukla
15:00 Kotwica Korczyna - LKS Skołyszyn
15:30 Cosmos Nowotaniec - Brzozovia Brzozów
15:30 Iskra Przysietnica - Bieszczady Ustrzyki Dolne

Klasa okręgowa 2019/2020, Rzeszów

14:00 GKS Niebylec - Sokół Sokołów Małopolski
14:00 Błękit Żołynia - Wisłok Czarna
14:00 KS Stobierna - Stal Łańcut
16:00 Błażowianka Błażowa - Orzeł Wólka Niedźwiedzka
17:00 Resovia II - Bratek Bratkowice

Klasa okręgowa 2019/2020, Stalowa Wola

16:00 Transdźwig Stale - PUKS Francesco Jelna
16:00 Sokół Kamień - Bukowa Jastkowice
16:00 LKS Brzyska Wola - Stal Gorzyce
16:00 Słowianin Grębów - LZS Ździary

Klasa A 2019/2020, Dębica

14:00 Borkovia Borek Wielki - LKS Nagoszyn
14:00 LKS Łopuchowa - LKS Pustków
15:00 LKS Zasów-Mokre - Piast Wolica Piaskowa
16:00 Team Przecław - Płomień Zagorzyce
16:00 Borowiec Straszęcin - LKS Żyraków

Klasa A 2019/2020, Jarosław

11:00 Victoria Kidałowice - KS Szówsko
13:30 Fredro Surochów - KS Węgierka
14:30 Wiraż Chłopice - Szkło Młyny
16:00 Delin Munina - Iskra Cieszacin Wielki
16:00 Przedmieście Jarosław - Tęcza Jankowice
16:00 Korona Tuchla - Hetman Laszki
16:00 Wietlin - Santos Piwoda

Klasa A 2019/2020, Krosno I

13:00 Victoria Pakoszówka - Bukowianka Bukowsko
13:00 LKS Płowce/Stróże Małe - Osława Zagórz
15:00 Górnik Strachocina - Orzeł Bażanówka
15:30 Zgoda Zarszyn - Szarotka Nowosielce
15:30 Lotniarz Bezmiechowa - Szarotka Uherce
15:30 Sanovia Lesko - Remix Niebieszczany
15:30 LKS Długie - Górnik Grabownica Starzeńska

Klasa A 2019/2020, Krosno II

13:00 LKS Lubatowa - LKS Golcowa
13:00 Karpaty Klimkówka - LKS Haczów
15:00 Płomień Zmiennica - Iskra Iskrzynia
15:00 LKS Lubatówka - LKS Wesoła
15:00 Huragan Jasionka - Grabowianka Grabówka

Klasa A 2019/2020, Krosno III

13:00 Zamczysko Mrukowa - Ostoja Kołaczyce
13:00 Gaudium Łężyny - Zorza Łęki Dukielskie
15:30 Wisłoka Błażkowa - Orzeł Lubla
15:30 KS Zarzecze - Polonia Kopytowa

Klasa A 2019/2020, Lubaczów

15:00 Zdrój Horyniec - Ursus Dachnów
15:00 Błękitni Futory - Graniczni Krowica
16:00 Leśnik Płazów - Czerwoni Cewków
16:00 Victoria Stary Dzików - Start Lisie Jamy
16:00 Zryw Młodów - Rolnik Wólka Krowicka
16:15 Orkan Zapałów - Czarni Oleszyce

Klasa A 2019/2020, Przemyśl

14:00 Wiar Krówniki - Pogórze Dubiecko
16:00 LKS Batycze - Fort Jaksmanice
16:00 Orzeł Torki - Bizon Medyka
16:00 Cresovia Kalników - Grom Wyszatyce
16:00 Tęcza Kosienice - Żurawianka Żurawica
16:00 Wiar Huwniki - Unia Fredropol
16:00 Fenix Leszno - LKS Nakło

Klasa A 2019/2020, Przeworsk

13:00 Gorliczanka Gorliczyna - Piast Nowosielce
16:00 Gacovia Gać - GKS Majdan Sieniawski
16:00 Błękitni Grzęska - Błyskawica Rożniatów
16:00 Cresovia Krzeczowice - Huragan Gniewczyna
16:00 Alabaster Łopuszka Wielka - PKS UNUM Babice
16:00 San Gorzyce - Wisełka Siennów

Klasa A 2019/2020, Rzeszów I

10:30 Korona II Rzeszów - LKS Trzebownisko
11:00 KS Przybyszówka (Rzeszów) - ŁKS Łukawiec
15:00 Grom Mogielnica - Victoria Budy Głogowskie

Klasa A 2019/2020, Rzeszów II - Łańcut

11:00 Arka Albigowa - Iskra Jawornik Polski
12:00 Tatyna Dylągówka - Zorza Trzeboś
14:00 Dąb Kosina - Start Brzóza Stadnicka
14:00 Astra Medynia Głogowska - KS Dąbrówki
16:00 Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Włókniarz Rakszawa
16:00 Dynovia Dynów - Wola Dalsza

Klasa A 2019/2020, Rzeszów III - Mielec

11:00 Sokół II Kolbuszowa Dolna - Tempo Cmolas
11:00 Piast Wadowice Górne - Złotniczanka Złotniki
11:30 Barka Breń Osuchowski - Dromader Chrząstów
12:30 Orły Ruda - LKS Babicha
14:00 Pitmark Jaślany - LKS Hucina
15:00 Zacisze Trześń - Ostrovia Ostrowy Baranowskie
16:30 Start Wola Mielecka - Raniżovia Raniżów

Klasa A 2019/2020, Stalowa Wola I

16:00 OKS Mokrzyszów (Tarnobrzeg) - San Wrzawy
16:00 Czarni Lipa - Unia Skowierzyn
16:00 KS Wola Baranowska - LZS Krzątka
16:00 Wisan Skopanie - Jeziorak Chwałowice
16:00 Sanna Zaklików - LZS Rzeczyca Długa
16:00 KS Żupawa - OKS Wielowieś (Tarnobrzeg)

Klasa A 2019/2020, Stalowa Wola II

15:00 Sokół Hucisko - San Kłyżów
16:00 Czarni Sójkowa - Victoria Giedlarowa
16:00 Dolina-Tanew Wólka Tanewska - Łęg Stany
16:00 Rotunda Krzeszów - KS Jarocin
16:00 KS Sarzyna - KP Zarzecze
16:00 Azalia Wola Zarczycka - Azalia Brzóza Królewska

Klasa B 2019/2020, Dębica I

11:00 KS Bystrzyca - LKS Brzeźnica
11:00 Korona Góra Ropczycka - Chemik II Pustków
11:00 Lechia II Sędziszów Małopolski - Paszczyniak Paszczyna

Klasa B 2019/2020, Dębica II

11:00 Dragon Korzeniów - Brzostowianka Brzostek
11:00 Dąbrówka Stara Jastrząbka - Dąb Żdżary
14:00 Apollo Dulcza Mała - LKS Łęki Górne
14:00 Hetman Dąbrówka Wisłocka - Baszta Zawada

Klasa B 2019/2020, Jarosław

13:00 Dąb Cetula - Pogórze Rokietnica
13:00 Tęcza Wysocko - Ostrovia Wola Buchowska
13:00 Wisznia Nienowice - Łęg Łowce
13:00 Makovia Makowisko - Łazowianka Łazy (k. Jarosławia)
13:00 Błękitni Rudołowice - LKS Duńkowice
13:00 KS Koniaczów - Dąb Dobkowice
13:00 Sanovia Michałówka - LKS Korzenica

Klasa B 2019/2020, Krosno I

12:00 Juventus Poraż - Nelson Polańczyk
12:00 Bieszczady Jankowce - Otryt Lutowiska
12:00 LKS Górzanka - Pionier Średnia Wieś
12:00 LKS Czaszyn - LKS Tyrawa Wołoska
15:00 LKS Olszanica - Zalew Myczkowce

Klasa B 2019/2020, Krosno II

11:00 Florian Rymanów Zdrój - Orion Pielnia
11:00 LKS Głębokie - LKS Pisarowce
12:00 LKS Odrzechowa - Orkan Markowce
14:00 Wiki Sanok - Iskra Wróblik Szlachecki
14:00 ULKS Czerteż - Pogórze Srogów Górny

Klasa B 2019/2020, Krosno III

11:00 LKS Trześniów - Jutrzenka Jaćmierz
12:00 JKS Jasionów - LKS Izdebki
15:00 LKS Górki - Orły Jabłonka
15:30 Zryw Dydnia - LKS Wzdów
15:30 Victoria Niebocko - Sokół Domaradz
16:30 LKS Hłudno - Błękitni Jasienica Rosielna

Klasa B 2019/2020, Krosno IV

10:00 KS Szczepańcowa - Orzeł Pustyny
13:00 Nafciarz Bóbrka - LKS Głowienka
13:00 Rotar Węglówka - Burza Rogi
15:00 Piastovia Miejsce Piastowe - LKS Kombornia
16:30 Guzikówka Krosno - Victoria Dobieszyn

Klasa B 2019/2020, Krosno V

11:00 LKS Brzezówka (k. Krosna) - Nurt Potok
11:00 Zorza 03 Łubienko - Nafta Chorkówka
11:00 Nafta II Jedlicze - Rędzinianka Wojaszówka
13:00 Błękitni Żeglce - LKS Łęki Strzyżowskie
15:00 Tęcza Zręcin - LKS Moderówka
15:30 Jasiołka Świerzowa - Iwełka Iwla

Klasa B 2019/2020, Krosno VI

11:00 LKS Warzyce - Jasiołka Szebnie
11:00 Dragon Nowy Glinik - Nowy Dwór Makowiska
11:00 Dębowczanka Dębowiec - Wisłoka Nowy Żmigród
11:00 Standart Święcany - Wisłoka Niegłowice
13:00 Tajfun Łubno Szlacheckie - Liwocz Brzyska
15:30 Wrzos Krempna - Jasiołka Hankówka-Brzyszczki

Klasa B 2019/2020, Lubaczów

13:00 Zalew Stary Lubliniec - Piast Antoniki
13:00 Legia Oleszyce - Huragan Basznia Dolna
13:00 LKS Miękisz Nowy - LKS Mołodycz
13:00 Tanew Wola Wielka - Walter Opaka
13:00 Błękitni Zalesie - Unia Łukawiec
13:00 LKS Zabiała-Stare Sioło - Roztocze Ruda Różaniecka

Klasa B 2019/2020, Przemyśl

13:00 LKS Niziny - Korona Olszany
13:00 Wesoła Zadąbrowie - Jawor Nehrybka
13:00 Artmax Pikulice - LKS Ujkowice
13:00 Leśnik Bircza - Rada Orzechowce
13:00 Korona Trójczyce - Strażak Sośnica

Klasa B 2019/2020, Przeworsk

11:00 Błękitni Wierzbna - Nafta Gaz Jodłówka
13:00 Zorza II Zarzecze - Huragan Rozbórz Długi
13:00 Żuraw Żurawiczki - Strumyk Hawłowice
13:00 Zorza Jagiełła - Sobol Niżatyce
13:00 Błękitni Maćkówka - Wisłoczanka Tryńcza

Klasa B 2019/2020, Rzeszów I

11:00 Rudzik Rudna Mała - LKS Jasionka
14:00 Mrowlanka Mrowla - Orzeł Wysoka Głogowska
14:00 LKS Biała (k. Rzeszowa) - Dąb Dąbrowa
14:00 Świlczanka Świlcza - Heiro Rzeszów

Klasa B 2019/2020, Rzeszów II - Strzyżów

11:00 Start Lubenia - Granit Wysoka Strzyżowska
14:00 Albatros Szufnarowa - Płomyk Lutoryż
16:00 LKS Hermanowa - Sokół Grodzisko
16:00 Orły Pstrągówka - Huragan Kozłówek
16:30 Korona Dobrzechów - KS Godowa
16:30 Grunwald II Budziwój (Rzeszów) - Novi Nosówka

Klasa B 2019/2020, Rzeszów III - Łańcut

11:00 Galicja Chmielnik - Orzeł Harta
12:00 Polonia Hyżne - LKS Tarnawka
12:00 Jawor Krzemienica - Las Zalesie
15:00 Grom Handzlówka - Pogórze Husów
16:00 Markovia Markowa - Czarni Kraczkowa
16:30 HALO Hyżne - Orzeł Wysoka

Klasa B 2019/2020, Rzeszów IV - Łańcut

11:00 Rzemieślnik Strażów - Leśna Wólka Podleśna
11:00 Palkovia Palikówka - Głuchowianka Głuchów
14:00 KS Smolarzyny - LKS Łąka (k. Łańcuta)
14:00 Unia Korniaktów - Herkules Trzebuska
16:00 Sitowianka Budy Łańcuckie - Stobierna-Krzywe Stobierna

Klasa B 2019/2020, Rzeszów V - Mielec

11:00 Wisłoka Borowa - Piłkarskie Nadzieje II Mielec
14:00 Błysk Górki - Sokół Malinie
14:00 Strażak Grochowe - Grunwald Padew Narodowa
15:00 Jutrzenka Ławnica - LKS Dębiaki
16:00 Kolorado II Wola Chorzelowska - Wiśnia Trzciana

Klasa B 2019/2020, Rzeszów VI - Mielec

12:00 Skorpion Wylów - LKS Wierzchowiny
14:00 Plon Kawęczyn - Sprint Żarówka
14:00 Janovia Janowiec - Sokół Pień
14:00 Rzędzian Rzędzianowice - KS Zgórsko

Klasa B 2019/2020, Rzeszów VII - Kolbuszowa

11:00 Kolbuszowianka Kolbuszowa - Wilga Widełka
13:00 Potok Dobrynin - Florian Ostrowy Tuszowskie
14:00 Błękitni Siedlanka - Vigor Trzęsówka
14:00 Zryw Dzikowiec - Werynianka Werynia
14:00 Marmury Przyłęk - Ceramika Hadykówka
16:00 Huragan Przedbórz - Orzeł Kosowy

Klasa B 2019/2020, Stalowa Wola I

13:30 Koniczynka Ocice (Tarnobrzeg) - LZS Tarnowska Wola
13:30 Kolejarz Knapy - LZS Jadachy
13:30 LZS Furmany - Płomień Chmielów
13:30 Iskra Sobów (Tarnobrzeg) - Łęg Kopcie
13:30 WKS Zabrnie - Junior Zakrzów
13:30 Płomień Trześń - KS Cygany

Klasa B 2019/2020, Stalowa Wola II

12:30 Huragan Zdziechowice - Ceramika Harasiuki
13:30 Jaruga Bieliniec - LZS Majdan Zbydniowski
13:30 LZS Turbia - Orzeł Glinianka
16:30 LZS Kępie Zaleszańskie - Milenium Bieliny

Klasa B 2019/2020, Stalowa Wola III

11:00 Orzeł Biedaczów - Jutrzenka Kopki
13:30 Kłyż Tarnogóra - San Wierzawice
13:30 Orzeł Rudnik nad Sanem - Złotsan Kuryłówka
13:30 Górnovia Górno - KS Łukowa
13:30 KS Majdan Łętowski - Wólczanka Wólka Grodziska
13:30 Grabniak Hucisko - LZS Przędzel
16:00 Advit Łętownia - Jodła Przychojec

I liga kobiet 2019/2020, południowa

15:00 Resovia (k) - Rysy Bukowina Tatrzańska (k)
16:30 Sokół Kolbuszowa Dolna (k) - Tarnovia Tarnów (k)

II liga kobiet 2019/2020, IV

16:00 KSP Kielce (k) - Izolator Boguchwała (k)

III liga kobiet 2019/2020, podkarpacka

11:00 Sanovia Lesko (k) - Olimpia Pysznica (k)
14:00 Start Jarosław (k) - Korona Tuchla (k)
15:00 DAP Dębica (k) - Resovia II (k)

I liga futsalu 2019/2020, południowa

17:00 Heiro Rzeszów (f) - Berland OSiR Komprachcice (f)

Centralna Liga Juniorów U-17 2019/2020, D (Lubelskie, Małopolskie, Podkarpackie, Świętokrzyskie) - jesień

12:00 Stal Mielec (jm) - Cracovia (jm)

 

Napisz do nas