29 marca 2015, 19:54:07 - piter
eME: Szkocja 6-1 Gibraltar

W meczu grupowych rywali reprezentacji Polski w eliminacjach do mistrzostw Europy Szkocja wygrała u siebie 6-1 (4-1) z Gibraltarem.

29 marca 2015, 18:00 - Glasgow (Hampden Park)
Szkocja 6-1 Gibraltar
Shaun Maloney 18 (k), 34 (k), Steven Fletcher 29, 77, 90, Steven Naismith 39 - Lee Casciaro 19

Szkocja: 1. David Marshall - 2. Alan Hutton, 5. Russell Martin, 3. Andrew Robertson - 4. Matt Ritchie (46, 14. Gordon Greer), 8. Scott Brown, 7. James Morrison, 6. Shaun Maloney, 10. Steven Naismith (66, 18. Jordan Rhodes), 11. Ikechi Anya (74, 15. Barry Bannan) - 9. Steven Fletcher.

Gibraltar: 13. Jamie Robba - 2. Scott Wiseman, 4. David Artell (53, 20. Jean-Carlos Garcia), 5. Ryan Casciaro, 3. Joseph Chipolina - 15. Adam Priestley, 8. Aaron Payas, 6. Roy Chipolina (74, 11. Jake Gosling), 17. Anthony Bardon (82, 19. John-Paul Duarte), 10. Liam Walker - 7. Lee Casciaro.

sędziował: Mattias Gestranius (Finlandia).

Bobek - 29 marca 2015, 20:03:24 - *.78.172.249
@Widz, właśnie Twoim komentarzem się sugerowałem ;) gola strzelił policjant, ale spawacz bardziej bawi ;) dobra Panowie, idziemy golić rudowłosych teraz ;))

arno - 29 marca 2015, 20:10:55 - *.215.35.117
Nie wiem czy większy sukces dla Gibraltaru że strzelili czy większy wstyd dla Szkocji że dali sobie wbić.

Paulinho - 29 marca 2015, 20:44:47 - *.lodz.mm.pl
Brawo Gibraltar za gola. Świetna akcja i szok na trybunach :-)

Skorump - 29 marca 2015, 23:36:00 - *.dynamic.mm.pl
Gibraltar -poprawić obronę i będą punkty!

DENIS - 30 marca 2015, 16:19:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl