[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

eliminacje do Mistrzostw Europy Francja 2016

REKLAMA
REKLAMA

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 7-9 września

 
2014
 
Kazachstan 0-0 Łotwa 9 września, 18:00
Astana
Czechy 2-1 Holandia 9 września, 20:45
Bořek Dočkal 22, Václav Pilař 90 - Stefan de Vrij 55
Praga
Islandia 3-0 Turcja 9 września, 20:45
Jón Daði Böðvarsson 18, Gylfi Sigurðsson 76, Kolbeinn Sigþórsson 77
Reykjavík

Kolejka 2 - 9-11 października

Łotwa 0-3 Islandia 10 października, 20:45
Gylfi Sigurðsson 66, Aron Gunnarsson 76, Rúrik Gíslason 90
Ryga
Holandia 3-1 Kazachstan 10 października, 20:45
Klaas-Jan Huntelaar 62, Ibrahim Afellay 82, Robin van Persie 89 (k) - Rienat Abdulin 17
Amsterdam
Turcja 1-2 Czechy 10 października, 20:45
Umut Bulut 8 - Tomáš Sivok 15, Bořek Dočkal 58
Stambuł

Kolejka 3 - 12-14 października

Kazachstan 2-4 Czechy 13 października, 18:00
Jurij Łogwinienko 84, 90 - Bořek Dočkal 13, David Lafata 44, Ladislav Krejčí 56, Tomáš Necid 87
Astana
Islandia 2-0 Holandia 13 października, 20:45
Gylfi Sigurðsson 10 (k), 42
Reykjavik
Łotwa 1-1 Turcja 13 października, 20:45
Valērijs Šabala 54 (k) - Bilal Kısa 47
Ryga

Kolejka 4 - 14-16 listopada

Holandia 6-0 Łotwa 16 listopada, 18:00
Robin van Persie 6, Arjen Robben 35, 82, Klaas-Jan Huntelaar 42, 89, Jeffrey Bruma 77
Amsterdam
Czechy 2-1 Islandia 16 listopada, 20:45
Pavel Kadeřábek 45, Jón Daði Böðvarsson 61 (s) - Ragnar Sigurðsson 9
Pilzno
Turcja 3-1 Kazachstan 16 listopada, 20:45
Burak Yılmaz 26 (k), 29, Serdar Aziz 83 - Samat Smakow 87 (k)
Stambuł

Kolejka 5 - 27-29 marca

 
2015
 
Kazachstan 0-3 Islandia 28 marca, 16:00
Eiður Guðjohnsen 20, Birkir Bjarnason 32, 90
Astana
Czechy 1-1 Łotwa 28 marca, 18:00
Václav Pilař 90 - Aleksejs Višņakovs 30
Praga
Holandia 1-1 Turcja 28 marca, 20:45
Klaas-Jan Huntelaar 90 - Burak Yılmaz 37
Amsterdam

Kolejka 6 - 12-14 czerwca

Kazachstan 0-1 Turcja 12 czerwca, 18:00
Arda Turan 83
Ałmaty
Islandia 2-1 Czechy 12 czerwca, 20:45
Aron Gunnarsson 60, Kolbeinn Sigþórsson 76 - Bořek Dočkal 55
Reykjavik
Łotwa 0-2 Holandia 12 czerwca, 20:45
Georginio Wijnaldum 67, Luciano Narsingh 71
Ryga

Kolejka 7 - 3-5 września

Czechy 2-1 Kazachstan 3 września, 20:45
Milan Škoda 74, 86 - Jurij Łogwinienko 21
Pilzno
Holandia 0-1 Islandia 3 września, 20:45
Gylfi Sigurðsson 51 (k)
Amsterdam
Turcja 1-1 Łotwa 3 września, 20:45
Selçuk İnan 77 - Valērijs Šabala 90
Konya

Kolejka 8 - 6-8 września

Łotwa 1-2 Czechy 6 września, 18:00
Artūrs Zjuzins 73 - David Limberský 13, Vladimír Darida 25
Ryga
Turcja 3-0 Holandia 6 września, 18:00
Oğuzhan Özyakup 8, Arda Turan 26, Burak Yılmaz 86
Konya
Islandia 0-0 Kazachstan 6 września, 20:45
Reykjavík

Kolejka 9 - 8-10 października

Islandia 2-2 Łotwa 10 października, 18:00
Kolbeinn Sigþórsson 5, Gylfi Sigurðsson 27 - Aleksandrs Cauņa 49, Valērijs Šabala 68
Reykjavík
Kazachstan 1-2 Holandia 10 października, 18:00
Isłambiek Kuat 90 - Georginio Wijnaldum 33, Wesley Sneijder 50
Astana
Czechy 0-2 Turcja 10 października, 20:45
Selçuk İnan 62 (k), Hakan Çalhanoğlu 79
Praga

Kolejka 10 - 11-13 października

Łotwa 0-1 Kazachstan 13 października, 20:45
Isłambiek Kuat 65
Ryga
Holandia 2-3 Czechy 13 października, 20:45
Klaas-Jan Huntelaar 70, Robin van Persie 83 - Pavel Kadeřábek 24, Josef Šural 35, Robin van Persie 66 (s)
Amsterdam
Turcja 1-0 Islandia 13 października, 20:45
Selçuk İnan 89
Konya

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czechy 10 22 7 1 2 19-14 3 1 1 7-6 4 0 1 12-8
2.  Islandia 10 20 6 2 2 17-6 3 2 0 9-3 3 0 2 8-3
3.  Turcja 10 18 5 3 2 14-9 3 1 1 9-4 2 2 1 5-5
4.  Holandia 10 13 4 1 5 17-14 2 1 2 12-6 2 0 3 5-8
5.  Kazachstan 10 5 1 2 7 7-18 0 1 4 3-10 1 1 3 4-8 2 4 1 1 0 1-0
6.  Łotwa 10 5 0 5 5 6-19 0 1 4 2-9 0 4 1 4-10 2 1 0 1 1 0-1

Grupa B
 
Kolejka 1 - 7-9 września

 
2014
 
Andora 1-2 Walia 9 września, 20:45
Ildefons Lima 6 (k) - Gareth Bale 22, 81
Andora
Bośnia i Hercegowina 1-2 Cypr 9 września, 20:45
Vedad Ibišević 6 - Dimítris Christofí 45, 73
Zenica
 
2015
 
Izrael 0-1 Belgia 31 marca, 20:45
Marouane Fellaini 9
Jerozolima / w pierwotnym terminie (9 września, 20:45) w Jerozolimie odwołany z powodu działań militarnych w Strefie Gazy

Kolejka 2 - 9-11 października

 
2014
 
Belgia 6-0 Andora 10 października, 20:45
Kevin De Bruyne 31 (k), 34, Nacer Chadli 37, Divock Origi 59, Dries Mertens 65, 68
Bruksela
Cypr 1-2 Izrael 10 października, 20:45
Kóstas Makrídis 67 - Omer Damari 38, Tal Ben Haim 45
Stróvolos
Walia 0-0 Bośnia i Hercegowina 10 października, 20:45
Cardiff

Kolejka 3 - 12-14 października

Andora 1-4 Izrael 13 października, 20:45
Ildefons Lima 15 (k) - Omer Damari 3, 41, 82, Tomer Hemed 90 (k)
Andora
Bośnia i Hercegowina 1-1 Belgia 13 października, 20:45
Edin Džeko 28 - Radja Nainggolan 51
Zenica
Walia 2-1 Cypr 13 października, 20:45
David Cotterill 13, Hal Robson-Kanu 23 - Vincent Laban 36
Cardiff

Kolejka 4 - 14-16 listopada

Belgia 0-0 Walia 16 listopada, 18:00
Bruksela
Cypr 5-0 Andora 16 listopada, 18:00
Giórgos Merkís 9, Giórgos Efrém 31, 42, 60, Dimítris Christofí 87 (k)
Stróvolos
Izrael 3-0 Bośnia i Hercegowina 16 listopada, 20:45
Gil Vermouth 36, Omer Damari 45, Eran Zahavi 70
Hajfa

Kolejka 5 - 27-29 marca

 
2015
 
Andora 0-3 Bośnia i Hercegowina 28 marca, 20:45
Edin Džeko 13, 49, 62
Andora
Belgia 5-0 Cypr 28 marca, 20:45
Marouane Fellaini 21, 66, Christian Benteke 35, Eden Hazard 67, Michy Batshuayi 80
Bruksela
Izrael 0-3 Walia 28 marca, 20:45
Aaron Ramsey 45, Gareth Bale 50, 77
Hajfa

Kolejka 6 - 12-14 czerwca

Andora 1-3 Cypr 12 czerwca, 20:45
Dossa Júnior 2 (s) - Néstor Mytídis 13, 45, 53
Andora
Bośnia i Hercegowina 3-1 Izrael 12 czerwca, 20:45
Edin Višća 42, 75, Edin Džeko 45 - Tal Ben Haim II 41
Zenica
Walia 1-0 Belgia 12 czerwca, 20:45
Gareth Bale 25
Cardiff

Kolejka 7 - 3-5 września

Belgia 3-1 Bośnia i Hercegowina 3 września, 20:45
Marouane Fellaini 23, Kevin De Bruyne 44, Eden Hazard 78 (k) - Edin Džeko 15
Bruksela
Cypr 0-1 Walia 3 września, 20:45
Gareth Bale 82
Stróvolos
Izrael 4-0 Andora 3 września, 20:45
Eran Zahavi 3, Nir Biton 22, Tomer Hemed 26 (k), Moanes Dabour 38
Hajfa

Kolejka 8 - 6-8 września

Walia 0-0 Izrael 6 września, 18:00
Cardiff
Bośnia i Hercegowina 3-0 Andora 6 września, 20:45
Ermin Bičakčić 14, Edin Džeko 30, Senad Lulić 45
Zenica
Cypr 0-1 Belgia 6 września, 20:45
Eden Hazard 86
Stróvolos

Kolejka 9 - 8-10 października

Andora 1-4 Belgia 10 października, 20:45
Ildefons Lima 51 (k) - Radja Nainggolan 19, Kevin De Bruyne 42, Eden Hazard 56 (k), Laurent Depoitre 64
Andora
Bośnia i Hercegowina 2-0 Walia 10 października, 20:45
Milan Đurić 71, Vedad Ibišević 90
Zenica
Izrael 1-2 Cypr 10 października, 20:45
Nir Biton 76 - Dossa Júnior 58, Tzéïsson Dimitríou 80
Jerozolima

Kolejka 10 - 11-13 października

Belgia 3-1 Izrael 13 października, 20:45
Dries Mertens 64, Kevin De Bruyne 78, Eden Hazard 84 - Tomer Hemed 88
Bruksela
Cypr 2-3 Bośnia i Hercegowina 13 października, 20:45
Kóstas Charalabídis 32, Néstor Mytídis 41 - Haris Medunjanin 13, 44, Milan Đurić 67
Stróvolos
Walia 2-0 Andora 13 października, 20:45
Aaron Ramsey 50, Gareth Bale 86
Cardiff

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Belgia 10 23 7 2 1 24-5 4 1 0 17-2 3 1 1 7-3
2.  Walia 10 21 6 3 1 11-4 3 2 0 5-1 3 1 1 6-3
3.  Bośnia i Hercegowina 10 17 5 2 3 17-12 3 1 1 10-4 2 1 2 7-8
4.  Izrael 10 13 4 1 5 16-14 2 0 3 8-6 2 1 2 8-8
5.  Cypr 10 12 4 0 6 16-17 1 0 4 8-7 3 0 2 8-10
6.  Andora 10 0 0 0 10 4-36 0 0 5 4-16 0 0 5 0-20

Grupa C
 
Kolejka 1 - 7-9 września

 
2014
 
Luksemburg 1-1 Białoruś 8 września, 20:45
Lars Gerson 42 - Stanisław Dragun 78
Luksemburg
Hiszpania 5-1 Macedonia 8 września, 20:45
Sergio Ramos 16 (k), Paco Alcácer 17, Sergio Busquets 45, David Silva 50, Pedro Rodríguez 90 - Agim Ibraimi 28 (k)
Walencja
Ukraina 0-1 Słowacja 8 września, 20:45
Róbert Mak 17
Kijów

Kolejka 2 - 9-11 października

Białoruś 0-2 Ukraina 9 października, 20:45
Aleksandr Martynowicz 82 (s), Serhij Sydorczuk 90
Borysów
Macedonia 3-2 Luksemburg 9 października, 20:45
Aleksandar Trajkovski 20, Adis Jahović 66 (k), Besart Abdurahimi 90 - Stefano Bensi 39, David Turpel 44
Skopje
Słowacja 2-1 Hiszpania 9 października, 20:45
Juraj Kucka 17, Miroslav Stoch 87 - Paco Alcácer 82
Żylina

Kolejka 3 - 12-14 października

Ukraina 1-0 Macedonia 12 października, 18:00
Serhij Sydorczuk 45
Lwów
Białoruś 1-3 Słowacja 12 października, 20:45
Timofiej Kałaczow 79 - Marek Hamšík 65, 84, Stanislav Šesták 90
Borysów
Luksemburg 0-4 Hiszpania 12 października, 20:45
David Silva 27, Paco Alcácer 42, Diego Costa 69, Juan Bernat 88
Luksemburg

Kolejka 4 - 14-16 listopada

Luksemburg 0-3 Ukraina 15 listopada, 18:00
Andrij Jarmołenko 33, 53, 56
Luksemburg
Macedonia 0-2 Słowacja 15 listopada, 20:45
Juraj Kucka 25, Adam Nemec 38
Skopje
Hiszpania 3-0 Białoruś 15 listopada, 20:45
Isco 18, Sergio Busquets 19, Pedro Rodríguez 55
Huelva

Kolejka 5 - 27-29 marca

 
2015
 
Macedonia 1-2 Białoruś 27 marca, 20:45
Aleksandar Trajkovski 9 - Timofiej Kałaczow 44, Siergiej Kornilenko 81
Skopje
Słowacja 3-0 Luksemburg 27 marca, 20:45
Adam Nemec 10, Vladimír Weiss 21, Peter Pekarík 40
Żylina
Hiszpania 1-0 Ukraina 27 marca, 20:45
Álvaro Morata 28
Sewilla

Kolejka 6 - 12-14 czerwca

Ukraina 3-0 Luksemburg 14 czerwca, 18:00
Artem Kraweć 49, Denys Harmasz 57, Jewhen Konoplanka 87
Lwów
Białoruś 0-1 Hiszpania 14 czerwca, 20:45
David Silva 45
Borysów
Słowacja 2-1 Macedonia 14 czerwca, 20:45
Kornel Saláta 8, Marek Hamšík 38 - Arijan Ademi 69
Żylina

Kolejka 7 - 3-5 września

Luksemburg 1-0 Macedonia 5 września, 18:00
Sébastien Thill 90
Luksemburg
Ukraina 3-1 Białoruś 5 września, 18:00
Artem Kraweć 7, Andrij Jarmołenko 30, Jewhen Konoplanka 40 (k) - Siergiej Kornilenko 62 (k)
Lwów
Hiszpania 2-0 Słowacja 5 września, 20:45
Jordi Alba 5, Andrés Iniesta 30 (k)
Oviedo

Kolejka 8 - 6-8 września

Białoruś 2-0 Luksemburg 8 września, 20:45
Michaił Gordiejczuk 34, 62
Borysów
Macedonia 0-1 Hiszpania 8 września, 20:45
Tome Pačovski 8 (s)
Skopje
Słowacja 0-0 Ukraina 8 września, 20:45
Żylina

Kolejka 9 - 8-10 października

Macedonia 0-2 Ukraina 9 października, 20:45
Jewhen Sełezniow 59 (k), Artem Kraweć 87
Skopje
Słowacja 0-1 Białoruś 9 października, 20:45
Stanisław Dragun 34
Żylina
Hiszpania 4-0 Luksemburg 9 października, 20:45
Santi Cazorla 42, 85, Paco Alcácer 67, 80
Logroño

Kolejka 10 - 11-13 października

Białoruś 0-0 Macedonia 12 października, 20:45
Borysów
Luksemburg 2-4 Słowacja 12 października, 20:45
Mario Mutsch 61, Lars Gerson 65 (k) - Marek Hamšík 24, 90, Adam Nemec 29, Róbert Mak 30
Luksemburg
Ukraina 0-1 Hiszpania 12 października, 20:45
Mario Gaspar 21
Kijów

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hiszpania 10 27 9 0 1 23-3 5 0 0 15-1 4 0 1 8-2
2.  Słowacja 10 22 7 1 2 17-8 3 1 1 7-3 4 0 1 10-5
3.  Ukraina 10 19 6 1 3 14-4 3 0 2 7-3 3 1 1 7-1
4.  Białoruś 10 11 3 2 5 8-14 1 1 3 3-6 2 1 2 5-8
5.  Luksemburg 10 4 1 1 8 6-27 1 1 3 4-12 0 0 5 2-15 2 3 1 0 1 3-3
6.  Macedonia 10 4 1 1 8 6-18 1 0 4 4-9 0 1 4 2-9 2 3 1 0 1 3-3

Grupa D
 
Kolejka 1 - 7-9 września

 
2014
 
Gruzja 1-2 Irlandia 7 września, 18:00
Tornike Okriaszwili 38 - Aiden McGeady 23, 90
Tbilisi
Niemcy 2-1 Szkocja 7 września, 20:45
Thomas Müller 18, 70 - Ikechi Anya 66
Dortmund
Gibraltar 0-7 Polska 7 września, 20:45 (1620)
Kamil Grosicki 11, 48, Robert Lewandowski 50, 53, 86, 90, Łukasz Szukała 58
Faro

Kolejka 2 - 9-11 października

Irlandia 7-0 Gibraltar 11 października, 18:00
Robbie Keane 6, 14, 18 (k), James McClean 46, 53, Jordan Perez 52 (s), Wesley Hoolahan 56
Dublin
Szkocja 1-0 Gruzja 11 października, 18:00
Akaki Chubutia 28 (s)
Glasgow
Polska 2-0 Niemcy 11 października, 20:45 (56 934)
Arkadiusz Milik 51, Sebastian Mila 88
Warszawa

Kolejka 3 - 12-14 października

Niemcy 1-1 Irlandia 14 października, 20:45
Toni Kroos 71 - John O'Shea 90
Gelsenkirchen
Gibraltar 0-3 Gruzja 14 października, 20:45
Nika Gelaszwili 9, Tornike Okriaszwili 19, Dżaba Kankawa 69
Faro
Polska 2-2 Szkocja 14 października, 20:45 (55 197)
Krzysztof Mączyński 11, Arkadiusz Milik 76 - Shaun Maloney 18, Steven Naismith 57
Warszawa

Kolejka 4 - 14-16 listopada

Gruzja 0-4 Polska 14 listopada, 18:00 (25 000)
Kamil Glik 51, Grzegorz Krychowiak 71, Sebastian Mila 73, Arkadiusz Milik 90
Tbilisi
Niemcy 4-0 Gibraltar 14 listopada, 20:45
Thomas Müller 12, 29, Mario Götze 38, Yogan Santos 67 (s)
Norymberga
Szkocja 1-0 Irlandia 14 listopada, 20:45
Shaun Maloney 75
Glasgow

Kolejka 5 - 27-29 marca

 
2015
 
Gruzja 0-2 Niemcy 29 marca, 18:00
Marco Reus 39, Thomas Müller 44
Tbilisi
Szkocja 6-1 Gibraltar 29 marca, 18:00
Shaun Maloney 18 (k), 34 (k), Steven Fletcher 29, 77, 90, Steven Naismith 39 - Lee Casciaro 19
Glasgow
Irlandia 1-1 Polska 29 marca, 20:45 (50 500)
Shane Long 90 - Sławomir Peszko 26
Dublin

Kolejka 6 - 12-14 czerwca

Polska 4-0 Gruzja 13 czerwca, 18:00 (56 512)
Arkadiusz Milik 62, Robert Lewandowski 89, 90, 90
Warszawa
Irlandia 1-1 Szkocja 13 czerwca, 18:00
Jon Walters 38 - John O'Shea 47 (s)
Dublin
Gibraltar 0-7 Niemcy 13 czerwca, 20:45
André Schürrle 28, 65, 71, Max Kruse 47, 81, İlkay Gündoğan 51, Karim Bellarabi 57
Faro

Kolejka 7 - 3-5 września

Gruzja 1-0 Szkocja 4 września, 18:00
Waleri Kazaiszwili 37
Tbilisi
Niemcy 3-1 Polska 4 września, 20:45 (48 500)
Thomas Müller 12, Mario Götze 19, 82 - Robert Lewandowski 36
Frankfurt nad Menem
Gibraltar 0-4 Irlandia 4 września, 20:45
Cyrus Christie 26, Robbie Keane 49, 51 (k), Shane Long 79
Faro

Kolejka 8 - 6-8 września

Polska 8-1 Gibraltar 7 września, 20:45 (27 763)
Kamil Grosicki 8, 15, Robert Lewandowski 18, 29, Arkadiusz Milik 56, 72, Jakub Błaszczykowski 59 (k), Bartosz Kapustka 73 - Jake Gosling 87
Warszawa
Irlandia 1-0 Gruzja 7 września, 20:45
Jon Walters 69
Dublin
Szkocja 2-3 Niemcy 7 września, 20:45
Mats Hummels 28 (s), James McArthur 43 - Thomas Müller 18, 34, İlkay Gündoğan 54
Glasgow

Kolejka 9 - 8-10 października

Gruzja 4-0 Gibraltar 8 października, 18:00
Mate Wacadze 30, 45, Tornike Okriaszwili 35 (k), Waleri Kazaiszwili 87
Tbilisi
Irlandia 1-0 Niemcy 8 października, 20:45
Shane Long 70
Dublin
Szkocja 2-2 Polska 8 października, 20:45 (49 359)
Matt Ritchie 45, Steven Fletcher 62 - Robert Lewandowski 3, 90
Glasgow

Kolejka 10 - 11-13 października

Niemcy 2-1 Gruzja 11 października, 20:45
Thomas Müller 49 (k), Max Kruse 79 - Dżaba Kankawa 53
Lipsk
Gibraltar 0-6 Szkocja 11 października, 20:45
Chris Martin 25, Shaun Maloney 39, Steven Fletcher 52, 56, 85, Steven Naismith 90
Faro
Polska 2-1 Irlandia 11 października, 20:45 (57 497)
Grzegorz Krychowiak 13, Robert Lewandowski 42 - Jon Walters 16 (k)
Warszawa

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Niemcy 10 22 7 1 2 24-9 4 1 0 12-4 3 0 2 12-5
2.  Polska 10 21 6 3 1 33-10 4 1 0 18-4 2 2 1 15-6
3.  Irlandia 10 18 5 3 2 19-7 3 2 0 11-2 2 1 2 8-5
4.  Szkocja 10 15 4 3 3 22-12 3 1 1 12-6 1 2 2 10-6
5.  Gruzja 10 9 3 0 7 10-16 2 0 3 6-8 1 0 4 4-8
6.  Gibraltar 10 0 0 0 10 2-56 0 0 5 0-27 0 0 5 2-29

Grupa E
 
Kolejka 1 - 7-9 września

 
2014
 
Estonia 1-0 Słowenia 8 września, 20:45
Ats Purje 86
Tallin
San Marino 0-2 Litwa 8 września, 20:45
Deivydas Matulevičius 5, Arvydas Novikovas 36
Serravalle
Szwajcaria 0-2 Anglia 8 września, 20:45
Danny Welbeck 58, 90
Bazylea

Kolejka 2 - 9-11 października

Anglia 5-0 San Marino 9 października, 20:45
Phil Jagielka 25, Wayne Rooney 43 (k), Danny Welbeck 49, Andros Townsend 72, Alessandro Della Valle 78 (s)
Londyn
Litwa 1-0 Estonia 9 października, 20:45
Saulius Mikoliūnas 76
Wilno
Słowenia 1-0 Szwajcaria 9 października, 20:45
Milivoje Novakovič 79 (k)
Maribor

Kolejka 3 - 12-14 października

Estonia 0-1 Anglia 12 października, 18:00
Wayne Rooney 74
Tallin
Litwa 0-2 Słowenia 12 października, 20:45
Milivoje Novakovič 33, 37
Wilno
San Marino 0-4 Szwajcaria 14 października, 20:45
Haris Seferović 10, 23, Blerim Džemaili 30, Xherdan Shaqiri 79
Serravalle

Kolejka 4 - 14-16 listopada

Anglia 3-1 Słowenia 15 listopada, 18:00
Wayne Rooney 59 (k), Danny Welbeck 66, 72 - Jordan Henderson 58 (s)
Londyn
San Marino 0-0 Estonia 15 listopada, 18:00
Serravalle
Szwajcaria 4-0 Litwa 15 listopada, 20:45
Giedrius Arlauskis 66 (s), Fabian Schär 68, Xherdan Shaqiri 80, 90
Sankt Gallen

Kolejka 5 - 27-29 marca

 
2015
 
Anglia 4-0 Litwa 27 marca, 20:45
Wayne Rooney 7, Danny Welbeck 45, Raheem Sterling 58, Harry Kane 73
Londyn
Słowenia 6-0 San Marino 27 marca, 20:45
Josip Iličič 10, Kevin Kampl 49, Andraž Struna 50, Milivoje Novakovič 52, Dejan Lazarević 73, Branko Ilič 88
Lublana
Szwajcaria 3-0 Estonia 27 marca, 20:45
Fabian Schär 17, Granit Xhaka 27, Haris Seferović 80
Lucerna

Kolejka 6 - 12-14 czerwca

Estonia 2-0 San Marino 14 czerwca, 18:00
Sergei Zenjov 35, 63
Tallin
Słowenia 2-3 Anglia 14 czerwca, 18:00
Milivoje Novakovič 37, Nejc Pečnik 84 - Jack Wilshere 57, 73, Wayne Rooney 86
Lublana
Litwa 1-2 Szwajcaria 14 czerwca, 20:45
Fedor Černych 64 - Josip Drmić 69, Xherdan Shaqiri 84
Wilno

Kolejka 7 - 3-5 września

Estonia 1-0 Litwa 5 września, 18:00
Konstantin Vassiljev 71
Tallin
San Marino 0-6 Anglia 5 września, 18:00
Wayne Rooney 13 (k), Cristian Brolli 30 (s), Ross Barkley 46, Theo Walcott 68, 78, Harry Kane 77
Serravalle
Szwajcaria 3-2 Słowenia 5 września, 20:45
Josip Drmić 80, 90, Valentin Stocker 84 - Milivoje Novakovič 45, Boštjan Cesar 48
Bazylea

Kolejka 8 - 6-8 września

Anglia 2-0 Szwajcaria 8 września, 20:45
Harry Kane 67, Wayne Rooney 84 (k)
Londyn
Litwa 2-1 San Marino 8 września, 20:45
Fedor Černych 7, Lukas Spalvis 90 - Matteo Vitaioli 55
Wilno
Słowenia 1-0 Estonia 8 września, 20:45
Robert Berič 63
Maribor

Kolejka 9 - 8-10 października

Anglia 2-0 Estonia 9 października, 20:45
Theo Walcott 45, Raheem Sterling 85
Londyn
Słowenia 1-1 Litwa 9 października, 20:45
Valter Birsa 45 (k) - Arvydas Novikovas 79 (k)
Lublana
Szwajcaria 7-0 San Marino 9 października, 20:45
Michael Lang 16, Gökhan İnler 55 (k), Admir Mehmedi 65, Johan Djourou 72 (k), Pajtim Kasami 75, Breel Embolo 80 (k), Eren Derdiyok 89
Sankt Gallen

Kolejka 10 - 11-13 października

Estonia 0-1 Szwajcaria 12 października, 20:45
Ragnar Klavan 90 (s)
Tallin
Litwa 0-3 Anglia 12 października, 20:45
Ross Barkley 29, Giedrius Arlauskis 35 (s), Alex Oxlade-Chamberlain 62
Wilno
San Marino 0-2 Słowenia 12 października, 20:45
Boštjan Cesar 54, Nejc Pečnik 75
Serravalle

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Anglia 10 30 10 0 0 31-3 5 0 0 16-1 5 0 0 15-2
2.  Szwajcaria 10 21 7 0 3 24-8 4 0 1 17-4 3 0 2 7-4
3.  Słowenia 10 16 5 1 4 18-11 3 1 1 11-4 2 0 3 7-7
4.  Estonia 10 10 3 1 6 4-9 3 0 2 4-2 0 1 4 0-7 2 3 1 0 1 1-1
5.  Litwa 10 10 3 1 6 7-18 2 0 3 4-8 1 1 3 3-10 2 3 1 0 1 1-1
6.  San Marino 10 1 0 1 9 1-36 0 1 4 0-14 0 0 5 1-22

Grupa F
 
Kolejka 1 - 7-9 września

 
2014
 
Węgry 1-2 Irlandia Północna 7 września, 18:00
Tomáš Priškin 75 - Niall McGinn 81, Kyle Lafferty 88
Budapeszt
Wyspy Owcze 1-3 Finlandia 7 września, 20:45
Christian Holst 41 - Riku Riski 53, 78, Roman Eremenko 82
Thorshavn
Grecja 0-1 Rumunia 7 września, 20:45
Ciprian Marica 10 (k)
Pireus

Kolejka 2 - 9-11 października

Rumunia 1-1 Węgry 11 października, 18:00
Raul Rusescu 44 - Balázs Dzsudzsák 82
Bukareszt
Finlandia 1-1 Grecja 11 października, 20:45
Jarkko Hurme 55 - Níkos Karélis 24
Helsinki
Irlandia Północna 2-0 Wyspy Owcze 11 października, 20:45
Gareth McAuley 6, Kyle Lafferty 21
Belfast

Kolejka 3 - 12-14 października

Wyspy Owcze 0-1 Węgry 14 października, 20:45
Ádám Szalai 21
Thorshavn
Finlandia 0-2 Rumunia 14 października, 20:45
Bogdan Stancu 54, 84
Helsinki
Grecja 0-2 Irlandia Północna 14 października, 20:45
Jamie Ward 9, Kyle Lafferty 51
Pireus

Kolejka 4 - 14-16 listopada

Grecja 0-1 Wyspy Owcze 14 listopada, 20:45
Jóan Edmundsson 61
Pireus
Węgry 1-0 Finlandia 14 listopada, 20:45
Zoltán Gera 84
Budapeszt
Rumunia 2-0 Irlandia Północna 14 listopada, 20:45
Paul Papp 74, 79
Bukareszt

Kolejka 5 - 27-29 marca

 
2015
 
Irlandia Północna 2-1 Finlandia 29 marca, 18:00
Kyle Lafferty 33, 38 - Berat Sadik 90
Belfast
Rumunia 1-0 Wyspy Owcze 29 marca, 18:00
Claudiu Keșerü 21
Ploeszti
Węgry 0-0 Grecja 29 marca, 20:45
Budapeszt

Kolejka 6 - 12-14 czerwca

Finlandia 0-1 Węgry 13 czerwca, 18:00
Zoltán Stieber 82
Helsinki
Wyspy Owcze 2-1 Grecja 13 czerwca, 20:45
Hallur Hansson 32, Brandur Olsen 70 - Sokrátis Papastathópoulos 84
Thorshavn
Irlandia Północna 0-0 Rumunia 13 czerwca, 20:45
Belfast

Kolejka 7 - 3-5 września

Wyspy Owcze 1-3 Irlandia Północna 4 września, 20:45
Jóan Edmundsson 36 - Gareth McAuley 12, 71, Kyle Lafferty 75
Thorshavn
Grecja 0-1 Finlandia 4 września, 20:45
Joel Pohjanpalo 75
Pireus
Węgry 0-0 Rumunia 4 września, 20:45
Budapeszt

Kolejka 8 - 6-8 września

Finlandia 1-0 Wyspy Owcze 7 września, 20:45
Joel Pohjanpalo 23
Helsinki
Irlandia Północna 1-1 Węgry 7 września, 20:45
Kyle Lafferty 90 - Richárd Guzmics 74
Belfast
Rumunia 0-0 Grecja 7 września, 20:45
Bukareszt

Kolejka 9 - 8-10 października

Węgry 2-1 Wyspy Owcze 8 października, 20:45
Dániel Böde 63, 71 - Róaldur Jakobsen 11
Budapeszt
Irlandia Północna 3-1 Grecja 8 października, 20:45
Steven Davis 35, 58, Josh Magennis 49 - Chrístos Aravídis 86
Belfast
Rumunia 1-1 Finlandia 8 października, 20:45
Ovidiu Hoban 90 - Joel Pohjanpalo 66
Bukareszt

Kolejka 10 - 11-13 października

Wyspy Owcze 0-3 Rumunia 11 października, 18:00
Constantin Budescu 4, 45, Alexandru Maxim 82
Thorshavn
Finlandia 1-1 Irlandia Północna 11 października, 18:00
Paulus Arajuuri 87 - Craig Cathcart 31
Helsinki
Grecja 4-3 Węgry 11 października, 18:00
Kóstas Stafylídis 5, Panagiótis Tachtsídis 57, Kóstas Mítroglou 79, Panagiótis Koné 86 - Gergő Lovrencsics 26, Krisztián Németh 54, 75
Pireus

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Irlandia Północna 10 21 6 3 1 16-8 3 2 0 8-3 3 1 1 8-5
2.  Rumunia 10 20 5 5 0 11-2 2 3 0 5-2 3 2 0 6-0
3.  Węgry 10 16 4 4 2 11-9 2 2 1 4-3 2 2 1 7-6
4.  Finlandia 10 12 3 3 4 9-10 1 2 2 3-5 2 1 2 6-5
5.  Wyspy Owcze 10 6 2 0 8 6-17 1 0 4 4-11 1 0 4 2-6 2 6 2 0 0 3-1
6.  Grecja 10 6 1 3 6 7-14 1 0 4 4-8 0 3 2 3-6 2 0 0 0 2 1-3

Grupa G
 
Kolejka 1 - 7-9 września

 
2014
 
Rosja 4-0 Liechtenstein 8 września, 18:00
Martin Büchel 4 (s), Franz Burgmeier 50 (s), Dmitrij Kombarow 54 (k), Artiom Dziuba 65
Chimki
Austria 1-1 Szwecja 8 września, 20:45
David Alaba 7 (k) - Erkan Zengin 12
Wiedeń
Czarnogóra 2-0 Mołdawia 8 września, 20:45
Mirko Vučinić 45, Žarko Tomašević 73
Podgorica

Kolejka 2 - 9-11 października

Liechtenstein 0-0 Czarnogóra 9 października, 20:45
Vaduz
Mołdawia 1-2 Austria 9 października, 20:45
Alexandru Dedov 27 (k) - David Alaba 12 (k), Marc Janko 51
Kiszyniów
Szwecja 1-1 Rosja 9 października, 20:45
Ola Toivonen 49 - Aleksandr Kokorin 10
Solna

Kolejka 3 - 12-14 października

Austria 1-0 Czarnogóra 12 października, 18:00
Rubin Okotie 24
Wiedeń
Rosja 1-1 Mołdawia 12 października, 18:00
Artiom Dziuba 73 (k) - Alexandru Epureanu 74
Moskwa
Szwecja 2-0 Liechtenstein 12 października, 20:45
Erkan Zengin 34, Jimmy Durmaz 46
Solna

Kolejka 4 - 14-16 listopada

Austria 1-0 Rosja 15 listopada, 18:00
Rubin Okotie 73
Wiedeń
Mołdawia 0-1 Liechtenstein 15 listopada, 18:00
Franz Burgmeier 74
Kiszyniów
Czarnogóra 1-1 Szwecja 15 listopada, 20:45
Stevan Jovetić 80 (k) - Zlatan Ibrahimović 9
Podgorica

Kolejka 5 - 27-29 marca

 
2015
 
Liechtenstein 0-5 Austria 27 marca, 20:45
Martin Harnik 14, Marc Janko 16, David Alaba 59, Zlatko Junuzović 74, Marko Arnautović 90
Vaduz
Mołdawia 0-2 Szwecja 27 marca, 20:45
Zlatan Ibrahimović 46, 84 (k)
Kiszyniów
Czarnogóra 0-3 Rosja 27 marca, 20:45
(wo)
Podgorica / mecz przerwany w 1. minucie na 35 minut z powodu trafienia racą zawodnika gości, ponownie przerwany w 67. minucie przy stanie 0-0 z powodu złego zachowania kibiców

Kolejka 6 - 12-14 czerwca

Liechtenstein 1-1 Mołdawia 14 czerwca, 18:00
Sandro Wieser 21 - Gheorghe Boghiu 44
Vaduz
Rosja 0-1 Austria 14 czerwca, 18:00
Marc Janko 33
Moskwa
Szwecja 3-1 Czarnogóra 14 czerwca, 20:45
Marcus Berg 38, Zlatan Ibrahimović 40, 44 - Dejan Damjanović 64 (k)
Solna

Kolejka 7 - 3-5 września

Rosja 1-0 Szwecja 5 września, 18:00
Artiom Dziuba 38
Moskwa
Austria 1-0 Mołdawia 5 września, 20:45
Zlatko Junuzović 52
Wiedeń
Czarnogóra 2-0 Liechtenstein 5 września, 20:45
Fatos Bećiraj 38, Stevan Jovetić 56
Podgorica

Kolejka 8 - 6-8 września

Liechtenstein 0-7 Rosja 8 września, 20:45
Artiom Dziuba 21, 45, 73, 90, Aleksandr Kokorin 40 (k), Fiodor Smołow 77, Ałan Dzagojew 85
Vaduz
Mołdawia 0-2 Czarnogóra 8 września, 20:45
Stefan Savić 9, Petru Racu 65 (s)
Kiszyniów
Szwecja 1-4 Austria 8 września, 20:45
Zlatan Ibrahimović 90 - David Alaba 9 (k), Martin Harnik 38, 88, Marc Janko 76
Solna

Kolejka 9 - 8-10 października

Liechtenstein 0-2 Szwecja 9 października, 20:45
Marcus Berg 18, Zlatan Ibrahimović 55
Vaduz
Mołdawia 1-2 Rosja 9 października, 20:45
Eugeniu Cebotaru 85 - Siergiej Ignaszewicz 58, Artiom Dziuba 78
Kiszyniów
Czarnogóra 2-3 Austria 9 października, 20:45
Mirko Vučinić 32, Fatos Bećiraj 68 - Marc Janko 55, Marko Arnautović 81, Marcel Sabitzer 90
Podgorica

Kolejka 10 - 11-13 października

Austria 3-0 Liechtenstein 12 października, 18:00
Marko Arnautović 12, Marc Janko 54, 57
Wiedeń
Rosja 2-0 Czarnogóra 12 października, 18:00
Oleg Kuźmin 33, Aleksandr Kokorin 37 (k)
Moskwa
Szwecja 2-0 Mołdawia 12 października, 18:00
Zlatan Ibrahimović 24, Erkan Zengin 47
Solna

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Austria 10 28 9 1 0 22-5 4 1 0 7-1 5 0 0 15-4
2.  Rosja 10 20 6 2 2 21-5 3 1 1 8-2 3 1 1 13-3
3.  Szwecja 10 18 5 3 2 15-9 3 1 1 9-6 2 2 1 6-3
4.  Czarnogóra 10 11 3 2 5 10-13 2 1 2 7-7 1 1 3 3-6
5.  Liechtenstein 10 5 1 2 7 2-26 0 2 3 1-15 1 0 4 1-11
6.  Mołdawia 10 2 0 2 8 4-16 0 0 5 2-9 0 2 3 2-7

Grupa H
 
Kolejka 1 - 7-9 września

 
2014
 
Azerbejdżan 1-2 Bułgaria 9 września, 18:00
Dmitri Nazarov 54 - Ilijan Micanski 14, Wencisław Christow 87
Baku
Chorwacja 2-0 Malta 9 września, 20:45
Luka Modrić 46, Andrej Kramarić 81
Zagrzeb
Norwegia 0-2 Włochy 9 września, 20:45
Simone Zaza 16, Leonardo Bonucci 62
Oslo

Kolejka 2 - 9-11 października

Bułgaria 0-1 Chorwacja 10 października, 20:45
Nikołaj Bodurow 36 (s)
Sofia
Włochy 2-1 Azerbejdżan 10 października, 20:45
Giorgio Chiellini 44, 82 - Giorgio Chiellini 76 (s)
Palermo
Malta 0-3 Norwegia 10 października, 20:45
Mats Møller Dæhli 22, Joshua King 26, 49
Ta' Qali

Kolejka 3 - 12-14 października

Chorwacja 6-0 Azerbejdżan 13 października, 20:45
Andrej Kramarić 11, Ivan Perišić 34, 45, Marcelo Brozović 45, Luka Modrić 57 (k), Rəşad Sadıqov 61 (s)
Osijek
Malta 0-1 Włochy 13 października, 20:45
Graziano Pellè 24
Ta' Qali
Norwegia 2-1 Bułgaria 13 października, 20:45
Tarik Elyounoussi 13, Håvard Nielsen 72 - Nikołaj Bodurow 43
Oslo

Kolejka 4 - 14-16 listopada

Azerbejdżan 0-1 Norwegia 16 listopada, 18:00
Håvard Nordtveit 25
Baku
Bułgaria 1-1 Malta 16 listopada, 20:45
Andrej Gyłybinow 6 - Clayton Failla 49 (k)
Sofia
Włochy 1-1 Chorwacja 16 listopada, 20:45
Antonio Candreva 11 - Ivan Perišić 15
Mediolan / mecz przerwany w 76. minucie na kilkanaście minut z powodu zamieszek

Kolejka 5 - 27-29 marca

 
2015
 
Azerbejdżan 2-0 Malta 28 marca, 18:00
Cavid Hüseynov 4, Dmitri Nazarov 90
Baku
Chorwacja 5-1 Norwegia 28 marca, 18:00
Marcelo Brozović 30, Ivan Perišić 54, Ivica Olić 66, Gordon Schildenfeld 87, Danijel Pranjić 90 - Alexander Tettey 81
Zagrzeb
Bułgaria 2-2 Włochy 28 marca, 20:45
Iwelin Popow 11, Ilijan Micanski 17 - Jordan Minew 4 (s), Éder 84
Sofia

Kolejka 6 - 12-14 czerwca

Chorwacja 1-1 Włochy 12 czerwca, 20:45
Mario Mandžukić 11 - Antonio Candreva 36 (k)
Split / Chorwacja ukarana odjęciem 1 punktu za propagowanie symboli faszystowskich
Malta 0-1 Bułgaria 12 czerwca, 20:45
Iwelin Popow 56
Ta' Qali
Norwegia 0-0 Azerbejdżan 12 czerwca, 20:45
Oslo

Kolejka 7 - 3-5 września

Azerbejdżan 0-0 Chorwacja 3 września, 18:00
Baku
Bułgaria 0-1 Norwegia 3 września, 20:45
Vegard Forren 57
Sofia
Włochy 1-0 Malta 3 września, 20:45
Graziano Pellè 69
Florencja

Kolejka 8 - 6-8 września

Malta 2-2 Azerbejdżan 6 września, 18:00
Michael Mifsud 55, Alfred Effiong 71 - Rahid Əmirquliyev 36, 80
Ta' Qali
Norwegia 2-0 Chorwacja 6 września, 18:00
Jo Inge Berget 51, Vedran Ćorluka 69 (s)
Oslo
Włochy 1-0 Bułgaria 6 września, 20:45
Daniele De Rossi 6 (k)
Palermo

Kolejka 9 - 8-10 października

Azerbejdżan 1-3 Włochy 10 października, 18:00
Dmitri Nazarov 31 - Éder 11, Stephan El Shaarawy 43, Matteo Darmian 65
Baku
Norwegia 2-0 Malta 10 października, 18:00
Alexander Tettey 19, Alexander Søderlund 52
Oslo
Chorwacja 3-0 Bułgaria 10 października, 20:45
Ivan Perišić 2, Ivan Rakitić 42, Nikola Kalinić 81
Zagrzeb

Kolejka 10 - 11-13 października

Bułgaria 2-0 Azerbejdżan 13 października, 20:45
Michaił Aleksandrow 20, Dimityr Rangełow 56
Sofia
Włochy 2-1 Norwegia 13 października, 20:45
Alessandro Florenzi 73, Graziano Pellè 82 - Alexander Tettey 23
Rzym
Malta 0-1 Chorwacja 13 października, 20:45
Ivan Perišić 25
Ta' Qali

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włochy 10 24 7 3 0 16-7 4 1 0 7-3 3 2 0 9-4
2.  Chorwacja 10 20 6 3 1 20-5 4 1 0 17-2 2 2 1 3-3
3.  Norwegia 10 19 6 1 3 13-10 3 1 1 6-3 3 0 2 7-7
4.  Bułgaria 10 11 3 2 5 9-12 1 2 2 5-5 2 0 3 4-7
5.  Azerbejdżan 10 6 1 3 6 7-18 1 1 3 4-6 0 2 3 3-12
6.  Malta 10 2 0 2 8 3-16 0 1 4 2-8 0 1 4 1-8

Grupa I
 
Kolejka 1 - 7-9 września

 
2014
 
Dania 2-1 Armenia 7 września, 18:00
Pierre Højbjerg 65, Thomas Kahlenberg 80 - Henrich Mchitarjan 50
Kopenhaga
Portugalia 0-1 Albania 7 września, 20:45
Bekim Balaj 52
Aveiro

Kolejka 2 - 9-11 października

Armenia 1-1 Serbia 11 października, 18:00
Robert Arzumanjan 73 - Zoran Tošić 90
Erewan
Albania 1-1 Dania 11 października, 20:45
Ermir Lenjani 38 - Lasse Vibe 81
Elbasan

Kolejka 3 - 12-14 października

Dania 0-1 Portugalia 14 października, 20:45
Cristiano Ronaldo 90
Kopenhaga
Serbia 0-3 Albania 14 października, 20:45
(wo)
Belgrad / mecz przerwany w 41. minucie przy stanie 0-0 z powodu zamieszek; Serbia dodatkowo ukarana odjęciem 3 punktów

Kolejka 4 - 14-16 listopada

Portugalia 1-0 Armenia 14 listopada, 20:45
Cristiano Ronaldo 72
Faro
Serbia 1-3 Dania 14 listopada, 20:45
Zoran Tošić 4 - Nicklas Bendtner 60, 85, Simon Kjær 62
Belgrad

Kolejka 5 - 27-29 marca

 
2015
 
Albania 2-1 Armenia 29 marca, 18:00
Mërgim Mavraj 77, Shkëlzen Gashi 81 - Jura Mowsisjan 4
Elbasan
Portugalia 2-1 Serbia 29 marca, 20:45
Ricardo Carvalho 10, Fábio Coentrão 63 - Nemanja Matić 61
Lizbona

Kolejka 6 - 12-14 czerwca

Armenia 2-3 Portugalia 13 czerwca, 18:00
Marcos Pizzelli 14, Hrajr Mkojan 72 - Cristiano Ronaldo 29 (k), 55, 58
Erewan
Dania 2-0 Serbia 13 czerwca, 20:45
Yussuf Poulsen 13, Jakob Poulsen 87
Kopenhaga

Kolejka 7 - 3-5 września

Dania 0-0 Albania 4 września, 20:45
Kopenhaga
Serbia 2-0 Armenia 4 września, 20:45
Lewon Hajrapetjan 22 (s), Adem Ljajić 53
Nowy Sad

Kolejka 8 - 6-8 września

Armenia 0-0 Dania 7 września, 18:00
Erewan
Albania 0-1 Portugalia 7 września, 20:45
Miguel Veloso 90
Elbasan

Kolejka 9 - 8-10 października

Albania 0-2 Serbia 8 października, 20:45
Aleksandar Kolarov 90, Adem Ljajić 90
Elbasan
Portugalia 1-0 Dania 8 października, 20:45
João Moutinho 66
Braga

Kolejka 10 - 11-13 października

Armenia 0-3 Albania 11 października, 18:00
Kamo Howhannisjan 9 (s), Berat Djimsiti 23, Armando Sadiku 76
Erewan
Serbia 1-2 Portugalia 11 października, 18:00
Zoran Tošić 65 - Nani 5, João Moutinho 78
Belgrad

Grupa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Portugalia 8 21 7 0 1 11-5 3 0 1 4-2 4 0 0 7-3
2.  Albania 8 14 4 2 2 10-5 1 1 2 3-5 3 1 0 7-0
3.  Dania 8 12 3 3 2 8-5 2 1 1 4-2 1 2 1 4-3
4.  Serbia 8 4 2 1 5 8-13 1 0 3 4-8 1 1 2 4-5
5.  Armenia 8 2 0 2 6 5-14 0 2 2 3-7 0 0 4 2-7

Baraże - 12-14 listopada, 15-17 listopada
(Losowanie - 18 października 2015, 11:20 - Nyon)

Norwegia 0-1 Węgry 12 listopada, 20:45
László Kleinheisler 26
Oslo
Bośnia i Hercegowina 1-1 Irlandia 13 listopada, 20:45
Edin Džeko 85 - Robbie Brady 82
Zenica
Ukraina 2-0 Słowenia 14 listopada, 18:00
Andrij Jarmołenko 23, Jewhen Sełezniow 54
Lwów
Szwecja 2-1 Dania 14 listopada, 20:45
Emil Forsberg 45, Zlatan Ibrahimović 50 (k) - Nicolai Jørgensen 80
Solna

Węgry 2-1 Norwegia 15 listopada, 20:45
Tomáš Priškin 14, Markus Henriksen 83 (s) - Markus Henriksen 87
Budapeszt
Irlandia 2-0 Bośnia i Hercegowina 16 listopada, 20:45
Jon Walters 24 (k), 70
Dublin
Słowenia 1-1 Ukraina 17 listopada, 20:45
Boštjan Cesar 11 - Andrij Jarmołenko 90
Maribor
Dania 2-2 Szwecja 17 listopada, 20:45
Yussuf Poulsen 81, Jannik Vestergaard 90 - Zlatan Ibrahimović 19, 76
Kopenhaga

Mistrzostwa Europy - Francja 2016

(Losowanie - 23 lutego 2014, 12:00 - Nicea, Acropolis)
Do finałów ME awansują bezpośrednio pierwsze dwie drużyny z każdej grupy oraz najlepszy zespół z trzecich miejsc w grupach (według bilansu z drużynami z miejsc 1-5 w swojej grupie). Pozostałe osiem drużyn z trzecich miejsc zagra w czterech parach barażowych o miejsca w finałach.
Przed losowaniem grup 53 federacje podzielono na sześć koszyków na podstawie specjalnego reprezentacyjnego rankingu UEFA:
Koszyk 1 - Hiszpania, Niemcy, Holandia, Włochy, Anglia, Portugalia, Grecja, Rosja, Bośnia i Hercegowina.
Koszyk 2 - Ukraina, Chorwacja, Szwecja, Szwajcaria, Dania, Belgia, Czechy, Węgry, Irlandia.
Koszyk 3 - Serbia, Słowenia, Turcja, Słowacja, Izrael, Norwegia, Rumunia, Austria, Polska.
Koszyk 4 - Armenia, Czarnogóra, Szkocja, Finlandia, Łotwa, Walia, Bułgaria, Estonia, Białoruś.
Koszyk 5 - Islandia, Irlandia Północna, Albania, Litwa, Mołdawia, Macedonia, Azerbejdżan, Gruzja, Cypr.
Koszyk 6 - Luksemburg, Kazachstan, Liechtenstein, Wyspy Owcze, Malta, Andora, San Marino, Gibraltar.

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas