[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Mecze :.

Czechy Czechy
Rok założenia: 1901
Barwy:
Adres:
Kraj: Czechy
WWW: brak
Stadion: pojemność - brak danych / boisko - brak danych

Sukcesy

wicemistrzostwo Europy - 1996
starty w Mistrzostwach Świata - 2006
III miejsce Pucharu Konfederacji FIFA - 1997
 
Uwagi

• Od 28 października 1918 do 1993 roku część Czechosłowacji.
 
Kluby
   1.BFK Frýdlant nad Ostravicí
   1.FC Brno
   1.FC Brno B
   1.FC Brümmer Česká Lípa
   1.FC Slovácko Uherské Hradiště
   1.FC Slovácko Uherské Hradiště B
   1.FC Synot Staré Město
   1.FK Drnovice
   1.FK Příbram
   1.FK Příbram (j)
   1.HFK Olomouc
   1.SC Znojmo FK
   1.SK Prostějov
   AC Sparta Praga
   AC Sparta Praga B
   AC Sparta Praga (j)
   AC Sparta Praga (k)
   AFK Atlantic Lázně Bohdaneč
   AFK Sokol Semice
   AFK Žatec
   Baník Stříbro
   Bohemians 1905
   Cigi Caga Jistebnik (f)
   ČSK Uherský Brod
   DIOSS Chomutov
   DSO Spartak Hradec Králové
   Dukla Hranice
   FC Baník Ostrawa
   FC Baník Ostrawa B
   FC Boby Brno
   FC Bohemians Praga
   FC Bohumín
   FC Brumov
   FC Chomutov
   FC Dolní Kounice
   FC Dukla Příbram
   FC Hlučín
   FC Hněvotín
   FC Hradec Králové
   FC Hradec Králové B
   FC Karviná
   FC Kaučuk Opawa
   FC Kunovice
   FC Lokomotiva Ołomuniec
   FC Marila Příbram
   FC NH Ostrawa
   FC Odra Petřkovice
   FC Petra Drnovice
   FC Přední Kopanina (Praga)
   FC Slavia Hradec Králové
   FC Slovan Havlíčkův Brod
   FC Slovan Liberec
   FC Slovan Liberec B
   FC Sparta Brno
   FC Spartak Chrást
   FC Spartak PSJ Jihlava
   FC Spartak Rychnov nad Kněžnou
   FC Strání
   FC Svratka Brno
   FC Táborsko
   FC Valašské Příkazy
   FC Viktoria Otrokovice
   FC Viktoria Plzeň
   FC Viktoria Plzeň B
   FC Viktoria Plzeň (j)
   FC Vítkovice B (Ostrawa)
   FC Vítkovice (Ostrawa)
   FC Vlašim
   FC Vrchlabí
   FC Vsetín
   FC Vysočina Jihlava
   FC Zbrojovka Brno
   FC Zbrojovka Brno B
   FC Zenit Čáslav
   FC Zlín
   FK Agria Choceň
   FK AS Pardubice
   FK Baník Albrechtice
   FK Baník Most
   FK Baník Sokolov
   FK Brandýs nad Labem
   FK Bystřice pod Hostýnem
   FK Čáslav
   FK Český Brod
   FK Chmel Blšany
   FK Drnovice
   FK Dukla Praga
   FK Era-Pack Chrudim (f)
   FK HK Přerov
   FK Hodonín
   FK Hořovicko
   FK Jablonec nad Nisou
   FK Jablonec nad Nisou 1997
   FK Jablonec nad Nisou 1997 B
   FK JOKO Uherské Hradiště
   FK Kolín
   FK Krnov
   FK Litoměřicko
   FK Lučany nad Nisou
   FK Město Albrechtice
   FK Mikulovice
   FK Mladá Boleslav
   FK Mogul Kolín
   FK Mohelnice
   FK Most
   FK Náchod
   FK Náchod-Deštné
   FK Nový Bydžov
   FK Obalex Jílové
   FK Pěnčín-Turnov
   FK Real Lískovec (Frýdek-Místek)
   FK Slavia Orlová-Lutyně
   FK Slavoj Vyšehrad
   FK Spartak MAS Sezimovo Ústí
   FK Teplice
   FK Teplice B
   FK Trutnov
   FK Turnov
   FK Ústí nad Labem
   FK Viktoria Žižkov B (Praga)
   FK Viktoria Žižkov (Praga)
   FK VP Frýdek-Místek
   FK Zbrojovka Vsetín
   FK Zbuzany 1953
   FK Zlín
   Fotbal Frýdek-Místek
   Fotbal Fulnek
   Fotbal Třinec
   Hasit Horažďovice
   KMK Přerov
   MFK Frýdek-Místek
   MFK Havířov
   MFK Karviná
   MFK Vítkovice (Ostrawa)
   MFK Vyškov
   MSK Břeclav
   Nejzbach Vysoké Mýto (f)
   Podještědský FC Český Dub
   Poldi Kladno
   Pramen Havlíčkův Brod (f)
   Rudá Hvězda Brno
   Rudá Hvězda Cheb
   Rudá Hvězda Sušice
   SC Xaverov Horní Počernice
   SK Bělkovice-Lašťany
   SK Benátky nad Jizerou
   SK Benešov
   SK Beskyd Čeladná
   SK Bohuslavice
   SK České Budějovice
   SK Chrudim 1887
   SK Dětmarovice
   SK Dynamo České Budějovice
   SK Dynamo České Budějovice B
   SK Hanácká Slavia Kroměříž
   SK Hlavice
   SK Horní Měcholupy (Praga)
   SK Hradec Králové
   SK Hranice
   SK Kladno
   SK Klatovy 1898
   SK LeRK Prostějov
   SK Lhota
   SK Lipová
   SK Líšeň
   SK Náchod
   SK Pardubice
   SK Petrovice u Sedlčan
   SK Poděbrady
   SK Převýšov
   SK Rapid Muglinov
   SK Roudnice nad Labem
   SK Semily
   SK Senco Doubravka
   SK Sigma Ołomuniec
   SK Sigma Ołomuniec B
   SK Sigma Ołomuniec (j)
   SK Slatina (Brno)
   SK Slavia Praga
   SK Slavia Praga B
   SK Slavia Praga (k)
   SK Slovan Varnsdorf
   SK Sokol Brozany nad Ohří
   SK Spartak Hulín
   SK Spolana Neratovice
   SK Stonava
   SK Strakonice 1908
   SK Tatran Poštorná
   SK Toužim
   SK Týniště nad Orlicí
   SK Uničov
   SK Union Čelákovice
   SK Viktorie Chlebičov
   SK Viktorie Jirny
   SK Vysoké Mýto
   SK Zábřeh
   SK Železárny Třinec
   SKP Okula Nýrsko
   Slavoj TKZ Polná
   Slezský FC Opawa
   Slezský FC Opawa B
   Slovan Břeclav
   Slovan Broumov
   Sokol Bolevec-Plzeň
   Sokol Dolní Dobrouč
   Sokol Hrabůvka
   Sokol Staříč
   Tatran Prachatice
   TJ AZ Havířov
   TJ Baník Hawirzów
   TJ Baník Žacléř
   TJ Benátky nad Jizerou
   TJ Blatná
   TJ Bohemia Poděbrady
   TJ ČKD Kompresory Praga
   TJ Cukrovar Hrušovany nad Jevišovkou
   TJ DDM Stará Role
   TJ Dobruška
   TJ Gottwaldov
   TJ Hvězda Trnovany
   TJ Jiskra Domažlice
   TJ Jiskra Machov
   TJ Kovofiniš Ledeč nad Sázavou
   TJ Lokomotiva Petrovice
   TJ Malše Roudné
   TJ Náchod
   TJ Písek u Jablunkova
   TJ Přeštice
   TJ Sklo Union Teplice
   TJ Škoda Pilzno
   TJ Slavoj Český Těšín
   TJ Slavoj Koloveč
   TJ Slavoj Předměřice nad Labem
   TJ Slezan Frýdek-Místek
   TJ Sokol České Heřmanice
   TJ Sokol Dlouhá Lhota
   TJ Sokol Hukvaldy
   TJ Sokol Lanžhot
   TJ Sokol Ovčáry
   TJ Sokol Služovice
   TJ Sokol Stodůlky
   TJ Sokol Tasovice
   TJ Sokol Vyšehořovice
   TJ Spartak Bystřany
   TJ Spartak Pečky
   TJ Spartak Sokolovo Praga
   TJ Spartak ZJŠ Brno
   TJ Tatran Bohunice (Brno)
   TJ Tatran Halenkov
   TJ Traplice
   TJ Valašské Meziříčí
   TJ Zbrojovka Brno
   TVD Slavičín
   TŽ Třinec
   Vagónka Česká Lípa
   VTJ Dukla Praga
   VTJ Hranice
   VTJ Karlovy Vary
   VTJ Tábor
   VTJ Znojmo
   VTŽ Chomutov
 
Dane z sezonu: 2014/15
Zobacz także dane z sezonu: 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2015/16 2016/17 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - eliminacje do Mistrzostw Europy Portugalia 2004
   2003/04 - Mistrzostwa Europy - Portugalia 2004
   2004/05 - eliminacje do Mistrzostw Świata Niemcy 2006
   2005/06 - Mistrzostwa Świata - Niemcy 2006
   2006/07 - eliminacje do Mistrzostw Europy Austria/Szwajcaria 2008
   2007/08 - Mistrzostwa Europy - Austria/Szwajcaria 2008
   2008/09 - eliminacje do Mistrzostw Świata RPA 2010
   2010/11 - eliminacje do Mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012
   2011/12 - Mistrzostwa Europy - Polska/Ukraina 2012
   2012/13 - eliminacje do Mistrzostw Świata Brazylia 2014
   2014/15 - eliminacje do Mistrzostw Europy Francja 2016
   2015/16 - Mistrzostwa Europy - Francja 2016
   2016/17 - eliminacje do Mistrzostw Świata Rosja 2018
   2018/19 - Liga Narodów 2018/2019

 

Napisz do nas