[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Narodów 2020/2021

I faza grupowa
 
Grupa A1
 
Kolejka 1 - 3-5 września

 
2020
 
Włochy - Bośnia i Hercegowina 4 września, 20:45
Holandia - Polska 4 września, 20:45

Kolejka 2 - 6-8 września

Bośnia i Hercegowina - Polska 7 września, 20:45
Holandia - Włochy 7 września, 20:45

Kolejka 3 - 8-10 października

Bośnia i Hercegowina - Holandia 8 października, 20:45
Polska - Włochy 8 października, 20:45

Kolejka 4 - 11-13 października

Włochy - Holandia 11 października, 20:45
Polska - Bośnia i Hercegowina 11 października, 20:45

Kolejka 5 - 12-14 listopada

Włochy - Polska 14 listopada, 20:45
Holandia - Bośnia i Hercegowina 14 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 15-17 listopada

Bośnia i Hercegowina - Włochy 17 listopada, 20:45
Polska - Holandia 17 listopada, 20:45

Grupa A1

Grupa A2
 
Kolejka 1 - 3-5 września

Islandia - Anglia 5 września, 18:00
Dania - Belgia 5 września, 20:45

Kolejka 2 - 6-8 września

Belgia - Islandia 8 września, 20:45
Dania - Anglia 8 września, 20:45

Kolejka 3 - 8-10 października

Anglia - Belgia 9 października, 20:45
Islandia - Dania 9 października, 20:45

Kolejka 4 - 11-13 października

Anglia - Dania 12 października, 20:45
Islandia - Belgia 12 października, 20:45

Kolejka 5 - 12-14 listopada

Belgia - Anglia 12 listopada, 20:45
Dania - Islandia 12 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 15-17 listopada

Belgia - Dania 15 listopada, 18:00
Anglia - Islandia 15 listopada, 18:00

Grupa A2

Grupa A3
 
Kolejka 1 - 3-5 września

Portugalia - Chorwacja 5 września, 20:45
Szwecja - Francja 5 września, 20:45

Kolejka 2 - 6-8 września

Francja - Chorwacja 8 września, 20:45
Szwecja - Portugalia 8 września, 20:45

Kolejka 3 - 8-10 października

Chorwacja - Szwecja 9 października, 20:45
Francja - Portugalia 9 października, 20:45

Kolejka 4 - 11-13 października

Chorwacja - Francja 12 października, 20:45
Portugalia - Szwecja 12 października, 20:45

Kolejka 5 - 12-14 listopada

Portugalia - Francja 12 listopada, 20:45
Szwecja - Chorwacja 12 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 15-17 listopada

Chorwacja - Portugalia 15 listopada, 20:45
Francja - Szwecja 15 listopada, 20:45

Grupa A3

Grupa A4
 
Kolejka 1 - 3-5 września

Niemcy - Hiszpania 3 września, 20:45
Ukraina - Szwajcaria 3 września, 20:45

Kolejka 2 - 6-8 września

Hiszpania - Ukraina 6 września, 20:45
Szwajcaria - Niemcy 6 września, 20:45

Kolejka 3 - 8-10 października

Hiszpania - Szwajcaria 10 października, 20:45
Ukraina - Niemcy 10 października, 20:45

Kolejka 4 - 11-13 października

Niemcy - Szwajcaria 13 października, 20:45
Ukraina - Hiszpania 13 października, 20:45

Kolejka 5 - 12-14 listopada

Niemcy - Ukraina 13 listopada, 20:45
Szwajcaria - Hiszpania 13 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 15-17 listopada

Hiszpania - Niemcy 16 listopada, 20:45
Szwajcaria - Ukraina 16 listopada, 20:45

Grupa A4

Grupa B1
 
Kolejka 1 - 3-5 września

Norwegia - Austria 4 września, 20:45
Rumunia - Irlandia Północna 4 września, 20:45

Kolejka 2 - 6-8 września

Austria - Rumunia 7 września, 20:45
Irlandia Północna - Norwegia 7 września, 20:45

Kolejka 3 - 8-10 października

Irlandia Północna - Austria 8 października, 20:45
Norwegia - Rumunia 8 października, 20:45

Kolejka 4 - 11-13 października

Norwegia - Irlandia Północna 11 października, 18:00
Rumunia - Austria 11 października, 20:45

Kolejka 5 - 12-14 listopada

Rumunia - Norwegia 14 listopada, 18:00
Austria - Irlandia Północna 14 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 15-17 listopada

Austria - Norwegia 17 listopada, 20:45
Irlandia Północna - Rumunia 17 listopada, 20:45

Grupa B1

Grupa B2
 
Kolejka 1 - 3-5 września

Szkocja - Izrael 4 września, 20:45
Słowacja - Czechy 4 września, 20:45

Kolejka 2 - 6-8 września

Czechy - Szkocja 7 września, 20:45
Izrael - Słowacja 7 września, 20:45

Kolejka 3 - 8-10 października

Izrael - Czechy 8 października, 20:45
Szkocja - Słowacja 8 października, 20:45

Kolejka 4 - 11-13 października

Szkocja - Czechy 11 października, 15:00
Słowacja - Izrael 11 października, 20:45

Kolejka 5 - 12-14 listopada

Czechy - Izrael 14 listopada, 15:00
Słowacja - Szkocja 14 listopada, 18:00

Kolejka 6 - 15-17 listopada

Czechy - Słowacja 17 listopada, 20:45
Izrael - Szkocja 17 listopada, 20:45

Grupa B2

Grupa B3
 
Kolejka 1 - 3-5 września

Rosja - Serbia 3 września, 20:45
Turcja - Węgry 3 września, 20:45

Kolejka 2 - 6-8 września

Węgry - Rosja 6 września, 18:00
Serbia - Turcja 6 września, 20:45

Kolejka 3 - 8-10 października

Rosja - Turcja 9 października, 20:45
Serbia - Węgry 9 października, 20:45

Kolejka 4 - 11-13 października

Rosja - Węgry 12 października, 20:45
Turcja - Serbia 12 października, 20:45

Kolejka 5 - 12-14 listopada

Turcja - Rosja 14 listopada, 18:00
Węgry - Serbia 14 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 15-17 listopada

Węgry - Turcja 17 listopada, 20:45
Serbia - Rosja 17 listopada, 20:45

Grupa B3

Grupa B4
 
Kolejka 1 - 3-5 września

Bułgaria - Irlandia 3 września, 20:45
Finlandia - Walia 3 września, 20:45

Kolejka 2 - 6-8 września

Walia - Bułgaria 6 września, 15:00
Irlandia - Finlandia 6 września, 18:00

Kolejka 3 - 8-10 października

Irlandia - Walia 10 października, 15:00
Finlandia - Bułgaria 10 października, 18:00

Kolejka 4 - 11-13 października

Bułgaria - Walia 13 października, 20:45
Finlandia - Irlandia 13 października, 20:45

Kolejka 5 - 12-14 listopada

Bułgaria - Finlandia 13 listopada, 20:45
Walia - Irlandia 13 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 15-17 listopada

Irlandia - Bułgaria 16 listopada, 20:45
Walia - Finlandia 16 listopada, 20:45

Grupa B4

Grupa C1
 
Kolejka 1 - 3-5 września

Azerbejdżan - Luksemburg 5 września, 18:00
Cypr - Czarnogóra 5 września, 18:00

Kolejka 2 - 6-8 września

Cypr - Azerbejdżan 8 września, 20:45
Luksemburg - Czarnogóra 8 września, 20:45

Kolejka 3 - 8-10 października

Luksemburg - Cypr 9 października, 20:45
Czarnogóra - Azerbejdżan 9 października, 20:45

Kolejka 4 - 11-13 października

Azerbejdżan - Cypr 12 października, 18:00
Czarnogóra - Luksemburg 12 października, 20:45

Kolejka 5 - 12-14 listopada

Azerbejdżan - Czarnogóra 12 listopada, 18:00
Cypr - Luksemburg 12 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 15-17 listopada

Luksemburg - Azerbejdżan 15 listopada, 20:45
Czarnogóra - Cypr 15 listopada, 20:45

Grupa C1

Grupa C2
 
Kolejka 1 - 3-5 września

Macedonia Północna - Armenia 5 września, 15:00
Estonia - Gruzja 5 września, 18:00

Kolejka 2 - 6-8 września

Armenia - Estonia 8 września, 18:00
Gruzja - Macedonia Północna 8 września, 18:00

Kolejka 3 - 8-10 października

Armenia - Gruzja 8 października, 18:00
Estonia - Macedonia Północna 8 października, 20:45

Kolejka 4 - 11-13 października

Estonia - Armenia 11 października, 18:00
Macedonia Północna - Gruzja 11 października, 18:00

Kolejka 5 - 12-14 listopada

Gruzja - Armenia 13 listopada, 18:00
Macedonia Północna - Estonia 13 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 15-17 listopada

Armenia - Macedonia Północna 16 listopada, 18:00
Gruzja - Estonia 16 listopada, 18:00

Grupa C2

Grupa C3
 
Kolejka 1 - 3-5 września

Mołdawia - Kosowo 3 września, 20:45
Słowenia - Grecja 3 września, 20:45

Kolejka 2 - 6-8 września

Słowenia - Mołdawia 6 września, 18:00
Kosowo - Grecja 6 września, 20:45

Kolejka 3 - 8-10 października

Grecja - Mołdawia 10 października, 20:45
Kosowo - Słowenia 10 października, 20:45

Kolejka 4 - 11-13 października

Grecja - Kosowo 13 października, 20:45
Mołdawia - Słowenia 13 października, 20:45

Kolejka 5 - 12-14 listopada

Mołdawia - Grecja 13 listopada, 20:45
Słowenia - Kosowo 13 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 15-17 listopada

Grecja - Słowenia 16 listopada, 20:45
Kosowo - Mołdawia 16 listopada, 20:45

Grupa C3

Grupa C4
 
Kolejka 1 - 3-5 września

Białoruś - Albania 4 września, 20:45
Litwa - Kazachstan 4 września, 20:45

Kolejka 2 - 6-8 września

Kazachstan - Białoruś 7 września, 16:00
Albania - Litwa 7 września, 20:45

Kolejka 3 - 8-10 października

Kazachstan - Albania 10 października, 15:00
Litwa - Białoruś 10 października, 18:00

Kolejka 4 - 11-13 października

Białoruś - Kazachstan 13 października, 20:45
Litwa - Albania 13 października, 20:45

Kolejka 5 - 12-14 listopada

Białoruś - Litwa 12 listopada, 18:00
Albania - Kazachstan 12 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 15-17 listopada

Albania - Białoruś 15 listopada, 15:00
Kazachstan - Litwa 15 listopada, 15:00

Grupa C4

Grupa D1
 
Kolejka 1 - 3-5 września

Wyspy Owcze - Malta 3 września, 20:45
Łotwa - Andora 3 września, 20:45

Kolejka 2 - 6-8 września

Andora - Wyspy Owcze 6 września, 15:00
Malta - Łotwa 6 września, 20:45

Kolejka 3 - 8-10 października

Andora - Malta 9 października, 20:45
Wyspy Owcze - Łotwa 9 października, 20:45

Kolejka 4 - 11-13 października

Wyspy Owcze - Andora 12 października, 20:45
Łotwa - Malta 12 października, 20:45

Kolejka 5 - 12-14 listopada

Malta - Andora 14 listopada, 15:00
Łotwa - Wyspy Owcze 14 listopada, 18:00

Kolejka 6 - 15-17 listopada

Andora - Łotwa 17 listopada, 20:45
Malta - Wyspy Owcze 17 listopada, 20:45

Grupa D1

Grupa D2
 
Kolejka 1 - 3-5 września

Gibraltar - San Marino 5 września, 15:00

Kolejka 2 - 6-8 września

San Marino - Liechtenstein 8 września, 20:45

Kolejka 3 - 8-10 października

Liechtenstein - Gibraltar 8 października, 20:45

Kolejka 4 - 11-13 października

Liechtenstein - San Marino 11 października, 18:00

Kolejka 5 - 12-14 listopada

San Marino - Gibraltar 13 listopada, 20:45

Kolejka 6 - 15-17 listopada

Gibraltar - Liechtenstein 16 listopada, 20:45

Grupa D2

1/2 finału - 2-3 czerwca

Mecz o 3. miejsce - 6 czerwca

Finał - 6 czerwca

(Losowanie - 3 marca 2020, 18:00 - Amsterdam, Amsterdam Conference Centre Beurs van Berlage)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas