[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

eliminacje do Mistrzostw Europy Austria/Szwajcaria 2008

Grupa A
 
I runda

 
2006
 
Belgia 0-0 Kazachstan 16 sierpnia, 20:45
Bruksela
Serbia 1-0 Azerbejdżan 2 września, 20:15
Nikola Žigić 72
Belgrad
Polska 1-3 Finlandia 2 września, 20:30 (17 000)
Łukasz Garguła 90 - Jari Litmanen 54, 76 (k), Mika Väyrynen 85
Bydgoszcz
Azerbejdżan 1-1 Kazachstan 6 września, 16:00
Andre Ladaqa 16 - Dmitrij Biakow 36
Baku
Armenia 0-1 Belgia 6 września, 18:00
Daniel Van Buyten 41
Erewan
Finlandia 1-1 Portugalia 6 września, 19:00
Jonatan Lillebror Johansson 22 - Nuno Gomes 42
Helsinki
Polska 1-1 Serbia 6 września, 20:30 (6500)
Radosław Matusiak 30 - Danko Lazović 71
Warszawa
Kazachstan 0-1 Polska 7 października, 17:00 (20 000)
Euzebiusz Smolarek 52
Ałmaty
Armenia 0-0 Finlandia 7 października, 18:00
Erewan
Serbia 1-0 Belgia 7 października, 20:15
Nikola Žigić 54
Belgrad
Portugalia 3-0 Azerbejdżan 7 października, 22:00
Cristiano Ronaldo 25, 63, Ricardo Carvalho 31
Porto
Kazachstan 0-2 Finlandia 11 października, 18:00
Jari Litmanen 27, Sami Hyypiä 65
Ałmaty
Serbia 3-0 Armenia 11 października, 20:15
Dejan Stanković 54 (k), Danko Lazović 62, Nikola Žigić 90
Belgrad
Polska 2-1 Portugalia 11 października, 20:30 (40 000)
Euzebiusz Smolarek 9, 18 - Nuno Gomes 90
Chorzów
Belgia 3-0 Azerbejdżan 11 października, 20:45
Timmy Simons 24 (k), Kevin Vandenbergh 47, Moussa Dembélé 82
Bruksela
Finlandia 1-0 Armenia 15 listopada, 18:00
Mika Nurmela 10
Helsinki
Belgia 0-1 Polska 15 listopada, 20:30 (40 000)
Radosław Matusiak 19
Bruksela
Portugalia 3-0 Kazachstan 15 listopada, 22:00
Simão 8, 86, Cristiano Ronaldo 30
Coimbra
 
2007
 
Kazachstan 2-1 Serbia 24 marca, 14:00
Kajrat Aszyrbekow 47, Nurboł Żumaskalijew 61 - Nikola Žigić 68
Ałmaty
Polska 5-0 Azerbejdżan 24 marca, 18:00 (14 000)
Jacek Bąk 2, Dariusz Dudka 5, Wojciech Łobodziński 33, Jacek Krzynówek 58, Przemysław Kaźmierczak 83
Warszawa
Portugalia 4-0 Belgia 24 marca, 22:00
Nuno Gomes 53, Cristiano Ronaldo 55, 75, Quaresma 69
Lizbona
Azerbejdżan 1-0 Finlandia 28 marca, 17:00
Emin İmaməliyev 83
Baku
Polska 1-0 Armenia 28 marca, 20:30 (15 500)
Maciej Żurawski 26
Kielce
Serbia 1-1 Portugalia 28 marca, 20:30
Boško Janković 37 - Tiago 5
Belgrad
Kazachstan 1-2 Armenia 2 czerwca, 14:00
Rusłan Bałtijew 88 (k) - Robert Arzumanjan 31, Sargis Howsepjan 39 (k)
Ałmaty
Azerbejdżan 1-3 Polska 2 czerwca, 18:00 (26 000)
Branimir Subaşiç 5 - Euzebiusz Smolarek 63, Jacek Krzynówek 66, 90
Baku
Finlandia 0-2 Serbia 2 czerwca, 18:15
Boško Janković 3, Milan Jovanović 86
Helsinki
Belgia 1-2 Portugalia 2 czerwca, 20:45
Marouane Fellaini-Bakkioui 55 - Nani 43, Hélder Postiga 63
Bruksela
Kazachstan 1-1 Azerbejdżan 6 czerwca, 15:00
Rusłan Bałtijew 53 - Vüqar Nadirov 31
Ałmaty
Armenia 1-0 Polska 6 czerwca, 17:30 (12 000)
Hamlet Mchitarjan 65
Erewan
Finlandia 2-0 Belgia 6 czerwca, 19:15
Jonatan Lillebror Johansson 27, Alexei Eremenko Jr 71
Helsinki
Finlandia 2-1 Kazachstan 22 sierpnia, 18:00
Alexei Eremenko Jr 13, Teemu Tainio 61 - Dmitrij Biakow 23
Tampere
Armenia 1-1 Portugalia 22 sierpnia, 18:00
Robert Arzumanjan 12 - Cristiano Ronaldo 37
Erewan
Belgia 3-2 Serbia 22 sierpnia, 20:45
Moussa Dembélé 9, 88, Kevin Mirallas 30 - Zdravko Kuzmanović 72, 90
Bruksela
Serbia 0-0 Finlandia 8 września, 20:15
Belgrad
Portugalia 2-2 Polska 8 września, 22:00 (62 000)
Maniche 50, Cristiano Ronaldo 73 - Mariusz Lewandowski 44, Ricardo 87 (s)
Lizbona
Kazachstan 2-2 Belgia 12 września, 17:00
Dmitrij Biakow 39, Samat Smakow 77 (k) - Karel Geraerts 13, Kevin Mirallas 24
Ałmaty
Finlandia 0-0 Polska 12 września, 18:00 (36 000)
Helsinki
Portugalia 1-1 Serbia 12 września, 22:00
Simão 11 - Branislav Ivanović 88
Lizbona
Armenia 0-0 Serbia 13 października, 17:00
Erewan
Azerbejdżan 0-2 Portugalia 13 października, 18:00
Bruno Alves 12, Hugo Almeida 45
Baku
Polska 3-1 Kazachstan 13 października, 20:30 (13 000)
Euzebiusz Smolarek 55, 64, 65 - Dmitrij Biakow 20
Warszawa / w 48. minucie mecz został przerwany na 27 minut z powodu awarii oświetlenia
Belgia 0-0 Finlandia 13 października, 20:45
Bruksela
Kazachstan 1-2 Portugalia 17 października, 16:00
Dmitrij Biakow 90 - Ariza Makukula 84, Cristiano Ronaldo 90
Ałmaty
Azerbejdżan 1-6 Serbia 17 października, 18:00
Samir Əliyev 26 - Duško Tošić 4, Nikola Žigić 22, 42, Boško Janković 41, Milan Jovanović 75, Danko Lazović 84
Baku
Belgia 3-0 Armenia 17 października, 20:45
Wesley Sonck 63, Moussa Dembélé 69, Karel Geraerts 76
Bruksela
Finlandia 2-1 Azerbejdżan 17 listopada, 15:00
Mikael Kaj Forssell 79, Shefki Kuqi 86 - Mahmud Qurbanov 63
Helsinki
Polska 2-0 Belgia 17 listopada, 20:30 (47 202)
Euzebiusz Smolarek 45, 50
Chorzów
Portugalia 1-0 Armenia 17 listopada, 22:00
Hugo Almeida 42
Leiria
Armenia 0-1 Kazachstan 21 listopada, 16:00
Siergiej Ostapienko 64
Erewan
Azerbejdżan 0-1 Belgia 21 listopada, 18:00
Luigi Pieroni 52
Baku
Serbia 2-2 Polska 21 listopada, 20:45 (5000)
Nikola Žigić 69, Danko Lazović 71 - Rafał Murawski 28, Radosław Matusiak 47
Belgrad
Portugalia 0-0 Finlandia 21 listopada, 20:45
Porto
Serbia 1-0 Kazachstan 24 listopada, 18:00
Siergiej Ostapienko 79 (s)
Belgrad / w pierwotnym terminie (17 listopada 2007, 20:45) i drugim terminie (18 listopada 2007, 14:00) odwołany z powodu śnieżycy
Azerbejdżan - Armenia
spotkanie pierwotnie zaplanowane na 8 września 2007 zostało odwołane z powodu braku porozumienia między federacjami co do miejsca rozegrania meczu
Armenia - Azerbejdżan
spotkanie pierwotnie zaplanowane na 12 września 2007 zostało odwołane z powodu braku porozumienia między federacjami co do miejsca rozegrania meczu

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polska 14 28 8 4 2 24-12 5 1 1 15-6 3 3 1 9-6
2.  Portugalia 14 27 7 6 1 24-10 4 3 0 14-3 3 3 1 10-7
3.  Serbia 14 24 6 6 2 22-11 4 3 0 9-3 2 3 2 13-8 2 4 1 1 0 2-0
4.  Finlandia 14 24 6 6 2 13-7 4 2 1 8-5 2 4 1 5-2 2 1 0 1 1 0-2
5.  Belgia 14 18 5 3 6 14-16 3 2 2 10-5 2 1 4 4-11
6.  Kazachstan 14 10 2 4 8 11-21 1 2 4 7-11 1 2 4 4-10
7.  Armenia 12 9 2 3 7 4-13 1 3 2 2-3 1 0 5 2-10
8.  Azerbejdżan 12 5 1 2 9 6-28 1 1 4 4-13 0 1 5 2-15

Grupa B
 
I runda

 
2006
 
Wyspy Owcze 0-6 Gruzja 16 sierpnia, 20:00
Dżaba Kankawa 16, Aleksandre Iaszwili 18, Szota Arweładze 37, 62, 82, Lewan Kobiaszwili 51 (k)
Toftir
Szkocja 6-0 Wyspy Owcze 2 września, 16:00
Darren Fletcher 7, James McFadden 10, Kris Boyd 24 (k), 38, Kenneth Miller 30 (k), Garry O'Connor 85
Glasgow
Gruzja 0-3 Francja 2 września, 18:00
Florent Malouda 7, Louis Saha 16, Thierry Henry 46
Tbilisi
Włochy 1-1 Litwa 2 września, 20:50
Filippo Inzaghi 30 - Tomas Danilevičius 21
Neapol
Ukraina 3-2 Gruzja 6 września, 18:00
Andrij Szewczenko 31, Rusłan Rotań 61, Andrij Rusoł 80 - Szota Arweładze 38, Giorgi Demetradze 61
Kijów
Litwa 1-2 Szkocja 6 września, 18:30
Darius Miceika 85 - Christian Dailly 46, Kenneth Miller 62
Kowno
Francja 3-1 Włochy 6 września, 21:00
Sidney Govou 2, 55, Thierry Henry 18 - Alberto Gilardino 20
Saint-Denis
Wyspy Owcze 0-1 Litwa 7 października, 16:00
Andrius Skerla 89
Tórshavn
Szkocja 1-0 Francja 7 października, 18:00
Gary Caldwell 67
Glasgow
Włochy 2-0 Ukraina 7 października, 20:50
Massimo Oddo 71 (k), Luca Toni 79
Rzym
Ukraina 2-0 Szkocja 11 października, 19:00
Ołeksandr Kuczer 60, Andrij Szewczenko 90 (k)
Kijów
Gruzja 1-3 Włochy 11 października, 20:00
Giorgi Szasziaszwili 26 - Daniele De Rossi 18, Mauro Germán Camoranesi Serra 63, Simone Perrotta 71
Tbilisi
Francja 5-0 Wyspy Owcze 11 października, 21:00
Louis Saha 1, Thierry Henry 22, Nicolas Anelka 77, David Trézéguet 78, 84
Sochaux-Montbéliard
 
2007
 
Wyspy Owcze 0-2 Ukraina 24 marca, 16:00
Wołodymyr Jezerśkyj 20, Ołeh Husiew 57
Toftir
Szkocja 2-1 Gruzja 24 marca, 16:00
Kris Boyd 11, Craig Beattie 89 - Szota Arweładze 41
Glasgow
Litwa 0-1 Francja 24 marca, 18:00
Nicolas Anelka 73
Kowno
Ukraina 1-0 Litwa 28 marca, 17:00
Ołeh Husiew 47
Odessa
Gruzja 3-1 Wyspy Owcze 28 marca, 18:00
Dawit Siradze 25, Aleksandre Iaszwili 46, 90 (k) - Rógvi Jacobsen 57
Tbilisi
Włochy 2-0 Szkocja 28 marca, 20:50
Luca Toni 12, 70
Bari
Litwa 1-0 Gruzja 2 czerwca, 20:00
Saulius Mikoliūnas 78
Kowno
Wyspy Owcze 1-2 Włochy 2 czerwca, 20:45
Rógvi Jacobsen 77 - Filippo Inzaghi 12, 48
Tórshavn
Francja 2-0 Ukraina 2 czerwca, 21:00
Franck Ribéry 57, Nicolas Anelka 71
Saint-Denis
Wyspy Owcze 0-2 Szkocja 6 czerwca, 18:15
Shaun Maloney 31, Garry O'Connor 35
Toftir
Litwa 0-2 Włochy 6 czerwca, 20:45
Fabio Quagliarella 31, 45
Kowno
Francja 1-0 Gruzja 6 czerwca, 21:00
Samir Nasri 33
Auxerre
Szkocja 3-1 Litwa 8 września, 16:00
Kris Boyd 31, Stephen McManus 75, James McFadden 83 - Tomas Danilevičius 61 (k)
Glasgow
Gruzja 1-1 Ukraina 8 września, 17:00
Dawit Siradze 89 - Ołeh Szełajew 9
Tbilisi
Włochy 0-0 Francja 8 września, 20:50
Mediolan
Litwa 2-1 Wyspy Owcze 12 września, 19:00
Edgaras Jankauskas 8, Tomas Danilevičius 53 - Rógvi Jacobsen 90
Kowno
Ukraina 1-2 Włochy 12 września, 20:45
Andrij Szewczenko 71 - Antonio Di Natale 41, 77
Kijów
Francja 0-1 Szkocja 12 września, 21:00
James McFadden 64
Paryż
Szkocja 3-1 Ukraina 13 października, 16:00
Kenneth Miller 4, Lee McCulloch 10, James McFadden 68 - Andrij Szewczenko 24
Glasgow
Wyspy Owcze 0-6 Francja 13 października, 17:00
Nicolas Anelka 6, Thierry Henry 8, Karim Benzema 50, 81, Jérôme Rothen 66, Hatem Ben Arfa 90
Tórshavn
Włochy 2-0 Gruzja 13 października, 20:50
Andrea Pirlo 44, Fabio Grosso 84
Genua
Ukraina 5-0 Wyspy Owcze 17 października, 18:00
Maksym Kałynyczenko 40, 49, 64, Ołeh Husiew 43, 45
Kijów
Gruzja 2-0 Szkocja 17 października, 19:00
Lewan Mczedlidze 16, Dawit Siradze 64
Tbilisi
Francja 2-0 Litwa 17 października, 21:00
Thierry Henry 80, 81
Nantes
Szkocja 1-2 Włochy 17 listopada, 18:00
Barry Ferguson 65 - Luca Toni 2, Christian Panucci 90
Glasgow
Litwa 2-0 Ukraina 17 listopada, 19:00
Mantas Savėnas 41, Tomas Danilevičius 67
Kowno
Gruzja 0-2 Litwa 21 listopada, 16:30
Audrius Kšanavičius 52, Mindaugas Kalonas 90
Tbilisi
Włochy 3-1 Wyspy Owcze 21 listopada, 20:30
Fróði Benjaminsen 11 (s), Luca Toni 36, Giorgio Chiellini 41 - Rógvi Jacobsen 83
Modena
Ukraina 2-2 Francja 21 listopada, 20:35
Andrij Woronin 14, Andrij Szewcznko 46 - Thierry Henry 20, Sidney Govou 34
Kijów

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włochy 12 29 9 2 1 22-9 4 2 0 10-2 5 0 1 12-7
2.  Francja 12 26 8 2 2 25-5 5 0 1 13-2 3 2 1 12-3
3.  Szkocja 12 24 8 0 4 21-12 5 0 1 16-5 3 0 3 5-7
4.  Ukraina 12 17 5 2 5 18-16 4 1 1 14-6 1 1 4 4-10
5.  Litwa 12 16 5 1 6 11-13 3 0 3 6-6 2 1 3 5-7
6.  Gruzja 12 10 3 1 8 16-19 2 1 3 7-10 1 0 5 9-9
7.  Wyspy Owcze 12 0 0 0 12 4-43 0 0 6 1-19 0 0 6 3-24

Grupa C
 
I runda

 
2006
 
Malta 2-5 Bośnia i Hercegowina 2 września, 19:15
Jamie Pace 6, Michael Mifsud 85 - Sergej Barbarez 4, Mirko Hrgović 10, 45, Zlatan Muslimović 48, 50
Ta' Qali
Węgry 1-4 Norwegia 2 września, 20:00
Zoltán Gera 90 (k) - Ole Gunnar Solskjær 15, 54, Fredrik Strømstad 32, Morten Gamst Pedersen 41
Budapeszt
Mołdawia 0-1 Grecja 2 września, 20:15
Nikólaos Liberópoulos 77
Kiszyniów
Turcja 2-0 Malta 6 września, 19:00
Nihat Kahveci 56, Tümer Metin 77
Frankfurt nad Menem (Niemcy) / bez udziału publiczności
Norwegia 2-0 Mołdawia 6 września, 19:00
Fredrik Strømstad 73, Steffen Iversen 79
Oslo
Bośnia i Hercegowina 1-3 Węgry 6 września, 20:15
Zvjezdan Misimović 64 - Szabolcs Huszti 36 (k), Zoltán Gera 46, Pál Dárdai 49
Zenica
Mołdawia 2-2 Bośnia i Hercegowina 7 października, 18:00
Serghei Rogaciov 13, 32 (k) - Zvjezdan Misimović 62, Ivica Grlić 68
Kiszyniów
Węgry 0-1 Turcja 7 października, 19:45
Tuncay Şanlı 41
Budapeszt
Grecja 1-0 Norwegia 7 października, 20:30
Konstantínos Katsouránis 33
Pireus
Turcja 5-0 Mołdawia 11 października, 19:00
Hakan Şükür 35, 37 (k), 43, 73, Tuncay Şanlı 68
Frankfurt nad Menem (Niemcy) / bez udziału publiczności
Malta 2-1 Węgry 11 października, 19:15
Andre Schembri 14, 53 - Sándor Torghelle 19
Ta'Qali
Bośnia i Hercegowina 0-4 Grecja 11 października, 20:15
Ángelos Charistéas 8 (k), Chrístos Patsatzóglou 82, Geórgios Samarás 85, Konstantínos Katsouránis 90
Zenica
 
2007
 
Mołdawia 1-1 Malta 24 marca, 18:00
Alexandru Epureanu 85 - George Mallia 73
Kiszyniów
Norwegia 1-2 Bośnia i Hercegowina 24 marca, 20:05
John Alieu Carew 50 (k) - Zvjezdan Misimović 18, Zlatan Muslimović 33
Oslo
Grecja 1-4 Turcja 24 marca, 20:30
Sotírios Kyrgiákos 5 - Tuncay Şanlı 27, Gökhan Ünal 55, Tümer Metin 70, Gökdeniz Karadeniz 81
Ateny
Węgry 2-0 Mołdawia 28 marca, 18:00
Tamás Priskin 9, Zoltán Gera 63
Budapeszt
Malta 0-1 Grecja 28 marca, 19:30
Ángelos Bassinás 66 (k)
Ta'Qali
Turcja 2-2 Norwegia 28 marca, 20:00
Hamit Altıntop 72, 90 - Simen Brenne 31, Martin Andresen 40
Frankfurt nad Menem (Niemcy) / bez udziału publiczności
Bośnia i Hercegowina 3-2 Turcja 2 czerwca, 20:00
Zlatan Muslimović 27, Edin Džeko 47, Adnan Ćustović 90 - Hakan Şükür 13, Sabri Sarıoğlu 39
Sarajewo
Norwegia 4-0 Malta 2 czerwca, 20:05
Kristofer Hæstad 31, Thorstein Helstad 73, Steffen Iversen 79, John Arne Riise 90
Oslo
Grecja 2-0 Węgry 2 czerwca, 20:30
Theofánis Gékas 16, Geórgios Seitarídis 29
Iraklion
Norwegia 4-0 Węgry 6 czerwca, 19:00
Steffen Iversen 22, Daniel Omoya Braaten 57, John Alieu Carew 60, 78
Oslo
Bośnia i Hercegowina 1-0 Malta 6 czerwca, 20:15
Zlatan Muslimović 6
Sarajewo
Grecja 2-1 Mołdawia 6 czerwca, 20:30
Ángelos Charistéas 30, Nikólaos Liberópoulos 90 - Viorel Frunză 80
Iraklion
Węgry 1-0 Bośnia i Hercegowina 8 września, 16:00
Zoltán Gera 39 (k)
Székesfehérvár
Malta 2-2 Turcja 8 września, 19:30
Brian Said 41, Andre Schembri 76 - Halil Altıntop 45, Servet Çetin 78
Ta'Qali
Mołdawia 0-1 Norwegia 8 września, 20:00
Steffen Iversen 49
Kiszyniów
Norwegia 2-2 Grecja 12 września, 19:00
John Alieu Carew 15, John Arne Riise 39 - Sotírios Kyrgiákos 7, 30
Oslo
Turcja 3-0 Węgry 12 września, 19:30
Gökhan Ünal 68, Mehmet Aurelio 72, Halil Altıntop 90
Stambuł
Bośnia i Hercegowina 0-1 Mołdawia 12 września, 20:00
Igor Bugaiov 22
Sarajewo
Węgry 2-0 Malta 13 października, 16:20
Róbert Feczesin 34, Dániel Tőzsér 78
Budapeszt
Mołdawia 1-1 Turcja 13 października, 20:00
Viorel Frunză 11 - Ümit Karan 63
Kiszyniów
Grecja 3-2 Bośnia i Hercegowina 13 października, 20:30
Ángelos Charistéas 10, Theofánis Gékas 58, Nikólaos Liberópoulos 73 - Mirko Hrgović 54, Vedad Ibišević 90
Ateny
Malta 2-3 Mołdawia 17 października, 19:30
Terence Scerri 71, Michael Mifsud 84 - Igor Bugaiov 24 (k), Viorel Frunză 31, 35
Ta'Qali
Turcja 0-1 Grecja 17 października, 19:30
Ioánnis Amanatídis 79
Stambuł
Bośnia i Hercegowina 0-2 Norwegia 17 października, 20:30
Erik Hagen 5, Bjørn Helge Riise 74
Sarajewo
Mołdawia 3-0 Węgry 17 listopada, 18:00
Igor Bugaiov 13, Nicolae Josan 23, Serghei Alexeev 86
Kiszyniów
Norwegia 1-2 Turcja 17 listopada, 19:00
Erik Hagen 12 - Emre Belözoğlu 31, Nihat Kahveci 59
Oslo
Grecja 5-0 Malta 17 listopada, 20:30
Theofánis Gékas 32, 72, 74, Ángelos Bassinás 54, Ioánnis Amanatídis 61
Ateny
Malta 1-4 Norwegia 21 listopada, 20:00
Michael Mifsud 53 - Steffen Iversen 25, 27 (k), 45, Morten Gamst Pedersen 75
Ta'Qali
Turcja 1-0 Bośnia i Hercegowina 21 listopada, 20:00
Nihat Kahveci 43
Stambuł
Węgry 1-2 Grecja 21 listopada, 20:15
Ákos Buzsáky 7 - Vilmos Vanczák 22 (s), Ángelos Bassinás 59 (k)
Budapeszt

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grecja 12 31 10 1 1 25-10 5 0 1 14-7 5 1 0 11-3
2.  Turcja 12 24 7 3 2 25-11 4 1 1 13-3 3 2 1 12-8
3.  Norwegia 12 23 7 2 3 27-11 3 1 2 14-6 4 1 1 13-5
4.  Bośnia i Hercegowina 12 13 4 1 7 16-22 2 0 4 5-12 2 1 3 11-10
5.  Mołdawia 12 12 3 3 6 12-19 1 3 2 7-6 2 0 4 5-13 2 3 1 0 1 3-2
6.  Węgry 12 12 4 0 8 11-22 3 0 3 7-7 1 0 5 4-15 2 3 1 0 1 2-3
7.  Malta 12 5 1 2 9 10-31 1 1 4 9-16 0 1 5 1-15

Grupa D
 
I runda

 
2006
 
Czechy 2-1 Walia 2 września, 20:15
David Lafata 76, 89 - Martin Jiránek 85 (s)
Teplice
Słowacja 6-1 Cypr 2 września, 20:15
Martin Škrteľ 9, Marek Mintál 33, 56, Filip Šebo 43, 49, Miroslav Karhan 52 - Yiasemákis Yiasemí 90
Bratysława
Niemcy 1-0 Irlandia 2 września, 20:45
Lukas Podolski 57
Stuttgart
Słowacja 0-3 Czechy 6 września, 20:15
Libor Sionko 10, 21, Jan Koller 57
Bratysława
San Marino 0-13 Niemcy 6 września, 20:45
Lukas Podolski 11, 43, 64, 72, Bastian Schweinsteiger 28, 47, Miroslav Klose 30, 45, Michael Ballack 35, Thomas Hitzlsperger 66, 72, Manuel Friedrich 87, Bernd Schneider 90 (k)
Serravalle
Walia 1-5 Słowacja 7 października, 16:00
Gareth Bale 37 - Dušan Švento 14, Marek Mintál 32, 38, Miroslav Karhan 51, Róbert Vittek 59
Cardiff
Czechy 7-0 San Marino 7 października, 17:15
Marek Kulič 15, Jan Polák 22, Milan Baroš 28, 68, Jan Koller 43, 52, David Jarolím 49
Liberec
Cypr 5-2 Irlandia 7 października, 18:30
Michális Konstantínou 10, 50 (k), Aléxandros Garpózis 16, Konstantínos Charalambídis 60, 75 - Stephen Ireland 8, Richard Dunne 44
Stróvolos
Irlandia 1-1 Czechy 11 października, 20:30
Kevin Kilbane 62 - Jan Koller 64
Dublin
Słowacja 1-4 Niemcy 11 października, 20:45
Stanislav Varga 58 - Lukas Podolski 13, 72, Michael Ballack 25, Bastian Schweinsteiger 36
Bratysława
Walia 3-1 Cypr 11 października, 21:00
Jason Koumas 33, Robert Earnshaw 39, Craig Douglas Bellamy 72 - Yiannákis Okkás 83
Cardiff
Cypr 1-1 Niemcy 15 listopada, 20:00
Yiannákis Okkás 43 - Michael Ballack 16
Stróvolos
Irlandia 5-0 San Marino 15 listopada, 20:30
Davide Simoncini 7 (s), Kevin Doyle 24, Robert Keane 31, 58 (k), 85
Dublin
 
2007
 
San Marino 1-2 Irlandia 7 lutego, 20:45
Manuel Marani 86 - Kevin Kilbane 49, Stephen Ireland 90
Serravalle
Irlandia 1-0 Walia 24 marca, 16:00
Stephen Ireland 39
Dublin
Cypr 1-3 Słowacja 24 marca, 19:00
Efstáthios Alonéftis 43 - Róbert Vittek 54, Martin Škrteľ 67, Martin Jakubko 77
Stróvolos
Czechy 1-2 Niemcy 24 marca, 20:45
Milan Baroš 77 - Bastian Schweinsteiger 42, Kevin Dennis Kurányi 62
Praga
Czechy 1-0 Cypr 28 marca, 17:25
Radoslav Kováč 22
Liberec
Irlandia 1-0 Słowacja 28 marca, 20:45
Kevin Doyle 13
Dublin
Walia 3-0 San Marino 28 marca, 21:00
Ryan Giggs 3, Gareth Bale 20, Jason Koumas 63 (k)
Cardiff
Walia 0-0 Czechy 2 czerwca, 16:00
Cardiff
Niemcy 6-0 San Marino 2 czerwca, 19:00
Kevin Dennis Kurányi 45, Marcell Jansen 52, Torsten Frings 56 (k), Mario Gómez García 63, 65, Clemens Fritz 67
Norymberga
Niemcy 2-1 Słowacja 6 czerwca, 20:30
Ján Ďurica 10 (s), Thomas Hitzlsperger 43 - Christoph Metzelder 20 (s)
Hamburg
San Marino 0-1 Cypr 22 sierpnia, 21:00
Yiannákis Okkás 54
Serravalle
San Marino 0-3 Czechy 8 września, 20:15
Tomáš Rosický 33, Marek Jankulovski 75, Jan Koller 90
Serravalle
Walia 0-2 Niemcy 8 września, 20:30
Miroslav Klose 5, 60
Cardiff
Słowacja 2-2 Irlandia 8 września, 20:30
Maroš Klimpl 37, Marek Čech 90 - Stephen Ireland 7, Kevin Doyle 57
Bratysława
Słowacja 2-5 Walia 12 września, 18:30
Marek Mintál 12, 57 - Freddy Eastwood 22, Craig Douglas Bellamy 34, 41, Ján Ďurica 78 (s), Simon Davies 90
Trnawa
Cypr 3-0 San Marino 12 września, 19:00
Konstantínos Makrídis 15, Efstáthios Alonéftis 41, 90
Stróvolos
Czechy 1-0 Irlandia 12 września, 20:30
Marek Jankulovski 15
Czechy
Słowacja 7-0 San Marino 13 października, 15:00
Marek Hamšík 24, Stanislav Šesták 32, 57, Marek Sapara 37, Martin Škrteľ 51, Filip Hološko 54, Ján Ďurica 76 (k)
Dubnica nad Váhom
Cypr 3-1 Walia 13 października, 18:15
Yiannákis Okkás 59, 68, Konstantínos Charalambídis 79 - James Collins 21
Stróvolos
Irlandia 0-0 Niemcy 13 października, 20:45
Dublin
San Marino 1-2 Walia 17 października, 20:15
Andy Selva 73 - Robert Earnshaw 13, Joseph Ledley 36
Serravalle
Irlandia 1-1 Cypr 17 października, 20:30
Stephen Finnan 90 - Stylianós Okkarídis 80
Dublin
Niemcy 0-3 Czechy 17 października, 20:45
Libor Sionko 2, Marek Matějovský 23, Jaroslav Plašil 63
Monachium
Walia 2-2 Irlandia 17 listopada, 16:00
Jason Koumas 23, 89 (k) - Robert Keane 31, Kevin Doyle 60
Cardiff
Niemcy 4-0 Cypr 17 listopada, 20:15
Clemens Fritz 2, Miroslav Klose 20, Lukas Podolski 53, Thomas Hitzlsperger 82
Hanower
Czechy 3-1 Słowacja 17 listopada, 20:30
Zdeněk Grygera 13, Marek Kulič 76, Tomáš Rosický 83 - Michal Kadlec 79 (s)
Praga
Cypr 0-2 Czechy 21 listopada, 17:30
Daniel Pudil 11, Jan Koller 74
Stróvolos
San Marino 0-5 Słowacja 21 listopada, 20:30
Ľubomír Michalík 42, Filip Hološko 51, 57, Marek Hamšík 53, Marek Čech 83
Serravalle
Niemcy 0-0 Walia 21 listopada, 20:35
Frankfurt nad Menem

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czechy 12 29 9 2 1 27-5 5 0 1 15-4 4 2 0 12-1
2.  Niemcy 12 27 8 3 1 35-7 4 1 1 13-4 4 2 0 22-3
3.  Irlandia 12 17 4 5 3 17-14 3 3 0 9-2 1 2 3 8-12
4.  Słowacja 12 16 5 1 6 33-23 2 1 3 18-15 3 0 3 15-8
5.  Walia 12 15 4 3 5 18-19 2 2 2 9-10 2 1 3 9-9
6.  Cypr 12 14 4 2 6 17-24 3 1 2 13-9 1 1 4 4-15
7.  San Marino 12 0 0 0 12 2-57 0 0 6 2-26 0 0 6 0-31

Grupa E
 
I runda

 
2006
 
Estonia 0-1 Macedonia 16 sierpnia, 18:00
Goce Sedloski 73
Tallin
Anglia 5-0 Andora 2 września, 18:00
Peter Crouch 5, 66, Steven Gerrard 13, Jermain Defoe 38, 47
Manchester
Estonia 0-1 Izrael 2 września, 20:30
Roberto Damián Colautti 8
Tallin
Rosja 0-0 Chorwacja 6 września, 17:00
Moskwa
Izrael 4-1 Andora 6 września, 19:00
Yosef Shai Benayoun 9, Amit Ben Shushan 11, Shimon Gershon 43 (k), Toto Adurans Tamuz Temile 69 - Julià Fernàndez Ariza 84
Nijmegen (Holandia)
Macedonia 0-1 Anglia 6 września, 21:00
Peter Crouch 46
Skopje
Rosja 1-1 Izrael 7 października, 17:00
Andriej Arszawin 5 - Amit Ben Shushan 84
Moskwa
Anglia 0-0 Macedonia 7 października, 18:00
Manchester
Chorwacja 7-0 Andora 7 października, 20:15
Mladen Petrić 12, 37, 48, 50, Ivan Klasnić 58, Boško Balaban 62, Luka Modrić 83
Zagrzeb
Andora 0-3 Macedonia 11 października, 15:00
Goran Pandev 13, Nikolče Noveski 16, Ilčo Naumoski 31
Andorra La Vella
Rosja 2-0 Estonia 11 października, 17:00
Pawieł Pogriebniak 78, Dmitrij Syczow 90
Sankt Petersburg
Chorwacja 2-0 Anglia 11 października, 19:00
Eduardo 61, Gary Neville 69 (s)
Zagrzeb
Macedonia 0-2 Rosja 15 listopada, 17:00
Władimir Bystrow 18, Andriej Arszawin 32
Skopje
Izrael 3-4 Chorwacja 15 listopada, 18:00
Roberto Damián Colautti 8, 89, Yosef Shai Benayoun 68 - Darijo Srna 35 (k), Eduardo 39, 54, 72
Tel-Awiw
 
2007
 
Izrael 0-0 Anglia 24 marca, 19:30
Tel-Awiw
Estonia 0-2 Rosja 24 marca, 19:30
Aleksandr Kierżakow 66, 78
Tallin
Chorwacja 2-1 Macedonia 24 marca, 20:15
Darijo Srna 58, Eduardo 88 - Goce Sedloski 38
Zagrzeb
Izrael 4-0 Estonia 28 marca, 19:00
Idan Tal 19, Roberto Damián Colautti 29, Ben Sahar 77, 80
Tel-Awiw
Andora 0-3 Anglia 28 marca, 21:00
Steven Gerrard 54, 76, David Nugent 90
Barcelona (Hiszpania)
Rosja 4-0 Andora 2 czerwca, 17:00
Aleksandr Kierżakow 8, 16, 49, Dmitrij Syczow 71
Sankt Petersburg
Macedonia 1-2 Izrael 2 czerwca, 19:30
Aco Stojkov 13 - Barak Itzhaki 11, Roberto Damián Colautti 44
Skopje
Estonia 0-1 Chorwacja 2 czerwca, 20:30
Eduardo 32
Tallin
Andora 0-2 Izrael 6 czerwca, 18:00
Toto Adurans Tamuz Temile 37, Roberto Damián Colautti 53
Andorra La Vella
Chorwacja 0-0 Rosja 6 czerwca, 20:30
Zagrzeb
Estonia 0-3 Anglia 6 czerwca, 20:30
Joseph Cole 37, Peter Crouch 54, Michael Owen 62
Tallin
Estonia 2-1 Andora 22 sierpnia, 18:00
Raio Piiroja 34, Indrek Zelinski 90 - Fernando José Silva García 87
Tallin
Rosja 3-0 Macedonia 8 września, 17:00
Wasilij Bieriezuckij 8, Andriej Arszawin 84, Aleksandr Kierżakow 88
Moskwa
Anglia 3-0 Izrael 8 września, 18:00
Shaun Wright-Phillips 20, Michael Owen 49, Micah Richards 66
Londyn
Chorwacja 2-0 Estonia 8 września, 20:30
Eduardo 39, 45
Zagrzeb
Andora 0-6 Chorwacja 12 września, 18:00
Darijo Srna 34, Mladen Petrić 38, 44, Niko Kranjčar 49, Eduardo 55, Ivan Rakitić 64
Andorra La Vella
Macedonia 1-1 Estonia 12 września, 20:30
Goran Maznov 30 - Raio Piiroja 17
Skopje
Anglia 3-0 Rosja 12 września, 21:00
Michael Owen 7, 31, Rio Ferdinand 84
Londyn
Anglia 3-0 Estonia 13 października, 16:00
Shaun Wright-Phillips 11, Wayne Rooney 32, Taavi Rähn 33 (s)
Londyn
Chorwacja 1-0 Izrael 13 października, 20:15
Eduardo 52
Zagrzeb
Rosja 2-1 Anglia 17 października, 17:00
Roman Pawluczenko 69 (k), 73 - Wayne Rooney 29
Moskwa
Macedonia 3-0 Andora 17 października, 20:00
Ilčo Naumoski 30, Goce Sedloski 44, Goran Pandev 59
Skopje
Andora 0-2 Estonia 17 listopada, 18:00
Andres Oper 31, Joel Lindpere 60
Andorra La Vella
Izrael 2-1 Rosja 17 listopada, 19:00
Elyaniv Barda 10, Omer Golan 90 - Dinijar Bilaletdinow 61
Tel-Awiw
Macedonia 2-0 Chorwacja 17 listopada, 20:00
Goran Maznov 71, Ilčo Naumoski 78
Skopje
Izrael 1-0 Macedonia 21 listopada, 18:00
Elyaniv Barda 35
Tel-Awiw
Anglia 2-3 Chorwacja 21 listopada, 21:00
Frank Lampard 56 (k), Peter Crouch 65 - Niko Kranjčar 8, Ivica Olić 14, Mladen Petrić 77
Londyn
Andora 0-1 Rosja 21 listopada, 21:00
Dmitrij Syczow 39
Andorra La Vella

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chorwacja 12 29 9 2 1 28-8 5 1 0 14-1 4 1 1 14-7
2.  Rosja 12 24 7 3 2 18-7 4 2 0 12-2 3 1 2 6-5
3.  Anglia 12 23 7 2 3 24-7 4 1 1 16-3 3 1 2 8-4 2 4 1 1 0 3-0
4.  Izrael 12 23 7 2 3 20-12 4 1 1 14-6 3 1 2 6-6 2 1 0 1 1 0-3
5.  Macedonia 12 14 4 2 6 12-12 2 1 3 7-6 2 1 3 5-6
6.  Estonia 12 7 2 1 9 5-21 1 0 5 2-9 1 1 4 3-12
7.  Andora 12 0 0 0 12 2-42 0 0 6 0-17 0 0 6 2-25

Grupa F
 
I runda

 
2006
 
Irlandia Północna 0-3 Islandia 2 września, 16:00
Gunnar Heiðar Þorvaldsson 13, Hermann Hreiðarsson 20, Eiður Smári Guðjohnsen 37
Belfast
Łotwa 0-1 Szwecja 2 września, 20:00
Kim Källström 38
Ryga
Hiszpania 4-0 Liechtenstein 2 września, 22:00
Fernando José Torres Sanz 20, David Villa Sánchez 45, 62, Luis Javier García Sanz 66
Badajoz
Szwecja 3-1 Liechtenstein 6 września, 19:30
Marcus Allbäck 2, 69, Markus Rosenberg 89 - Mario Frick 27
Göteborg
Islandia 0-2 Dania 6 września, 20:05
Dennis Rommedahl 5, Jon Dahl Tomasson 33
Reykjavík
Irlandia Północna 3-2 Hiszpania 6 września, 21:15
David Healy 20, 64, 80 - Xavi 14, David Villa Sánchez 52
Belfast
Dania 0-0 Irlandia Północna 7 października, 20:00
Kopenhaga
Łotwa 4-0 Islandia 7 października, 20:00
Ģirts Karlsons 14, Māris Verpakovskis 15, 25, Aleksejs Višņakovs 52
Ryga
Szwecja 2-0 Hiszpania 7 października, 20:00
Johan Elmander 10, Marcus Allbäck 82
Solna
Islandia 1-2 Szwecja 11 października, 20:05
Arnar Þór Viðarsson 6 - Kim Källström 8, Christian Wilhelmsson 59
Reykjavík
Liechtenstein 0-4 Dania 11 października, 20:15
Daniel Jensen 29, Michael Gravgaard 32, Jon Dahl Tomasson 51, 64
Vaduz
Irlandia Północna 1-0 Łotwa 11 października, 21:00
David Healy 35
Belfast
 
2007
 
Liechtenstein 1-4 Irlandia Północna 24 marca, 20:15
Franz Burgmeier 90 - David Healy 52, 75, 83, Grant McCann 90
Vaduz
Hiszpania 2-1 Dania 24 marca, 22:00
Fernando Morientes Sánchez 34, David Villa Sánchez 45 - Michael Gravgaard 49
Madryt
Liechtenstein 1-0 Łotwa 28 marca, 19:30
Mario Frick 17
Vaduz
Irlandia Północna 2-1 Szwecja 28 marca, 20:45
David Healy 31, 58 - Johan Elmander 26
Belfast
Hiszpania 1-0 Islandia 28 marca, 22:00
Andrés Iniesta Luján 81
Palma de Mallorca
Islandia 1-1 Liechtenstein 2 czerwca, 18:00
Brynjar Björn Gunnarsson 27 - Raphael Rohrer 69
Reykjavík
Dania 0-3 Szwecja 2 czerwca, 20:00
(wo)
Daniel Agger 34, Jon Dahl Tomasson 62, Leon Hougaard Andreasen 75 - Johan Elmander 7, 26, Petter Hansson 23
Kopenhaga / mecz przerwany w 90. minucie przy stanie 3-3 - kibic gospodarzy uderzył arbitra
Łotwa 0-2 Hiszpania 2 czerwca, 20:30
Artūrs Zakreševskis 45 (s), Xavi 60
Ryga
Szwecja 5-0 Islandia 6 czerwca, 20:15
Marcus Allbäck 11, 51, Anders Svensson 42, Erik Olof Mellberg 45, Markus Rosenberg 50
Solna
Liechtenstein 0-2 Hiszpania 6 czerwca, 20:30
David Villa Sánchez 8, 14
Vaduz
Łotwa 0-2 Dania 6 czerwca, 20:30
Dennis Rommedahl 15, 17
Ryga
Irlandia Północna 3-1 Liechtenstein 22 sierpnia, 20:45
David Healy 5, 35, Kyle Lafferty 56 - Mario Frick 89
Belfast
Łotwa 1-0 Irlandia Północna 8 września, 18:15
Christopher Baird 56 (s)
Ryga
Szwecja 0-0 Dania 8 września, 20:30
Solna
Islandia 1-1 Hiszpania 8 września, 22:00
Emil Hallfreðsson 40 - Andrés Iniesta Luján 86
Reykjavík
Dania 4-0 Liechtenstein 12 września, 20:00
Morten Nordstrand Nielsen 3, 36, Martin Laursen 12, Jon Dahl Tomasson 18
Århus / bez udziału publiczności
Islandia 2-1 Irlandia Północna 12 września, 20:05
Ármann Smári Björnsson 6, Keith Gillespie 90 (s) - David Healy 72 (k)
Reykjavík
Hiszpania 2-0 Łotwa 12 września, 22:00
Xavi 13, Fernando José Torres Sanz 86
Oviedo
Islandia 2-4 Łotwa 13 października, 18:00
Eiður Smári Guðjohnsen 4, 52 - Oskars Kļava 27, Juris Laizāns 31, Māris Verpakovskis 37, 46
Reykjavík
Liechtenstein 0-3 Szwecja 13 października, 19:00
Fredrik Ljungberg 19, Christian Wilhelmsson 29, Anders Svensson 56
Vaduz
Dania 1-3 Hiszpania 13 października, 20:00
Jon Dahl Tomasson 87 - Raúl Tamudo Montero 14, Sergio Ramos García 40, Albert Riera Ortega 89
Århus
Liechtenstein 3-0 Islandia 17 października, 20:00
Mario Frick 27, Thomas Beck 80, 83
Vaduz
Dania 3-1 Łotwa 17 października, 20:00
Jon Dahl Tomasson 7 (k), Ulrik Laursen 27, Dennis Rommedahl 90 - Kaspars Gorkšs 80
Kopenhaga
Szwecja 1-1 Irlandia Północna 17 października, 20:30
Erik Olof Mellberg 15 - Kyle Lafferty 72
Solna
Łotwa 4-1 Liechtenstein 17 listopada, 17:00
Ģirts Karlsons 14, Māris Verpakovskis 30, Juris Laizāns 63, Aleksejs Višņakovs 87 - Dzintars Zirnis 13 (s)
Ryga
Irlandia Północna 2-1 Dania 17 listopada, 20:45
Warren Feeney 62, David Healy 80 - Nicklas Bendtner 51
Belfast
Hiszpania 3-0 Szwecja 17 listopada, 22:00
Joan Capdevila Méndez 14, Andrés Iniesta Luján 39, Sergio Ramos García 65
Madryt
Szwecja 2-1 Łotwa 21 listopada, 20:00
Marcus Allbäck 1, Kim Källström 57 - Juris Laizāns 26
Solna
Hiszpania 1-0 Irlandia Północna 21 listopada, 20:00
Xavi 52
Las Palmas de Gran Canaria
Dania 3-0 Islandia 21 listopada, 20:00
Nicklas Bendtner 34, Jon Dahl Tomasson 44, Thomas Kahlenberg 59
Kopenhaga

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hiszpania 12 28 9 1 2 23-8 6 0 0 13-1 3 1 2 10-7
2.  Szwecja 12 26 8 2 2 23-9 4 2 0 13-3 4 0 2 10-6
3.  Irlandia Północna 12 20 6 2 4 17-14 5 0 1 11-8 1 2 3 6-6 2 4 1 1 0 2-1
4.  Dania 12 20 6 2 4 21-11 3 1 2 11-7 3 1 2 10-4 2 1 0 1 1 1-2
5.  Łotwa 12 12 4 0 8 15-17 3 0 3 9-6 1 0 5 6-11
6.  Islandia 12 8 2 2 8 10-27 1 2 3 7-11 1 0 5 3-16
7.  Liechtenstein 12 7 2 1 9 9-32 2 0 4 5-13 0 1 5 4-19

Grupa G
 
I runda

 
2006
 
Białoruś 2-2 Albania 2 września, 19:00
Timofiej Kałaczew 2, Maksim Romaszczenko 24 - Ervin Skela 7 (k), Besnik Hasi 86
Mińsk
Rumunia 2-2 Bułgaria 2 września, 20:00
Laurenţiu Dumitru Roşu 40, Ciprian Andrei Marica 55 - Martin Petrow 82, 84
Konstanca
Luksemburg 0-1 Holandia 2 września, 20:30
Joris Mathijsen 18
Luksemburg
Bułgaria 3-0 Słowenia 6 września, 19:00
Waleri Bożinow 58, Martin Petrow 71, Dimityr Tełkijski 81
Sofia
Albania 0-2 Rumunia 6 września, 20:00
Nicolae Marius Dică 65, Adrian Mutu 75 (k)
Tirana
Holandia 3-0 Białoruś 6 września, 20:30
Robin van Persie 33, 78, Dirk Kuijt 90
Eindhoven
Rumunia 3-1 Białoruś 7 października, 19:15
Adrian Mutu 7, Ciprian Andrei Marica 10, Dorin Nicolae Goian 76 - Siergiej Kornilenko 20
Bukareszt
Bułgaria 1-1 Holandia 7 października, 20:00
Martin Petrow 12 - Robin van Persie 62
Sofia
Słowenia 2-0 Luksemburg 7 października, 20:45
Milivoje Novakovič 30, Robert Koren 44
Celje
Białoruś 4-2 Słowenia 11 października, 18:00
Dienis Kowba 18, Siergiej Kornilenko 52, 60, Władimir Korytko 85 - Boštjan Cesar 19, Klemen Lavrič 43
Mińsk
Luksemburg 0-1 Bułgaria 11 października, 20:15
Aleksandyr Tunczew 26
Luksemburg
Holandia 2-1 Albania 11 października, 20:30
Robin van Persie 15, Arian Beqaj 42 (s) - Debatik Curri 67
Amsterdam
 
2007
 
Luksemburg 1-2 Białoruś 24 marca, 17:00
Chris Sagramola 68 - Timofiej Kałaczew 25, Witalij Kutuzow 54
Luksemburg
Albania 0-0 Słowenia 24 marca, 17:00
Shkodër
Holandia 0-0 Rumunia 24 marca, 20:30
Rotterdam
Bułgaria 0-0 Albania 28 marca, 17:00
Sofia
Rumunia 3-0 Luksemburg 28 marca, 17:30
Adrian Mutu 26, Cosmin Marius Contra 56, Ciprian Andrei Marica 90
Piatra-Neamţ
Słowenia 0-1 Holandia 28 marca, 20:45
Giovanni van Bronckhorst 86
Celje
Białoruś 0-2 Bułgaria 2 czerwca, 20:00
Dimityr Berbatow 28, 46
Mińsk
Albania 2-0 Luksemburg 2 czerwca, 20:30
Edmond Kapllani 38, Altin Haxhi 57
Tirana
Słowenia 1-2 Rumunia 2 czerwca, 20:45
Dare Vršič 90 - Gabriel Sebastian Tamaş 52, Bănel Nicoliţă 69
Celje
Bułgaria 2-1 Białoruś 6 czerwca, 19:00
Martin Petrow 10, Czawdar Jankow 40 - Roman Wasiluk 5 (k)
Sofia
Rumunia 2-0 Słowenia 6 czerwca, 20:00
Adrian Mutu 40, Cosmin Marius Contra 70
Timişoara
Luksemburg 0-3 Albania 6 czerwca, 20:15
Ervin Skela 25, Edmond Kapllani 36, 72
Luksemburg
Luksemburg 0-3 Słowenia 8 września, 17:00
Klemen Lavrič 7, 47, Milivoje Novakovič 37
Luksemburg
Białoruś 1-3 Rumunia 8 września, 18:00
Maksim Romaszczenko 20 - Adrian Mutu 16, 77 (k), Nicolae Marius Dică 42
Mińsk
Holandia 2-0 Bułgaria 8 września, 20:30
Wesley Sneijder 22, Ruud van Nistelrooij 58
Amsterdam
Bułgaria 3-0 Luksemburg 12 września, 19:30
Dimityr Berbatow 27, 28, Martin Petrow 54 (k)
Sofia
Słowenia 1-0 Białoruś 12 września, 19:45
Klemen Lavrič 3 (k)
Celje
Albania 0-1 Holandia 12 września, 20:45
Ruud van Nistelrooij 90
Tirana
Białoruś 0-1 Luksemburg 13 października, 17:00
Alphonse Leweck 90
Homel
Rumunia 1-0 Holandia 13 października, 19:15
Dorin Nicolae Goian 71
Konstanca
Słowenia 0-0 Albania 13 października, 20:30
Celje
Luksemburg 0-2 Rumunia 17 października, 20:15
Florentin Petre 42, Ciprian Andrei Marica 61
Luksemburg
Holandia 2-0 Słowenia 17 października, 20:30
Wesley Sneijder 14, Klaas Jan Huntelaar 88
Eindhoven
Albania 1-1 Bułgaria 17 października, 20:45
Radostin Kisziszew 32 (s) - Dimityr Berbatow 87
Tirana
Bułgaria 1-0 Rumunia 17 listopada, 17:00
Welizar Dimitrow 6
Sofia
Albania 2-4 Białoruś 17 listopada, 20:00
Erjon Bogdani 39, Edmond Kapllani 43 - Maksim Romaszczenko 28, 63 (k), Witalij Kutuzow 45, 54
Tirana
Holandia 1-0 Luksemburg 17 listopada, 20:30
Danny Koevermans 43
Rotterdam
Rumunia 6-1 Albania 21 listopada, 17:00
Nicolae Marius Dică 22, 71 (k), Gabriel Sebastian Tamaş 53, Daniel George Niculae 62, 65, Ciprian Andrei Marica 69 (k) - Edmond Kapllani 64
Bukareszt
Białoruś 2-1 Holandia 21 listopada, 18:00
Witalij Bułyga 49, Władimir Korytko 65 - Rafael van der Vaart 89
Mińsk
Słowenia 0-2 Bułgaria 21 listopada, 18:00
Błagoj Georgijew 81, Dimityr Berbatow 84
Celje

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rumunia 12 29 9 2 1 26-7 5 1 0 17-4 4 1 1 9-3
2.  Holandia 12 26 8 2 2 15-5 5 1 0 10-1 3 1 2 5-4
3.  Bułgaria 12 25 7 4 1 18-7 4 2 0 10-2 3 2 1 8-5
4.  Białoruś 12 13 4 1 7 17-23 2 1 3 9-11 2 0 4 8-12
5.  Albania 12 11 2 5 5 12-18 1 2 3 5-8 1 3 2 7-10 2 2 0 2 0 0-0
6.  Słowenia 12 11 3 2 7 9-16 2 1 3 4-5 1 1 4 5-11 2 2 0 2 0 0-0
7.  Luksemburg 12 3 1 0 11 2-23 0 0 6 1-12 1 0 5 1-11

Mistrzostwa Europy - Austria/Szwajcaria 2008

Losowanie - 27 stycznia 2006, 12:00 - Montreux, Centre de Congrés.
Przed losowaniem 50 drużyn podzielono na 7 koszyków (6 siedmiozespołowych i 1 z ośmioma drużynami) wg specjalnego współczynnika (suma punktów z rozgrywek grupowych eliminacji ME 2004 i MŚ 2006 podzielona przez ilość meczów w tych rozgrywkach). Austria i Szwajcaria jako gospodarze są zwolnieni z eliminacji.
Do finałów mistrzostw Europy awansuje (oprócz Austrii i Szwajcarii) 14 drużyn - dwa najlepsze zespoły z każdej grupy.

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas