[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

eliminacje do Mistrzostw Świata Rosja 2018

REKLAMA
REKLAMA

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 4-6 września

 
2016
 
Białoruś 0-0 Francja 6 września, 20:45
Borysów
Bułgaria 4-3 Luksemburg 6 września, 20:45
Dimityr Rangełow 16, Marcelinho 65, Iwelin Popow 79, Aleksandyr Tonew 90 - Aurélien Joachim 60, 62, Florian Bohnert 90
Sofia
Szwecja 1-1 Holandia 6 września, 20:45
Marcus Berg 43 - Wesley Sneijder 67
Solna

Kolejka 2 - 6-8 października

Francja 4-1 Bułgaria 7 października, 20:45
Kévin Gameiro 23, 59, Dimitri Payet 26, Antoine Griezmann 38 - Michaił Aleksandrow 6 (k)
Saint-Denis
Luksemburg 0-1 Szwecja 7 października, 20:45
Mikael Lustig 58
Luksemburg
Holandia 4-1 Białoruś 7 października, 20:45
Quincy Promes 15, 31, Davy Klaassen 55, Vincent Janssen 64 - Aleksiej Rios 47
Rotterdam

Kolejka 3 - 9-11 października

Białoruś 1-1 Luksemburg 10 października, 20:45
Pawieł Sawickij 80 - Aurélien Joachim 85
Borysów
Holandia 0-1 Francja 10 października, 20:45
Paul Pogba 30
Amsterdam
Szwecja 3-0 Bułgaria 10 października, 20:45
Ola Toivonen 39, Oscar Hiljemark 45, Victor Lindelöf 58
Solna

Kolejka 4 - 11-13 listopada

Francja 2-1 Szwecja 11 listopada, 20:45
Paul Pogba 58, Dimitri Payet 65 - Emil Forsberg 55
Saint-Denis
Bułgaria 1-0 Białoruś 13 listopada, 18:00
Iwelin Popow 10
Sofia
Luksemburg 1-3 Holandia 13 listopada, 18:00
Maxime Chanot 44 (k) - Arjen Robben 36, Memphis Depay 58, 84
Luksemburg

Kolejka 5 - 24-26 marca

 
2017
 
Szwecja 4-0 Białoruś 25 marca, 18:00
Emil Forsberg 19 (k), 49, Marcus Berg 57, Isaac Thelin 78
Solna
Bułgaria 2-0 Holandia 25 marca, 20:45
Spas Delew 5, 20
Sofia
Luksemburg 1-3 Francja 25 marca, 20:45
Aurélien Joachim 34 (k) - Olivier Giroud 28, 77, Antoine Griezmann 37 (k)
Luksemburg

Kolejka 6 - 9-11 czerwca

Białoruś - Bułgaria 9 czerwca, 20:45
Borysów
Holandia - Luksemburg 9 czerwca, 20:45
Rotterdam
Szwecja - Francja 9 czerwca, 20:45
Solna

Kolejka 7 - 31 sierpnia-2 września

Bułgaria - Szwecja 31 sierpnia, 20:45
Francja - Holandia 31 sierpnia, 20:45
Luksemburg - Białoruś 31 sierpnia, 20:45

Kolejka 8 - 3-5 września

Białoruś - Szwecja 3 września, 18:00
Holandia - Bułgaria 3 września, 18:00
Francja - Luksemburg 3 września, 20:45

Kolejka 9 - 5-7 października

Szwecja - Luksemburg 7 października, 18:00
Białoruś - Holandia 7 października, 20:45
Bułgaria - Francja 7 października, 20:45

Kolejka 10 - 8-10 października

Francja - Białoruś 10 października, 20:45
Luksemburg - Bułgaria 10 października, 20:45
Holandia - Szwecja 10 października, 20:45

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Francja 5 13 4 1 0 10-3 2 0 0 6-2 2 1 0 4-1
2.  Szwecja 5 10 3 1 1 10-3 2 1 0 8-1 1 0 1 2-2
3.  Bułgaria 5 9 3 0 2 8-10 3 0 0 7-3 0 0 2 1-7
4.  Holandia 5 7 2 1 2 8-6 1 0 1 4-2 1 1 1 4-4
5.  Białoruś 5 2 0 2 3 2-10 0 2 0 1-1 0 0 3 1-9
6.  Luksemburg 5 1 0 1 4 6-12 0 0 3 2-7 0 1 1 4-5

Grupa B
 
Kolejka 1 - 4-6 września

 
2016
 
Andora 0-1 Łotwa 6 września, 20:45
Valērijs Šabala 48
Andora
Wyspy Owcze 0-0 Węgry 6 września, 20:45
Thorshavn
Szwajcaria 2-0 Portugalia 6 września, 20:45
Breel Embolo 24, Admir Mehmedi 30
Bazylea

Kolejka 2 - 6-8 października

Węgry 2-3 Szwajcaria 7 października, 20:45
Ádám Szalai 53, 71 - Haris Seferović 51, Ricardo Rodríguez 67, Valentin Stocker 89
Budapeszt
Łotwa 0-2 Wyspy Owcze 7 października, 20:45
Sonni Nattestad 19, Jóan Símun Edmundsson 70
Ryga
Portugalia 6-0 Andora 7 października, 20:45
Cristiano Ronaldo 2, 4, 47, 68, João Cancelo 44, André Silva 86
Aveiro

Kolejka 3 - 9-11 października

Andora 1-2 Szwajcaria 10 października, 20:45
Alexandre Martínez 90 - Fabian Schär 19 (k), Admir Mehmedi 77
Andora
Wyspy Owcze 0-6 Portugalia 10 października, 20:45
André Silva 12, 22, 37, Cristiano Ronaldo 65, João Moutinho 90, João Cancelo 90
Thorshavn
Łotwa 0-2 Węgry 10 października, 20:45
Ádám Gyurcsó 10, Ádám Szalai 77
Ryga

Kolejka 4 - 11-13 listopada

Węgry 4-0 Andora 13 listopada, 18:00
Zoltán Gera 33, Ádám Lang 43, Ádám Gyurcsó 73, Ádám Szalai 88
Budapeszt
Szwajcaria 2-0 Wyspy Owcze 13 listopada, 18:00
Eren Derdiyok 27, Stephan Lichtsteiner 83
Lucerna
Portugalia 4-1 Łotwa 13 listopada, 20:45
Cristiano Ronaldo 28 (k), 85, William Carvalho 69, Bruno Alves 90 - Artūrs Zjuzins 67
Faro

Kolejka 5 - 24-26 marca

 
2017
 
Andora 0-0 Wyspy Owcze 25 marca, 18:00
Andora
Szwajcaria 1-0 Łotwa 25 marca, 18:00
Josip Drmić 66
Genewa
Portugalia 3-0 Węgry 25 marca, 20:45
André Silva 32, Cristiano Ronaldo 36, 65
Lizbona

Kolejka 6 - 9-11 czerwca

Andora - Węgry 9 czerwca, 20:45
Andora
Wyspy Owcze - Szwajcaria 9 czerwca, 20:45
Thorshavn
Łotwa - Portugalia 9 czerwca, 20:45
Ryga

Kolejka 7 - 31 sierpnia-2 września

Węgry - Łotwa 31 sierpnia, 20:45
Portugalia - Wyspy Owcze 31 sierpnia, 20:45
Szwajcaria - Andora 31 sierpnia, 20:45

Kolejka 8 - 3-5 września

Wyspy Owcze - Andora 3 września, 18:00
Węgry - Portugalia 3 września, 20:45
Łotwa - Szwajcaria 3 września, 20:45

Kolejka 9 - 5-7 października

Wyspy Owcze - Łotwa 7 października, 18:00
Andora - Portugalia 7 października, 20:45
Szwajcaria - Węgry 7 października, 20:45

Kolejka 10 - 8-10 października

Węgry - Wyspy Owcze 10 października, 20:45
Łotwa - Andora 10 października, 20:45
Portugalia - Szwajcaria 10 października, 20:45

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szwajcaria 5 15 5 0 0 10-3 3 0 0 5-0 2 0 0 5-3
2.  Portugalia 5 12 4 0 1 19-3 3 0 0 13-1 1 0 1 6-2
3.  Węgry 5 7 2 1 2 8-6 1 0 1 6-3 1 1 1 2-3
4.  Wyspy Owcze 5 5 1 2 2 2-8 0 1 1 0-6 1 1 1 2-2
5.  Łotwa 5 3 1 0 4 2-9 0 0 2 0-4 1 0 2 2-5
6.  Andora 5 1 0 1 4 1-13 0 1 2 1-3 0 0 2 0-10

Grupa C
 
Kolejka 1 - 4-6 września

 
2016
 
San Marino 0-1 Azerbejdżan 4 września, 18:00
Ruslan Qurbanov 45
Serravalle
Czechy 0-0 Irlandia Północna 4 września, 20:45
Praga
Norwegia 0-3 Niemcy 4 września, 20:45
Thomas Müller 16, 60, Joshua Kimmich 45
Oslo

Kolejka 2 - 6-8 października

Azerbejdżan 1-0 Norwegia 8 października, 18:00
Maksim Medvedev 11
Baku
Niemcy 3-0 Czechy 8 października, 20:45
Thomas Müller 13, 65, Toni Kroos 49
Hamburg
Irlandia Północna 4-0 San Marino 8 października, 20:45
Steven Davis 26 (k), Kyle Lafferty 79, 90, Jamie Ward 85
Belfast

Kolejka 3 - 9-11 października

Czechy 0-0 Azerbejdżan 11 października, 20:45
Ostrawa
Niemcy 2-0 Irlandia Północna 11 października, 20:45
Julian Draxler 13, Sami Khedira 17
Hanower
Norwegia 4-1 San Marino 11 października, 20:45
Davide Simoncini 12 (s), Adama Diomandé 77, Martin Samuelsen 82, Joshua King 83 - Mattia Stefanelli 54
Oslo

Kolejka 4 - 11-13 listopada

Czechy 2-1 Norwegia 11 listopada, 20:45
Michael Krmenčík 11, Jaromír Zmrhal 47 - Joshua King 87
Praga
Irlandia Północna 4-0 Azerbejdżan 11 listopada, 20:45
Kyle Lafferty 27, Gareth McAuley 40, Conor McLaughlin 66, Steven Davis 83
Belfast
San Marino 0-8 Niemcy 11 listopada, 20:45
Sami Khedira 7, Serge Gnabry 9, 58, 76, Jonas Hector 32, 65, Mattia Stefanelli 82 (s), Kevin Volland 85
Serravalle

Kolejka 5 - 24-26 marca

 
2017
 
Azerbejdżan 1-4 Niemcy 26 marca, 18:00
Dmitri Nəzərov 31 - André Schürrle 19, 81, Thomas Müller 36, Mario Gómez 45
Baku
San Marino 0-6 Czechy 26 marca, 18:00
Antonín Barák 17, 24, Vladimír Darida 19, 77 (k), Theodor Gebre Selassie 26, Michael Krmenčík 43
Serravalle
Irlandia Północna 2-0 Norwegia 26 marca, 20:45
Jamie Ward 2, Conor Washington 33
Belfast

Kolejka 6 - 9-11 czerwca

Azerbejdżan - Irlandia Północna 10 czerwca, 18:00
Baku
Niemcy - San Marino 10 czerwca, 20:45
Norymberga
Norwegia - Czechy 10 czerwca, 20:45
Oslo

Kolejka 7 - 31 sierpnia-2 września

Czechy - Niemcy 1 września, 20:45
Norwegia - Azerbejdżan 1 września, 20:45
San Marino - Irlandia Północna 1 września, 20:45

Kolejka 8 - 3-5 września

Azerbejdżan - San Marino 4 września, 18:00
Niemcy - Norwegia 4 września, 20:45
Irlandia Północna - Czechy 4 września, 20:45

Kolejka 9 - 5-7 października

Azerbejdżan - Czechy 5 października, 18:00
Irlandia Północna - Niemcy 5 października, 20:45
San Marino - Norwegia 5 października, 20:45

Kolejka 10 - 8-10 października

Czechy - San Marino 8 października, 20:45
Niemcy - Azerbejdżan 8 października, 20:45
Norwegia - Irlandia Północna 8 października, 20:45

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Niemcy 5 15 5 0 0 20-1 2 0 0 5-0 3 0 0 15-1
2.  Irlandia Północna 5 10 3 1 1 10-2 3 0 0 10-0 0 1 1 0-2
3.  Czechy 5 8 2 2 1 8-4 1 2 0 2-1 1 0 1 6-3
4.  Azerbejdżan 5 7 2 1 2 3-8 1 0 1 2-4 1 1 1 1-4
5.  Norwegia 5 3 1 0 4 5-9 1 0 1 4-4 0 0 3 1-5
6.  San Marino 5 0 0 0 5 1-23 0 0 3 0-15 0 0 2 1-8

Grupa D
 
Kolejka 1 - 4-6 września

 
2016
 
Gruzja 1-2 Austria 5 września, 18:00
Dżano Ananidze 78 - Martin Hinteregger 16, Marc Janko 42
Tbilisi
Serbia 2-2 Irlandia 5 września, 20:45
Filip Kostić 62, Dušan Tadić 69 (k) - Jeff Hendrick 3, Daryl Murphy 81
Belgrad
Walia 4-0 Mołdawia 5 września, 20:45
Sam Vokes 38, Joe Allen 44, Gareth Bale 51, 90 (k)
Cardiff

Kolejka 2 - 6-8 października

Austria 2-2 Walia 6 października, 20:45
Marko Arnautović 28, 48 - Joe Allen 22, Kevin Wimmer 45 (s)
Wiedeń
Mołdawia 0-3 Serbia 6 października, 20:45
Filip Kostić 19, Branislav Ivanović 37, Dušan Tadić 60
Kiszyniów
Irlandia 1-0 Gruzja 6 października, 20:45
Séamus Coleman 56
Dublin

Kolejka 3 - 9-11 października

Walia 1-1 Gruzja 9 października, 18:00
Gareth Bale 10 - Tornike Okriaszwili 57
Cardiff
Mołdawia 1-3 Irlandia 9 października, 20:45
Igor Bugaiov 45 - Shane Long 2, James McClean 69, 76
Kiszyniów
Serbia 3-2 Austria 9 października, 20:45
Aleksandar Mitrović 6, 23, Dušan Tadić 74 - Marcel Sabitzer 16, Marc Janko 62
Belgrad

Kolejka 4 - 11-13 listopada

Austria 0-1 Irlandia 12 listopada, 18:00
James McClean 48
Wiedeń
Gruzja 1-1 Mołdawia 12 listopada, 18:00
Waleri Kazaiszwili 16 - Alexandru Gațcan 78
Tbilisi
Walia 1-1 Serbia 12 listopada, 20:45
Gareth Bale 30 - Aleksandar Mitrović 86
Cardiff

Kolejka 5 - 24-26 marca

 
2017
 
Gruzja 1-3 Serbia 24 marca, 18:00
Nika Kaczarawa 6 - Dušan Tadić 45 (k), Aleksandar Mitrović 64, Mijat Gaćinović 86
Tbilisi
Austria 2-0 Mołdawia 24 marca, 20:45
Marcel Sabitzer 75, Martin Harnik 90
Wiedeń
Irlandia 0-0 Walia 24 marca, 20:45
Dublin

Kolejka 6 - 9-11 czerwca

Mołdawia - Gruzja 11 czerwca, 18:00
Kiszyniów
Irlandia - Austria 11 czerwca, 18:00
Dublin
Serbia - Walia 11 czerwca, 20:45
Belgrad

Kolejka 7 - 31 sierpnia-2 września

Gruzja - Irlandia 2 września, 18:00
Serbia - Mołdawia 2 września, 18:00
Walia - Austria 2 września, 20:45

Kolejka 8 - 3-5 września

Austria - Gruzja 5 września, 20:45
Mołdawia - Walia 5 września, 20:45
Irlandia - Serbia 5 września, 20:45

Kolejka 9 - 5-7 października

Gruzja - Walia 6 października, 18:00
Austria - Serbia 6 października, 20:45
Irlandia - Mołdawia 6 października, 20:45

Kolejka 10 - 8-10 października

Mołdawia - Austria 9 października, 20:45
Serbia - Gruzja 9 października, 20:45
Walia - Irlandia 9 października, 20:45

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Serbia 5 11 3 2 0 12-6 1 1 0 5-4 2 1 0 7-2
2.  Irlandia 5 11 3 2 0 7-3 1 1 0 1-0 2 1 0 6-3
3.  Walia 5 7 1 4 0 8-4 1 2 0 6-2 0 2 0 2-2
4.  Austria 5 7 2 1 2 8-7 1 1 1 4-3 1 0 1 4-4
5.  Gruzja 5 2 0 2 3 4-8 0 1 2 3-6 0 1 1 1-2
6.  Mołdawia 5 1 0 1 4 2-13 0 0 2 1-6 0 1 2 1-7

Grupa E
 
Kolejka 1 - 4-6 września

 
2016
 
Dania 1-0 Armenia 4 września, 18:00
Christian Eriksen 17
Kopenhaga
Kazachstan 2-2 Polska 4 września, 18:00 (19 905)
Siergiej Chiżniczenko 51, 58 - Bartosz Kapustka 9, Robert Lewandowski 35 (k)
Astana
Rumunia 1-1 Czarnogóra 4 września, 20:45
Adrian Popa 85 - Stevan Jovetić 87
Kluż-Napoka

Kolejka 2 - 6-8 października

Armenia 0-5 Rumunia 8 października, 18:00
Bogdan Stancu 4 (k), Adrian Popa 10, Răzvan Marin 12, Nicolae Stanciu 29, Alexandru Chipciu 59
Erewan
Czarnogóra 5-0 Kazachstan 8 października, 18:00
Žarko Tomašević 24, Nikola Vukčević 59, Stevan Jovetić 64, Fatos Bećiraj 73, Stefan Savić 78
Podgorica
Polska 3-2 Dania 8 października, 20:45 (56 811)
Robert Lewandowski 20, 36 (k), 47 - Kamil Glik 49 (s), Yussuf Poulsen 69
Warszawa

Kolejka 3 - 9-11 października

Kazachstan 0-0 Rumunia 11 października, 18:00
Astana
Dania 0-1 Czarnogóra 11 października, 20:45
Fatos Bećiraj 32
Kopenhaga
Polska 2-1 Armenia 11 października, 20:45 (44 786)
Hrajr Mkojan 48 (s), Robert Lewandowski 90 - Marcos Pizzelli 50
Warszawa

Kolejka 4 - 11-13 listopada

Armenia 3-2 Czarnogóra 11 listopada, 18:00
Artak Grigorjan 50, Warazdat Harojan 74, Geworg Ghazarjan 90 - Damir Kojašević 36, Stevan Jovetić 38
Erewan
Dania 4-1 Kazachstan 11 listopada, 20:45
Andreas Cornelius 15, Christian Eriksen 36 (k), 90, Peter Ankersen 78 - Gafurżan Sujumbajew 17
Kopenhaga
Rumunia 0-3 Polska 11 listopada, 20:45 (48 531)
Kamil Grosicki 11, Robert Lewandowski 82, 90 (k)
Bukareszt / żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik drużyny gospodarzy - Cristian Săpunaru

Kolejka 5 - 24-26 marca

 
2017
 
Armenia 2-0 Kazachstan 26 marca, 18:00
Henrich Mchitarjan 73, Araz Özbiliz 75
Erewan
Czarnogóra 1-2 Polska 26 marca, 20:45 (10 439)
Stefan Mugoša 63 - Robert Lewandowski 40, Łukasz Piszczek 82
Podgorica
Rumunia 0-0 Dania 26 marca, 20:45
Kluż-Napoka

Kolejka 6 - 9-11 czerwca

Kazachstan - Dania 10 czerwca, 18:00
Ałmaty
Czarnogóra - Armenia 10 czerwca, 20:45
Podgorica
Polska - Rumunia 10 czerwca, 20:45
Warszawa

Kolejka 7 - 31 sierpnia-2 września

Kazachstan - Czarnogóra 1 września, 18:00
Dania - Polska 1 września, 20:45
Rumunia - Armenia 1 września, 20:45

Kolejka 8 - 3-5 września

Armenia - Dania 4 września, 18:00
Czarnogóra - Rumunia 4 września, 20:45
Polska - Kazachstan 4 września, 20:45
Warszawa

Kolejka 9 - 5-7 października

Armenia - Polska 5 października, 18:00
Czarnogóra - Dania 5 października, 20:45
Rumunia - Kazachstan 5 października, 20:45

Kolejka 10 - 8-10 października

Dania - Rumunia 8 października, 18:00
Kazachstan - Armenia 8 października, 18:00
Polska - Czarnogóra 8 października, 18:00
Warszawa

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Polska 5 13 4 1 0 12-6 2 0 0 5-3 2 1 0 7-3
2.  Czarnogóra 5 7 2 1 2 10-6 1 0 1 6-2 1 1 1 4-4
3.  Dania 5 7 2 1 2 7-5 2 0 1 5-2 0 1 1 2-3
4.  Rumunia 5 6 1 3 1 6-4 0 2 1 1-4 1 1 0 5-0
5.  Armenia 5 6 2 0 3 6-10 2 0 1 5-7 0 0 2 1-3
6.  Kazachstan 5 2 0 2 3 3-13 0 2 0 2-2 0 0 3 1-11

Grupa F
 
Kolejka 1 - 4-6 września

 
2016
 
Litwa 2-2 Słowenia 4 września, 18:00
Fedor Černych 32, Vykintas Slivka 34 - Rene Krhin 77, Boštjan Cesar 90
Wilno
Słowacja 0-1 Anglia 4 września, 18:00
Adam Lallana 90
Trnawa
Malta 1-5 Szkocja 4 września, 20:45
Alfred Effiong 14 - Robert Snodgrass 10, 61 (k), 84, Chris Martin 53, Steven Fletcher 78
Ta' Qali

Kolejka 2 - 6-8 października

Anglia 2-0 Malta 8 października, 18:00
Daniel Sturridge 29, Dele Alli 38
Londyn
Szkocja 1-1 Litwa 8 października, 20:45
James McArthur 89 - Fedor Černych 59
Glasgow
Słowenia 1-0 Słowacja 8 października, 20:45
Rok Kronaveter 74
Lublana

Kolejka 3 - 9-11 października

Litwa 2-0 Malta 11 października, 20:45
Fedor Černych 76, Arvydas Novikovas 84 (k)
Wilno
Słowacja 3-0 Szkocja 11 października, 20:45
Róbert Mak 18, 56, Adam Nemec 68
Trnawa
Słowenia 0-0 Anglia 11 października, 20:45
Lublana

Kolejka 4 - 11-13 listopada

Anglia 3-0 Szkocja 11 listopada, 20:45
Daniel Sturridge 24, Adam Lallana 50, Gary Cahill 61
Londyn
Malta 0-1 Słowenia 11 listopada, 20:45
Benjamin Verbič 47
Ta' Qali
Słowacja 4-0 Litwa 11 listopada, 20:45
Adam Nemec 12, Juraj Kucka 15, Martin Škrtel 36, Marek Hamšík 86
Trnawa

Kolejka 5 - 24-26 marca

 
2017
 
Anglia 2-0 Litwa 26 marca, 18:00
Jermain Defoe 21, Jamie Vardy 66
Londyn
Malta 1-3 Słowacja 26 marca, 20:45
Jean Paul Farrugia 14 - Vladimír Weiss 2, Ján Greguš 41, Adam Nemec 84
Ta' Qali
Szkocja 1-0 Słowenia 26 marca, 20:45
Chris Martin 88
Glasgow

Kolejka 6 - 9-11 czerwca

Szkocja - Anglia 10 czerwca, 18:00
Glasgow
Słowenia - Malta 10 czerwca, 18:00
Lublana
Litwa - Słowacja 10 czerwca, 20:45
Wilno

Kolejka 7 - 31 sierpnia-2 września

Litwa - Szkocja 1 września, 20:45
Malta - Anglia 1 września, 20:45
Słowacja - Słowenia 1 września, 20:45

Kolejka 8 - 3-5 września

Anglia - Słowacja 4 września, 20:45
Szkocja - Malta 4 września, 20:45
Słowenia - Litwa 4 września, 20:45

Kolejka 9 - 5-7 października

Anglia - Słowenia 5 października, 20:45
Malta - Litwa 5 października, 20:45
Szkocja - Słowacja 5 października, 20:45

Kolejka 10 - 8-10 października

Litwa - Anglia 8 października, 18:00
Słowacja - Malta 8 października, 18:00
Słowenia - Szkocja 8 października, 18:00

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Anglia 5 13 4 1 0 8-0 3 0 0 7-0 1 1 0 1-0
2.  Słowacja 5 9 3 0 2 10-3 2 0 1 7-1 1 0 1 3-2
3.  Słowenia 5 8 2 2 1 4-3 1 1 0 1-0 1 1 1 3-3
4.  Szkocja 5 7 2 1 2 7-8 1 1 0 2-1 1 0 2 5-7
5.  Litwa 5 5 1 2 2 5-9 1 1 0 4-2 0 1 2 1-7
6.  Malta 5 0 0 0 5 2-13 0 0 3 2-9 0 0 2 0-4

Grupa G
 
Kolejka 1 - 4-6 września

 
2016
 
Izrael 1-3 Włochy 5 września, 20:45
Tal Ben Haim II 35 - Graziano Pellè 14, Antonio Candreva 31 (k), Ciro Immobile 83
Hajfa
Hiszpania 8-0 Liechtenstein 5 września, 20:45
Diego Costa 10, 66, Sergi Roberto 55, David Silva 59, 90, Vitolo 60, Álvaro Morata 82, 83
León
Albania 2-1 Macedonia 6 września, 14:00
Armando Sadiku 8, Bekim Balaj 89 - Ezgjan Alioski 51
Szkodra / w pierwotnym terminie (5 września, 20:45) przerwany w 75. minucie przy stanie 1-1 z powodu ulewy / w drugim terminie dokończony

Kolejka 2 - 6-8 października

Macedonia 1-2 Izrael 6 października, 20:45
Ilija Nestorovski 63 - Tomer Hemed 25, Tal Ben Haim II 43
Skopje
Włochy 1-1 Hiszpania 6 października, 20:45
Daniele De Rossi 82 (k) - Vitolo 55
Turyn
Liechtenstein 0-2 Albania 6 października, 20:45
Peter Jehle 12 (s), Bekim Balaj 71
Vaduz

Kolejka 3 - 9-11 października

Izrael 2-1 Liechtenstein 9 października, 18:00
Tomer Hemed 4, 16 - Max Göppel 49
Jerozolima
Albania 0-2 Hiszpania 9 października, 20:45
Diego Costa 55, Nolito 63
Szkodra
Macedonia 2-3 Włochy 9 października, 20:45
Ilija Nestorovski 57, Ferhan Hasani 59 - Andrea Belotti 24, Ciro Immobile 75, 90
Skopje

Kolejka 4 - 11-13 listopada

Albania 0-3 Izrael 12 listopada, 20:45
Eran Zahavi 18 (k), Dan Einbinder 66, Eliran Atar 84
Elbasan
Liechtenstein 0-4 Włochy 12 listopada, 20:45
Andrea Belotti 11, 44, Ciro Immobile 12, Antonio Candreva 32
Vaduz
Hiszpania 4-0 Macedonia 12 listopada, 20:45
Darko Velkovski 34 (s), Vitolo 63, Nacho Monreal 84, Aritz Aduriz 85
Granada

Kolejka 5 - 24-26 marca

 
2017
 
Włochy 2-0 Albania 24 marca, 20:45
Daniele De Rossi 12 (k), Ciro Immobile 71
Palermo
Liechtenstein 0-3 Macedonia 24 marca, 20:45
Boban Nikolov 43, Ilija Nestorovski 68, 73
Vaduz
Hiszpania 4-1 Izrael 24 marca, 20:45
David Silva 13, Vitolo 45, Diego Costa 51, Isco 88 - Lior Rafaelov 76
Gijón

Kolejka 6 - 9-11 czerwca

Macedonia - Hiszpania 11 czerwca, 20:45
Skopje
Izrael - Albania 11 czerwca, 20:45
Hajfa
Włochy - Liechtenstein 11 czerwca, 20:45
Udine

Kolejka 7 - 31 sierpnia-2 września

Albania - Liechtenstein 2 września, 18:00
Izrael - Macedonia 2 września, 20:45
Hiszpania - Włochy 2 września, 20:45

Kolejka 8 - 3-5 września

Macedonia - Albania 5 września, 20:45
Włochy - Izrael 5 września, 20:45
Liechtenstein - Hiszpania 5 września, 20:45

Kolejka 9 - 5-7 października

Włochy - Macedonia 6 października, 20:45
Liechtenstein - Izrael 6 października, 20:45
Hiszpania - Albania 6 października, 20:45

Kolejka 10 - 8-10 października

Albania - Włochy 9 października, 20:45
Macedonia - Liechtenstein 9 października, 20:45
Izrael - Hiszpania 9 października, 20:45

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hiszpania 5 13 4 1 0 19-2 3 0 0 16-1 1 1 0 3-1
2.  Włochy 5 13 4 1 0 13-4 1 1 0 3-1 3 0 0 10-3
3.  Izrael 5 9 3 0 2 9-9 1 0 1 3-4 2 0 1 6-5
4.  Albania 5 6 2 0 3 4-8 1 0 2 2-6 1 0 1 2-2
5.  Macedonia 5 3 1 0 4 7-11 0 0 2 3-5 1 0 2 4-6
6.  Liechtenstein 5 0 0 0 5 1-19 0 0 3 0-9 0 0 2 1-10

Grupa H
 
Kolejka 1 - 4-6 września

 
2016
 
Bośnia i Hercegowina 5-0 Estonia 6 września, 20:45
Emir Spahić 7, 90, Edin Džeko 23 (k), Haris Medunjanin 71, Vedad Ibišević 83
Zenica
Cypr 0-3 Belgia 6 września, 20:45
Romelu Lukaku 13, 61, Yannick Ferreira Carrasco 81
Stróvolos
Gibraltar 1-4 Grecja 6 września, 20:45
Liam Walker 26 - Kóstas Mítroglou 10, Scott Wiseman 44 (s), Vassílis Torossídis 45, Kóstas Fortoúnis 45
Faro

Kolejka 2 - 6-8 października

Belgia 4-0 Bośnia i Hercegowina 7 października, 20:45
Emir Spahić 26 (s), Eden Hazard 28, Toby Alderweireld 60, Romelu Lukaku 79
Bruksela
Grecja 2-0 Cypr 7 października, 20:45
Kóstas Mítroglou 12, Pétros Mántalos 42
Pireus
Estonia 4-0 Gibraltar 7 października, 20:45
Mattias Käit 47, 70, Konstantin Vassiljev 52, Sergei Mošnikov 88
Tallin

Kolejka 3 - 9-11 października

Bośnia i Hercegowina 2-0 Cypr 10 października, 20:45
Edin Džeko 70, 80
Zenica
Estonia 0-2 Grecja 10 października, 20:45
Vassílis Torossídis 2, Kóstas Stafylídis 61
Tallin
Gibraltar 0-6 Belgia 10 października, 20:45
Christian Benteke 1, 43, 56, Axel Witsel 19, Dries Mertens 51, Eden Hazard 79
Faro

Kolejka 4 - 11-13 listopada

Cypr 3-1 Gibraltar 13 listopada, 18:00
Kóstas Laḯfis 29, Piéros Sotiríou 65, Valentínos Siélis 87 - Lee Casciaro 51
Stróvolos
Belgia 8-1 Estonia 13 listopada, 20:45
Thomas Meunier 8, Dries Mertens 16, 68, Eden Hazard 25, Yannick Ferreira Carrasco 62, Ragnar Klavan 64 (s), Romelu Lukaku 83, 88 - Henri Anier 29
Bruksela
Grecja 1-1 Bośnia i Hercegowina 13 listopada, 20:45
Giórgos Tzavéllas 90 - Oréstis Karnézis 32 (s)
Pireus

Kolejka 5 - 24-26 marca

 
2017
 
Cypr 0-0 Estonia 25 marca, 18:00
Stróvolos
Bośnia i Hercegowina 5-0 Gibraltar 25 marca, 18:00
Vedad Ibišević 4, 43, Avdija Vršajević 52, Edin Višća 56, Ermin Bičakčić 90
Zenica
Belgia 1-1 Grecja 25 marca, 20:45
Romelu Lukaku 89 - Kóstas Mítroglou 46
Bruksela

Kolejka 6 - 9-11 czerwca

Bośnia i Hercegowina - Grecja 9 czerwca, 20:45
Zenica
Estonia - Belgia 9 czerwca, 20:45
Tallin
Gibraltar - Cypr 9 czerwca, 20:45
Faro

Kolejka 7 - 31 sierpnia-2 września

Cypr - Bośnia i Hercegowina 31 sierpnia, 20:45
Grecja - Estonia 31 sierpnia, 20:45
Belgia - Gibraltar 31 sierpnia, 20:45

Kolejka 8 - 3-5 września

Estonia - Cypr 3 września, 18:00
Grecja - Belgia 3 września, 20:45
Gibraltar - Bośnia i Hercegowina 3 września, 20:45

Kolejka 9 - 5-7 października

Bośnia i Hercegowina - Belgia 7 października, 18:00
Gibraltar - Estonia 7 października, 18:00
Cypr - Grecja 7 października, 20:45

Kolejka 10 - 8-10 października

Belgia - Cypr 10 października, 20:45
Estonia - Bośnia i Hercegowina 10 października, 20:45
Grecja - Gibraltar 10 października, 20:45

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Belgia 5 13 4 1 0 22-2 2 1 0 13-2 2 0 0 9-0
2.  Grecja 5 11 3 2 0 10-3 1 1 0 3-1 2 1 0 7-2
3.  Bośnia i Hercegowina 5 10 3 1 1 13-5 3 0 0 12-0 0 1 1 1-5
4.  Cypr 5 4 1 1 3 3-8 1 1 1 3-4 0 0 2 0-4
5.  Estonia 5 4 1 1 3 5-15 1 0 1 4-2 0 1 2 1-13
6.  Gibraltar 5 0 0 0 5 2-22 0 0 2 1-10 0 0 3 1-12

Grupa I
 
Kolejka 1 - 4-6 września

 
2016
 
Chorwacja 1-1 Turcja 5 września, 20:45
Ivan Rakitić 44 (k) - Hakan Çalhanoğlu 45
Zagrzeb
Ukraina 1-1 Islandia 5 września, 20:45
Andrij Jarmołenko 41 - Alfreð Finnbogason 6
Kijów
Finlandia 1-1 Kosowo 5 września, 20:45
Paulus Arajuuri 18 - Valon Berisha 60 (k)
Turku

Kolejka 2 - 6-8 października

Islandia 3-2 Finlandia 6 października, 20:45
Kári Árnason 37, Alfređ Finnbogason 90, Ragnar Sigurðsson 90 - Teemu Pukki 21, Robin Lod 39
Reykjavík
Turcja 2-2 Ukraina 6 października, 20:45
Ozan Tufan 45, Hakan Çalhanoğlu 81 (k) - Andrij Jarmołenko 24 (k), Artem Kraweć 27
Konya
Kosowo 0-6 Chorwacja 6 października, 20:45
Mario Mandžukić 6, 24, 35, Matej Mitrović 68, Ivan Perišić 83, Nikola Kalinić 90
Szkodra

Kolejka 3 - 9-11 października

Finlandia 0-1 Chorwacja 9 października, 18:00
Mario Mandžukić 18
Tampere
Ukraina 3-0 Kosowo 9 października, 18:00
Artem Kraweć 31, Andrij Jarmołenko 81, Rusłan Rotań 87
Kraków
Islandia 2-0 Turcja 9 października, 20:45
Ömer Toprak 42 (s), Alfreð Finnbogason 44
Reykjavík

Kolejka 4 - 11-13 listopada

Chorwacja 2-0 Islandia 12 listopada, 18:00
Marcelo Brozović 15, 90
Zagrzeb
Turcja 2-0 Kosowo 12 listopada, 18:00
Burak Yılmaz 51, Volkan Şen 55
Antalya
Ukraina 1-0 Finlandia 12 listopada, 20:45
Artem Kraweć 24
Odessa

Kolejka 5 - 24-26 marca

 
2017
 
Turcja 2-0 Finlandia 24 marca, 18:00
Cenk Tosun 9, 13
Antalya
Chorwacja 1-0 Ukraina 24 marca, 20:45
Nikola Kalinić 38
Zagrzeb
Kosowo 1-2 Islandia 24 marca, 20:45
Atdhe Nuhiu 53 - Björn Bergmann Sigurđarson 25, Gylfi Sigurðsson 35 (k)
Szkodra

Kolejka 6 - 9-11 czerwca

Finlandia - Ukraina 11 czerwca, 18:00
Tampere
Islandia - Chorwacja 11 czerwca, 20:45
Reykjavík
Kosowo - Turcja 11 czerwca, 20:45
Szkodra

Kolejka 7 - 31 sierpnia-2 września

Finlandia - Islandia 2 września, 18:00
Ukraina - Turcja 2 września, 20:45
Chorwacja - Kosowo 2 września, 20:45

Kolejka 8 - 3-5 września

Islandia - Ukraina 5 września, 20:45
Turcja - Chorwacja 5 września, 20:45
Kosowo - Finlandia 5 września, 20:45

Kolejka 9 - 5-7 października

Chorwacja - Finlandia 6 października, 20:45
Turcja - Islandia 6 października, 20:45
Kosowo - Ukraina 6 października, 20:45

Kolejka 10 - 8-10 października

Finlandia - Turcja 9 października, 20:45
Ukraina - Chorwacja 9 października, 20:45
Islandia - Kosowo 9 października, 20:45

Grupa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chorwacja 5 13 4 1 0 11-1 2 1 0 4-1 2 0 0 7-0
2.  Islandia 5 10 3 1 1 8-6 2 0 0 5-2 1 1 1 3-4
3.  Ukraina 5 8 2 2 1 7-4 2 1 0 5-1 0 1 1 2-3
4.  Turcja 5 8 2 2 1 7-5 2 1 0 6-2 0 1 1 1-3
5.  Finlandia 5 1 0 1 4 3-8 0 1 1 1-2 0 0 3 2-6
6.  Kosowo 5 1 0 1 4 2-14 0 0 2 1-8 0 1 2 1-6

Baraże - 9-11 listopada, 12-14 listopada

(Losowanie - 25 lipca 2015, 17:00 - Sankt Petersburg, Pałac Konstantinowski)
Do turnieju finałowego bezpośrednio awansują zwycięzcy grup. Osiem najlepszych drużyn z drugich miejsc w grupach (wg bilansu meczów z drużynami z miejc 1-5) zagra w barażach.
Przed losowaniem grup 52 federacje podzielono na sześć koszyków na podstawie Rankingu FIFA z 9 lipca 2015:
Koszyk 1 - Niemcy, Belgia, Holandia, Portugalia, Rumunia, Anglia, Walia, Hiszpania, Chorwacja
Koszyk 2 - Słowacja, Austria, Włochy, Szwajcaria, Czechy, Francja, Islandia, Dania, Bośnia i Hercegowina
Koszyk 3 - Ukraina, Szkocja, Polska, Węgry, Szwecja, Albania, Irlandia Północna, Serbia, Grecja
Koszyk 4 - Turcja, Słowenia, Izrael, Irlandia, Norwegia, Bułgaria, Wyspy Owcze, Czarnogóra, Estonia
Koszyk 5 - Cypr, Łotwa, Armenia, Finlandia, Białoruś, Macedonia, Azerbejdżan, Litwa, Mołdawia
Koszyk 6 - Kazachstan, Luksemburg, Liechtenstein, Gruzja, Malta, San Marino, Andora
9 czerwca 2016 roku do eliminacji dołączono przyjętych w maju nowych członków FIFA - Gibraltar (do grupy H) i Kosowo (do grupy I)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas