[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Mecze :.

Bułgaria Bułgaria
Rok założenia: 1923
Barwy:
Adres:
Kraj: Bułgaria
WWW: brak
Stadion: pojemność - brak danych / boisko - brak danych

Sukcesy

IV miejsce Mistrzostw Świata - 1994
starty w Mistrzostwach Świata - (7x) - 1962, 1966, 1970, 1974, 1986, 1994, 1998
1/4 finału Mistrzostw Europy - 1968
Igrzyska Olimpijskie - srebrny medal - 1968
Igrzyska Olimpijskie - brązowy medal - 1956
 
Kluby
   Akademik Sofia
   Akademik Swiszczow
   Armejec Sliwen
   Bałkan Botewgrad
   Bdin Widin
   Belasica Petricz
   Belite Orli Plewen
   Beroje Stara Zagora
   Borisław Pyrwomaj
   Botew Gyłybowo
   Botew Płowdiw
   Botew Wraca
   Brestnik 1948 Płowdiw
   Chebyr Pazardżik
   Chebyr/Iskyr Pazardżik
   Conegliano German
   CSKA Sofia
   Czawdar Biała Słatina
   Czawdar Etropole
   Czerno More Warna
   Czernomorec Bałczik
   Czernomorec Burgas
   Czernomorec Pomorije
   Dobrudża Dobricz
   Dorostoł Silistra
   Dunaw Ruse
   Etyr 1924 Wielkie Tyrnowo
   Etyr Wielkie Tyrnowo
   Ewrokoleż Płowdiw
   FK Chaskowo
   FK Chaskowo 2009
   FK Czirpan
   FK Lubimec 2007
   FK Łowecz
   FK Montana
   FK Rakowski 2011
   FK Sewliewo
   FK Silistra 2009
   FK Sliwen
   FK Swilengrad 1921
   FK Szumen
   Grand Pro-Koktejłs Warna (f)
   Jantra Gabrowo
   Kaliakra Kawarna
   Kariana Erden
   KMF VIP Sofia (f)
   Kom-Minior Berkowica
   Lewski Elin Pelin
   Lewski Karłowo
   Lewski Sofia
   Lewski Sofia (j)
   Lewski Sofia-Zapad (f)
   Lewski-Spartak Sofia
   LFC Grand Hotel Warna (k)
   Liteks Łowecz
   Liteks Łowecz (j)
   LP Super Sport Sofia (k)
   Łokomotiw Gorna Orjachowica
   Łokomotiw Mezdra
   Łokomotiw Płowdiw
   Łokomotiw Sofia
   Łokomotiw Stara Zagora
   Łudogorec Razgrad
   Łudogorec Razgrad 2
   Łudogorec Razgrad (j)
   MAG Warna (f)
   Makedonska sława Simitli
   Marek Dupnica
   Marek Stanke Dimitrow
   Marica 1921 Płowdiw
   Master Burgas
   Metałurg Pernik
   MFK Warna (f)
   Minior Pernik
   Minior Radnewo
   Minor Bobow Doł
   Nadin Sofia (f)
   Nafteks Burgas
   Neftochimik 1962 Burgas
   Neftochimik Burgas
   NSA Sofia (k)
   Oboriszte Panagiuriszte
   OFK Sliwen 2000
   PFK Bansko 1951
   PFK Burgas
   PFK Nesebyr
   PFK Pomorije
   Pirin 1922 Błagojewgrad
   Pirin 2002 Razłog
   Pirin Błagojewgrad
   Pirin Goce Dełczew
   Rodopa Smolan
   SC Piccadilly Warna (f)
   Septemwri Simitli
   Septemwri Sofia
   Sławija Sofia
   Słynczew briag Nesebyr
   Spartak Plewen
   Spartak Płowdiw
   Spartak Warna
   Sportist Swoge
   Storgozija Plewen
   Swetkawica Tyrgowiszte
   Trajana Stara Zagora
   Trakija Płowdiw
   Varna City Warna (f)
   Welbyżd Kjustendił
   Wenec Oreszec
   Wereja Stara Zagora
   Wichren Sandanski
   Widima-Rakowski Sewliewo
   Witosza Bistrica
   Witosza Sofia
   Wołow Szumen
 
Dane z sezonu: 2016/17
Zobacz także dane z sezonu: 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2017/18 2018/19
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - eliminacje do Mistrzostw Europy Portugalia 2004
   2003/04 - Mistrzostwa Europy - Portugalia 2004
   2004/05 - eliminacje do Mistrzostw Świata Niemcy 2006
   2006/07 - eliminacje do Mistrzostw Europy Austria/Szwajcaria 2008
   2008/09 - eliminacje do Mistrzostw Świata RPA 2010
   2010/11 - eliminacje do Mistrzostw Europy Polska/Ukraina 2012
   2012/13 - eliminacje do Mistrzostw Świata Brazylia 2014
   2014/15 - eliminacje do Mistrzostw Europy Francja 2016
   2016/17 - eliminacje do Mistrzostw Świata Rosja 2018
   2018/19 - Liga Narodów 2018/2019

 

Napisz do nas