[ Strona główna ]
Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2011/2012 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

eliminacje do Mistrzostw Świata Brazylia 2014

Grupa A
 
I runda - 7 września-15 października

 
2012
 
Chorwacja 1-0 Macedonia 7 września, 20:15
Nikica Jelavić 69
Zagrzeb
Walia 0-2 Belgia 7 września, 20:45
Vincent Kompany 41, Jan Vertonghen 83
Cardiff
Szkocja 0-0 Serbia 8 września, 16:00
Glasgow
Serbia 6-1 Walia 11 września, 20:30
Aleksandar Kolarov 16, Zoran Tošić 24, Filip Đuričić 39, Dušan Tadić 55, Branislav Ivanović 80, Miralem Sulejmani 90 - Gareth Bale 31
Nowy Sad
Belgia 1-1 Chorwacja 11 września, 20:45
Guillaume Gillet 45 - Ivan Perišić 6
Bruksela
Szkocja 1-1 Macedonia 11 września, 21:00
Kenny Miller 43 - Nikolče Noveski 11
Glasgow
Serbia 0-3 Belgia 12 października, 20:30
Christian Benteke 34, Kevin De Bruyne 68, Kevin Mirallas 90
Belgrad
Macedonia 1-2 Chorwacja 12 października, 20:30
Agim Ibraimi 16 - Vedran Ćorluka 33, Ivan Rakitić 60
Skopje
Walia 2-1 Szkocja 12 października, 20:45
Gareth Bale 81 (k), 90 - James Morrison 28
Cardiff
Chorwacja 2-0 Walia 16 października, 20:00
Mario Mandžukić 27, Eduardo 57
Osijek
Macedonia 1-0 Serbia 16 października, 20:30
Agim Ibraimi 59 (k)
Skopje
Belgia 2-0 Szkocja 16 października, 20:45
Christian Benteke 69, Vincent Kompany 71
Bruksela
 
2013
 
Chorwacja 2-0 Serbia 22 marca, 18:00
Mario Mandžukić 23, Ivica Olić 37
Zagrzeb
Macedonia 0-2 Belgia 22 marca, 20:45
Kevin De Bruyne 26, Eden Hazard 62 (k)
Skopje
Szkocja 1-2 Walia 22 marca, 21:00
Grant Hanley 45 - Aaron Ramsey 73 (k), Hal Robson-Kanu 74
Glasgow
Serbia 2-0 Szkocja 26 marca, 20:30
Filip Đuričić 60, 65
Belgrad
Walia 1-2 Chorwacja 26 marca, 20:45
Gareth Bale 21 (k) - Dejan Lovren 77, Eduardo 87
Cardiff
Belgia 1-0 Macedonia 26 marca, 20:45
Eden Hazard 62
Bruksela
Chorwacja 0-1 Szkocja 7 czerwca, 20:15
Robert Snodgrass 26
Zagrzeb
Belgia 2-1 Serbia 7 czerwca, 20:45
Kevin De Bruyne 13, Marouane Fellaini 60 - Aleksandar Kolarov 87
Bruksela
Macedonia 2-1 Walia 6 września, 19:00
Ivan Tričkovski 21, Aleksandar Trajkovski 80 - Aaron Ramsey 39 (k)
Skopje
Serbia 1-1 Chorwacja 6 września, 20:45
Aleksandar Mitrović 66 - Mario Mandžukić 53
Belgrad
Szkocja 0-2 Belgia 6 września, 21:00
Steven Defour 38, Kevin Mirallas 89
Glasgow
Macedonia 1-2 Szkocja 10 września, 20:30
Jovan Kostovski 84 - Ikechi Anya 59, Shaun Maloney 89
Skopje
Walia 0-3 Serbia 10 września, 20:45
Filip Đorđević 8, Aleksandar Kolarov 39, Lazar Marković 55
Cardiff
Chorwacja 1-2 Belgia 11 października, 18:00
Niko Kranjčar 83 - Romelu Lukaku 15, 38
Zagrzeb
Walia 1-0 Macedonia 11 października, 20:45
Simon Church 67
Cardiff
Serbia 5-1 Macedonia 15 października, 20:30
Stefan Ristovski 16 (s), Dušan Basta 19, Aleksandar Kolarov 38 (k), Dušan Tadić 54, Stefan Šćepović 73 - Adis Jahović 83
Jagodina
Szkocja 2-0 Chorwacja 15 października, 21:00
Robert Snodgrass 28, Steven Naismith 73
Glasgow
Belgia 1-1 Walia 15 października, 21:00
Kevin De Bruyne 64 - Aaron Ramsey 88
Bruksela

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Belgia 10 26 8 2 0 18-4 3 2 0 7-3 5 0 0 11-1
2.  Chorwacja 10 17 5 2 3 12-9 3 0 2 6-3 2 2 1 6-6
3.  Serbia 10 14 4 2 4 18-11 3 1 1 14-6 1 1 3 4-5
4.  Szkocja 10 11 3 2 5 8-12 1 2 2 4-5 2 0 3 4-7
5.  Walia 10 10 3 1 6 9-20 2 0 3 4-8 1 1 3 5-12
6.  Macedonia 10 7 2 1 7 7-16 2 0 3 5-7 0 1 4 2-9

Grupa B
 
I runda - 7 września-15 października

 
2012
 
Malta 0-1 Armenia 7 września, 20:00
Artur Sarkisow 70
Ta' Qali
Bułgaria 2-2 Włochy 7 września, 20:45
Stanisław Manolew 30, Georgi Miłanow 66 - Pablo Osvaldo 36, 40
Sofia
Dania 0-0 Czechy 8 września, 20:15
Kopenhaga
Bułgaria 1-0 Armenia 11 września, 20:00
Stanisław Manolew 43
Sofia
Włochy 2-0 Malta 11 września, 20:45
Mattia Destro 5, Federico Peluso 90
Modena
Czechy 3-1 Malta 12 października, 18:00
Theodor Gebre Selassie 34, Tomáš Pekhart 52, Jan Rezek 67 - Roderick Briffa 38
Pilzno
Armenia 1-3 Włochy 12 października, 19:00
Henrich Mchitarjan 27 - Andrea Pirlo 11 (k), Daniele De Rossi 64, Pablo Osvaldo 81
Erewan
Bułgaria 1-1 Dania 12 października, 20:00
Dimityr Rangełow 7 - Nicklas Bendtner 40
Sofia
Czechy 0-0 Bułgaria 16 października, 20:00
Praga
Włochy 3-1 Dania 16 października, 20:45
Riccardo Montolivo 33, Daniele De Rossi 37, Mario Balotelli 54 - William Kvist 45
Mediolan
 
2013
 
Bułgaria 6-0 Malta 22 marca, 17:00
Aleksandyr Tonew 6, 38, 68, Iwelin Popow 47, Emił Gyrgorow 55, Iwan Iwanow 78
Sofia
Czechy 0-3 Dania 22 marca, 20:30
Andreas Cornelius 57, Simon Kjær 67, Niki Zimling 82
Ołomuniec
Armenia 0-3 Czechy 26 marca, 17:00
Matěj Vydra 47, 81, Daniel Kolář 90
Erewan
Dania 1-1 Bułgaria 26 marca, 20:15
Daniel Agger 63 (k) - Stanisław Manolew 51
Kopenhaga
Malta 0-2 Włochy 26 marca, 20:45
Mario Balotelli 8 (k), 45
Ta' Qali
Armenia 0-1 Malta 7 czerwca, 18:00
Michael Mifsud 8
Erewan
Czechy 0-0 Włochy 7 czerwca, 20:45
Praga
Dania 0-4 Armenia 11 czerwca, 20:15
Jura Mowsisjan 1, 59, Araz Özbiliz 19, Henrich Mchitarjan 82
Kopenhaga
Czechy 1-2 Armenia 6 września, 18:00
Tomáš Rosický 70 - Karlen Mkrtczjan 31, Geworg Ghazarjan 90
Praga
Malta 1-2 Dania 6 września, 20:00
Clayton Failla 38 - Leon Andreasen 2, Ryan Camilleri 52 (s)
Ta' Qali
Włochy 1-0 Bułgaria 6 września, 20:45
Alberto Gilardino 38
Palermo
Armenia 0-1 Dania 10 września, 18:00
Daniel Agger 73 (k)
Erewan
Malta 1-2 Bułgaria 10 września, 20:00
Edward Herrera 78 - Radosław Dimitrow 9, Emił Gyrgorow 59
Ta' Qali
Włochy 2-1 Czechy 10 września, 20:45
Giorgio Chiellini 51, Mario Balotelli 54 (k) - Libor Kozák 19
Turyn
Armenia 2-1 Bułgaria 11 października, 17:00
Araz Özbiliz 45, Jura Mowsisjan 87 - Iwelin Popow 61
Erewan
Malta 1-4 Czechy 11 października, 19:30
Michael Mifsud 47 - Tomáš Hübschman 3, David Lafata 33, Václav Kadlec 51, Tomáš Pekhart 90
Ta' Qali
Dania 2-2 Włochy 11 października, 20:15
Nicklas Bendtner 45, 79 - Pablo Osvaldo 28, Alberto Aquilani 90
Kopenhaga
Bułgaria 0-1 Czechy 15 października, 20:15
Bořek Dočkal 52
Sofia
Dania 6-0 Malta 15 października, 20:15
Morten Rasmussen 8, 74, Daniel Agger 11 (k), 39 (k), Andreas Bjelland 28, Nicki Bille Nielsen 84
Kopenhaga
Włochy 2-2 Armenia 15 października, 20:45
Alessandro Florenzi 24, Mario Balotelli 76 - Jura Mowsisjan 5, Henrich Mchitarjan 70
Neapol

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włochy 10 22 6 4 0 19-9 4 1 0 10-4 2 3 0 9-5
2.  Dania 10 16 4 4 2 17-12 1 3 1 9-7 3 1 1 8-5
3.  Czechy 10 15 4 3 3 13-9 1 2 2 4-6 3 1 1 9-3
4.  Bułgaria 10 13 3 4 3 14-9 2 2 1 10-4 1 2 2 4-5
5.  Armenia 10 13 4 1 5 12-13 1 0 4 3-9 3 1 1 9-4
6.  Malta 10 3 1 0 9 5-28 0 0 5 3-11 1 0 4 2-17

Grupa C
 
I runda - 7 września-15 października

 
2012
 
Kazachstan 1-2 Irlandia 7 września, 18:00
Kajrat Nurdauletow 37 - Robbie Keane 89 (k), Kevin Doyle 90
Astana
Niemcy 3-0 Wyspy Owcze 7 września, 20:45
Mario Götze 28, Mesut Özil 54, 71
Hanower
Austria 1-2 Niemcy 11 września, 20:30
Zlatko Junuzović 57 - Marco Reus 44, Mesut Özil 52 (k)
Wiedeń
Szwecja 2-0 Kazachstan 11 września, 20:30
Rasmus Elm 37, Marcus Berg 90
Malmö
Wyspy Owcze 1-2 Szwecja 12 października, 18:00
Rógvi Baldvinsson 57 - Alexander Kačaniklić 65, Zlatan Ibrahimović 75
Thorshavn
Kazachstan 0-0 Austria 12 października, 18:00
Astana
Irlandia 1-6 Niemcy 12 października, 20:45
Andy Keogh 90 - Marco Reus 32, 40, Mesut Özil 54 (k), Miroslav Klose 58, Toni Kroos 61, 83
Dublin
Wyspy Owcze 1-4 Irlandia 16 października, 20:00
Arnbjørn Hansen 68 - Marc Wilson 46, Jon Walters 53, Pól Jóhannus Justinussen 73 (s), Darren O'Dea 88
Thorshavn
Austria 4-0 Kazachstan 16 października, 20:30
Marc Janko 24, 63, David Alaba 71, Martin Harnik 90
Wiedeń
Niemcy 4-4 Szwecja 16 października, 20:45
Miroslav Klose 8, 15, Per Mertesacker 39, Mesut Özil 56 - Zlatan Ibrahimović 62, Mikael Lustig 64, Johan Elmander 76, Rasmus Elm 90
Berlin
 
2013
 
Kazachstan 0-3 Niemcy 22 marca, 19:00
Bastian Schweinsteiger 20, Mario Götze 22, Thomas Müller 74
Astana
Austria 6-0 Wyspy Owcze 22 marca, 20:30
Philipp Hosiner 8, 20, Andreas Ivanschitz 28, Zlatko Junuzović 77, David Alaba 78, György Garics 82
Wiedeń
Szwecja 0-0 Irlandia 22 marca, 20:45
Solna
Irlandia 2-2 Austria 26 marca, 20:45
Jon Walters 25 (k), 45 - Martin Harnik 11, David Alaba 90
Dublin
Niemcy 4-1 Kazachstan 26 marca, 20:45
Marco Reus 24, 90, Mario Götze 27, İlkay Gündoğan 32 - Gienrich Szmidtgal 46
Norymberga
Austria 2-1 Szwecja 7 czerwca, 20:45
David Alaba 26 (k), Marc Janko 32 - Johan Elmander 82
Wiedeń
Irlandia 3-0 Wyspy Owcze 7 czerwca, 20:45
Robbie Keane 5, 56, 81
Dublin
Szwecja 2-0 Wyspy Owcze 11 czerwca, 19:15
Zlatan Ibrahimović 35, 82 (k)
Solna
Kazachstan 2-1 Wyspy Owcze 6 września, 17:00
Nurboł Żumaskalijew 50 (k), Andriej Finonczenko 64 - Fróði Benjaminsen 23
Astana
Irlandia 1-2 Szwecja 6 września, 20:45
Robbie Keane 21 - Johan Elmander 33, Anders Svensson 57
Dublin
Niemcy 3-0 Austria 6 września, 20:45
Miroslav Klose 33, Toni Kroos 51, Thomas Müller 88
Monachium
Kazachstan 0-1 Szwecja 10 września, 18:00
Zlatan Ibrahimović 1
Astana
Wyspy Owcze 0-3 Niemcy 10 września, 20:45
Per Mertesacker 23, Mesut Özil 74 (k), Thomas Müller 84
Thorshavn
Austria 1-0 Irlandia 10 września, 20:45
David Alaba 84
Wiedeń
Wyspy Owcze 1-1 Kazachstan 11 października, 19:00
Hallur Hansson 41 - Andriej Finonczenko 55
Thorshavn
Niemcy 3-0 Irlandia 11 października, 20:45
Sami Khedira 12, André Schürrle 58, Mesut Özil 90
Kolonia
Szwecja 2-1 Austria 11 października, 20:45
Martin Olsson 56, Zlatan Ibrahimović 86 - Martin Harnik 29
Solna
Wyspy Owcze 0-3 Austria 15 października, 20:45
Andreas Ivanschitz 16, Sebastian Prödl 64, David Alaba 67 (k)
Thorshavn
Szwecja 3-5 Niemcy 15 października, 20:45
Tobias Hysén 6, 69, Alexander Kačaniklić 42 - Mesut Özil 45, Mario Götze 53, André Schürrle 57, 66, 76
Solna
Irlandia 3-1 Kazachstan 15 października, 20:45
Robbie Keane 17 (k), John O'Shea 26, Dmitrij Szomko 77 (s) - Dmitrij Szomko 13
Dublin

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Niemcy 10 28 9 1 0 36-10 4 1 0 17-5 5 0 0 19-5
2.  Szwecja 10 20 6 2 2 19-14 3 1 1 9-6 3 1 1 10-8
3.  Austria 10 17 5 2 3 20-10 4 0 1 14-3 1 2 2 6-7
4.  Irlandia 10 14 4 2 4 16-17 2 1 2 10-11 2 1 2 6-6
5.  Kazachstan 10 5 1 2 7 6-21 1 1 3 3-7 0 1 4 3-14
6.  Wyspy Owcze 10 1 0 1 9 4-29 0 1 4 3-13 0 0 5 1-16

Grupa D
 
I runda - 7 września-15 października

 
2012
 
Estonia 0-2 Rumunia 7 września, 20:00
Gabriel Torje 55, Ciprian Marica 75
Tallin
Andora 0-5 Węgry 7 września, 20:30
Roland Juhász 12, Zoltán Gera 32 (k), Ádám Szalai 54, Tamás Priskin 68, Vladimir Koman 82
Andora
Holandia 2-0 Turcja 7 września, 20:30
Robin van Persie 17, Luciano Narsingh 90
Amsterdam
Rumunia 4-0 Andora 11 września, 19:30
Gabriel Torje 29, Costin Lazăr 44, Valerică Găman 90, Alexandru Maxim 90
Bukareszt
Turcja 3-0 Estonia 11 września, 20:00
Emre Belözoğlu 44, Umut Bulut 60, Selçuk İnan 75
Stambuł
Węgry 1-4 Holandia 11 września, 20:30
Balázs Dzsudzsák 7 (k) - Jeremain Lens 3, 53, Bruno Martins Indi 19, Klaas-Jan Huntelaar 74
Budapeszt
Turcja 0-1 Rumunia 12 października, 19:30
Gheorghe Grozav 45
Stambuł
Estonia 0-1 Węgry 12 października, 20:30
Tamás Hajnal 46
Tallin
Holandia 3-0 Andora 12 października, 20:30
Rafael van der Vaart 7, Klaas-Jan Huntelaar 15, Ruben Schaken 50
Rotterdam
Andora 0-1 Estonia 16 października, 19:00
Andres Oper 57
Andora
Rumunia 1-4 Holandia 16 października, 20:00
Ciprian Marica 40 - Jeremain Lens 9, Bruno Martins Indi 29, Rafael van der Vaart 45 (k), Robin van Persie 86
Bukareszt
Węgry 3-1 Turcja 16 października, 20:30
Vladimir Koman 31, Ádám Szalai 50, Zoltán Gera 58 (k) - Mevlüt Erdinç 22
Budapeszt
 
2013
 
Andora 0-2 Turcja 22 marca, 19:15
Selçuk İnan 30, Burak Yılmaz 45
Andora
Węgry 2-2 Rumunia 22 marca, 20:30
Vilmos Vanczák 16, Balázs Dzsudzsák 71 (k) - Adrian Mutu 68 (k), Alexandru Chipciu 90
Budapeszt
Holandia 3-0 Estonia 22 marca, 20:30
Rafael van der Vaart 47, Robin van Persie 72, Ruben Schaken 84
Amsterdam
Estonia 2-0 Andora 26 marca, 18:00
Henri Anier 45, Joel Lindpere 61
Tallin
Turcja 1-1 Węgry 26 marca, 19:30
Burak Yılmaz 63 - Dániel Böde 71
Stambuł
Holandia 4-0 Rumunia 26 marca, 20:30
Rafael van der Vaart 12, Robin van Persie 55, 64 (k), Jeremain Lens 90
Amsterdam
Rumunia 3-0 Węgry 6 września, 20:00
Ciprian Marica 2, Mihai Pintilii 31, Cristian Tănase 88
Bukareszt
Turcja 5-0 Andora 6 września, 20:00
Umut Bulut 35, 39, 68, Burak Yılmaz 64, Arda Turan 90
Kayseri
Estonia 2-2 Holandia 6 września, 20:30
Konstantin Vassiljev 18, 57 - Arjen Robben 2, Robin van Persie 90 (k)
Tallin
Rumunia 0-2 Turcja 10 września, 20:00
Burak Yılmaz 22, Mevlüt Erdinç 90
Bukareszt
Andora 0-2 Holandia 10 września, 20:30
Robin van Persie 49, 53
Andora
Węgry 5-1 Estonia 10 września, 20:30
Ragnar Klavan 11 (s), Tamás Hajnal 21, Dániel Böde 41, Krisztián Németh 69, Balázs Dzsudzsák 85 - Tarmo Kink 48
Budapeszt
Andora 0-4 Rumunia 11 października, 20:30
Claudiu Keserü 41, Bogdan Stancu 53, Gabriel Torje 63 (k), Costin Lazăr 83
Andora
Estonia 0-2 Turcja 11 października, 20:30
Umut Bulut 22, Burak Yılmaz 47
Tallin
Holandia 8-1 Węgry 11 października, 20:30
Robin van Persie 15, 42, 52, Kevin Strootman 24, Jeremain Lens 37, Szilárd Devecseri 64 (s), Rafael van der Vaart 85, Arjen Robben 89 - Balázs Dzsudzsák 46 (k)
Amsterdam
Węgry 2-0 Andora 15 października, 20:00
Nemanja Nikolić 52, Ildefons Lima 77 (s)
Budapeszt
Rumunia 2-0 Estonia 15 października, 20:00
Ciprian Marica 30 (k), 81
Bukareszt
Turcja 0-2 Holandia 15 października, 20:00
Arjen Robben 7, Wesley Sneijder 46
Stambuł

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Holandia 10 28 9 1 0 34-5 5 0 0 20-1 4 1 0 14-4
2.  Rumunia 10 19 6 1 3 19-12 3 0 2 10-6 3 1 1 9-6
3.  Węgry 10 17 5 2 3 21-20 3 1 1 13-8 2 1 2 8-12
4.  Turcja 10 16 5 1 4 16-9 2 1 2 9-4 3 0 2 7-5
5.  Estonia 10 7 2 1 7 6-20 1 1 3 4-7 1 0 4 2-13
6.  Andora 10 0 0 0 10 0-30 0 0 5 0-14 0 0 5 0-16

Grupa E
 
I runda - 7 września-15 października

 
2012
 
Albania 3-1 Cypr 7 września, 20:30
Armando Sadiku 36, Edgar Çani 84, Erjon Bogdani 87 - Vincent Laban 45
Tirana
Słowenia 0-2 Szwajcaria 7 września, 20:30
Granit Xhaka 20, Gökhan İnler 51
Lublana
Islandia 2-0 Norwegia 7 września, 20:45
Kári Árnason 21, Alfreð Finnbogason 81
Reykjavik
Cypr 1-0 Islandia 11 września, 19:00
Konstantínos Makrídis 57
Larnaka
Norwegia 2-1 Słowenia 11 września, 20:00
Markus Henriksen 26, John Arne Riise 90 (k) - Marko Šuler 17
Oslo
Szwajcaria 2-0 Albania 11 września, 20:30
Xherdan Shaqiri 22, Gökhan İnler 68 (k)
Lucerna
Albania 1-2 Islandia 12 października, 19:00
Edgar Çani 29 - Birkir Bjarnason 19, Gylfi Sigurðsson 81
Tirana
Szwajcaria 1-1 Norwegia 12 października, 20:30
Mario Gavranović 79 - Brede Hangeland 81
Berno
Słowenia 2-1 Cypr 12 października, 20:45
Tim Matavž 38, 61 - Efstáthios Alonéftis 83
Maribor
Cypr 1-3 Norwegia 16 października, 20:00
Efstáthios Alonéftis 42 - Brede Hangeland 44, Tarik Elyounoussi 81 (k), Joshua King 83
Larnaka
Islandia 0-2 Szwajcaria 16 października, 20:30
Tranquillo Barnetta 66, Mario Gavranović 79
Reykjavik
Albania 1-0 Słowenia 16 października, 20:45
Odise Roshi 36
Tirana
 
2013
 
Słowenia 1-2 Islandia 22 marca, 18:00
Milivoje Novakovič 34 - Gylfi Sigurðsson 55, 78
Lublana
Norwegia 0-1 Albania 22 marca, 19:00
Hamdi Salihi 67
Oslo
Cypr 0-0 Szwajcaria 23 marca, 17:30
Stróvolos
Albania 1-1 Norwegia 7 czerwca, 20:30
Valdet Rama 41 - Tom Høgli 87
Tirana
Islandia 2-4 Słowenia 7 czerwca, 21:00
Birkir Bjarnason 22, Alfreð Finnbogason 26 (k) - Andraž Kirm 11, Valter Birsa 31 (k), Boštjan Cesar 62, Rene Krhin 85
Reykjavik
Szwajcaria 1-0 Cypr 8 czerwca, 17:30
Haris Seferović 90
Genewa
Norwegia 2-0 Cypr 6 września, 19:00
Tarik Elyounoussi 43, Joshua King 66
Oslo
Szwajcaria 4-4 Islandia 6 września, 20:30
Stephan Lichtsteiner 15, 30, Fabian Schär 27, Blerim Dzemaili 54 (k) - Jóhann Guðmundsson 3, 68, 90, Kolbeinn Sigþórsson 56
Berno
Słowenia 1-0 Albania 6 września, 20:30
Kevin Kampl 19
Lublana
Norwegia 0-2 Szwajcaria 10 września, 19:00
Fabian Schär 12, 51
Oslo
Cypr 0-2 Słowenia 10 września, 20:30
Milivoje Novakovič 12, Josip Iličić 80
Stróvolos
Islandia 2-1 Albania 10 września, 21:00
Birkir Bjarnason 14, Kolbeinn Sigþórsson 47 - Valdet Rama 9
Reykjavik
Albania 1-2 Szwajcaria 11 października, 20:30
Hamdi Salihi 89 (k) - Xherdan Shaqiri 48, Michael Lang 79
Tirana
Słowenia 3-0 Norwegia 11 października, 20:45
Milivoje Novakovič 13, 15, 49
Maribor
Islandia 2-0 Cypr 11 października, 20:45
Kolbeinn Sigþórsson 60, Gylfi Sigurðsson 76
Reykjavik
Cypr 0-0 Albania 15 października, 18:00
Stróvolos
Norwegia 1-1 Islandia 15 października, 20:00
Daniel Braaten 30 - Kolbeinn Sigþórsson 12
Oslo
Szwajcaria 1-0 Słowenia 15 października, 20:00
Granit Xhaka 74
Berno

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szwajcaria 10 24 7 3 0 17-6 3 2 0 9-5 4 1 0 8-1
2.  Islandia 10 17 5 2 3 17-15 3 0 2 8-7 2 2 1 9-8
3.  Słowenia 10 15 5 0 5 14-11 3 0 2 7-5 2 0 3 7-6
4.  Norwegia 10 12 3 3 4 10-13 2 1 2 5-5 1 2 2 5-8
5.  Albania 10 11 3 2 5 9-11 2 1 2 7-6 1 1 3 2-5
6.  Cypr 10 5 1 2 7 4-15 1 2 2 2-5 0 0 5 2-10

Grupa F
 
I runda - 7 września-15 października

 
2012
 
Rosja 2-0 Irlandia Północna 7 września, 17:00
Wiktor Fajzulin 30, Roman Szyrokow 78 (k)
Moskwa
Azerbejdżan 1-1 Izrael 7 września, 18:00
Ruslan Abışov 65 - Bibras Natcho 50
Baku
Luksemburg 1-2 Portugalia 7 września, 20:45
Daniel da Mota 14 - Cristiano Ronaldo 27, Hélder Postiga 54
Luksemburg
Izrael 0-4 Rosja 11 września, 19:00
Aleksandr Kierżakow 7, 64, Aleksandr Kokorin 18, Wiktor Fajzulin 77
Ramat Gan
Irlandia Północna 1-1 Luksemburg 11 września, 20:45
Dean Shiels 14 - Daniel da Mota 87
Belfast
Portugalia 3-0 Azerbejdżan 11 września, 21:15
Varela 64, Hélder Postiga 85, Bruno Alves 88
Braga
Rosja 1-0 Portugalia 12 października, 17:00
Aleksandr Kierżakow 6
Moskwa
Luksemburg 0-6 Izrael 12 października, 21:00
Maharan Radi 4, Eden Ben Basat 12, Tomer Hemed 27, 73, 90, Maor Melikson 60
Luksemburg
Rosja 1-0 Azerbejdżan 16 października, 17:00
Roman Szyrokow 84 (k)
Moskwa
Izrael 3-0 Luksemburg 16 października, 18:00
Tomer Hemed 13, 48, Eden Ben Basat 35
Tel Awiw
Portugalia 1-1 Irlandia Północna 16 października, 21:45
Hélder Postiga 79 - Niall McGinn 30
Porto
Irlandia Północna 1-1 Azerbejdżan 14 listopada, 20:45
David Healy 90 - Rauf Əliyev 5
Belfast
 
2013
 
Izrael 3-3 Portugalia 22 marca, 13:45
Tomer Hemed 24, Eden Ben Basat 40, Rami Gershon 70 - Bruno Alves 2, Hélder Postiga 73, Fábio Coentrão 90
Ramat Gan
Luksemburg 0-0 Azerbejdżan 22 marca, 20:15
Luksemburg
Azerbejdżan 0-2 Portugalia 26 marca, 18:00
Bruno Alves 62, Hugo Almeida 78
Baku
Irlandia Północna 0-2 Izrael 26 marca, 20:45
Lior Rafaelov 77, Eden Ben Basat 84
Belfast
Azerbejdżan 1-1 Luksemburg 7 czerwca, 18:00
Ruslan Abışov 71 - Stefano Bensi 79
Baku
Portugalia 1-0 Rosja 7 czerwca, 21:45
Hélder Postiga 9
Lizbona
Irlandia Północna 1-0 Rosja 14 sierpnia, 20:45
Martin Paterson 43
Belfast / w pierwotnym (22 marca, 20:45) i drugim terminie (23 marca, 16:00) odwołany z powodu opadów śniegu i złego stanu boiska
Rosja 4-1 Luksemburg 6 września, 17:30
Aleksandr Kokorin 1, 36, Aleksandr Kierżakow 60, Aleksandr Samiedow 90 - Aurélien Joachim 90
Kazań / mecz pierwotnie zaplanowany na 16:30 rozpoczął się ze 60-minutowym opóźnieniem z powodu złego stanu boiska
Irlandia Północna 2-4 Portugalia 6 września, 20:45
Gareth McAuley 36, Jamie Ward 52 - Bruno Alves 21, Cristiano Ronaldo 68, 77, 83
Belfast
Izrael 1-1 Azerbejdżan 7 września, 19:45
Itay Shechter 73 - Rahid Əmirquliyev 61
Ramat Gan
Rosja 3-1 Izrael 10 września, 17:00
Wasilij Bieriezuckij 50, Aleksandr Kokorin 52, Dienis Głuszakow 74 - Eran Zahavi 90
Sankt Petersburg
Luksemburg 3-2 Irlandia Północna 10 września, 20:15
Aurélien Joachim 45, Stefano Bensi 78, Mathias Jänisch 87 - Martin Paterson 14, Gareth McAuley 82
Luksemburg
Azerbejdżan 2-0 Irlandia Północna 11 października, 18:00
Rüfət Dadaşov 58, Mahir Şükürov 90
Baku
Luksemburg 0-4 Rosja 11 października, 20:30
Aleksandr Samiedow 9, Wiktor Fajzulin 39, Dienis Głuszakow 45, Aleksandr Kierżakow 73
Luksemburg
Portugalia 1-1 Izrael 11 października, 21:45
Ricardo Costa 26 - Eden Ben Basat 85
Lizbona
Azerbejdżan 1-1 Rosja 15 października, 19:00
Vaqif Cavadov 90 - Roman Szyrokow 16
Baku
Izrael 1-1 Irlandia Północna 15 października, 19:00
Eden Ben Basat 43 - Steven Davis 72
Ramat Gan
Portugalia 3-0 Luksemburg 15 października, 19:00
Varela 29, Nani 36, Hélder Postiga 78
Coimbra

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rosja 10 22 7 1 2 20-5 5 0 0 11-2 2 1 2 9-3
2.  Portugalia 10 21 6 3 1 20-9 3 2 0 9-2 3 1 1 11-7
3.  Izrael 10 14 3 5 2 19-14 1 3 1 8-9 2 2 1 11-5
4.  Azerbejdżan 10 9 1 6 3 7-11 1 3 1 5-5 0 3 2 2-6
5.  Irlandia Północna 10 7 1 4 5 9-17 1 2 2 5-8 0 2 3 4-9
6.  Luksemburg 10 6 1 3 6 7-26 1 1 3 4-14 0 2 3 3-12

Grupa G
 
I runda - 7 września-15 października

 
2012
 
Liechtenstein 1-8 Bośnia i Hercegowina 7 września, 19:00
Mathias Christen 61 - Zvjezdan Misimović 26, 31, Vedad Ibišević 33, 40, 83, Edin Džeko 46, 64, 81
Vaduz
Litwa 1-1 Słowacja 7 września, 20:15
Marius Žaliūkas 18 - Marek Sapara 41
Wilno
Łotwa 1-2 Grecja 7 września, 20:30
Aleksandrs Cauņa 42 (k) - Nikólaos Spyrópoulos 57, Theofánis Gékas 69
Ryga
Bośnia i Hercegowina 4-1 Łotwa 11 września, 20:00
Zvjezdan Misimović 12 (k), 54, Miralem Pjanić 44, Edin Džeko 90 - Kaspars Gorkšs 5
Zenica
Słowacja 2-0 Liechtenstein 11 września, 20:15
Marek Sapara 36, Martin Jakubko 78
Bratysława
Grecja 2-0 Litwa 11 września, 20:45
Sotírios Nínis 55, Konstantínos Mítroglou 72
Pireus
Liechtenstein 0-2 Litwa 12 października, 19:30
Edgaras Česnauskis 51, 75
Vaduz
Słowacja 2-1 Łotwa 12 października, 20:15
Marek Hamšík 6 (k), Marek Sapara 10 - Māris Verpakovskis 84 (k)
Bratysława
Grecja 0-0 Bośnia i Hercegowina 12 października, 20:45
Pireus
Łotwa 2-0 Liechtenstein 16 października, 19:00
Vladimirs Kamešs 29, Edgars Gauračs 77
Ryga
Bośnia i Hercegowina 3-0 Litwa 16 października, 20:00
Vedad Ibišević 28, Edin Džeko 35, Miralem Pjanić 41
Zenica
Słowacja 0-1 Grecja 16 października, 20:30
Dimítrios Salpingídis 63
Bratysława
 
2013
 
Liechtenstein 1-1 Łotwa 22 marca, 19:30
Michele Polverino 17 - Aleksandrs Cauņa 30
Vaduz
Słowacja 1-1 Litwa 22 marca, 20:10
Martin Jakubko 40 - Darvydas Šernas 19
Żylina
Bośnia i Hercegowina 3-1 Grecja 22 marca, 20:45
Edin Džeko 29, 53, Vedad Ibišević 36 - Theofánis Gékas 90
Zenica
Łotwa 0-5 Bośnia i Hercegowina 7 czerwca, 18:30
Senad Lulić 48, Vedad Ibišević 53, Haris Medunjanin 63, Miralem Pjanić 80, Edin Džeko 82
Ryga
Liechtenstein 1-1 Słowacja 7 czerwca, 20:00
Martin Büchel 13 - Ján Ďurica 73
Vaduz
Litwa 0-1 Grecja 7 czerwca, 20:45
Lázaros Christodoulópoulos 20
Wilno
Łotwa 2-1 Litwa 6 września, 20:10
Nauris Bulvītis 19, Artūrs Zjuzins 42 - Deivydas Matulevičius 44
Ryga
Bośnia i Hercegowina 0-1 Słowacja 6 września, 20:15
Viktor Pečovský 77
Zenica
Liechtenstein 0-1 Grecja 6 września, 20:45
Konstantínos Mítroglou 72
Vaduz
Litwa 2-0 Liechtenstein 10 września, 17:30
Deivydas Matulevičius 18, Tadas Kijanskas 40
Mariampol
Słowacja 1-2 Bośnia i Hercegowina 10 września, 20:15
Marek Hamšík 42 - Ermin Bičakčić 70, Izet Hajrović 78
Żylina
Grecja 1-0 Łotwa 10 września, 20:45
Dimítrios Salpingídis 58
Pireus
Litwa 2-0 Łotwa 11 października, 17:30
Fiodor Černych 7, Saulius Mikoliūnas 68
Wilno
Bośnia i Hercegowina 4-1 Liechtenstein 11 października, 20:00
Edin Džeko 27, 39, Zvjezdan Misimović 34, Vedad Ibišević 38 - Nicolas Hasler 61
Zenica
Grecja 1-0 Słowacja 11 października, 20:45
Martin Škrteľ 44 (s)
Pireus
Grecja 2-0 Liechtenstein 15 października, 19:00
Dimítrios Salpingídis 7, Geórgios Karagoúnis 81
Pireus
Litwa 0-1 Bośnia i Hercegowina 15 października, 19:00
Vedad Ibišević 68
Kowno
Łotwa 2-2 Słowacja 15 października, 20:10
Valērijs Šabala 47, Renārs Rode 90 - Martin Jakubko 9, Kornel Saláta 16
Ryga

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bośnia i Hercegowina 10 25 8 1 1 30-6 4 0 1 14-4 4 1 0 16-2
2.  Grecja 10 25 8 1 1 12-4 4 1 0 6-0 4 0 1 6-4
3.  Słowacja 10 13 3 4 3 11-10 2 1 2 6-5 1 3 1 5-5
4.  Litwa 10 11 3 2 5 9-11 2 1 2 5-3 1 1 3 4-8
5.  Łotwa 10 8 2 2 6 10-20 2 1 2 7-10 0 1 4 3-10
6.  Liechtenstein 10 2 0 2 8 4-25 0 2 3 3-13 0 0 5 1-12

Grupa H
 
I runda - 7 września-15 października

 
2012
 
Czarnogóra 2-2 Polska 7 września, 20:30 (11 420)
Nikola Drinčić 27, Mirko Vučinić 45 - Jakub Błaszczykowski 6 (k), Adrian Mierzejewski 55
Podgorica
Mołdawia 0-5 Anglia 7 września, 20:45
Frank Lampard 4 (k), 29, Jermain Defoe 32, James Milner 74, Leighton Baines 83
Kiszyniów
San Marino 0-6 Czarnogóra 11 września, 20:30
Luka Đorđević 24, Fatos Bećiraj 26, 51, Elsad Zverotić 69, Andrija Delibašić 78, 82
Serravalle
Polska 2-0 Mołdawia 11 września, 20:45 (26 145)
Jakub Błaszczykowski 33 (k), Jakub Wawrzyniak 81
Wrocław
Anglia 1-1 Ukraina 11 września, 21:00
Frank Lampard 87 (k) - Jewhen Konoplanka 38
Londyn
Mołdawia 0-0 Ukraina 12 października, 20:00
Kiszyniów
Anglia 5-0 San Marino 12 października, 21:00
Wayne Rooney 35 (k), 70, Danny Welbeck 37, 72, Alex Oxlade-Chamberlain 77
Londyn
Ukraina 0-1 Czarnogóra 16 października, 20:00
Dejan Damjanović 45
Kijów
San Marino 0-2 Mołdawia 16 października, 20:30
Serghei Dadu 73 (k), Alexandru Epureanu 78
Serravalle
Polska 1-1 Anglia 17 października, 17:00 (47 300)
Kamil Glik 70 - Wayne Rooney 31
Warszawa / w pierwotnym terminie (16 października, 21:00) odwołany z powodu ulewy i złego stanu boiska
Czarnogóra 3-0 San Marino 14 listopada, 18:00
Andrija Delibašić 14, 31, Elsad Zverotić 68
Podgorica
 
2013
 
Mołdawia 0-1 Czarnogóra 22 marca, 20:30
Mirko Vučinić 78
Kiszyniów
Polska 1-3 Ukraina 22 marca, 20:45 (55 565)
Łukasz Piszczek 18 - Andrij Jarmołenko 2, Ołeh Husiew 7, Roman Zozula 45
Warszawa
San Marino 0-8 Anglia 22 marca, 21:00
Alessandro Della Valle 12 (s), Alex Oxlade-Chamberlain 29, Jermain Defoe 35, 77, Ashley Young 39, Frank Lampard 42, Wayne Rooney 54, Daniel Sturridge 70
Serravalle
Ukraina 2-1 Mołdawia 26 marca, 20:00
Andrij Jarmołenko 61, Jewhen Chaczeridi 70 - Alexandru Suvorov 80
Odessa
Polska 5-0 San Marino 26 marca, 20:45 (43 008)
Robert Lewandowski 21 (k), 50 (k), Łukasz Piszczek 28, Łukasz Teodorczyk 61, Jakub Kosecki 90
Warszawa
Czarnogóra 1-1 Anglia 26 marca, 21:00
Dejan Damjanović 76 - Wayne Rooney 6
Podgorica
Mołdawia 1-1 Polska 7 czerwca, 20:15 (8726)
Eugeniu Sidorenco 37 - Jakub Błaszczykowski 7
Kiszyniów
Czarnogóra 0-4 Ukraina 7 czerwca, 20:30
Denys Harmasz 52, Jewhen Konoplanka 77, Artem Fedećkyj 85, Roman Bezus 90
Podgorica
Ukraina 9-0 San Marino 6 września, 20:00
Marko Dević 11, Jewhen Sełezniow 26, Edmar 32, Jewhen Chaczeridi 45, 54, Jewhen Konoplanka 50, Roman Bezus 63, Artem Fedećkyj 74, Jarosław Rakićkyj 90
Lwów
Polska 1-1 Czarnogóra 6 września, 20:45 (45 652)
Robert Lewandowski 16 - Dejan Damjanović 11
Warszawa
Anglia 4-0 Mołdawia 6 września, 21:00
Steven Gerrard 12, Rickie Lambert 27, Danny Welbeck 45, 51
Londyn
Ukraina 0-0 Anglia 10 września, 20:45
Kijów
San Marino 1-5 Polska 10 września, 20:45 (1500)
Alessandro Della Valle 22 - Piotr Zieliński 10, 66, Jakub Błaszczykowski 23, Waldemar Sobota 34, Adrian Mierzejewski 75
Serravalle
Mołdawia 3-0 San Marino 11 października, 18:00
Viorel Frunză 55, Eugeniu Sidorenco 59, 89
Kiszyniów
Ukraina 1-0 Polska 11 października, 20:00 (39 130)
Andrij Jarmołenko 64
Charków
Anglia 4-1 Czarnogóra 11 października, 21:00
Wayne Rooney 48, Branko Bošković 62 (s), Andros Townsend 78, Daniel Sturridge 90 (k) - Dejan Damjanović 71
Londyn
Anglia 2-0 Polska 15 października, 21:00 (85 186)
Wayne Rooney 41, Steven Gerrard 88
Londyn
San Marino 0-8 Ukraina 15 października, 21:00
Jewhen Sełezniow 13 (k), 19, Marko Dević 15, 51, 58 (k), Andrij Jarmołenko 55, Roman Bezus 65, Witalij Mandziuk 90
Serravalle
Czarnogóra 2-5 Mołdawia 15 października, 21:00
Stevan Jovetić 55 (k), 90 - Alexandru Antoniuc 28, 89, Igor Armaș 62, Eugeniu Sidorenco 64, Artur Ioniță 73
Podgorica

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Anglia 10 22 6 4 0 31-4 4 1 0 16-2 2 3 0 15-2
2.  Ukraina 10 21 6 3 1 28-4 3 1 1 12-2 3 2 0 16-2
3.  Czarnogóra 10 15 4 3 3 18-17 1 2 2 8-12 3 1 1 10-5
4.  Polska 10 13 3 4 3 18-12 2 2 1 10-5 1 2 2 8-7
5.  Mołdawia 10 11 3 2 5 12-17 1 2 2 4-7 2 0 3 8-10
6.  San Marino 10 0 0 0 10 1-54 0 0 5 1-29 0 0 5 0-25

Grupa I
 
I runda - 7 września-15 października

 
2012
 
Gruzja 1-0 Białoruś 7 września, 19:00
Tornike Okriaszwili 51
Tbilisi
Finlandia 0-1 Francja 7 września, 20:30
Abou Diaby 20
Helsinki
Gruzja 0-1 Hiszpania 11 września, 19:30
Roberto Soldado 86
Tbilisi
Francja 3-1 Białoruś 11 września, 21:00
Étienne Capoue 49, Christophe Jallet 68, Franck Ribéry 80 - Anton Putiło 72
Saint-Denis
Finlandia 1-1 Gruzja 12 października, 17:30
Kasper Hämäläinen 63 - Guram Kaszia 56
Helsinki
Białoruś 0-4 Hiszpania 12 października, 20:00
Jordi Alba 12, Pedro Rodríguez 21, 69, 72
Mińsk
Białoruś 2-0 Gruzja 16 października, 18:00
Renán 6, Stanisław Dragun 28
Mińsk
Hiszpania 1-1 Francja 16 października, 21:00
Sergio Ramos 25 - Olivier Giroud 90
Madryt
 
2013
 
Hiszpania 1-1 Finlandia 22 marca, 20:45
Sergio Ramos 49 - Teemu Pukki 79
Gijón
Francja 3-1 Gruzja 22 marca, 21:00
Olivier Giroud 45, Mathieu Valbuena 47, Franck Ribéry 61 - Aleksandre Kobachidze 71
Saint-Denis
Francja 0-1 Hiszpania 26 marca, 21:00
Pedro Rodríguez 58
Saint-Denis
Finlandia 1-0 Białoruś 7 czerwca, 18:00
Kasper Hämäläinen 57
Helsinki
Białoruś 1-1 Finlandia 11 czerwca, 19:00
Dmitrij Wierchowcow 85 - Teemu Pukki 24
Homel
Gruzja 0-0 Francja 6 września, 20:15
Tbilisi
Finlandia 0-2 Hiszpania 6 września, 20:30
Jordi Alba 19, Álvaro Negredo 86
Helsinki
Gruzja 0-1 Finlandia 10 września, 19:00
Roman Eremenko 74 (k)
Tbilisi
Białoruś 2-4 Francja 10 września, 21:00
Jegor Filipienko 32, Timofiej Kałaczow 57 - Franck Ribéry 47 (k), 64, Samir Nasri 70, Paul Pogba 73
Homel
Hiszpania 2-1 Białoruś 11 października, 22:00
Xavi 61, Álvaro Negredo 78 - Siergiej Kornilenko 89
Palma de Mallorca
Hiszpania 2-0 Gruzja 15 października, 21:00
Álvaro Negredo 26, Juan Mata 61
Albacete
Francja 3-0 Finlandia 15 października, 21:00
Franck Ribéry 8, Joona Toivio 76 (s), Karim Benzema 87
Saint-Denis

Grupa I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hiszpania 8 20 6 2 0 14-3 2 2 0 6-3 4 0 0 8-0
2.  Francja 8 17 5 2 1 15-6 3 0 1 9-3 2 2 0 6-3
3.  Finlandia 8 9 2 3 3 5-9 1 1 2 2-4 1 2 1 3-5
4.  Gruzja 8 5 1 2 5 3-10 1 1 2 1-2 0 1 3 2-8
5.  Białoruś 8 4 1 1 6 7-16 1 1 2 5-9 0 0 4 2-7

II runda - 15 listopada, 19 listopada
(Losowanie - 21 października 2013, 14:00 - Zurych, Home of FIFA)

Islandia 0-0 Chorwacja 15 listopada, 20:00
Reykjavik
Portugalia 1-0 Szwecja 15 listopada, 20:45
Cristiano Ronaldo 82
Lizbona
Ukraina 2-0 Francja 15 listopada, 20:45
Roman Zozula 61, Andrij Jarmołenko 82 (k)
Kijów
Grecja 3-1 Rumunia 15 listopada, 20:45
Konstantínos Mítroglou 14, 66, Dimítrios Salpingídis 20 - Bogdan Stancu 19
Pireus

Rumunia 1-1 Grecja 19 listopada, 20:00
Vassílios Torossídis 55 (s) - Konstantínos Mítroglou 23
Bukareszt
Chorwacja 2-0 Islandia 19 listopada, 20:15
Mario Mandžukić 27, Darijo Srna 47
Zagrzeb
Szwecja 2-3 Portugalia 19 listopada, 20:45
Zlatan Ibrahimović 68, 72 - Cristiano Ronaldo 50, 77, 79
Solna
Francja 3-0 Ukraina 19 listopada, 21:00
Mamadou Sakho 22, Karim Benzema 34, Ołeh Husiew 72 (s)
Saint-Denis

Mistrzostwa Świata - Brazylia 2014

(Losowanie - 30 lipca 2011, 20:00 - Rio de Janeiro, Marina da Glória)
Do finałów MŚ awansują bezpośrednio zwycięzcy grup. Ośmiu najlepszych wicemistrzów grup (według bilansu z drużynami z miejsc 1-5 w swojej grupie) utworzy cztery pary barażowe.
Przed losowaniem grup 53 federacje podzielono na sześć koszyków na podstawie Rankingu FIFA z 27 lipca 2011:
Koszyk 1 - Hiszpania, Holandia, Niemcy, Anglia, Portugalia, Włochy, Chorwacja, Norwegia, Grecja
Koszyk 2 - Francja, Czarnogóra, Rosja, Szwecja, Dania, Słowenia, Turcja, Serbia, Słowacja
Koszyk 3 - Szwajcaria, Izrael, Irlandia, Belgia, Czechy, Bośnia i Hercegowina, Białoruś, Ukraina, Węgry
Koszyk 4 - Bułgaria, Rumunia, Gruzja, Litwa, Albania, Szkocja, Irlandia Północna, Austria, Polska
Koszyk 5 - Armenia, Finlandia, Estonia, Cypr, Łotwa, Mołdawia, Macedonia, Azerbejdżan, Wyspy Owcze
Koszyk 6 - Walia, Liechtenstein, Islandia, Kazachstan, Luksemburg, Malta, Andora, San Marino

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas