[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

eliminacje do Mistrzostw Świata Niemcy 2006

Grupa 1
 
I runda

 
2004
 
Macedonia 3-0 Armenia 18 sierpnia
Pandev 5, Sakiri 38, Sumulikoski 90
Skopje
Rumunia 2-1 Finlandia 18 sierpnia
Mutu 50, Petre 89 - Eremenko jr 90 (k)
Bukareszt
Finlandia 3-0 Andora 4 września
Eremenko jr 41, 63, Riihilahti 57
Tampere
Rumunia 2-1 Macedonia 4 września
Pancu 15, Mutu 87 - Vasovski 75
Craiova
Holandia 2-0 Czechy 8 września
Van Hooijdonk 33, 84
Amsterdam
Armenia 0-2 Finlandia 8 września
Forssell 23, Eremenko jr 68
Erewan
Andora 1-5 Rumunia 8 września
Marc Pujol 30 (k) - Cernat 2, Pancu 5, 85, Niculae 16, 72
Andorra la Vella
Czechy 1-0 Rumunia 9 października
Koller 36 (k)
Praga
Finlandia 3-1 Armenia 9 października
Kuqi 9, 88, Eremenko jr 28 - Szachgeldjan 32
Tampere
Macedonia 2-2 Holandia 9 października
Pandev 45, Stojkov 70 - Bouma 43, Kuijt 66
Skopje
Andora 1-0 Macedonia 13 października
Marc Bernaus 60
Andorra la Vella
Armenia 0-3 Czechy 13 października
Koller 3, 76, Rosický 30
Erewan
Holandia 3-1 Finlandia 13 października
Sneijder 39, Van Nistelrooij 41, 63 - Tainio 14
Amsterdam
Andora 0-3 Holandia 17 listopada
Cocu 21, Robben 31, Sneijder 78
Barcelona (Hiszpania)
Armenia 1-1 Rumunia 17 listopada
Dochojan 60 - Marica 29
Erewan
Macedonia 0-2 Czechy 17 listopada
Lokvenc 88, Koller 90
Skopje
 
2005
 
Macedonia 0-0 Andora 9 lutego
Skopje
Armenia 2-1 Andora 26 marca
Ara Hakobjan 32, Chaczatrjan 73 - Fernando Silva 57
Erewan
Czechy 4-3 Finlandia 26 marca
Baroš 7, Rosický 34, Polák 58, Lokvenc 87 - Litmanen 46, Riihilahti 73, Johansson 79
Teplice
Rumunia 0-2 Holandia 26 marca
Cocu 1, Babel 85
Bukareszt
Andora 0-4 Czechy 30 marca
Jankulovski 31 (k), Baroš 40, Lokvenc 53, Rosický 90 (k)
Andorra la Vella
Holandia 2-0 Armenia 30 marca
Castelen 3, Van Nistelrooij 34
Eindhoven
Macedonia 1-2 Rumunia 30 marca
Maznov 31 - Mitea 18, 58
Skopje
Armenia 1-2 Macedonia 4 czerwca
Manuczarjan 54 - Pandev 29 (k), 46
Erewan
Czechy 8-1 Andora 4 czerwca
Lokvenc 13, 90, Koller 29, Šmicer 38, Galásek 52 (k), Baroš 80, Rosický 86 (k), Polák 87 - Gabriel Riera 35
Liberec
Holandia 2-0 Rumunia 4 czerwca
Robben 26, Kuijt 46
Rotterdam
Czechy 6-1 Macedonia 8 czerwca
Koller 42, 45, 49, 53, Rosický 74 (k), Baroš 88 - Pandev 14
Teplice
Finlandia 0-4 Holandia 8 czerwca
Van Nistelrooij 35, Kuijt 77, Cocu 85, Van Persie 87
Helsinki
Rumunia 3-0 Armenia 8 czerwca
Ovidiu Petre 29, Bucur 40, 80
Konstanca
Macedonia 0-3 Finlandia 17 sierpnia
Eremenko jr 7, 45, Roiha 87
Skopje
Rumunia 2-0 Andora 17 sierpnia
Mutu 29, 40
Konstanca
Andora 0-0 Finlandia 3 września
Andorra la Vella
Armenia 0-1 Holandia 3 września
Van Nistelrooij 63
Erewan
Rumunia 2-0 Czechy 3 września
Mutu 28, 56
Konstanca
Czechy 4-1 Armenia 7 września
Heinz 47, Polák 52, 76, Baroš 58 - Ara Hakobjan 86
Ołomuniec
Finlandia 5-1 Macedonia 7 września
Forssell 11, 13, 62, Tihinen 42, Eremenko jr 55 - Maznov 49
Tampere
Holandia 4-0 Andora 7 września
Van der Vaart 23, Antoni Lima 27 (s), Van Nistelrooij 42, 89
Eindhoven
Czechy 0-2 Holandia 8 października
Van der Vaart 32, Opdam 39
Praga
Finlandia 0-1 Rumunia 8 października
Mutu 41 (k)
Helsinki
Finlandia 0-3 Czechy 12 października
Jun 6, Rosický 51, Heinz 58
Helsinki
Holandia 0-0 Macedonia 12 października
Amsterdam
Andora 0-3 Armenia 12 października
Sonejee Masand 39 (s), Aram Hakobjan 52, Ara Hakobjan 62
Andorra la Vella

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Holandia 12 32 10 2 0 27-3 5 1 0 13-1 5 1 0 14-2
2.  Czechy 12 27 9 0 3 35-12 5 0 1 23-8 4 0 2 12-4
3.  Rumunia 12 25 8 1 3 20-10 5 0 1 11-4 3 1 2 9-6
4.  Finlandia 12 16 5 1 6 21-19 3 0 3 11-10 2 1 3 10-9
5.  Macedonia 12 9 2 3 7 11-24 1 2 3 6-9 1 1 4 5-15
6.  Armenia 12 7 2 1 9 9-25 1 1 4 4-10 1 0 5 5-15
7.  Andora 12 5 1 2 9 4-34 1 1 4 2-15 0 1 5 2-19

Grupa 2
 
I runda

 
2004
 
Dania 1-1 Ukraina 4 września
Martin Jørgensen 9 - Husin 56
Kopenhaga
Turcja 1-1 Gruzja 4 września
Fatih Tekke 49 - Asatiani 85
Trabzon
Albania 2-1 Grecja 4 września
Murati 2, Aliaj 11 - Giannakopoulos 38
Tirana
Kazachstan 1-2 Ukraina 8 września
Karpowicz 35 - Bielik 14, Rotań 90
Ałmaty
Gruzja 2-0 Albania 8 września
Iaszwili 15, Demetradze 90
Tbilisi
Grecja 0-0 Turcja 8 września
Pireus
Ukraina 1-1 Grecja 9 października
Szewczenko 48 - Tsiartas 81
Kijów
Albania 0-2 Dania 9 października
Martin Jørgensen 52, Tomasson 71
Tirana
Turcja 4-0 Kazachstan 9 października
Gökdeniz Karadeniz 17, Nihat Kahveci 50, Fatih Tekke 90, 90
Stambuł
Ukraina 2-0 Gruzja 13 października
Bielik 12, Szewczenko 82
Lwów
Kazachstan 0-1 Albania 13 października
Bushi 60
Ałmaty
Dania 1-1 Turcja 13 października
Tomasson 26 (k) - Nihat Kahveci 70
Kopenhaga
Turcja 0-3 Ukraina 17 listopada
Husiew 8, Szewczenko 17, 88
Stambuł
Grecja 3-1 Kazachstan 17 listopada
Charisteas 24, 45, Katsouranis 85 - Bałtijew 88 (k)
Pireus
Gruzja 2-2 Dania 17 listopada
Demetradze 33, Asatiani 76 - Tomasson 7, 64
Tbilisi
 
2005
 
Albania 0-2 Ukraina 9 lutego
Rusoł 39, Husin 59
Tirana
Grecja 2-1 Dania 9 lutego
Zagorakis 25, Bassinas 31 (k) - Rommedahl 45
Pireus
Dania 3-0 Kazachstan 26 marca
Peter Møller 8, 47, Poulsen 34
Kopenhaga
Gruzja 1-3 Grecja 26 marca
Asatiani 22 - Kapsis 43, Vryzas 45, Giannakopoulos 53
Tbilisi
Turcja 2-0 Albania 26 marca
Necati Ateş 3 (k), Beqiri 5 (s)
Stambuł
Ukraina 1-0 Dania 30 marca
Woronin 67
Kijów
Gruzja 2-5 Turcja 30 marca
Amisułaszwili 13, Iaszwili 41 - Tolga Seyhan 12, Fatih Tekke 19, 35, Mustafa Koray Avcı 74, Tuncay Şanlı 89
Tbilisi
Grecja 2-0 Albania 30 marca
Charisteas 35, Karagounis 85
Pireus
Ukraina 2-0 Kazachstan 4 czerwca
Szewczenko 18, Awdiejew 83 (s)
Kijów
Albania 3-2 Gruzja 4 czerwca
Tare 6, 55, Skela 33 - Burduli 85, Kobiaszwili 90
Tirana / mecz bez publiczności
Turcja 0-0 Grecja 4 czerwca
Stambuł
Grecja 0-1 Ukraina 8 czerwca
Husin 81
Pireus
Kazachstan 0-6 Turcja 8 czerwca
Fatih Tekke 13, 80, İbrahim Toraman 15, Tuncay Şanlı 38, 90, Halil Altintop 88
Ałmaty
Dania 3-1 Albania 8 czerwca
Søren Larsen 4, 46, Martin Jørgensen 54 - Bogdani 72
Kopenhaga
Kazachstan 1-2 Gruzja 17 sierpnia
Kienżechanow 20 - Demetradze 51, 84
Ałmaty
Gruzja 1-1 Ukraina 3 września
Gachokidze 89 - Rotań 44
Tbilisi
Albania 2-1 Kazachstan 3 września
Myrtaj 54, Bogdani 56 - Nizowcew 64
Tirana / mecz bez publiczności
Turcja 2-2 Dania 3 września
Okan Buruk 48, Tümer Metin 81 - Claus Jensen 41, Søren Larsen 90
Stambuł
Ukraina 0-1 Turcja 7 września
Tümer Metin 55
Kijów
Kazachstan 1-2 Grecja 7 września
Żumaskalijew 53 - Giannakopoulos 79, Liberopoulos 90
Ałmaty
Dania 6-1 Gruzja 7 września
Claus Jensen 9, Poulsen 30, Agger 42, Tomasson 54, Søren Larsen 79, 83 - Demetradze 36 (k)
Kopenhaga
Ukraina 2-2 Albania 8 października
Szewczenko 45, Rotań 86 - Bogdani 75, 82
Dniepropietrowsk
Gruzja 0-0 Kazachstan 8 października
Tbilisi
Dania 1-0 Grecja 8 października
Gravgaard 39
Kopenhaga
Kazachstan 1-2 Dania 12 października
Kuczma 86 - Gravgaard 46, Tomasson 49
Ałmaty
Grecja 1-0 Gruzja 12 października
Papadopoulos 17
Pireus
Albania 0-1 Turcja 12 października
Tümer Metin 57
Tirana

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Ukraina 12 25 7 4 1 18-7 3 2 1 8-4 4 2 0 10-3
2.  Turcja 12 23 6 5 1 23-9 2 3 1 9-6 4 2 0 14-3
3.  Dania 12 22 6 4 2 24-12 4 2 0 15-4 2 2 2 9-8
4.  Grecja 12 21 6 3 3 15-9 4 1 1 8-3 2 2 2 7-6
5.  Albania 12 13 4 1 7 11-20 3 0 3 7-9 1 1 4 4-11
6.  Gruzja 12 10 2 4 6 14-25 1 3 2 8-11 1 1 4 6-14
7.  Kazachstan 12 1 0 1 11 6-29 0 0 6 4-15 0 1 5 2-14

Grupa 3
 
I runda

 
2004
 
Liechtenstein 1-2 Estonia 18 sierpnia
D'Elia 48 - Viikmäe 9, Lindpere 80
Vaduz
Słowacja 3-1 Luksemburg 18 sierpnia
Vittek 26, Greško 48, Demo 89 - Strasser 2
Bratysława
Rosja 1-1 Słowacja 4 września
Bułykin 14 - Vittek 87
Moskwa
Łotwa 0-2 Portugalia 4 września
Cristiano Ronaldo 58, Pauleta 59
Ryga
Estonia 4-0 Luksemburg 4 września
Teever 7, Schauls 41 (s), Oper 61, Viikmäe 67
Tallin
Portugalia 4-0 Estonia 8 września
Cristiano Ronaldo 75, Postiga 84, 90, Pauleta 87
Leiria
Luksemburg 3-4 Łotwa 8 września
Braun 11, Alphonse Leweck 55, Cardoni 62 - Verpakovskis 4, Zemļinskis 40 (k), Hoffmann 65 (s), Prohorenkovs 67
Luxembourg
Słowacja 7-0 Liechtenstein 8 września
Vittek 15, 59, 81 (k), Karhan 41, Németh 84, Mintál 85, Zabavník 90
Bratysława
Liechtenstein 2-2 Portugalia 9 października
Burgmeier 48, Thomas Beck 76 - Pauleta 23, Hasler 39 (s)
Vaduz
Słowacja 4-1 Łotwa 9 października
Németh 47, Ľubomír Reiter 50, Karhan 55, 87 - Verpakovskis 3
Bratysława
Luksemburg 0-4 Rosja 9 października
Syczow 56, 69, 86, Arszawin 62
Luxembourg
Portugalia 7-1 Rosja 13 października
Pauleta 26, Cristiano Ronaldo 39, 69, Deco 45, Simão 83, Petit 90, 90 - Arszawin 81
Lizbona
Luksemburg 0-4 Liechtenstein 13 października
Martin Stocklasa 41, Burgmeier 44, 85, Mario Frick 57 (k)
Luxembourg
Łotwa 2-2 Estonia 13 października
Astafjevs 65, Laizāns 82 - Oper 73, Teever 80
Ryga
Luksemburg 0-5 Portugalia 17 listopada
Federspiel 11 (s), Cristiano Ronaldo 28, Maniche 52, Pauleta 67, 82
Luxembourg
Liechtenstein 1-3 Łotwa 17 listopada
Mario Frick 32 - Verpakovskis 7, Zemļinskis 57, Prohorenkovs 89
Vaduz
Rosja 4-0 Estonia 17 listopada
Kariaka 23, Izmajłow 25, Syczow 32, Łośkow 67 (k)
Krasnodar
 
2005
 
Liechtenstein 1-2 Rosja 26 marca
Thomas Beck 40 - Kierżakow 23, Kariaka 37
Vaduz
Estonia 1-2 Słowacja 26 marca
Oper 58 - Mintál 59, Ľubomír Reiter 66
Tallin
Słowacja 1-1 Portugalia 30 marca
Karhan 8 (k) - Postiga 62
Bratysława
Estonia 1-1 Rosja 30 marca
Terehhov 64 - Arszawin 18
Tallin
Łotwa 4-0 Luksemburg 30 marca
Bleidelis 33, Laizāns 38 (k), Verpakovskis 73, 90
Ryga
Rosja 2-0 Łotwa 4 czerwca
Arszawin 56, Łośkow 77 (k)
Sankt Petersburg
Portugalia 2-0 Słowacja 4 czerwca
Fernando Meira 21, Cristiano Ronaldo 42
Lizbona
Estonia 2-0 Liechtenstein 4 czerwca
Stepanov 27, Oper 57
Tallin
Estonia 0-1 Portugalia 8 czerwca
Cristiano Ronaldo 33
Tallin
Łotwa 1-0 Liechtenstein 8 czerwca
Bleidelis 16
Ryga
Luksemburg 0-4 Słowacja 8 czerwca
Németh 5, Mintál 15, Kisel 54, Ľubomír Reiter 60
Luxembourg
Łotwa 1-1 Rosja 17 sierpnia
Astafjevs 6 - Arszawin 24
Ryga
Liechtenstein 0-0 Słowacja 17 sierpnia
Vaduz
Rosja 2-0 Liechtenstein 3 września
Kierżakow 27, 65
Moskwa
Portugalia 6-0 Luksemburg 3 września
Jorge Andrade 22, Ricardo Carvalho 30, Pauleta 36, 56, Simão 78, 84
São João da Venda
Estonia 2-1 Łotwa 3 września
Oper 11, Smirnov 70 - Laizāns 90
Tallin
Rosja 0-0 Portugalia 7 września
Moskwa
Łotwa 1-1 Słowacja 7 września
Laizāns 74 - Vittek 35
Ryga
Liechtenstein 3-0 Luksemburg 7 września
Mario Frick 38, Fisher 77, Thomas Beck 90
Vaduz
Portugalia 2-1 Liechtenstein 8 października
Pauleta 48, Nuno Gomes 86 - Fisher 32
Aveiro
Słowacja 1-0 Estonia 8 października
Hlinka 76
Bratysława
Rosja 5-1 Luksemburg 8 października
Izmajłow 7, Kierżakow 18, Pawluczenko 65, Kiriczenko 75, 90 - Claude Reiter 52 (k)
Moskwa
Słowacja 0-0 Rosja 12 października
Bratysława
Portugalia 3-0 Łotwa 12 października
Pauleta 19, 21, Hugo Viana 85
Porto
Luksemburg 0-2 Estonia 12 października
Oper 7, 79 (k)
Luxembourg

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Portugalia 12 30 9 3 0 35-5 6 0 0 24-2 3 3 0 11-3
2.  Słowacja 12 23 6 5 1 24-8 4 2 0 16-3 2 3 1 8-5 2 2 0 2 0 1-1
3.  Rosja 12 23 6 5 1 23-12 4 2 0 14-2 2 3 1 9-10 2 2 0 2 0 1-1
4.  Estonia 12 17 5 2 5 16-17 3 1 2 10-5 2 1 3 6-12
5.  Łotwa 12 15 4 3 5 18-21 2 3 1 9-6 2 0 4 9-15
6.  Liechtenstein 12 8 2 2 8 13-23 1 2 3 8-9 1 0 5 5-14
7.  Luksemburg 12 0 0 0 12 5-48 0 0 6 3-23 0 0 6 2-25

Grupa 4
 
I runda

 
2004
 
Irlandia 3-0 Cypr 4 września
Morrison 33, Reid 38, Robbie Keane 55 (k)
Dublin
Francja 0-0 Izrael 4 września
Saint-Denis
Szwajcaria 6-0 Wyspy Owcze 4 września
Vonlanthen 10, 14, 57, Rey 29, 44, 55
Bazylea
Szwajcaria 1-1 Irlandia 8 września
Hakan Yakin 17 - Morrison 8
Bazylea
Wyspy Owcze 0-2 Francja 8 września
Giuly 32, Cissé 73
Tórshavn
Izrael 2-1 Cypr 8 września
Benayoun 64, Badir 74 - Konstantinou 58
Tel-Awiw
Francja 0-0 Irlandia 9 października
Saint-Denis
Izrael 2-2 Szwajcaria 9 października
Benayoun 9, 48 - Frei 26, Vonlanthen 34
Tel-Awiw
Cypr 2-2 Wyspy Owcze 9 października
Konstantinou 14 (k), Okkas 82 - Claus Beck Jørgensen 22, Rógvi Jacobsen 43
Stróvolos
Irlandia 2-0 Wyspy Owcze 13 października
Robbie Keane 14 (k), 33
Dublin
Cypr 0-2 Francja 13 października
Wiltord 38, Henry 71
Stróvolos
Cypr 1-2 Izrael 17 listopada
Okkas 45 - Keisi 17, Nimni 86
Stróvolos
 
2005
 
Izrael 1-1 Irlandia 26 marca
Soan 90 - Morrison 4
Tel-Awiw
Francja 0-0 Szwajcaria 26 marca
Saint-Denis
Izrael 1-1 Francja 30 marca
Badir 83 - Trezeguet 50
Tel-Awiw
Szwajcaria 1-0 Cypr 30 marca
Frei 88
Zurych
Irlandia 2-2 Izrael 4 czerwca
Harte 6, Robbie Keane 11 - Yehiel 39, Nimni 45 (k)
Dublin
Wyspy Owcze 1-3 Szwajcaria 4 czerwca
Rógvi Jacobsen 70 - Wicky 25, Frei 73, 86
Toftír
Wyspy Owcze 0-2 Irlandia 8 czerwca
Harte 51 (k), Kilbane 58
Tórshavn
Wyspy Owcze 0-3 Cypr 17 sierpnia
Konstantinou 39, 86 (k), Asimakis 90
Toftír
Francja 3-0 Wyspy Owcze 3 września
Cissé 13, 76, Súni Olsen 19 (s)
Lens
Szwajcaria 1-1 Izrael 3 września
Frei 5 - Keisi 20
Bazylea
Irlandia 0-1 Francja 7 września
Henry 67
Dublin
Cypr 1-3 Szwajcaria 7 września
Aloneftis 35 - Frei 15, Senderos 70, Gygax 84
Stróvolos
Wyspy Owcze 0-2 Izrael 7 września
Nimni 55, Katan 80
Tórshavn
Cypr 0-1 Irlandia 8 października
Stephen Elliott 6
Stróvolos
Szwajcaria 1-1 Francja 8 października
Magnin 79 - Cissé 52
Berno
Izrael 2-1 Wyspy Owcze 8 października
Benayoun 1, Zandberg 90 - Símun Samuelsen 90
Tel-Awiw
Irlandia 0-0 Szwajcaria 12 października
Dublin
Francja 4-0 Cypr 12 października
Zidane 29, Wiltord 31, Dhorasoo 43, Giuly 84
Saint-Denis

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Francja 10 20 5 5 0 14-2 2 3 0 7-0 3 2 0 7-2
2.  Szwajcaria 10 18 4 6 0 18-7 2 3 0 10-3 2 3 0 8-4 2 2 0 2 0 3-3
3.  Izrael 10 18 4 6 0 15-10 2 3 0 8-6 2 3 0 7-4 2 2 0 2 0 3-3
4.  Irlandia 10 17 4 5 1 12-5 2 2 1 7-3 2 3 0 5-2
5.  Cypr 10 4 1 1 8 8-20 0 1 4 4-10 1 0 4 4-10
6.  Wyspy Owcze 10 1 0 1 9 4-27 0 0 5 1-12 0 1 4 3-15

Grupa 5
 
I runda

 
2004
 
Włochy 2-1 Norwegia 4 września
De Rossi 4, Toni 79 - Carew 1
Palermo
Słowenia 3-0 Mołdawia 4 września
Ačimovič 6, 28, 49
Celje
Mołdawia 0-1 Włochy 8 września
Del Piero 31
Tyraspol
Szkocja 0-0 Słowenia 8 września
Glasgow
Norwegia 1-1 Białoruś 8 września
Riseth 38 - Kutuzow 77
Oslo
Białoruś 4-0 Mołdawia 9 października
Omieljanczuk 44, Kutuzow 65, Bułyga 76, Romaszczenko 90
Mińsk
Szkocja 0-1 Norwegia 9 października
Iversen 55 (k)
Glasgow
Słowenia 1-0 Włochy 9 października
Cesar 82
Celje
Włochy 4-3 Białoruś 13 października
Totti 27 (k), 74, De Rossi 32, Gilardino 86 - Romaszczenko 54, 88, Bułyga 77
Parma
Mołdawia 1-1 Szkocja 13 października
Dadu 28 - Steven Thompson 31
Kiszyniów
Norwegia 3-0 Słowenia 13 października
Carew 6, Morten Gamst Pedersen 59, Ødegaard 89
Oslo
 
2005
 
Włochy 2-0 Szkocja 26 marca
Pirlo 35, 85
Mediolan
Mołdawia 0-0 Norwegia 30 marca
Kiszyniów
Słowenia 1-1 Białoruś 30 marca
Rodič 44 - Kulczij 49
Celje
Białoruś 1-1 Słowenia 4 czerwca
Bielkiewicz 19 - Čeh 16
Mińsk
Norwegia 0-0 Włochy 4 czerwca
Oslo
Szkocja 2-0 Mołdawia 4 czerwca
Dailly 53, McFadden 89
Glasgow
Białoruś 0-0 Szkocja 8 czerwca
Mińsk
Mołdawia 2-0 Białoruś 3 września
Rogaciov 15, 49
Kiszyniów
Szkocja 1-1 Włochy 3 września
Miller 13 - Grosso 76
Glasgow
Słowenia 2-3 Norwegia 3 września
Rodič 3, Koren 81 - Carew 1, Lundekvam 24, Morten Gamst Pedersen 90
Celje
Białoruś 1-4 Włochy 7 września
Kutuzow 4 - Toni 6, 14, 55, Camoranesi 45
Mińsk
Mołdawia 1-2 Słowenia 7 września
Rogaciov 34 - Lavrič 47, Mavrič 57
Kiszyniów
Norwegia 1-2 Szkocja 7 września
Årst 89 - Miller 21, 31
Oslo
Włochy 1-0 Słowenia 8 października
Zaccardo 77
Palermo
Norwegia 1-0 Mołdawia 8 października
Rushfeldt 49
Oslo
Szkocja 0-1 Białoruś 8 października
Kutuzow 5
Glasgow
Białoruś 0-1 Norwegia 12 października
Helstad 71
Mińsk
Włochy 2-1 Mołdawia 12 października
Vieri 70, Gilardino 85 - Gaţcan 75
Lecce
Słowenia 0-3 Szkocja 12 października
Fletcher 4, McFadden 47, Hartley 84
Celje

Grupa 5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Włochy 10 23 7 2 1 17-8 5 0 0 11-5 2 2 1 6-3
2.  Norwegia 10 18 5 3 2 12-7 2 2 1 6-3 3 1 1 6-4
3.  Szkocja 10 13 3 4 3 9-7 1 2 2 3-3 2 2 1 6-4
4.  Słowenia 10 12 3 3 4 10-13 2 1 2 7-7 1 2 2 3-6
5.  Białoruś 10 10 2 4 4 12-14 1 2 2 6-6 1 2 2 6-8
6.  Mołdawia 10 5 1 2 7 5-16 1 2 2 4-4 0 0 5 1-12

Grupa 6
 
I runda

 
2004
 
Azerbejdżan 1-1 Walia 4 września
Sadıqov 55 - Speed 48
Baku
Austria 2-2 Anglia 4 września
Kollmann 71, Ivanschitz 73 - Lampard 24, Gerrard 64
Wiedeń
Irlandia Północna 0-3 Polska 4 września, 16:00 (14 000)
Żurawski 4, Włodarczyk 37, Krzynówek 57
Belfast
Austria 2-0 Azerbejdżan 8 września
Stranzl 21, Kollmann 44
Wiedeń
Walia 2-2 Irlandia Północna 8 września
Hartson 32, Earnshaw 75 - Whitley 11, Healy 21
Cardiff
Polska 1-2 Anglia 8 września, 20:30 (33 000)
Żurawski 48 - Defoe 37, Głowacki 58 (s)
Chorzów
Anglia 2-0 Walia 9 października
Owen 4, Beckham 76
Manchester / niektóre źródła pierwszą bramkę dla Anglii zaliczają Lampardowi
Azerbejdżan 0-0 Irlandia Północna 9 października
Baku
Austria 1-3 Polska 9 października, 20:30 (46 100)
Schopp 30 - Kałużny 9, Żurawski 79, Frankowski 90
Wiedeń / niektóre źródła drugą bramkę dla Polski zaliczają Krzynówkowi
Irlandia Północna 3-3 Austria 13 października
Healy 35, Murdock 60, Stuart Elliott 90 - Schopp 14, 72, Mayrleb 61
Belfast
Azerbejdżan 0-1 Anglia 13 października
Owen 22
Baku
Walia 2-3 Polska 13 października, 21:00 (56 685)
Earnshaw 56, Hartson 90 - Frankowski 72, Żurawski 81, Krzynówek 85
Cardiff
 
2005
 
Walia 0-2 Austria 26 marca
Vastić 82, Stranzl 86
Cardiff
Anglia 4-0 Irlandia Północna 26 marca
Joe Cole 47, Owen 52, Baird 54 (s), Murdock 62 (s)
Manchester / niektóre źródła czwartą bramkę dla Anglii zaliczają Lampardowi
Polska 8-0 Azerbejdżan 26 marca, 18:00 (10 000)
Frankowski 12, 63, 67, Hacıyev 16 (s), Kosowski 41, Krzynówek 73, Saganowski 85, 90
Warszawa
Austria 1-0 Walia 30 marca
Aufhauser 87
Wiedeń
Anglia 2-0 Azerbejdżan 30 marca
Gerrard 51, Beckham 62
Newcastle upon Tyne
Polska 1-0 Irlandia Północna 30 marca, 20:00 (15 000)
Żurawski 86
Warszawa
Azerbejdżan 0-3 Polska 4 czerwca, 17:00
Frankowski 28, Kłos 57, Żurawski 79
Baku
Walia 0-1 Anglia 3 września
Joe Cole 54
Cardiff
Irlandia Północna 2-0 Azerbejdżan 3 września
Stuart Elliott 60, Feeney 85 (k)
Belfast
Polska 3-2 Austria 3 września, 20:30 (45 000)
Smolarek 13, Kosowski 23, Żurawski 68 - Linz 61, 80
Chorzów
Irlandia Północna 1-0 Anglia 7 września
Healy 74
Belfast
Azerbejdżan 0-0 Austria 7 września
Baku
Polska 1-0 Walia 7 września, 20:30 (14 000)
Żurawski 54 (k)
Warszawa
Irlandia Północna 2-3 Walia 8 października
Gillespie 46, Davis 50 - Davies 27, Robinson 38, Giggs 61
Belfast
Anglia 1-0 Austria 8 października
Lampard 25 (k)
Manchester
Austria 2-0 Irlandia Północna 12 października
Aufhauser 44, 90
Wiedeń
Walia 2-0 Azerbejdżan 12 października
Giggs 3, 51
Cardiff
Anglia 2-1 Polska 12 października, 20:45 (65 467)
Owen 43, Lampard 80 - Frankowski 45
Manchester

Grupa 6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Anglia 10 25 8 1 1 17-5 5 0 0 11-1 3 1 1 6-4
2.  Polska 10 24 8 0 2 27-9 4 0 1 14-4 4 0 1 13-5
3.  Austria 10 15 4 3 3 15-12 3 1 1 8-5 1 2 2 7-7
4.  Irlandia Północna 10 9 2 3 5 10-18 2 1 2 8-9 0 2 3 2-9
5.  Walia 10 8 2 2 6 10-15 1 1 3 6-8 1 1 3 4-7
6.  Azerbejdżan 10 3 0 3 7 1-21 0 3 2 1-5 0 0 5 0-16

Grupa 7
 
I runda

 
2004
 
San Marino 0-3 Serbia i Czarnogóra 4 września
Vukić 5, Jestrović 15, 82
Serravalle
Belgia 1-1 Litwa 4 września
Sonck 61 - Jankauskas 72
Charleroi
Bośnia i Hercegowina 1-1 Hiszpania 8 września
Bolić 73 - Vicente 66
Zenica
Litwa 4-0 San Marino 8 września
Jankauskas 18, 49, Danilevičius 63, Žvirgždauskas 89
Kowno
Hiszpania 2-0 Belgia 9 października
Luque 59, Raúl 63
Santander
Bośnia i Hercegowina 0-0 Serbia i Czarnogóra 9 października
Sarajewo
Litwa 0-0 Hiszpania 13 października
Wilno
Serbia i Czarnogóra 5-0 San Marino 13 października
Savo Milošević 35, Dejan Stanković 45, 50, Koroman 52, Vukić 69
Belgrad
San Marino 0-1 Litwa 17 listopada
Deividas Česnauskis 41
Serravalle
Belgia 0-2 Serbia i Czarnogóra 17 listopada
Vukić 7, Kežman 60
Bruksela
 
2005
 
Hiszpania 5-0 San Marino 9 lutego
Joaquín 14, Fernando Torres 32, Raúl 42, Guti 65, del Horno 78
Almería
Belgia 4-1 Bośnia i Hercegowina 26 marca
Emile Mpenza 15, 64, Daerden 44, Buffel 76 - Bajramović 1
Bruksela
Serbia i Czarnogóra 0-0 Hiszpania 30 marca
Belgrad
Bośnia i Hercegowina 1-1 Litwa 30 marca
Bolić 21 - Stankevičius 61
Sarajewo
San Marino 1-2 Belgia 30 marca
Andy Selva 40 - Simons 17 (k), Van Buyten 65
Serravalle
Serbia i Czarnogóra 0-0 Belgia 4 czerwca
Belgrad
Hiszpania 1-0 Litwa 4 czerwca
Luque 68
Walencja
San Marino 1-3 Bośnia i Hercegowina 4 czerwca
Andy Selva 40 - Salihamidzić 17, 39, Barbarez 75
Serravalle
Hiszpania 1-1 Bośnia i Hercegowina 8 czerwca
Marchena 90 - Mišimović 38
Walencja
Serbia i Czarnogóra 2-0 Litwa 3 września
Kežman 18, Ilić 75
Belgrad
Bośnia i Hercegowina 1-0 Belgia 3 września
Barbarez 62
Zenica
Hiszpania 1-1 Serbia i Czarnogóra 7 września
Raúl 18 - Kežman 68
Madryt
Belgia 8-0 San Marino 7 września
Simons 34 (k), Daerden 39, 67, Buffel 44, Mbo Mpenza 52, 71, Vandenbergh 53, Van Buyten 83
Antwerpia
Litwa 0-1 Bośnia i Hercegowina 7 września
Barbarez 28
Wilno
Litwa 0-2 Serbia i Czarnogóra 8 października
Kežman 42, Vukić 88
Wilno
Bośnia i Hercegowina 3-0 San Marino 8 października
Bolić 48, 75, 85
Zenica
Belgia 0-2 Hiszpania 8 października
Fernando Torres 56, 59
Bruksela
Serbia i Czarnogóra 1-0 Bośnia i Hercegowina 12 października
Kežman 5
Belgrad
Litwa 1-1 Belgia 12 października
Deschacht 38 (s) - Geraerts 17
Wilno
San Marino 0-6 Hiszpania 12 października
Antonio López 1, Fernando Torres 10, 76 (k), 88, Sergio Ramos 30, 49
Serravalle

Grupa 7
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Serbia i Czarnogóra 10 22 6 4 0 16-1 3 2 0 8-0 3 2 0 8-1
2.  Hiszpania 10 20 5 5 0 19-3 3 2 0 10-2 2 3 0 9-1
3.  Bośnia i Hercegowina 10 16 4 4 2 12-9 2 3 0 6-2 2 1 2 6-7
4.  Belgia 10 12 3 3 4 16-11 2 1 2 13-6 1 2 2 3-5
5.  Litwa 10 10 2 4 4 8-9 1 2 2 5-4 1 2 2 3-5
6.  San Marino 10 0 0 0 10 2-40 0 0 5 2-15 0 0 5 0-25

Grupa 8
 
I runda

 
2004
 
Islandia 1-3 Bułgaria 4 września
Eiður Smári Guðjohnsen 51 (k) - Berbatow 35, 49, Janew 62
Reykjavík
Chorwacja 3-0 Węgry 4 września
Pršo 32, Klasnić 57, Gyepes 80 (s)
Zagrzeb
Malta 0-7 Szwecja 4 września
Ibrahimović 4, 11, 14, 71, Ljungberg 46, 74, Larsson 76
Ta'Qali
Szwecja 0-1 Chorwacja 8 września
Srna 63
Göteborg
Węgry 3-2 Islandia 8 września
Gera 62, Torghelle 76, Szabics 80 - Eiður Smári Guðjohnsen 40, Indriði Sigurðsson 78
Budapeszt
Chorwacja 2-2 Bułgaria 9 października
Srna 16, 32 (k) - Martin Petrow 77, Berbatow 86
Zagrzeb
Malta 0-0 Islandia 9 października
Ta'Qali
Szwecja 3-0 Węgry 9 października
Ljungberg 26, Larsson 50, Svensson 67
Solna
Islandia 1-4 Szwecja 13 października
Eiður Smári Guðjohnsen 66 - Larsson 23, 38, Allbäck 27, Wilhelmsson 44
Reykjavík
Bułgaria 4-1 Malta 13 października
Berbatow 43, 56, Janew 47, Jankow 87 - Michael Mifsud 11
Sofia
Malta 0-2 Węgry 17 listopada
Gera 39, Péter Kovács 90
Ta'Qali
 
2005
 
Bułgaria 0-3 Szwecja 26 marca
Ljungberg 17, 90 (k), Edman 73
Sofia
Chorwacja 4-0 Islandia 26 marca
Niko Kovač 39, 76, Šimunić 71, Pršo 90
Zagrzeb
Chorwacja 3-0 Malta 30 marca
Pršo 24, 35, Tudor 80
Zagrzeb
Węgry 1-1 Bułgaria 30 marca
Rajczi 90 - Stilijan Petrow 52
Budapeszt
Bułgaria 1-3 Chorwacja 4 czerwca
Martin Petrow 72 - Babić 18, Tudor 58, Kranjčar 80
Sofia
Islandia 2-3 Węgry 4 czerwca
Eiður Smári Guðjohnsen 18, Kristján Örn Sigurðsson 69 - Gera 45 (k), 56 (k), Huszti 90
Reykjavík
Szwecja 6-0 Malta 4 czerwca
Mattias Jonson 6, Svensson 18, Wilhelmsson 30, Ibrahimović 40, Ljungberg 57, Elmander 81
Göteborg
Islandia 4-1 Malta 8 czerwca
Gunnar Heiðar Þorvaldsson 28, Eiður Smári Guðjohnsen 34, Tryggvi Guðmundsson 75, Veigar Páll Gunnarsson 86 - Said 59
Reykjavík
Węgry 4-0 Malta 3 września
Torghelle 35, Said 57 (s), Takács 65, Rajczi 85
Budapeszt
Islandia 1-3 Chorwacja 3 września
Eiður Smári Guðjohnsen 24 - Balaban 56, 61, Srna 82 (k)
Reykjavík
Szwecja 3-0 Bułgaria 3 września
Ljungberg 60, Mellberg 75, Ibrahimović 90
Solna
Malta 1-1 Chorwacja 7 września
Wellman 74 - Kranjčar 19
Ta'Qali
Bułgaria 3-2 Islandia 7 września
Berbatow 21, Georgi Ilijew 69, Martin Petrow 86 - Grétar Rafn Steinsson 9, Hermann Hreiðarsson 16
Sofia
Węgry 0-1 Szwecja 7 września
Ibrahimović 90
Budapeszt
Chorwacja 1-0 Szwecja 8 października
Srna 56 (k)
Zagrzeb
Bułgaria 2-0 Węgry 8 października
Berbatow 30, Łazarow 55
Sofia
Węgry 0-0 Chorwacja 12 października
Budapeszt
Malta 1-1 Bułgaria 12 października
Barbara 77 - Jankow 67
Ta'Qali
Szwecja 3-1 Islandia 12 października
Ibrahimović 30, Larsson 42, Källström 90 - Kári Árnason 25
Solna

Grupa 8
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chorwacja 10 24 7 3 0 21-5 4 1 0 13-2 3 2 0 8-3 2 6 2 0 0 2-0
2.  Szwecja 10 24 8 0 2 30-4 4 0 1 15-2 4 0 1 15-2 2 0 0 0 2 0-2
3.  Bułgaria 10 15 4 3 3 17-17 3 0 2 10-9 1 3 1 7-8
4.  Węgry 10 14 4 2 4 13-14 2 2 1 8-4 2 0 3 5-10
5.  Islandia 10 4 1 1 8 14-27 1 0 4 9-14 0 1 4 5-13
6.  Malta 10 3 0 3 7 4-32 0 3 2 2-11 0 0 5 2-21

II runda - 12 listopada, 16 listopada
Losowanie - 14 października 2005, 12:00 - Zurych.
Baraże pomiędzy wicemistrzami grup eliminacyjnych (rozstawienie wg rankingu FIFA) - zwycięzcy dwumeczów awansują do finałów mistrzostw świata.

Hiszpania 5-1 Słowacja
Luis García 10, 18, 74, Fernando Torres 65 (k), Morientes 79 - Németh 49
Madryt
Szwajcaria 2-0 Turcja
Senderos 41, Behrami 86
Berno
Norwegia 0-1 Czechy
Šmicer 31
Oslo

Słowacja 1-1 Hiszpania
Hološko 50 - Villa 70
Bratysława
Turcja 4-2 Szwajcaria
Tuncay Şanlı 22, 36, 89, Necati Ateş 52 (k) - Frei 1 (k), Streller 84
Stambuł
Czechy 1-0 Norwegia
Rosický 35
Praga

Mistrzostwa Świata - Niemcy 2006

Losowanie - 5 grudnia 2003, 17:05 - Frankfurt nad Menem, Festhalle
Przed losowaniem 51 drużyn podzielono na 7 koszyków (6 ośmiozespołowych i 1 z trzema zespołami) wg specjalnego współczynnika (suma punktów z rozgrywek grupowych eliminacji MŚ 2002 i ME 2004 podzielona przez ilość meczów w tych rozgrywkach). Hiszpania, Anglia, Włochy i Francja przydzielono odgórnie do grup 6-drużynowych z powodu "najsilniejszego zaangażowania tych federacji w klubowych rozgrywkach europejskich". Niemcy jako gospodarz są zwolnione z eliminacji.
Do finałów Mistrzostw Świata z Europy awansuje (oprócz Niemiec) 13 drużyn - 8 zwycięzców grup oraz 2 najlepsze zespoły z drugich miejsc, a także 3 zwycięzców baraży pomiędzy pozostałymi wicemistrzami grup.

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas