[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Narodów 2018/2019

I faza grupowa
 
Grupa A1
 
Kolejka 1 - 6-8 września

 
2018
 
Niemcy - Francja 6 września, 20:45
Monachium

Kolejka 2 - 9-11 września

Francja - Holandia 9 września, 20:45
Saint-Denis

Kolejka 3 - 11-13 października

Holandia - Niemcy 13 października, 20:45
Amsterdam

Kolejka 4 - 14-16 października

Francja - Niemcy 16 października, 20:45
Saint-Denis

Kolejka 5 - 15-17 listopada

Holandia - Francja 16 listopada, 20:45
Rotterdam

Kolejka 6 - 18-20 listopada

Niemcy - Holandia 19 listopada, 20:45
Gelsenkirchen

Grupa A1

Grupa A2
 
Kolejka 1 - 6-8 września

Szwajcaria - Islandia 8 września, 18:00
Sankt Gallen

Kolejka 2 - 9-11 września

Islandia - Belgia 11 września, 20:45
Reykjavík

Kolejka 3 - 11-13 października

Belgia - Szwajcaria 12 października, 20:45
Bruksela

Kolejka 4 - 14-16 października

Islandia - Szwajcaria 15 października, 20:45
Reykjavík

Kolejka 5 - 15-17 listopada

Belgia - Islandia 15 listopada, 20:45
Bruksela

Kolejka 6 - 18-20 listopada

Szwajcaria - Belgia 18 listopada, 20:45
Lucerna

Grupa A2

Grupa A3
 
Kolejka 1 - 6-8 września

Włochy - Polska 7 września, 20:45
Bolonia

Kolejka 2 - 9-11 września

Portugalia - Włochy 10 września, 20:45
Lizbona

Kolejka 3 - 11-13 października

Polska - Portugalia 11 października, 20:45
Chorzów

Kolejka 4 - 14-16 października

Polska - Włochy 14 października, 20:45
Chorzów

Kolejka 5 - 15-17 listopada

Włochy - Portugalia 17 listopada, 20:45
Mediolan

Kolejka 6 - 18-20 listopada

Portugalia - Polska 20 listopada, 20:45
Guimarães

Grupa A3

Grupa A4
 
Kolejka 1 - 6-8 września

Anglia - Hiszpania 8 września, 20:45
Londyn

Kolejka 2 - 9-11 września

Hiszpania - Chorwacja 11 września, 20:45
Elche

Kolejka 3 - 11-13 października

Chorwacja - Anglia 12 października, 20:45
Rijeka

Kolejka 4 - 14-16 października

Hiszpania - Anglia 15 października, 20:45
Sewilla

Kolejka 5 - 15-17 listopada

Chorwacja - Hiszpania 15 listopada, 20:45
Zagrzeb

Kolejka 6 - 18-20 listopada

Anglia - Chorwacja 18 listopada, 15:00
Londyn

Grupa A4

Grupa B1
 
Kolejka 1 - 6-8 września

Czechy - Ukraina 6 września, 20:45
Uherské Hradiště

Kolejka 2 - 9-11 września

Ukraina - Słowacja 9 września, 15:00
Lwów

Kolejka 3 - 11-13 października

Słowacja - Czechy 13 października, 15:00
Trnava

Kolejka 4 - 14-16 października

Ukraina - Czechy 16 października, 20:45
Charków

Kolejka 5 - 15-17 listopada

Słowacja - Ukraina 16 listopada, 20:45
Trnava

Kolejka 6 - 18-20 listopada

Czechy - Słowacja 19 listopada, 20:45
Praga

Grupa B1

Grupa B2
 
Kolejka 1 - 6-8 września

Turcja - Rosja 7 września, 20:45
Trabzon

Kolejka 2 - 9-11 września

Szwecja - Turcja 10 września, 20:45
Solna

Kolejka 3 - 11-13 października

Rosja - Szwecja 11 października, 20:45
Kaliningrad

Kolejka 4 - 14-16 października

Rosja - Turcja 14 października, 18:00
Soczi

Kolejka 5 - 15-17 listopada

Turcja - Szwecja 17 listopada, 18:00

Kolejka 6 - 18-20 listopada

Szwecja - Rosja 20 listopada, 20:45
Solna

Grupa B2

Grupa B3
 
Kolejka 1 - 6-8 września

Irlandia Północna - Bośnia i Hercegowina 8 września, 15:00
Belfast

Kolejka 2 - 9-11 września

Bośnia i Hercegowina - Austria 11 września, 20:45
Zenica

Kolejka 3 - 11-13 października

Austria - Irlandia Północna 12 października, 20:45
Wiedeń

Kolejka 4 - 14-16 października

Bośnia i Hercegowina - Irlandia Północna 15 października, 20:45
Sarajewo

Kolejka 5 - 15-17 listopada

Austria - Bośnia i Hercegowina 15 listopada, 20:45
Wiedeń

Kolejka 6 - 18-20 listopada

Irlandia Północna - Austria 18 listopada, 18:00
Belfast

Grupa B3

Grupa B4
 
Kolejka 1 - 6-8 września

Walia - Irlandia 6 września, 20:45
Cardiff

Kolejka 2 - 9-11 września

Dania - Walia 9 września, 18:00
Århus

Kolejka 3 - 11-13 października

Irlandia - Dania 13 października, 20:45
Dublin

Kolejka 4 - 14-16 października

Irlandia - Walia 16 października, 20:45
Dublin

Kolejka 5 - 15-17 listopada

Walia - Dania 16 listopada, 20:45
Cardiff

Kolejka 6 - 18-20 listopada

Dania - Irlandia 19 listopada, 20:45
Århus

Grupa B4

Grupa C1
 
Kolejka 1 - 6-8 września

Albania - Izrael 7 września, 20:45
Elbasan

Kolejka 2 - 9-11 września

Szkocja - Albania 10 września, 20:45
Glasgow

Kolejka 3 - 11-13 października

Izrael - Szkocja 11 października, 20:45
Hajfa

Kolejka 4 - 14-16 października

Izrael - Albania 14 października, 20:45
Beer Szewa

Kolejka 5 - 15-17 listopada

Albania - Szkocja 17 listopada, 20:45
Szkodra

Kolejka 6 - 18-20 listopada

Szkocja - Izrael 20 listopada, 20:45
Glasgow

Grupa C1

Grupa C2
 
Kolejka 1 - 6-8 września

Finlandia - Węgry 8 września, 18:00
Tampere
Estonia - Grecja 8 września, 20:45
Tallin

Kolejka 2 - 9-11 września

Węgry - Grecja 11 września, 20:45
Budapeszt
Finlandia - Estonia 11 września, 20:45
Turku

Kolejka 3 - 11-13 października

Grecja - Węgry 12 października, 20:45
Ateny
Estonia - Finlandia 12 października, 20:45
Tallin

Kolejka 4 - 14-16 października

Estonia - Węgry 15 października, 20:45
Tallin
Finlandia - Grecja 15 października, 20:45
Tampere

Kolejka 5 - 15-17 listopada

Węgry - Estonia 15 listopada, 20:45
Budapeszt
Grecja - Finlandia 15 listopada, 20:45
Ateny

Kolejka 6 - 18-20 listopada

Węgry - Finlandia 18 listopada, 20:45
Budapeszt
Grecja - Estonia 18 listopada, 20:45
Ateny

Grupa C2

Grupa C3
 
Kolejka 1 - 6-8 września

Słowenia - Bułgaria 6 września, 20:45
Lublana
Norwegia - Cypr 6 września, 20:45
Oslo

Kolejka 2 - 9-11 września

Bułgaria - Norwegia 9 września, 18:00
Sofia
Cypr - Słowenia 9 września, 20:45
Stróvolos

Kolejka 3 - 11-13 października

Norwegia - Słowenia 13 października, 18:00
Oslo
Bułgaria - Cypr 13 października, 20:45
Sofia

Kolejka 4 - 14-16 października

Norwegia - Bułgaria 16 października, 20:45
Oslo
Słowenia - Cypr 16 października, 20:45
Lublana

Kolejka 5 - 15-17 listopada

Cypr - Bułgaria 16 listopada, 20:45
Stróvolos
Słowenia - Norwegia 16 listopada, 20:45
Lublana

Kolejka 6 - 18-20 listopada

Bułgaria - Słowenia 19 listopada, 20:45
Sofia
Cypr - Norwegia 19 listopada, 20:45
Stróvolos

Grupa C3

Grupa C4
 
Kolejka 1 - 6-8 września

Litwa - Serbia 7 września, 20:45
Wilno
Rumunia - Czarnogóra 7 września, 20:45
Ploeszti

Kolejka 2 - 9-11 września

Serbia - Rumunia 10 września, 20:45
Belgrad
Czarnogóra - Litwa 10 września, 20:45
Podgorica

Kolejka 3 - 11-13 października

Litwa - Rumunia 11 października, 20:45
Wilno
Czarnogóra - Serbia 11 października, 20:45
Podgorica

Kolejka 4 - 14-16 października

Rumunia - Serbia 14 października, 15:00
Bukareszt
Litwa - Czarnogóra 14 października, 20:45
Wilno

Kolejka 5 - 15-17 listopada

Serbia - Czarnogóra 17 listopada, 15:00
Belgrad
Rumunia - Litwa 17 listopada, 20:45
Ploeszti

Kolejka 6 - 18-20 listopada

Serbia - Litwa 20 listopada, 20:45
Belgrad
Czarnogóra - Rumunia 20 listopada, 20:45
Podgorica

Grupa C4

Grupa D1
 
Kolejka 1 - 6-8 września

Kazachstan - Gruzja 6 września, 16:00
Astana
Łotwa - Andora 6 września, 20:45
Ryga

Kolejka 2 - 9-11 września

Gruzja - Łotwa 9 września, 18:00
Tbilisi
Andora - Kazachstan 10 września, 20:45
Andora

Kolejka 3 - 11-13 października

Gruzja - Andora 13 października, 18:00
Tbilisi
Łotwa - Kazachstan 13 października, 18:00
Ryga

Kolejka 4 - 14-16 października

Kazachstan - Andora 16 października, 16:00
Astana
Łotwa - Gruzja 16 października, 20:45
Ryga

Kolejka 5 - 15-17 listopada

Kazachstan - Łotwa 15 listopada, 16:00
Astana
Andora - Gruzja 16 listopada, 20:45
Andora

Kolejka 6 - 18-20 listopada

Andora - Łotwa 19 listopada, 18:00
Andora
Gruzja - Kazachstan 19 listopada, 18:00
Tbilisi

Grupa D1

Grupa D2
 
Kolejka 1 - 6-8 września

Białoruś - San Marino 8 września, 18:00
Mińsk
Luksemburg - Mołdawia 8 września, 20:45
Luksemburg

Kolejka 2 - 9-11 września

San Marino - Luksemburg 11 września, 20:45
Serravalle
Mołdawia - Białoruś 11 września, 20:45
Kiszyniów

Kolejka 3 - 11-13 października

Białoruś - Luksemburg 12 października, 20:45
Mińsk
Mołdawia - San Marino 12 października, 20:45
Kiszyniów

Kolejka 4 - 14-16 października

Białoruś - Mołdawia 15 października, 20:45
Mińsk
Luksemburg - San Marino 15 października, 20:45
Luksemburg

Kolejka 5 - 15-17 listopada

San Marino - Mołdawia 15 listopada, 20:45
Serravalle
Luksemburg - Białoruś 15 listopada, 20:45
Luksemburg

Kolejka 6 - 18-20 listopada

Mołdawia - Luksemburg 18 listopada, 18:00
Kiszyniów
San Marino - Białoruś 18 listopada, 18:00
Serravalle

Grupa D2

Grupa D3
 
Kolejka 1 - 6-8 września

Azerbejdżan - Kosowo 7 września, 18:00
Baku
Wyspy Owcze - Malta 7 września, 20:45
Thorshavn

Kolejka 2 - 9-11 września

Kosowo - Wyspy Owcze 10 września, 20:45
Malta - Azerbejdżan 10 września, 20:45
Ta' Qali

Kolejka 3 - 11-13 października

Wyspy Owcze - Azerbejdżan 11 października, 20:45
Thorshavn
Kosowo - Malta 11 października, 20:45

Kolejka 4 - 14-16 października

Azerbejdżan - Malta 14 października, 18:00
Baku
Wyspy Owcze - Kosowo 14 października, 18:00
Thorshavn

Kolejka 5 - 15-17 listopada

Azerbejdżan - Wyspy Owcze 17 listopada, 18:00
Baku
Malta - Kosowo 17 listopada, 18:00
Ta' Qali

Kolejka 6 - 18-20 listopada

Kosowo - Azerbejdżan 20 listopada, 20:45
Malta - Wyspy Owcze 20 listopada, 20:45
Ta' Qali

Grupa D3

Grupa D4
 
Kolejka 1 - 6-8 września

Armenia - Liechtenstein 6 września, 20:45
Erewan
Gibraltar - Macedonia 6 września, 20:45
Gibraltar

Kolejka 2 - 9-11 września

Macedonia - Armenia 9 września, 18:00
Skopje
Liechtenstein - Gibraltar 9 września, 20:45
Vaduz

Kolejka 3 - 11-13 października

Armenia - Gibraltar 13 października, 18:00
Erewan
Macedonia - Liechtenstein 13 października, 20:45
Skopje

Kolejka 4 - 14-16 października

Armenia - Macedonia 16 października, 18:00
Erewan
Gibraltar - Liechtenstein 16 października, 20:45
Gibraltar

Kolejka 5 - 15-17 listopada

Gibraltar - Armenia 16 listopada, 20:45
Gibraltar
Liechtenstein - Macedonia 16 listopada, 20:45
Vaduz

Kolejka 6 - 18-20 listopada

Macedonia - Gibraltar 19 listopada, 20:45
Skopje
Liechtenstein - Armenia 19 listopada, 20:45
Vaduz

Grupa D4

1/2 finału - 5-6 czerwca
(Losowanie - grudzień 2018)

Mecz o 3. miejsce - 9 czerwca

Finał - 9 czerwca

(Losowanie - 24 stycznia 2018, 12:00 - Lozanna, SwissTech Convention Center)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas