[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osi±gnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osi±gnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJe¶li chcesz skontaktować się z redakcj± - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: O klubie | Mecze :.

Ukraina Federacija Futbołu Ukrajiny
Rok założenia:
Barwy:
Adres:
Kraj: Ukraina
WWW: http://www.ffu.org.ua (oficj.)
Stadion: pojemno¶ć - brak danych / boisko - brak danych

Sukcesy

1/4 finału Mistrzostw ¦wiata - 2006
starty w Mistrzostwach ¦wiata - 2006
 
Uwagi

• Od 1922 do 1991 czę¶ć Zwi±zku Socjalistycznych Republik Radzieckich.
 
Kluby
   Ahata Ługańsk
   Ahron-OTH Gaje Wielkie
   Ahrotechserwis Sumy
   Ahro-Zbrucz Podwołoczyska
   Alfa i Omeha Dniepropietrowsk
   Aljans Kijów
   Ałan Dniepropietrowsk
   Antares Myroniwka
   Antares Obuchiw
   Arsenał Biała Cerkiew
   Arsenał Charków
   Arsenał Charków (k)
   Arsenał Kijów
   Arsenał Stare Sioło
   Arsenał-2 Charków
   Arsenał-2 Kijów
   Arsenał-d Kijów
   Artyst Kijów
   ATEK Kijów
   Atłet Kijów
   Awanhard Jare¶ky
   Awanhard Koriukiwka
   Awanhard Kramatorsk
   Awanhard Nowogród Wołyński
   Awanhard Stiżkiw¶ke
   Awanhard Sutyska
   Awanhard Żydaczów
   Awanhard-Promprynok 7 Odessa
   Awio Dniepropietrowsk
   Awtomobilist Mikołajów
   Azowstal Mariupol
   Bałkany Zoria
   Barsa Sumy
   Bastion Czornomor¶k
   Berehwidejk Berehowe
   Bohun Brody
   Bory Borynicze
   Borysfen Boryspol
   Borysfen-2 Boryspol
   Borysfen-d Boryspol
   BRW-WIK Włodzimierz Wołyński
   Bukowyna Czerniowce
   Burewisnyk Krzemieniec
   BWUFK Browary
   Chiłd-Lubomyr Stawiszcze
   Chimik Kałusz
   Chimik Nowy Rozdół
   Chimik Winnica
   Chodak Czerkasy
   Chołodnyj Jar Kamjanka
   CSKA Kijów
   CSKA-2 Kijów
   CSKA-3 Kijów
   Czajka Ochotnykowe
   Czajka Petropawłowska Borszczahówka
   Czajka Sewastopol
   Czerkaszczyna-Akademija Biłozirja
   Czerka¶kyj Dnipro Czerkasy
   Czornohora Iwano-Frankowsk
   Czornomoreć Odessa
   Czornomoreć-2 Odessa
   Czornomoreć-d Odessa
   Danika Symferopol
   Darnycia-KSDJuSzOR Kijów
   Desna Czernihów
   Desna Pohreby
   Dinamo Irpiń
   Dinamo Kijów
   Dinamo Lwów
   Dinamo-d Kijów
   Dinaz Wyszhorod
   DJuFK Mukaczewo
   DJuFK Nywa-Switanok Winnica
   DJuFSz Sokił Lwów
   DJuSSz Bałta
   DJuSSz Dolina
   DJuSSz im. I.Horpynka Połtawa
   DJuSSz Kalinówka
   DJuSSz Kiwerce
   DJuSSz Kołos Boryspol
   DJuSSz Łokomotyw Kijów
   DJuSSz Nywa Winnica
   DJuSSz Owidiopol
   DJuSSz Stary Sambor
   DJuSSz Tarnopol
   DJuSSz Użhorod
   DJuSSz Zborów
   DJuSSz Zenit Czerkasy
   DJuSSz Zmijiw
   DJuSSz-1 Chmielnicki
   DJuSSz-13 Charków
   DJuSSz-15 Kijów
   DJuSSz-2 Kirowohrad
   DJuSSz-2 Ukrajina Łuck
   DJuSSz-3 Mariupol
   DJuSSz-9 Charków
   Dniepr Czerkasy
   Dniepr Dniepropietrowsk
   Dnipro Czerkasy
   Dnipro Dniepropietrowsk
   Dnipro-1 Dniepropietrowsk
   Dnipro-2 Czerkasy
   Dnipro-2 Dniepropietrowsk
   Dnipro-3 Dniepropietrowsk
   Dnipro-75 Dniepropietrowsk
   Dnipro-d Dniepropietrowsk
   Dnister Dorosziwci
   Dnister Halicz
   Dnister Owidiopol
   Dnister Wołcze
   Dnister Zaleszczyki
   Dnister-2 Owidiopol
   Donbas Donieck
   Drużba Nowomykołajiwka
   Dumna Remenów
   DWUOR imeni Serhija Bubky Bachmut
   Dynamo Chmielnicki
   Dynamo Kijów
   Dynamo Kijów (j)
   Dynamo Lwów
   Dynamo Saki
   Dynamo Sewastopol
   Dynamo Stachanow
   Dynamo Zaporoże
   Dynamo-2 Kijów
   Dynamo-3 Kijów
   Dynamo-d Kijów
   Dżuniors Szpitki
   ELIM Symferopol
   Ełektron Romny
   Ełektroważmasz Charków
   Enerhetyk Bursztyn
   Enerhetyk Dobrotwór
   Enerhetyk Netiszyn
   Enerhetyk Sołonyciwka
   Enerhija Lwów (f)
   Enerhija Nowa Kachowka
   Era Nikopol
   Ewerest-Penueł Krzywy Róg
   Fakeł Lipowiec
   Faworyt Czupachiwka
   Femida-Inter Łuck
   Feniks-Illiczoweć Kalinine
   Fiałka Zoria
   FK Bałta
   FK Borszczów
   FK Brzeżany
   FK Bucza
   FK Charków
   FK Charków-2
   FK Charków-d
   FK Czerkasy
   FK DĽwinogród
   FK Hajsyn
   FK Iwaniwka
   FK Kałusz
   FK Karłowka
   FK Kominternoweć
   FK Korosteń
   FK Kowel
   FK Kowel/Wołyń-2
   FK Kulików
   FK Lwów
   FK Lwów-2
   FK Łapajiwka
   FK Łubnie
   FK Łużany
   FK Małyńsk
   FK Mariupol
   FK Melitopol
   FK Mikołajów
   FK Moszny
   FK Mynaj
   FK Myrhorod
   FK Nieżyn
   FK Nikopol
   FK Nikopol-NPHU
   FK Odessa
   FK Ołeksandrija
   FK Osypenko
   FK Połtawa
   FK Połtawa-2
   FK Popasna
   FK Pustomyty
   FK Putriwka
   FK Reszetyliwka
   FK Rohatyn
   FK Rokyta
   FK Rudno
   FK Sambir
   FK SBTS Sumy
   FK Sławutycz
   FK Sokal
   FK Stebnik
   FK Sumy
   FK Syńkowyczi
   FK Tarnopol
   FK Wilbiwne
   FK Wilchiwci
   FK Winnica
   FK Wołodarka
   FK Woroniwka
   FK Wowczan¶k
   FK Wyszkowo
   FK Zborów
   FK Żaszkiw
   Fłaminho Komsomol¶k
   Fortuna Andruszówka
   Frunzeneć Saki
   Frunzeneć Sumy
   FSK Czortków
   Galiczina Drohobycz
   Hał-Wapno-Enerhetyk Halicz
   Hałyczyna Drohobycz
   Hałyczyna Lwów
   Hałyczyna-Karpaty Lwów
   Haraj Żółkiew
   Hazowyk Bohorodczany
   Hazowyk-ChHW Charków
   Helios Charków
   Helios-2 Charków
   Herkułes Nowoukrainka
   Hirnyk Krzywy Róg
   Hirnyk Nowojaworiw¶k
   Hirnyk Sosniwka
   Hirnyk-sport Komsomol¶k
   Howerła Użhorod
   Howerła-Zakarpattia Użhorod
   Hrań Buzowa
   Huculszczyna Kosów
   IhroSerwis Symferopol
   Ikar-MAKBO-94 Kirowohrad
   Ikwa Młynów
   Illicziweć Humań
   Illicziweć Mariupol
   Illicziweć-2 Mariupol
   Illicziweć-d Mariupol
   Inhułeć Petrowe
   Inhułeć-2 Petrowe
   Inter Bojarka
   InterKrAZ Kijów (f)
   Irpiń Horenyczi
   Iskra-Podilla Teofipol
   Ista Dniepropietrowsk
   Izotop KuĽniecowsk
   Jałos Jałta
   Jałynka Wełykyj Byczkiw
   Jawir Krasnopilla
   Jednist Płysky
   Jednist-2 Płysky
   Jewropa Pryłuki
   Junist Czernihów
   Karjer Stary Sambor
   Karjer Torczynowice
   Karjer-Dnister Torczynowice/Stary Sambor
   Karpaty Jaremcze
   Karpaty Kamionka Bużańska
   Karpaty Kołomyja
   Karpaty Kuty
   Karpaty Lwów
   Karpaty Peczeniżyn
   Karpaty-2 Lwów
   Karpaty-d Lwów
   Karpaty-DDPU Dobrohostów/Drohobycz
   KChP Ochtyrka
   KDJuSSz Enerhetyk Netiszyn
   Kniaża Dobromil
   Kniaża Szczasływe
   Kniaża-2 Szczasływe
   KNTEU Kijów
   Kochawynka Hnizdyczów
   KODJuSSz-Arsenał Szczasływe
   KOK DJUSSz Hart-Ro¶ Irpiń
   KOLIPS Szturm Kostopol
   Kołos Buczacz
   Kołos Cinewa
   Kołos Czkałow¶ke
   Kołos Nikopol
   Kołos Nowopilla
   Kołos Zaczepyliwka
   Komunalnyk Ługańsk
   Kordija Brzuchowice
   Korona Lwów
   Kozaćkyj ostriw Czarnoło¶ce
   Kremiń Krzemieńczuk
   Kristałł Chersoń
   Kriwbass Krzywy Róg
   Krono-Karpaty Broszniów-Osada
   Krymtepłycia Mołodiżne
   Krystał Chersoń
   Krywbas Krzywy Róg
   Krywbas-2 Krzywy Róg
   Krywbas-d Krzywy Róg
   Kyjiw-Schid Kijów
   KZEZO Kachowka
   Lehend Czernihów (k)
   Licej Kazanka
   Liha Wysznewe
   Łan Berezowica Wielka
   Łaska Boratyn
   ŁAZ Lwów
   Łehion Żytomierz
   Łokomotyw Charków (f)
   Łokomotyw Hrebinka
   Łokomotyw Kijów
   Łokomotyw Korosteń
   Łokomotyw Kupiańsk
   Łokomotyw Rawa Ruska
   Łokomotyw-MSM-OMIKS Kijów
   Łućksantechmontaż-536 Łuck
   Łysonia Brzeżany
   Łytmir Przysłup
   Majak Charków
   Majak Kotelwa
   Majak Wełykyj Kuczuriw
   Makijiwwuhilla Makiejewka
   Marspyrt Nagórzanka
   Maszynobudiwnyk Drużkiwka
   Meliorator Kachowka
   Metalist 1925 Charków
   Metalist Charków
   Metalist Charków (k)
   Metalist-2 Charków
   Metalist-d Charków
   Metałurh Donieck
   Metałurh Krzywy Róg
   Metałurh Mariupol
   Metałurh Zaporoże
   Metałurh-2 Donieck
   Metałurh-2 Zaporoże
   Metałurh-d Donieck
   Metałurh-d Zaporoże
   MFK Kowel
   MFK Kowel/Wołyń
   MFK Mikołajów
   MFK Ołeksandrija
   MFK Perwomaj¶k
   MFK Żytomierz
   Mietallist Charków
   Mietałłurg Zaporoże
   Mołod Połtawa
   Monolit Illicziw¶k
   Monolit Kijów
   Mrija Kupiańsk
   Myr Hornostajiwka
   Nadija Kopyczyńce
   Nadija Łokacze
   Nafkom Browary
   Naftochimik Kałusz (k)
   Naftowyk Dolina
   Naftowyk Iwano-Frankowsk
   Naftowyk Ochtyrka
   Naftowyk-2 Ochtyrka
   Naftowyk-d Ochtyrka
   Naftowyk-Pseł Hadziacz
   Naftusia Schodnica
   Neptun Zabirja
   NFK Bursztyn
   Nika Iwano-Frankowsk
   Niwa Winnica
   Nowa Policija Kirowohrad
   Nowator Mariupol
   Nowator Żdanow
   Nowe Żyttia Andrijiwka
   Nywa Chuchra
   Nywa Skoworodyniwka
   Nywa Tarnopol
   Nywa Winnica
   Nywa-W Winnica
   Obołoń Kijów
   Obołoń-2 Kijów
   Obołoń-Browar Kijów
   Obołoń-Browar-2 Kijów
   Obrij Nikopol
   ODEK Orżew
   OK imeni Iwana Piddubnoho Kijów
   Olimp Dniepropietrowsk
   Olimpija FK AES Jużnoukrajin¶k
   Olimpik Donieck
   Olimpik Kirowohrad
   Olimpik Petrykiwka
   Ołeksandrija-Ametyst Aleksandria
   OŁKOM Melitopol
   Opir Lwów
   Oskar Lachowce
   Ostriw Czarny Ostrów
   Oswita Borodzianka
   Pansion Szepetówka
   Pedinstytut Kamieniec Podolski
   Peremożeć Kijów
   PFK Ołeksandrija
   PFK Sewastopol
   PFK Sewastopol-2
   Pjatychat¶ka Wołodymyriwka
   Podatkowa Akademija Irpiń
   Podilla Chmielnicki
   Podilla Kyrnasiwka
   Podolje Chmielnicki
   Pogoń Lwów (2)
   Pokrowa Lwów
   Polana Swalawa
   Polihraftechnika Aleksandria
   Polissia Żytomierz
   Portowyk Mariupol
   Prikarpatje Iwano-Frankowsk
   Prodeksim Chersoń (f)
   Promiń Bełzec
   Proskuriw Chmielnicki
   Prykarpattia Iwano-Frankowsk
   Prykarpattia-2 Iwano-Frankowsk
   Rawa Rawa Ruska
   Reał Farma Odessa
   Reał Farma Owidiopol
   Reał Odessa
   Retro Watutine
   Roczyn Sosniwka
   Rosyczi Bohusław
   Ro¶ Biała Cerkiew
   Rubin Donieck
   Rubin Piskiwka
   Ruch Winniki
   RWUFK Kijów
   Rybka Czerkasy
   SDJuSSzOR Donieck
   SDJuSzOR Czerkasy
   SDJuSzOR Kałusz
   SDJuSzOR Karpaty Lwów
   SDJuSzOR Mikołajów
   SDJuSzOR Tarnopol
   SDJuSzOR Ukrajina Ługańsk
   SDJuSzOR Zmina Sumy
   SDJuSzOR-4 Lwów
   Sihnał Odessa
   Silur CharcyĽk
   SK Czornianka
   SK Kachowka
   SK Mikołajów
   SK Worzel
   SKA Kijów
   SKA Odessa
   Skała Morszyn
   Skała Stryj
   SKA-Orbita Lwów
   SKIF-SDPU Sumy
   SKK Demnia
   SKK Piaseczna
   Sławija Otynia
   Sławija Równe
   Sławutycz Czerkasy
   Słowchlib Słowiańsk
   Słucz Starokonstantynów
   Sokił Brzeżany
   Sokił Chlebowice Wielkie
   Sokił Radziwiłłów
   Sokił Sokolniki
   Sokił Suchowola
   Sokił Uhrynów
   Sokił Złoczów
   Sokił-Ruch Lwów
   Solli Plus Charków
   Sołomjanka Kijów
   Sparta Kominterniw¶kyj rajon (Charków)
   Spartak Iwano-Frankowsk
   Spartak Ochtyrka
   Spartak Sumy
   Spartak-MAST Browary
   SSDJuSzOR-5 Sewastopol
   Stal Ałczew¶k
   Stal Dnieprodzierżyńsk
   Stal Kamieńskie
   Stal-2 Ałczew¶k
   Standart Artasów
   Start Czugujew
   Sudnobudiwnyk Mikołajów
   Suroż Sudak
   Switanok Charków
   Switanok Kowaliwka
   Systema-Boreks Borodzianka
   Systema-KChP Czerniachów
   Szachtar Czerwonogród
   Szachtar Donieck
   Szachtar Donieck (f)
   Szachtar Donieck (j)
   Szachtar Makiejewka
   Szachtar Nowowołyńsk
   Szachtar Swerdłow¶k
   Szachtar-2 Donieck
   Szachtar-3 Donieck
   Szachtar-d Donieck
   Szachtior Donieck
   Szachtior Gorłówka
   Szachtior-d Donieck
   SzISP Lwów
   Szlachowyk Pohrebyszcze
   Szlachowyk Zapytów
   Szturm-MEHU Równe
   Tajm Lwów (f)
   Tawrija Symferopol
   Tawrija-d Symferopol
   Techno-Centr Rohatyn
   Temp HradyĽk
   Temp Szepetówka
   Tepłowyk Iwano-Frankowsk
   Tepłowyk-DJuSSz-3 Iwano-Frankowsk
   Tiemp Szepetówka
   Torpedo Mikołajów
   Torpedo Zaporoże
   Towtry Kozłów
   Trojeszczyna Kijów
   Tytan Armian¶k
   Tytan Donieck
   UFK Charków
   UFK Dniepropietrowsk
   UFK Lwów
   Uholok Dymytrow
   UkrAhroKom Hołowkiwka
   UkrAhroKom Pryjutiwka
   Ukrajina-Sojuz Szewczenkowe
   UOR Donieck
   UOR Symferopol
   Urahan Iwano-Frankowsk (f)
   Wektor Bohatyriwka
   Weres Równe
   Werest-INAPiK Dunajowce
   Widradnyj Kijów
   Wiktorija Hołoprystan¶kyj rajon
   Wiktorija Kopytków
   Wiktorija Obuchiw
   Wiktorija Żowtnewe
   WO DJuSSz Winnica
   Wodnyk Lwów
   Wołyń Łuck
   Wołyń Zdołbunów
   Wołyń-d Łuck
   Worskła Połtawa
   Worskła-2 Połtawa
   Worskła-d Połtawa
   Wotrans-ŁSTM Łuck
   WPK-Ahro Szewczenkiwka
   WPS Kramatorsk
   WPU-21 Iwano-Frankowsk
   Wysznia S±dowa Wisznia
   Zakarpattia Użhorod
   Zakarpattia-2 Użhorod
   Zakarpattia-d Użhorod
   ZAlK Zaporoże
   Zaria Woroszyłowgrad
   Zbrucz Wołoczyska
   Zenit Bojarka
   Zirka Kijów
   Zirka Kirowohrad
   Zirka-2 Kirowohrad
   Zirka-Swoboda Tarnopol
   Zmina Biała Cerkiew
   Zmina Kijów
   Zmina-Obołoń Kijów
   Zołota Łypa Ciemierzyńce
   Zoria Hohołewe
   Zoria Horodysławice
   Zoria Humań
   Zoria Ługańsk
   Zoria-d Ługańsk
   Zwiahel-750 Nowogród Wołyński
   Zwiezda Kirowograd
   Zwiezda Ługańsk
   Żemczużyna Odessa
   Żytłobud-1 Charków (k)
   Żytłobud-2 Charków (k)
   Żytyczi Żytomierz
 
Dane z sezonu: 2016/17
Zobacz także dane z sezonu: 2002/03 2003/04 2004/05 2005/06 2006/07 2007/08 2008/09 2009/10 2010/11 2011/12 2012/13 2013/14 2014/15 2015/16 2017/18 2018/19 2019/20
Rozgrywki z udziałem
   2002/03 - eliminacje do Mistrzostw Europy Portugalia 2004
   2004/05 - eliminacje do Mistrzostw ¦wiata Niemcy 2006
   2005/06 - Mistrzostwa ¦wiata - Niemcy 2006
   2006/07 - eliminacje do Mistrzostw Europy Austria/Szwajcaria 2008
   2008/09 - eliminacje do Mistrzostw ¦wiata RPA 2010
   2011/12 - Mistrzostwa Europy - Polska/Ukraina 2012
   2012/13 - eliminacje do Mistrzostw ¦wiata Brazylia 2014
   2014/15 - eliminacje do Mistrzostw Europy Francja 2016
   2015/16 - Mistrzostwa Europy - Francja 2016
   2016/17 - eliminacje do Mistrzostw ¦wiata Rosja 2018
   2018/19 - eliminacje do Mistrzostw Europy 2020
   2018/19 - Liga Narodów 2018/2019

 

Napisz do nas