[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Mistrzostwa Europy 2020

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1

 
2020
 
Turcja - Włochy 12 czerwca, 21:00
Rzym, Stadio Olimpico
Walia - Szwajcaria 13 czerwca, 15:00
Baku, Bakı Olimpiya Stadionu

Kolejka 2

Turcja - Walia 17 czerwca, 18:00
Baku, Bakı Olimpiya Stadionu
Włochy - Szwajcaria 17 czerwca, 21:00
Rzym, Stadio Olimpico

Kolejka 3

Szwajcaria - Turcja 21 czerwca, 18:00
Baku, Bakı Olimpiya Stadionu
Włochy - Walia 21 czerwca, 18:00
Rzym, Stadio Olimpico

Grupa A

Grupa B
 
Kolejka 1

Dania - Finlandia 13 czerwca, 18:00
Kopenhaga, Telia Parken
Belgia - Rosja 13 czerwca, 21:00
Sankt Petersburg, Gazprom Ariena

Kolejka 2

Finlandia - Rosja 17 czerwca, 15:00
Sankt Petersburg, Gazprom Ariena
Dania - Belgia 18 czerwca, 18:00
Kopenhaga, Telia Parken

Kolejka 3

Rosja - Dania 22 czerwca, 21:00
Kopenhaga, Telia Parken
Finlandia - Belgia 22 czerwca, 21:00
Sankt Petersburg, Gazprom Ariena

Grupa B

Grupa C
 
Kolejka 1

Austria - 14 czerwca, 18:00
Bukareszt, Național Arena / zwycięzca baraży D
Holandia - Ukraina 14 czerwca, 21:00
Amsterdam, Johan Cruijff ArenA

Kolejka 2

Ukraina - 18 czerwca, 15:00
Bukareszt, Național Arena / zwycięzca baraży D
Holandia - Austria 18 czerwca, 21:00
Amsterdam, Johan Cruijff ArenA

Kolejka 3

- Holandia 22 czerwca, 18:00
Amsterdam, Johan Cruijff ArenA / zwycięzca baraży D
Ukraina - Austria 22 czerwca, 18:00
Bukareszt, Național Arena

Grupa C

Grupa D
 
Kolejka 1

Anglia - Chorwacja 14 czerwca, 15:00
Londyn, Wembley Stadium
- Czechy 15 czerwca, 15:00
Glasgow, Hampden Park / zwycięzca baraży C

Kolejka 2

Chorwacja - Czechy 19 czerwca, 18:00
Glasgow, Hampden Park
Anglia - 19 czerwca, 21:00
Londyn, Wembley Stadium / zwycięzca baraży C

Kolejka 3

Chorwacja - 23 czerwca, 21:00
Glasgow, Hampden Park / zwycięzca baraży C
Czechy - Anglia 23 czerwca, 21:00
Londyn, Wembley Stadium

Grupa D

Grupa E
 
Kolejka 1

Polska - 15 czerwca, 18:00
Dublin, Aviva Stadium / zwycięzca baraży B
Hiszpania - Szwecja 15 czerwca, 21:00
Bilbao, San Mamés

Kolejka 2

Szwecja - 19 czerwca, 15:00
Dublin, Aviva Stadium / zwycięzca baraży B
Hiszpania - Polska 20 czerwca, 21:00
Bilbao, San Mamés

Kolejka 3

- Hiszpania 24 czerwca, 18:00
Bilbao, San Mamés / zwycięzca baraży B
Szwecja - Polska 24 czerwca, 18:00
Dublin, Aviva Stadium

Grupa E

Grupa F
 
Kolejka 1

- Portugalia 16 czerwca, 18:00
Budapeszt, Puskás Aréna / zwycięzca baraży A
Francja - Niemcy 16 czerwca, 21:00
Monachium, Allianz Arena

Kolejka 2

- Francja 20 czerwca, 15:00
Budapeszt, Puskás Aréna / zwycięzca baraży A
Portugalia - Niemcy 20 czerwca, 18:00
Monachium, Allianz Arena

Kolejka 3

Portugalia - Francja 24 czerwca, 21:00
Budapeszt, Puskás Aréna
Niemcy - 24 czerwca, 21:00
Monachium, Allianz Arena / zwycięzca baraży A

Grupa F

1/8 finału

27 czerwca, 18:00
38 / Amsterdam, Johan Cruijff ArenA / 2A - 2B
27 czerwca, 21:00
37 / Londyn, Wembley Stadium / 1A - 2C
28 czerwca, 18:00
40 / Budapeszt, Puskás Aréna / 1C - 3DEF
28 czerwca, 21:00
39 / Bilbao, San Mamés / 1B - 3ADEF
29 czerwca, 18:00
42 / Kopenhaga, Telia Parken / 2D - 2E
29 czerwca, 21:00
41 / Bukareszt, Național Arena / 1F - 3ABC
30 czerwca, 18:00
44 / Dublin, Aviva Stadium / 1D - 2F
30 czerwca, 21:00
43 / Glasgow, Hampden Park / 1E - 3ABCD

1/4 finału

3 lipca, 18:00
45 / Sankt Petersburg, Gazprom Ariena / zwycięzca 41 - zwycięzca 42
3 lipca, 21:00
46 / Monachium, Allianz Arena / zwycięzca 39 - zwycięzca 37
4 lipca, 18:00
47 / Baku, Bakı Olimpiya Stadionu / zwycięzca 40 - zwycięzca 38
4 lipca, 21:00
48 / Rzym, Stadio Olimpico / zwycięzca 43 - zwycięzca 44

1/2 finału

7 lipca, 21:00
Londyn, Wembley Stadium / zwycięzca 45 - zwycięzca 46
8 lipca, 21:00
Londyn, Wembley Stadium / zwycięzca 48 - zwycięzca 47

Finał

12 lipca, 21:00
Londyn, Wembley Stadium

eliminacje do Mistrzostw Europy 2020

(Losowanie - 30 listopada 2019, 18:00 - Bukareszt, Romexpo)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas