[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Mistrzostwa Europy 2020

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1

 
2021
 
Turcja - Włochy 11 czerwca, 21:00
Rzym, Stadio Olimpico / w pierwotnym terminie (12 czerwca, 21:00) odwołany z powodu pandemii
Walia - Szwajcaria 12 czerwca, 15:00
Baku, Bakı Olimpiya Stadionu / w pierwotnym terminie (13 czerwca, 15:00) odwołany z powodu pandemii

Kolejka 2

Turcja - Walia 16 czerwca, 18:00
Baku, Bakı Olimpiya Stadionu / w pierwotnym terminie (17 czerwca, 18:00) odwołany z powodu pandemii
Włochy - Szwajcaria 16 czerwca, 21:00
Rzym, Stadio Olimpico / w pierwotnym terminie (17 czerwca, 21:00) odwołany z powodu pandemii

Kolejka 3

Szwajcaria - Turcja 20 czerwca, 18:00
Baku, Bakı Olimpiya Stadionu / w pierwotnym terminie (21 czerwca, 18:00) odwołany z powodu pandemii
Włochy - Walia 20 czerwca, 18:00
Rzym, Stadio Olimpico / w pierwotnym terminie (21 czerwca, 18:00) odwołany z powodu pandemii

Grupa A

Grupa B
 
Kolejka 1

Dania - Finlandia 12 czerwca, 18:00
Kopenhaga, Telia Parken / w pierwotnym terminie (13 czerwca, 18:00) odwołany z powodu pandemii
Belgia - Rosja 12 czerwca, 21:00
Sankt Petersburg, Gazprom Ariena / w pierwotnym terminie (13 czerwca, 21:00) odwołany z powodu pandemii

Kolejka 2

Finlandia - Rosja 16 czerwca, 15:00
Sankt Petersburg, Gazprom Ariena / w pierwotnym terminie (17 czerwca, 15:00) odwołany z powodu pandemii
Dania - Belgia 17 czerwca, 18:00
Kopenhaga, Telia Parken / w pierwotnym terminie (18 czerwca, 18:00) odwołany z powodu pandemii

Kolejka 3

Rosja - Dania 21 czerwca, 21:00
Kopenhaga, Telia Parken / w pierwotnym terminie (22 czerwca, 21:00) odwołany z powodu pandemii
Finlandia - Belgia 21 czerwca, 21:00
Sankt Petersburg, Gazprom Ariena / w pierwotnym terminie (22 czerwca, 21:00) odwołany z powodu pandemii

Grupa B

Grupa C
 
Kolejka 1

Austria - 13 czerwca, 18:00
Bukareszt, Național Arena / zwycięzca baraży D / w pierwotnym terminie (14 czerwca, 18:00) odwołany z powodu pandemii
Holandia - Ukraina 13 czerwca, 21:00
Amsterdam, Johan Cruijff ArenA / w pierwotnym terminie (14 czerwca, 21:00) odwołany z powodu pandemii

Kolejka 2

Ukraina - 17 czerwca, 15:00
Bukareszt, Național Arena / zwycięzca baraży D / w pierwotnym terminie (18 czerwca, 15:00) odwołany z powodu pandemii
Holandia - Austria 17 czerwca, 21:00
Amsterdam, Johan Cruijff ArenA / w pierwotnym terminie (18 czerwca, 21:00) odwołany z powodu pandemii

Kolejka 3

- Holandia 21 czerwca, 18:00
Amsterdam, Johan Cruijff ArenA / zwycięzca baraży D / w pierwotnym terminie (22 czerwca, 18:00) odwołany z powodu pandemii
Ukraina - Austria 21 czerwca, 18:00
Bukareszt, Național Arena / w pierwotnym terminie (22 czerwca, 18:00) odwołany z powodu pandemii

Grupa C

Grupa D
 
Kolejka 1

Anglia - Chorwacja 13 czerwca, 15:00
Londyn, Wembley Stadium / w pierwotnym terminie (14 czerwca, 15:00) odwołany z powodu pandemii
- Czechy 14 czerwca, 15:00
Glasgow, Hampden Park / zwycięzca baraży C / w pierwotnym terminie (15 czerwca, 15:00) odwołany z powodu pandemii

Kolejka 2

Chorwacja - Czechy 18 czerwca, 18:00
Glasgow, Hampden Park / w pierwotnym terminie (19 czerwca, 18:00) odwołany z powodu pandemii
Anglia - 18 czerwca, 21:00
Londyn, Wembley Stadium / zwycięzca baraży C / w pierwotnym terminie (19 czerwca, 21:00) odwołany z powodu pandemii

Kolejka 3

Chorwacja - 22 czerwca, 21:00
Glasgow, Hampden Park / zwycięzca baraży C / w pierwotnym terminie (23 czerwca, 21:00) odwołany z powodu pandemii
Czechy - Anglia 22 czerwca, 21:00
Londyn, Wembley Stadium / w pierwotnym terminie (23 czerwca, 21:00) odwołany z powodu pandemii

Grupa D

Grupa E
 
Kolejka 1

Polska - 14 czerwca, 18:00
Dublin, Aviva Stadium / zwycięzca baraży B / w pierwotnym terminie (15 czerwca, 18:00) odwołany z powodu pandemii
Hiszpania - Szwecja 14 czerwca, 21:00
Bilbao, San Mamés / w pierwotnym terminie (15 czerwca, 21:00) odwołany z powodu pandemii

Kolejka 2

Szwecja - 18 czerwca, 15:00
Dublin, Aviva Stadium / zwycięzca baraży B / w pierwotnym terminie (19 czerwca, 15:00) odwołany z powodu pandemii
Hiszpania - Polska 19 czerwca, 21:00
Bilbao, San Mamés / w pierwotnym terminie (20 czerwca, 21:00) odwołany z powodu pandemii

Kolejka 3

- Hiszpania 23 czerwca, 18:00
Bilbao, San Mamés / zwycięzca baraży B / w pierwotnym terminie (24 czerwca, 18:00) odwołany z powodu pandemii
Szwecja - Polska 23 czerwca, 18:00
Dublin, Aviva Stadium / w pierwotnym terminie (24 czerwca, 18:00) odwołany z powodu pandemii

Grupa E

Grupa F
 
Kolejka 1

- Portugalia 15 czerwca, 18:00
Budapeszt, Puskás Aréna / zwycięzca baraży A / w pierwotnym terminie (16 czerwca, 18:00) odwołany z powodu pandemii
Francja - Niemcy 15 czerwca, 21:00
Monachium, Allianz Arena / w pierwotnym terminie (16 czerwca, 21:00) odwołany z powodu pandemii

Kolejka 2

- Francja 19 czerwca, 15:00
Budapeszt, Puskás Aréna / zwycięzca baraży A / w pierwotnym terminie (20 czerwca, 15:00) odwołany z powodu pandemii
Portugalia - Niemcy 19 czerwca, 18:00
Monachium, Allianz Arena / w pierwotnym terminie (20 czerwca, 18:00) odwołany z powodu pandemii

Kolejka 3

Portugalia - Francja 23 czerwca, 21:00
Budapeszt, Puskás Aréna / w pierwotnym terminie (24 czerwca, 21:00) odwołany z powodu pandemii
Niemcy - 23 czerwca, 21:00
Monachium, Allianz Arena / zwycięzca baraży A / w pierwotnym terminie (24 czerwca, 21:00) odwołany z powodu pandemii

Grupa F

1/8 finału

26 czerwca, 18:00
38 / Amsterdam, Johan Cruijff ArenA / 2A - 2B / w pierwotnym terminie (27 czerwca, 18:00) odwołany z powodu pandemii
26 czerwca, 21:00
37 / Londyn, Wembley Stadium / 1A - 2C / w pierwotnym terminie (27 czerwca, 21:00) odwołany z powodu pandemii
27 czerwca, 18:00
40 / Budapeszt, Puskás Aréna / 1C - 3DEF / w pierwotnym terminie (28 czerwca, 18:00) odwołany z powodu pandemii
27 czerwca, 21:00
39 / Bilbao, San Mamés / 1B - 3ADEF / w pierwotnym terminie (28 czerwca, 21:00) odwołany z powodu pandemii
28 czerwca, 18:00
42 / Kopenhaga, Telia Parken / 2D - 2E / w pierwotnym terminie (29 czerwca, 18:00) odwołany z powodu pandemii
28 czerwca, 21:00
41 / Bukareszt, Național Arena / 1F - 3ABC / w pierwotnym terminie (29 czerwca, 21:00) odwołany z powodu pandemii
29 czerwca, 18:00
44 / Dublin, Aviva Stadium / 1D - 2F / w pierwotnym terminie (30 czerwca, 18:00) odwołany z powodu pandemii
29 czerwca, 21:00
43 / Glasgow, Hampden Park / 1E - 3ABCD / w pierwotnym terminie (30 czerwca, 21:00) odwołany z powodu pandemii

1/4 finału

2 lipca, 18:00
45 / Sankt Petersburg, Gazprom Ariena / zwycięzca 41 - zwycięzca 42 / w pierwotnym terminie (3 lipca, 18:00) odwołany z powodu pandemii
2 lipca, 21:00
46 / Monachium, Allianz Arena / zwycięzca 39 - zwycięzca 37 / w pierwotnym terminie (3 lipca, 21:00) odwołany z powodu pandemii
3 lipca, 18:00
47 / Baku, Bakı Olimpiya Stadionu / zwycięzca 40 - zwycięzca 38 / w pierwotnym terminie (4 lipca, 18:00) odwołany z powodu pandemii
3 lipca, 21:00
48 / Rzym, Stadio Olimpico / zwycięzca 43 - zwycięzca 44 / w pierwotnym terminie (4 lipca, 21:00) odwołany z powodu pandemii

1/2 finału

6 lipca, 21:00
Londyn, Wembley Stadium / zwycięzca 45 - zwycięzca 46 / w pierwotnym terminie (7 lipca, 21:00) odwołany z powodu pandemii
7 lipca, 21:00
Londyn, Wembley Stadium / zwycięzca 48 - zwycięzca 47 / w pierwotnym terminie (8 lipca, 21:00) odwołany z powodu pandemii

Finał

11 lipca, 21:00
Londyn, Wembley Stadium / w pierwotnym terminie (12 lipca, 21:00) odwołany z powodu pandemii

eliminacje do Mistrzostw Europy 2020

(Losowanie - 30 listopada 2019, 18:00 - Bukareszt, Romexpo)

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas