28 marca 2021, 17:54:32 - euzi
eWinner II liga: Skra 0-0 Bytovia

28 marca 2021, 16:00 - Częstochowa (stadion Skry)
Skra Częstochowa 0-0 Bytovia Bytów

Skra: 1. Mikołaj Biegański - 17. Krzysztof Napora, 25. Hubert Sadowski, 18. Karol Noiszewski, 4. Adam Mesjasz, 8. Rafał Brusiło - 10. Radosław Gołębiowski, 26. Adam Olejnik (13, 11. Daniel Pietraszkiewicz), 7. Piotr Nocoń - 21. Kamil Wojtyra (90, 32. Maksim Kwiencer), 16. Lucjan Klisiewicz (55, 9. Damian Warnecki).

Bytovia: 1. Adrian Olszewski - 13. Kuba Lizakowski (72, 25. Dominik Urban), 5. Krzysztof Bąk, 31. Oskar Krzyżak, 4. Filip Dymerski, 11. Jakub Bach (77, 14. Maciej Kozakowski) - 98. Eryk Moryson (77, 16. Maciej Błaszkowski), 10. Przemysław Lech, 6. Paweł Zawistowski, 21. Mateusz Wrzesień (69, 28. Michał Kieca) - 9. Piotr Giel.

żółte kartki: Pietraszkiewicz, Sadowski, Napora, Nocoń - Lizakowski, Moryson, Urban.

sędziował: Sebastian Tarnowski (Wrocław).

Mecz bez udziału publiczności.

henio - 28 marca 2021, 17:55:58 - *.petrus.pl
Dobry wynik dla Chojniczanki!

Matt - 28 marca 2021, 17:56:52 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Bytovia. Cenny punkt na wyjeździe i to się ceni.

mhm - 28 marca 2021, 17:57:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Raz na wozie, raz pod wozem. Hej Skra!

Jojo - 28 marca 2021, 18:07:10 - *.centertel.pl
Brawo dla Olszewskiego z Bytovii bo wybronił w końcówce sytuacje Wojtyry.

pettega - 28 marca 2021, 20:30:14 - *.96.203.130.ipv4.supernova.orange.pl
przełomowy moment meczu - kontuzja Adama Olejnika w 13 minucie gry .. od tego momentu mecz wyrównany , a momentami Bytovia przeważała

pettega - 28 marca 2021, 20:33:00 - *.96.203.130.ipv4.supernova.orange.pl
do tego gospodarze bez Milasiusa (kadra Litwy), Holika (ratował życie innego człowieka oddając szpik kostny), Niedbały (kontuzja) - dlatego trzeba szanować remis

Jack - 28 marca 2021, 20:36:57 - *.dynamic.mm.pl
Myslac o bezposrednim awansie w sobote trzeba wygrac w Chojnicach. W innym przypadku bedzie to nierealne. Wowczas nalezy skoncentrowac sie o utrzymaniu pozycji barazowych [3-6] i starac sie jak najwyzej "zajasc" w tabeli. Wowczas to Skra bedzie gospodarzem ew. barazy.To w pilce duzo.

Efan - 29 marca 2021, 14:39:22 - *.dynamic-3-poz-k-1-3-0.vectranet.pl
Bytovia straciła 2 punkty. Słabsze momenty przeciwnika trzeba umieć wykorzystywać. Bytovia nie potrafiła.