11 września 2021, 19:56:52 - mistol94
Wygrana Napoli w lidze

SSC Napoli, który jest rywalem Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy, wygrał 2-1 (0-1) w meczu 3. kolejki włoskiej Serie A z Juventus FC.

11 września 2021, 18:00 - Neapol (Stadio Diego Armando Maradona)
SSC Napoli 2-1 Juventus FC
Matteo Politano 57, Kalidou Koulibaly 85 - Álvaro Morata 10

Napoli: 25. David Ospina - 22. Giovanni Di Lorenzo, 44. Kóstas Manolás, 26. Kalidou Koulibaly, 6. Mário Rui (90, 2. Kévin Malcuit) - 21. Matteo Politano (72, 11. Hirving Lozano), 99. André Zambo, 8. Fabián Ruiz, 7. Elif Elmas (46, 33. Adam Ounas), 24. Lorenzo Insigne (73, 20. Piotr Zieliński) - 9. Victor Osimhen (90, 37. Andrea Petagna).

żółte kartki: Elif Elmas, Hirving Lozano - Manuel Locatelli.

sędziował: Massimiliano Irrati (Pistoia).

W zespole Napoli zagrał Piotr Zieliński, a na ławce rezerwowych mecz spędził Hubert Idasiak. W drużynie Juventusu całe spotkanie rozegrał Wojciech Szczęsny.

Po trzech rozegranych meczach Napoli z dorobkiem dziewięciu punktów jest liderem Serie A, a Juventus z jednym punktem na koncie zajmuje 16. miejsce.

__________ - 11 września 2021, 20:02:52 - *.adsl.inetia.pl
szczęsny zawalił obie bramki

Neutral60 - 11 września 2021, 20:06:15 - *.icpnet.pl
No to w stolycy lawinowo wzrasta sprzedaż pampersów dla dorosłych.

Neutral60 - 11 września 2021, 20:16:06 - *.icpnet.pl

... - 11 września 2021, 20:22:26 - *.106.c82.petrotel.pl
W Stolicy, to niech mają nadzieje, ze Napoli rezerwami przyleci na mecz do Warszawy, bo w innym wypadku będzie nokaut.

warszawiak - 11 września 2021, 21:07:10 - *.dynamic.chello.pl
W naszym Mieście nie ma żadnej paniki. W przeciwieństwie do pewnej drużyny rok temu, my nie odpuścimy Ligi Europy, bo ważniejszy jest jakiś mecz z Podbeskidziem.

slazak - 11 września 2021, 22:11:46 - *.centertel.pl
Szczęsny- człowiek tragedia. Powinien odpocząć od piłki, grać w rezerwach. Drugi mecz w którym odpowiada za stratę punktów. Ładnie bajeruje-czaruje trenerów...

Bako - 12 września 2021, 4:18:46 - *.hsd1.il.comcast.net
Tylko czekać jak wpuści jakiegoś babola w meczu o wszystko do MŚ 2022 !!!!

Wojtek - 12 września 2021, 6:08:55 - *.206.141.21
Szczesny to jest super bramkarze do Znicza Pruszkow go dac

Bramkarz - 12 września 2021, 9:51:49 - *.dynamic.mm.pl
Spadający liść jak jego forma

Rany - 12 września 2021, 11:36:11 - *.204.16.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dramat Szczęsnego trwa, zawalił obie bramki z Napoli.

ZS katowic - 12 września 2021, 14:50:08 - *.147.34.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
szczęsny to strasznie słaby bramkarz nie wiem co on robi w reprezentacji a co dopiero w Juventusie

xy - 12 września 2021, 22:56:24 - *.piaseczno.vectranet.pl
Na ławę go w Juve, może wtedy w reprezentacji będzie grał wreszcie dobry bramkarz. Szkoda Fabiana.