28 października 2021, 22:35:51 - Pietaszek
Napoli wygrało w lidze

Napoli, które jest rywalem Legii Warszawa w fazie grupowej Ligi Europy, wygrało 3-0 (2-0) z Bologną w domowym meczu 10. kolejki włoskiej Serie A. Rewanżowy mecz mistrza Polski z Napoli odbędzie się 4 listopada o godz. 18:45 w Warszawie.

28 października 2021, 20:45 - Neapol (Stadio Diego Armando Maradona)
SSC Napoli 3-0 Bologna FC 1909
Fabián Ruiz 18, Lorenzo Insigne 41 (k), 62 (k)

Napoli: 25. David Ospina - 22. Giovanni Di Lorenzo, 13. Amir Rrahmani, 26. Kalidou Koulibaly, 6. Mário Rui (87, 31. Faouzi Ghoulam) - 99. André Zambo (75, 4. Diego Demme), 8. Fabián Ruiz, 7. Elif Elmas (75, 14. Dries Mertens) - 11. Hirving Lozano (65, 21. Matteo Politano), 9. Victor Osimhen, 24. Lorenzo Insigne (65, 20. Piotr Zieliński).

żółte kartki: André Zambo - Gary Medel.

sędziował: Marco Serra (Turyn).

W zespole gospodarzy zagrał Piotr Zieliński, a Hubert Idasiak znalazł się poza kadrą, natomiast w drużynie gości Łukasz Skorupski rozegrał cały mecz.

Napoli jest liderem z 28 punktami na koncie, a Bologna zajmuje 11. miejsce w tabeli z 12 oczkami.

ft - 28 października 2021, 22:39:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Zieliński wreszcie znalazł się tam gdzie jego miejsce, czyli na ławce rezerwowych.

Stefan - 28 października 2021, 23:40:08 - *.172.85.151
Ft -- typowy zawistny chłop panszczyzniany lub jego potomek.

BURCZYMUCH - 29 października 2021, 12:01:03 - *.dynamic.chello.pl
ft - wzięty i uznany koneser piłki nożnej, z nosem do zawodników lepszym niż niejeden sztab skautów!