7 września 2022, 22:56:42 - euzi
LM: Dwa gole Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił dwie bramki dla Napoli w wygranym 4-1 (3-0) meczu 1. kolejki grupy A Ligi Mistrzów z Liverpoolem. Dla 28-letniego reprezentanta Polski, który asystował przy golu na 2-0, to pierwsze gole w tej edycji rozgrywek.

7 września 2022, 21:00 - Neapol (Stadio Diego Armando Maradona)
SSC Napoli 4-1 Liverpool FC
Piotr Zieliński 5 (k), 47, André Zambo 31, Giovanni Simeone 44 - Luis Díaz 49

żółte kartki: Amir Rrahmani - James Milner, Virgil van Dijk.

sędziował: Carlos del Cerro Grande (Hiszpania).
widzów: 51 793.

W 18. minucie Victor Osimhen (Napoli) nie wykorzystał rzutu karnego (Alisson obronił).

Zielińskiego w 74. minucie zmienił Elif Elmas. Hubert Idasiak z Napoli i Fabian Mrozek z Liverpoolu znaleźli się poza kadrami meczowymi.

Mar - 8 września 2022, 0:09:24 - *.151.36.110
Szkoda, że tak nie idzie w Reprze. Ale,jak wiadomo, inaczej gra się za Euraki.
Kasa robi swoje. Niestety , każdy nasz pseudoreprezentant ma gdzieś granie na takim poziomie dla Polski.

Zocha - 8 września 2022, 0:14:58 - *.play-internet.pl
Trzy komenty, bardzo słabo jak na takiego newsa.

pierrot - 8 września 2022, 0:25:30 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Mar: przecież to ty bezpodstawnie obraziłeś Zielińskiego? Ekstrapolacja na innych swoich zachowań nie świadczy dobrze o kondycji psychicznej ekstrapolującego.

Mar - 8 września 2022, 0:36:18 - *.151.36.110
Ja nikogo bezpodstawnie nie obrażałem. Co innego Ty. Więc zastanów się nad tą swoją "ekstrapolacją". I nie obrazaj więcej innych komentujących. Pozdro

@Mar - 8 września 2022, 5:46:46 - *.play-internet.pl
Nie dość, że obraziłeś to jeszcze sam siebie bronisz pod innymi nickami, co za dzban...

try - 8 września 2022, 7:34:49 - *.dynamic.chello.pl
Byc moze bylby hattrick, ale oshimen chcial sobie strzelic gola z karnego i wyszlo jak wyszlo.

Alberto - 8 września 2022, 8:02:40 - *.internetdsl.tpnet.pl
Brawo Zielu, brawo Napoli! Oby tak w Katarze.

qwera - 8 września 2022, 8:44:32 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
"Dla 28-letniego reprezentanta Polski, który asystował przy golu na 2-0, to pierwsze gole w tej edycji rozgrywek."
To chyba oczywiste jeśli grali pierwszą kolejkę xD

Qulty - 8 września 2022, 9:06:41 - *.red.o2.cz
Gdyby Leo miał takich piłkarzy jak teraz to Polska by miała mistrzostwo świata

@qwera - 8 września 2022, 9:59:14 - *.ostnet.pl
Racja, ale jeśli mnie pamięć nie myli to kiedyś było tak, że jak drużyna grała w eliminacjach to niektóre portale wliczały bramki z nich do grupy

zaza - 8 września 2022, 12:44:55 - *.dynamic.chello.pl
Wstyd Mar i pierrot. Spotkajcie się na ringu to kibice będą klaskać. Te strony są na spokojne wypowiedzi bo czyta je wielu młodych ludzi.

zGłębiPola - 8 września 2022, 13:56:08 - *.centertel.pl
Oby tylko Czesiowi Michniewiczowi sodówka nie wywinęła ,że będzie grał w ataku, ale vice kapitanem może byc . Na mistrzostwa pana "Lewy" już jest i w rezerwie Arkadio "Mylik" . Żeby mieć kadre bez bramkarza doswiadczonego, (poza naprawdę zdolnym jeszcze 15 latkiem ) to przydałby się inny dubler, kto wykona rzut wolny przynajmniej 2 pod rząd na bramkę bez dobitki od muru, zacentruje kornera nie do bramkarza, zagra po ziemii bez rysowania na meczu tarczy strzelniczej na bucie celu

Mar - 12 września 2022, 18:23:36 - *.146.77.148.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Do "@Mar" - A gdzie tu widzisz jakiś mój inny nick? Sam jesteś tępym dzbanem pajacu