[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2025/2026 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


10 marca 2026, 10:06:45 - gabrielba
LK: Georgi Kabakow sędzią meczu Fiorentina - Raków

Georgi Kabakow (Bułgaria) został wyznaczony na sędziego głównego pierwszego spotkania 1/8 finału Ligi Konferencji ACF Fiorentina (Włochy) - Raków Częstochowa.

Na liniach asystować mu będą Martin Margaritow i Martin Wenew, a arbitrem technicznym będzie Radosław Gidżenow (wszyscy Bułgaria).

Na sędziego VAR wyznaczony został Bułgar Dragomir Draganow, któremu pomagać będzie jego rodak Nikoła Popow.

Mecz odbędzie się 12 marca o godz. 21:00 we Florencji.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas