[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2025/2026 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 marca 2026, 8:06:46 - gabrielba
LK: Zmiany w kadrach Fiorentiny i Szachtara

Włoski ACF Fiorentina (rywal Rakowa Częstochowa) i ukraiński Szachtar Donieck (przeciwnik Lecha Poznań) dokonali zmian w kadrach zgłoszonych do UEFA w rozgrywkach Ligi Konferencji.

ACF Fiorentina:

Przybył: 69. Giorgio Puzzoli (24.02.06).



Szachtar Donieck:

Ubył: 20. Anton Hłuszczenko (20.04.04).

Dodatkowo zawodnicy Rakowa Częstochowa Dominik Czeremski i Jerzy Napieraj będą grali odpowiednio z numerami "31" i "21".

Fred - 12 marca 2026, 8:44:34 - *.inter-sat.pl
Powiedzmy sobie wprost - Czaremski i Napieraj nie będą grali

Daras - 12 marca 2026, 9:40:49 - *.centertel.pl
Dlaczego Rakow nie dołożył Dawidowicza?

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas