[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2025/2026 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


28 marca 2026, 19:56:09 - FBakowski
Erik Janža, Petar Stojanović i Tamar Svetlin wystąpili w reprezentacji Słowenii

Erik Janža (Górnik Zabrze), Petar Stojanović (Legia Warszawa) i Tamar Svetlin (Korona Kielce) zagrali w reprezentacji Słowenii w przegranym 0-1 (0-0) meczu towarzyskim z Węgrami.

28 marca 2026, 18:00 - Budapeszt (Puskás Aréna)
Węgry 1-0 Słowenia
Szabolcs Schön 79

żółte kartki: Márton Dárdai - Adam Gnezda Čerin, Marcel Ratnik, David Zec.

sędziował: Rohit Saggi (Norwegia).

Janža grał do 84. minuty, kiedy to zmienił go Jošt Urbančič, Stojanović grał do 62. minuty, kiedy to zmienił go Žan Karničnik, a Svetlin pojawił się na boisku w 84. minucie, kiedy to zmienił Adama Gnezda Čerina. Poza kadrą Węgier znalazł się Attila Szalai (Pogoń Szczecin).

W drużynie gospodarzy w 87. minucie na boisku pojawił się Péter Baráth (kiedyś Raków Częstochowa), kiedy to zmienił Dominika Szoboszlaia. W drużynie gości w 63. minucie na boisku pojawił się Benjamin Verbič (w przeszłości Legia Warszawa), kiedy to zmienił Žana Vipotnika, a Žan-Luk Leban (dawniej Delta Warszawa i Escola Varsovia Warszawa) spędził całe spotkanie na ławce rezerwowych.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas