[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2025/2026 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


31 marca 2026, 19:54:21 - Bytrek
eMME: Gleb Kuczko wystąpił w reprezentacji Białorusi

Gleb Kuczko (Miedź Legnica) zagrał w młodzieżowej reprezentacji Białorusi w przegranym 1-2 (0-0) meczu grupy I eliminacji mistrzostw Europy z Austrią.

31 marca 2026, 18:00 - Ried im Innkreis (Josko Arena)
Austria 2-1 Białoruś
Nikolaus Wurmbrand 62, Jannik Schuster 90 - Trofim Mielniczenko 88

żółte kartki: Nikolaus Wurmbrand, Nicolas Bajlicz - Rusłan Miałkowskij, Anton Łukaszow, Trofim Mielniczenko.

sędziował: Márton Rúsz (Węgry).
widzów: 1223.

Kuczko grał do 65. minuty, kiedy zmienił go Władisław Waraksa. W zespole gospodarzy cały mecz na ławce spędził Dijon Kameri (Cracovia), a w zespole gości poza kadrą meczową znalazł się Władisław Krasowskij (Stal Rzeszów).

Tabela:

1. Belgia    5 10 11- 2
2. Austria   6 10  7- 7
3. Dania     5 10 12- 5
4. Walia     6  6  6-20
5. Białoruś  6  4  7- 9

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas