|
|
|
7 maja 2026, 19:54:22 - gabrielba
Betclic I liga: ŁKS 3-2 Pogoń Grodzisk Maz.
7 maja 2026, 18:00 - Łódź (Stadion Miejski im. Władysława Króla)
ŁKS Łódź 3-2 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Fabian Piasecki 9, 65, Kōki Hinokio 73 - Oliwier Olewiński 27, Karol Noiszewski 90 (k)
ŁKS: 12. Łukasz Bomba - 2. Jasper Löffelsend, 28. Krzysztof Fałowski (79, 15. Antoni Młynarczyk), 22. Artur Crăciun, 21. Mateusz Kupczak, 11. Gustaf Norlin - 88. Kacper Terlecki (46, 90. Mateusz Lewandowski), 20. Mateusz Wysokiński, 8. Kōki Hinokio (79, 5. Łukasz Wiech) - 9. Andreu Arasa (79, 3. Jack Patterson), 99. Fabian Piasecki (71, 10. Sebastian Ernst).
Pogoń: 1. Paweł Kieszek - 52. Oliwier Olewiński (63, 30. Dawid Barnowski), 16. Aleksander Gajgier, 6. Bartosz Farbiszewski, 27. Jakub Konstantyn (74, 17. Jakub Niewiadomski) - 21. Kacper Łoś, 99. Karol Noiszewski, 10. Damian Jaroń (63, 7. Jakub Jędrasik), 77. Jakub Adkonis (46, 4. Igor Korczakowski) - 9. Stanisław Gieroba (77, 13. Jakub Lis), 71. Mateusz Szczepaniak.
żółte kartki: Terlecki, Ernst - Adkonis, Noiszewski, Szczepaniak.
sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).
widzów: 5115.
|


 |

Kolegen08 - 7 maja 2026, 19:58:07 - *.8-1.cable.virginm.net
Forza ŁKS!

KATon - 7 maja 2026, 19:58:14 - *.dynamic.play.pl
No i fajnie ... awansować ŁKS , a nie jakieś Hajduki z narko-maczeto zgody

Piastów - 7 maja 2026, 20:00:58 - *.play-internet.pl
Brawo panowie cały czas w walce o awans TYLKO ŁKS

kolejarz. - 7 maja 2026, 20:02:14 - *.7.189.66.ipv4.supernova.orange.pl
Bedzie mijanka ŁKS z Widzewem, brawo ŁKS.


dogadujący - 7 maja 2026, 20:04:23 - *.centertel.pl
ŁKS ma do rozegrania 2 mecze z Puszczą.18 maja w Niepołomicach i jeszcze raz w barażach.Oj bedzie ciekawie w Niepołomicach.Puszcza też na fali wznoszącej.

SmalecFan - 7 maja 2026, 20:05:16 - *.unknown.vectranet.pl
Potwierdzenie aspiracji już w weekend. Powodzenia!

tak było - 7 maja 2026, 20:11:24 - *.centertel.pl
Poziom sportowy meczu znacznie i to bardzo, był wyższy niż niedawne spotkanie Legii z Widzewem czy poniedziałkowy mecz 2 Polonii. Wspaniale byłoby gdyby w Łodzi i stolicy nastąpiła zamiana miejsc w ligach. W tych meczach były piękne gole i dużo celnych strzałów na bramki. Nie tak jak na Łazienkowskiej gdzie Widzew nie miał celnego strzału a Legia zaledwie 2 bardzo anemiczne!.

bolo - 7 maja 2026, 20:16:17 - *.231.32.204
łks nawet nie myślcie o awansie jesteście słabi jak sik węża to był fart

dzl - 7 maja 2026, 20:20:34 - *.lndngbr1.isp.starlink.com
I git,1 klub z lodzi powinien grac w ekstraklasie TAG

Gur - 7 maja 2026, 20:22:30 - *.centertel.pl
Noiszewski gol 90+2

tak jest - 7 maja 2026, 20:30:08 - *.centertel.pl
Fabian Piasecki jest czołowym napastnikiem na zapleczu ESA-34. Grając w ES-ie w 4 klubach tak mu nie szło. W ostatnim w jakim grał -Piaście w 28 meczach raptem strzelił 3 gole.

grzechuleg - 7 maja 2026, 20:33:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Myślałem że będzie jeszcze bardziej ciekawie na 2-3 kolejki do końca sezonu Tymczasem już praktycznie wszystkie karty zostały rozdane Wisła i Śląsk awans Wieczysta Chrobry i ŁKS baraże Pytanie tylko kto jako czwarty dołączy do nich Ruch Polonia Miedź i Puszcza

pgliwice - 7 maja 2026, 21:41:25 - *.cdn77.com
Piasecki teraz do końca sezonu wolne od bramek plus 2 miechy nowego hehe

.ycom - 7 maja 2026, 22:23:49 - *.sub-174-216-211.myvzw.com
Jezeli te plotki/sondaze o Wieczystej nie grakàcej w Extraklasie to nie powinni graç w barazach .Tylko 7 druzynàé.


Tripar - 7 maja 2026, 22:24:31 - *.toya.net.pl
Brawo dla ŁKS. Baraże coraz bliżej, oby udało się awansować. Mam nadzieję, że i Widzew uratuje Ekstraklasę i będą derby Łodzi ponownie.

Kaju - 7 maja 2026, 22:36:58 - *.146.46.4.mobile.internet.t-mobile.pl
Przecież wiadomo że Grodzisk oddaje punkty

B - 7 maja 2026, 23:25:04 - *.smrw.lodz.pl
Nic się nie dzieje. 5 tysi?

POLSKA - 7 maja 2026, 23:35:28 - *.centertel.pl
B-u nas⚪🔴⚪ 5 tysięcy u Was 25mil euro 🤣🤣🤣🖕🔴ϝ 8;🔴🖕

mazurski - 8 maja 2026, 0:06:16 - *.4.120.125.neoplus.adsl.tpnet.pl
@tak jest no bo Piasecki od zawsze prezentuje poziom piłkarski adekwatny do I ligi, tam jest jego miejsce, on nigdy nie powinien grać w ekstraklasie.

cnn - 8 maja 2026, 7:25:01 - *.136.155.182
Oby zmiana była w ex, ŁKS awans , rts spadek.

Wirgiliusz - 8 maja 2026, 8:11:49 - *.146.42.34.mobile.internet.t-mobile.pl
Pogoń zhandlowala Adamskiego to już było wiadomo o co chodzi ??? Teraz kumaty kibic zna sprawę

Kibic - 8 maja 2026, 9:24:01 - *.dynamic.play.pl
Kaju a ty oddałeś mózg na przechowanie ?

Stefan - 8 maja 2026, 9:24:04 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ŁKS chyba uznał, że jak nie ma chętnych do tych baraży to już zagra od niechcenia. Chłopaki w szatni pewnie wściekli, bo to mogą być dwa dodatkowe mecze, a mogły być wakacje. Widać przez powiedział, że jak nie będzie baraży to si skończy kontraktowe eldorado i przepłacanie gwiazdeczek

PL - 8 maja 2026, 9:40:31 - *.dynamic.play.pl
Ekstraklasa potrzebuje klubów, gdzie troche ludzi przyjdzie na mecze. Wisła, Śląsk i obowiązkowo Ruch. Będzie zajefajna liga z tymi ekipami. Od lat nie było tak, że tyle fajnistych ekip w najwyższej klasie rozgrywkowej. ŁKSy i inne dzikusy niech sobie dadzą spokój.

obserwator - 8 maja 2026, 9:49:26 - *.224.183.185.Tele-Necik.PL
Kibicowsko: Wisła, Śląsk i z baraży Ruch. Wystarczy już Niepołomic, Nieciecz, Legnic etc.

wawa - 8 maja 2026, 10:03:35 - *.dynamic.play.pl
To oczywiste że Ruch i Wisła - wielkośc klubów liczy sie w ilosci kibiców. A tych w Krakowie i na całym Ślasku jest najwięcej.

Wariacik - 8 maja 2026, 11:38:25 - *.146.142.74.mobile.internet.t-mobile.pl
Oddadzą 3/4 stadionu na sektor gości?

|
|