|
|
|
9 maja 2026, 14:54:06 - dwieladek
Betclic II liga: Śląsk II 3-2 KKS 1925
9 maja 2026, 13:00 - Wrocław (Stadion Piłkarski Oporowska)
Śląsk II Wrocław 3-2 KKS 1925 Kalisz
Wiktor Kamiński 67, Łukasz Gerstenstein 69, Hubert Muszyński 82 - Jakub Paszkowski 25, Karol Danielak 53
Śląsk II: 1. Bartosz Głogowski - 8. Łukasz Gerstenstein, 5. Hubert Muszyński, 6. Ołeksandr Hawryłenko, 32. Mikołaj Tudruj - 19. Michał Milewski, 22. Adrian Żulewski (82, 15. Maksymilian Dziuba), 25. Simon Schierack, 7. Wiktor Kamiński (89, 11. Miłosz Kurowski), 28. Wiktor Niewiarowski - 9. Paweł Kosmalski (60, 10. Oskar Gerstenstein).
KKS 1925: 1. Maciej Krakowiak - 21. Jan Flak, 35. Bartosz Kieliba, 22. Krystian Derkacz, 30. Marcin Grabowski - 16. Bartłomiej Putno (82, 6. Adrian Cierpka), 8. Mateusz Andruszko (82, 37. Nikodem Zawistowski), 19. Jakub Paszkowski, 11. Tōki Hirosawa (73, 23. Maciej Białczyk), 10. Karol Danielak (68, 4. Mateusz Wypych) - 7. Jakub Jeleń (68, 71. Patryk Banasiak).
żółta kartka: Muszyński - Andruszko.
czerwone kartki: Bartosz Kieliba (65. minuta, KKS 1925, za faul taktyczny), Adrian Cierpka (90. minuta, KKS 1925, za faul taktyczny).
sędziował: Błażej Syropiatko (Szczecin).
widzów: 306.
|
źródło: własne / Śląsk Wrocław / KKS 1925 Kalisz / ŚląskNet


 |

XXX - 9 maja 2026, 15:18:39 - *.22.126.112.ipv4.supernova.orange.pl
Jeśli mecz wygrywają nawet rezerwy Śląska, które nie będą mogły awansować (bo pierwszy zespół nie awansuje), bo KKS Kalisz raczej jest już pewnym spadkowiczem...

??? - 9 maja 2026, 15:31:59 - *.centertel.pl
@XXX co ty bredzisz Śląsk awansuje

Obiektywny - 9 maja 2026, 15:41:26 - *.static.play.pl
Śląsk to już w poniedziałek awansuje

Byczek - 9 maja 2026, 16:34:22 - *.cgnat.inetia.pl
Wszyscy bredzicie , zespół rezerw moze grać maksymalnie w 2. lidze i nie ma znaczenia , w której lidze gra pierwsza drużyna


KATon - 9 maja 2026, 16:43:13 - *.dynamic.play.pl
Śląsk awansuje bezpośrednio i chociaż mi z nimi nie po drodze to jestem zadowolony.

Gabitz - 9 maja 2026, 16:56:54 - *.ip4.greenlan.pl
Zespół rezerw musi grać przynajmniej jedną klasę rozgrywkową niżej niż pierwszy zespół. Jeżeli Śląsk awansuje do ekstraklasy to rezerwy mogą grać na poziomie I ligi.

Jasio - 9 maja 2026, 16:58:44 - *.dynamic.mm.pl
@Byczek Wymóg różnicy co najmniej dwóch klas rozgrywkowych pomiędzy pierwszym zespołem a rezerwami został zniesiony w 2020 r., więc jeżeli Śląsk awansuje do Ekstraklasy, to jego rezerwy będą miały prawo awansować do I Ligi. Nie mogą grać tylko na tym samym szczeblu rozgrywek.

Gabitz - 9 maja 2026, 17:00:20 - *.ip4.greenlan.pl
https://prawosportowe.pl/a/zespoly-rezerw-w-i-lidz e-wazna-zmiana-pzpn

andrey84 - 9 maja 2026, 17:02:00 - *.toya.net.pl
Łódzki Klub Sportowy przejedzie sie po Śląsku bedą musieli odłożyć awans

Czytelnik - 9 maja 2026, 17:09:29 - *.dynamic-2-waw-k-2-2-0.vectranet.pl
Dlaczego przy zawodnikach KKS-u 1925 Kalisz nie ma numerów, z jakimi grają?

JZL - 9 maja 2026, 17:24:15 - *.43.14.223.ipv4.supernova.orange.pl
Ten cały kalisz to pralnia pieniędzy...

tristan07 - 10 maja 2026, 2:51:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
0:2 było i czerwona? Co tam była za drukarnia?

|
|