|
|
|
10 maja 2026, 18:52:06 - dwieladek
Betclic I liga: Pogoń S. 1-2 Stal Rz.
10 maja 2026, 17:00 - Siedlce (stadion ROSRRiT)
Pogoń Siedlce 1-2 Stal Rzeszów
Maciej Rosołek 64 - Marcin Flis 48 (s), Jonathan Júnior 50
Pogoń: 57. Jakub Lemanowicz - 4. Przemysław Misiak, 3. Bartosz Dembek, 6. Marcin Flis, 2. Krystian Miś (86, 72. Sebastian Szczytniewski) - 56. Cezary Demianiuk (76, 19. Olaf Kozłowski), 10. Miłosz Drąg (76, 16. Bartłomiej Poczobut), 31. Ernest Dzięcioł (86, 29. Jarosław Niezgoda), 7. Damian Szuprytowski (62, 95. Nikodem Zielonka), 11. Maciej Famulak - 39. Maciej Rosołek.
Stal: 1. Swiatosław Waniwśkyj - 2. Patryk Warczak, 3. Władisław Krasowskij, 39. Marcin Kaczor, 77. Ksawery Kukułka - 9. Kacper Masiak (80, 55. Jakub Kaczówka), 20. Jakub Kucharski, 7. Karol Łysiak (80, 91. Seif Darwish), 47. Oliwier Madej (71, 6. Darvin Jablonski), 25. Filip Wolski (65, 44. Szymon Pukała) - 10. Jonathan Júnior (80, 45. Mateusz Leniart).
żółte kartki: Rosołek, Famulak - Madej, Darwish.
sędziował: Piotr Szypuła (Bielsko-Biała).
widzów: 1573.
|



Rzeszów - 10 maja 2026, 19:03:59 - *.rz.izeto.pl
Pukała i Leniart. Kolejni młodzi debiutanci. Brawo Stal

Rajchu - 10 maja 2026, 19:56:22 - *.146.42.175.mobile.internet.t-mobile.pl
Brawo Stalowcy z Rzeszowa

dr_malec - 10 maja 2026, 20:03:52 - *.centertel.pl
Brawo Bracia. Pomścieliście Stalówkę. Brawo Dżonatan - nasz chłop ze Stalowej. Siedlce to najgorsza drużyna tej ligi. Wskazują na to statystyki i gry.

Boa - 10 maja 2026, 20:16:56 - *.0.83.193.internetdsl.tpnet.pl
Kto w Stali odpowiada za politykę budowania kadry i podpisywania kontraktów? Wszyscy po kolei dostają max na 2 lata, nawet rokujący młodzi. Po tym jak za darmo odszedł np. Marczuk teraz to samo czeka Kądziołkę, Łyczko i Warczaka. Jaki jest sens ogrywać tych chłopaków od 17 roku życia przez kilka lat i na koniec puszczać za darmo?


Boa - 10 maja 2026, 20:19:40 - *.0.83.193.internetdsl.tpnet.pl
No i oczwyiście jeszcze Synoś już podpisał z Górnikiem, a kontrakt kończy się też Łysiakowi.

nowy - 10 maja 2026, 20:28:21 - *.24.108.185.ipv4.supernova.orange.pl
Pogoń jak nie daje rady strzelić bramki przeciwnikowi to strzela do swojej i to nie pierwszy raz.

@dr_malec - 10 maja 2026, 20:29:59 - *.184.236.101.ipv4.supernova.orange.pl
Masz na myśli tę stalówkę od pióra? Czy może tę, co nie płaci piłkarzom i zaraz zleci z drugiej ligi?

Asencio - 10 maja 2026, 20:43:16 - *.233.228.220
dr_malec szczególnie tabela to pokazuje xD, oglądałeś chociaż jakiś mecz, że się wypowiadasz?

F3 - 10 maja 2026, 21:03:25 - *.siedlce.domtel.com.pl
Szkoda reagować na tych ludzi inteligentnych inaczej. Mnie interesuje głównie to czemu dziś w Pogoni tyle absencji (bo nie chodzi o kartki)- Podliński, Zbróg, Jakubik, Pakulski. Trochę dużo tego jak na jeden mecz

ja - 10 maja 2026, 21:03:35 - *.111.245.11
malec ma chorą głowe, dajcie mu spokój

@F3 - 10 maja 2026, 21:07:37 - *.184.236.101.ipv4.supernova.orange.pl
Zabawne, jak się weźmie pod uwagę płacze co niektórych przed meczem, że mamy utrzymanie, a gramy tym samym składem 😉

Don Wasyl - 10 maja 2026, 21:41:23 - *.dynamic.play.pl
Napadzior Rosołek ma życiową rundę w Siedlcach , strzelił już 2 gole w 1 lidze 😉

F3 - 10 maja 2026, 22:01:30 - *.siedlce.domtel.com.pl
Mimo wszystko te płacze na temat składu są uzasadnione, już tłumaczę dlaczego. Mamy na ławce piłkarzy którzy wcale nie dostają szans (Rybak, Kozłowski, Pakulski, Kołodziejski, Danielewicz, Niezgoda), uważam że są to dobrzy piłkarze jak na siedleckie warunki a gdy ze składu wypada kilku piłkarzy (ci których wymieniłem wyżej) to i tak Nocoń wystawia swoich pupilków zamiast dać szanse tym nieoczywistym wyborom (widok Dzięcioła czy Misiaka w składzie przyprawia mnie o mdłości). Nie mówię żeby zmieniać skład co mecz ale jak piłkarz jest przyspawany do ławki i zagra kilka minut raz na pół sezonu to z pewnością nie jest to dobra reklama dla pilkarzy których Pogoń będzie chciała sprowadzić. Dodam jeszcze tylko że jak Kozłowski, Rybak czy nawet stoper Kołodziejski grają w rezerwach to strzelają po kilka bramek na mecz

|
|