|
|
|
11 maja 2026, 20:21:49 - emdzi
Betclic I liga: Odra O. 3-1 Pogoń Grodzisk Maz.
11 maja 2026, 18:30 - Opole (Itaka Arena)
Odra Opole 3-1 Pogoń Grodzisk Mazowiecki
Damian Tront 19, Lucas Ramos 90, Paweł Kieszek 90 (s) - Stanisław Gieroba 63
Odra: 30. Artur Haluch - 22. Mateusz Spychała, 7. Mato Miloš, 3. Jiří Piroch, 47. Marcel Białowąs (71, 4. Adam Chrzanowski), 25. Krystian Palacz - 70. Szymon Kobusiński, 6. Jakub Pochcioł (64, 11. Joshua Pérez), 20. Damian Tront (77, 8. Lucas Ramos), 99. Olivier Sukiennicki (71, 18. Szymon Mida) - 32. Michał Feliks (78, 19. Kacper Przybyłko).
Pogoń: 1. Paweł Kieszek - 21. Kacper Łoś, 16. Aleksander Gajgier, 6. Bartosz Farbiszewski, 27. Jakub Konstantyn (58, 30. Dawid Barnowski) - 52. Oliwier Olewiński (80, 17. Jakub Niewiadomski), 10. Damian Jaroń (46, 23. Hubert Adamczyk), 99. Karol Noiszewski, 7. Jakub Jędrasik (58, 4. Igor Korczakowski) - 9. Stanisław Gieroba, 13. Jakub Lis (74, 2. Kamil Głogowski).
żółte kartki: Pochcioł - Łoś, Noiszewski, Niewiadomski.
sędziował: Łukasz Karski (Słupsk).
widzów: 2890.
|



Gur - 11 maja 2026, 20:33:54 - *.centertel.pl
Nie da się strzelić dwóch goli w jednej minucie

... - 11 maja 2026, 20:35:35 - *.22.17.154.ipv4.supernova.orange.pl
No i dobrze, że Grodzisk walkę o awans odpuścił - po co w ex kolejny bezdomny klub.

.ycom - 11 maja 2026, 20:42:56 - *.sub-174-216-208.myvzw.com
Surprise... Klub na sprzedaz?

Reader - 11 maja 2026, 20:43:52 - *.dynamic.play.pl
to się Budowlani spisali


Yoky - 11 maja 2026, 21:01:45 - *.25.13.10.ipv4.supernova.orange.pl
Gdyby było jeszcze z 7 kolejek,to Grodzisk by wylądował w 2 lidze.Tak czy siak,to ich czeka w najbliższej przyszłośći.

rtt - 11 maja 2026, 21:53:13 - *.lomza.vectranet.pl
Bez napastnika w klubie to trudno zdobywać gole. Ale dobrze że wystawiają Stasia

marek - 12 maja 2026, 7:11:20 - *.8.161.201.ipv4.supernova.orange.pl
Abstrahując od tego, jak 90minut podaje czas strzelenia goli - dlaczego kopiujecie cały czas ten sam komentarz "nie da się strzelić 2 goli w tej samej minucie"? Dlaczego niby nie? Dlaczego drużyna "A" nie może niby strzelić gola powiedzmy w czasie 19:07 na zegarze, drużyna B szybko wznowić i strzelić gola jeszcze, gdy na zegarze będzie 19:54 na przykład? Przecież to będą 2 gole w tej samej minucie.

Norbi - 12 maja 2026, 8:01:44 - *.146.46.181.mobile.internet.t-mobile.pl
To jest cały ten Grodzisk ? Po co oni awansowali ?

|
|