13 maja 2026, 16:14:33 - emdzi
Komisja Ligi anulowała żółtą kartkę Iwana Żelizki
Komisja Ligi Ekstraklasy SA pozytywnie rozpatrzyła odwołanie Lechii Gdańsk i anulowała żółtą kartkę Iwana Żelizki pokazaną mu podczas meczu 32. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy z Widzewem Łódź.
W konsekwencji żółta kartka nie jest wliczana do rejestru kartek.
|
źródło: Ekstraklasa SA



mks - 13 maja 2026, 16:24:16 - *.109.165.205
Pytam sie po co jest ten Var a sedzia za nic nie odpowiada

Skandal - 13 maja 2026, 17:00:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kolejny skandal .Tydzień temu za takie samo przewinienue nie anulowano kartki Alvareza z Widzewa choć każdy widział,ze faulu nie było a do tego z tego niby faulu padła bramka dla Legii. Gdzie tu jest obiektywizm i równe traktowanie wszystkich

Skandal śl - 13 maja 2026, 18:12:53 - *.146.36.71.mobile.internet.t-mobile.pl
Skandal Był ewidentny faul Alvareza. Myślisz, że jak będziesz płakał to coś zmieni XD

Boavisteir - 13 maja 2026, 19:15:33 - *.jmdi.pl
Nie było faulu Alvareza. Sprawdź sobie analizę Rostkowskiego.


andy - 13 maja 2026, 23:43:21 - *.nwrknj.fios.verizon.net
przecież ta był faul alvareza

Terry - 14 maja 2026, 13:38:38 - *.play-internet.pl
Zarzucają Przybylowi, że jest ślepy. Dobrze, że Myć ma sokoli wzrok i wcale nie podarował Legiuni wolnego z Widzewem. Naprawdę, nie trzeba komedii na Netflix, wystarczy popatrzeć, co wyprawia ta cała komisja. Mr Kapsalin ma ubaw po pachy!

|