22 czerwca 2026, 9:34:07 - gabrielba
Oskar Wojtczak zawodnikiem GKS-u Tychy
Oskar Wojtczak został nowym zawodnikiem GKS-u Tychy, z którym związał się umową ważną do 2028 roku.
22-letni pomocnik w rundzie wiosennej ostatniego sezonu Betclic I ligi wystąpił w pięciu spotkaniach w barwach Śląska Wrocław.
|
źródło: GKS Tychy



Stary kibi - 22 czerwca 2026, 10:42:07 - *.146.32.5.mobile.internet.t-mobile.pl
W Tychach dzieje się to co przed przyjsciem Piszczka , hurtowa wymiana składu, ciekawe jaki będzie efekt. Czy ktoś to ogarnie

|