22 czerwca 2026, 11:51:04 - gabrielba
ME U-19 kobiet: Dodatkowe powołania do kadry Polski na turniej finałowy
Selekcjoner reprezentacji Polski kobiet do lat 19 Marcin Kasprowicz ogłosił dodatkowe powołania na turniej mistrzostw Europy, który odbędzie się w Bośni i Hercegowinie. Polska w fazie grupowej zagra ze Szwecją (27 czerwca), Niemcami (30 czerwca) i Bośnią i Hercegowiną (3 lipca).
Powołania otrzymały: Oliwia Łapińska (Czarni Sosnowiec), Małgorzata Rogus i Oliwia Związek (obie Lech/UAM Poznań).
|
źródło: PZPN



|