22 czerwca 2026, 14:04:36 - emdzi
Gabriel Kobylak zawodnikiem GKS-u Katowice
Gabriel Kobylak został nowym zawodnikiem GKS-u Katowice, z którym podpisał kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2028 roku z opcją przedłużenia o rok.
24-letni bramkarz w ubiegłym sezonie znajdował się w kadrze Legii Warszawa, jednak nie rozegrał żadnego spotkania w PKO Bank Polski Ekstraklasie.
|
źródło: GKS Katowice



ChopZKato - 22 czerwca 2026, 14:19:16 - *.as13285.net
Witaj w stolicy GŚ 🟨🟩⬛

dogadujący - 22 czerwca 2026, 14:36:18 - *.centertel.pl
Wsławił się tylko tym że jak był bramkarzem Radomiaka to strzelił bramkę bramkarzowi Puszczy Zychowi.Wykopał piłkę w pole karne Puszczy.Piłka odbiła się od murawy i wpadła fo brsmki Zycha.

KATon - 22 czerwca 2026, 14:45:54 - *.centertel.pl
Bardzo dziwny transfer sztabu szkoleniowego Katowic ? Chyba że Kobylak (kontuzjowany) został zakupiony jako przyszła rywalizacja dla również kontuzjowanego Strączka przed dokonaniem na CITO tranferu bramkarza nr 1 Czas ucieka a za miesiąc puchary , Kudła to niestety już nie ta bajka , zresztą on już głową w założonej przez siebie szkółce bramkarskiej w Rudzie Śląskiej. Ps Napastnik jeszcze

RRR - 22 czerwca 2026, 15:21:55 - *.96.50.58
Znowu na to beztalencie nabrał się kolejny klub zostało to drewno w ekstraklasie chociaż jego poziom to max.1 liga


fgg - 22 czerwca 2026, 15:25:55 - *.6.208.187.ipv4.supernova.orange.pl
Przynajmniej zakończy karierę że strzelonym golem, co w bramkarskim fachu nie zdarza się często.

|