22 czerwca 2026, 15:19:19 - emdzi
Dominik Biniek na dłużej w Bruk-Becie Termalice
Dominik Biniek podpisał nowy kontrakt z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza, który będzie obowiązywał do 30 czerwca 2027 roku.
21-letni napastnik w zeszłym sezonie PKO Bank Polski Ekstraklasy rozegrał dziesięć spotkań.
|
źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza



|