[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2026/2027 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


22 czerwca 2026, 15:25:16 - emdzi
Michał Karbownik zawodnikiem İstanbul Başakşehir FK

Michał Karbownik został nowym zawodnikiem tureckiego ekstraklasowego İstanbul Başakşehir FK. Umowa będzie obowiązywała przez trzy lata.

25-letni pomocnik w ubiegłym sezonie niemieckiej 2. Bundesligi wystąpił w 26 spotkaniach w barwach Herthy.

M. - 22 czerwca 2026, 15:33:56 - *.centertel.pl
I to jest ten wybitny talent z akademii legii promowany przez media? Sezon lub dwa i wraca do eklasy w reprezentacji też się już nie pojawiła od czasu pamiętnego meczu z Czechami gdy go zdjeli po pierwszej połowie i już nie wrócił.

rok 2009 - 22 czerwca 2026, 15:42:18 - *.cgnat.inetia.pl
Poczytajcie sobie prasę turecką.Szaleństwo na punkcie Karbownika

KKK - 22 czerwca 2026, 15:53:58 - *.180.229.114
Tak dalej bedzie jak będziemy tolerować patologie uprawiana przez niektórych agentów do spółki z opłacanymi dziennikarzami. Najlepsze co Karbownik zrobił to odszedł od Piekarskiego który mu zepsuł karierę.

Fircyk69 - 22 czerwca 2026, 15:57:08 - *.116.189.34 (*.238.227.57)
wzięli Karbownika w jasyr.....

olsenolsen - 22 czerwca 2026, 16:20:16 - *.krapkowice.vectranet.pl
zachodu juz nie podbije Ale Azje to moze W Konstantynopolu sa trzy ogromne druzyny wiec nadzieja jest albo tak jak Piatek KASA na pewno mu sie zgadza

Kxp - 22 czerwca 2026, 16:36:22 - *.data.lycamobile.pl
Karbownik Ti ten bramkarz co wszystko wpuszczał?

gp - 22 czerwca 2026, 16:57:13 - *.99.124.211
Hm, dobry klub, ciekawe, czy będzie grał, bo Kałuziński sobie nie radzi.

jano - 22 czerwca 2026, 17:07:04 - *.dynamic.play.pl
W końcu wyrwał się z tej toksycznej Herty.Bawet Bobic jako.menager nie dał rady.

jano - 22 czerwca 2026, 17:08:27 - *.dynamic.play.pl
W końcu wyrwał się z tej toksycznej Herty.Bawet Bobic jako.menager nie dał rady.

Geralt - 22 czerwca 2026, 17:20:09 - *.109.165.21
W Turcji pytają, co to za nołnejm. Gość jest toksyczny i szybko się o tym przekonają.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas