22 czerwca 2026, 17:12:32 - buczek
Gabriel Isik, Miłosz Matysik i Noah Mrosek odchodzą z Bruk-Betu Termaliki
Gabriel Isik, Miłosz Matysik i Noah Mrosek odchodzą z Bruk-Betu Termaliki Nieciecza. Wygasające 30 czerwca kontrakty z klubem nie zostaną przedłużone.
27-letni niemiecki obrońca Isik w minionym sezonie PKO Bank Polski Ekstraklasy rozegrał 29 spotkań i strzelił jedną bramkę, 22-letni obrońca Matysik wystąpił w 11 meczach, a 22-letni niemiecki obrońca Mrosek nie rozegrał żadnego spotkania.
|
źródło: Bruk-Bet Termalica Nieciecza



ds - 22 czerwca 2026, 18:29:16 - *.191.130.33.ipv4.supernova.orange.pl
Matysika pewnie weźmie Jaga z litości.

|