22 czerwca 2026, 18:41:25 - dwieladek
Śląsk wrócił do treningów
25 zawodników od badań wydolnościowych rozpoczęło przygotowania Śląska Wrocław do nowego sezonu.
Lamine Ba i Jorge Yriarte otrzymali więcej wolnego po zgrupowaniach reprezentacji.
Jutro piłkarze odbędą pierwszy trening na boisku.
|
źródło: Śląsk Wrocław



|