|
|
|
22 czerwca 2026, 20:01:40 - dwieladek
Raków wznowił treningi
Na pierwszym treningu Rakowa Częstochowa po okresie urlopowym pojawiło się 31 zawodników.
W zajęciach wzięli udział m.in. wracający po wypożyczeniach Adam Basse (Hutnik Kraków), Antoni Burkiewicz (Podhale Nowy Targ), Kacper Nowakowski (Chrobry Głogów), Max Pawłowski (Olimpia Grudziądz) i Muhamed Šahinović (HNK Gorica) oraz Nikodem Całko i Filip Żądło z rezerw. Zabrakło Adriano Amorima, który zgłosił problemy zdrowotne uniemożliwiające mu przylot z Brazylii do Polski. Wracający po kontuzji Isak Brusberg i Karol Struski będą systematycznie wdrażani do treningów.
Kadra Rakowa na pierwszych zajęciach:
Bramkarze: Dominik Czeremski, Tarik Karić, Muhamed Šahinović, Kacper Trelowski, Wiktor Żołneczko.
Obrońcy i wahadłowi: Michael Ameyaw, Nikodem Całko, Jean Carlos Silva, Dieudonné Gaucho Debohi, Ariel Mosór, Jerzy Napieraj, Kacper Nowakowski, Erick Otieno, Bogdan Racovițan, Strátos Svárnas, Fran Tudor, Filip Żądło.
Pomocnicy: Marko Bulat, Antoni Burkiewicz, Lamine Diaby-Fadiga, Władysław Koczerhin, Oliwier Kwiatkowski, Bogdan Mirčetić, Abraham Ojo, Tomasz Pieńko, Oskar Repka.
Napastnicy: Adam Basse, Jonatan Braut Brunes, Patryk Makuch, Max Pawłowski, Leonardo Rocha.
|
źródło: Raków Częstochowa


 |

|
|