22 czerwca 2026, 21:07:33 - euzi
Testowani na pierwszym treningu Podbeskidzia
Piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała rozpoczęli dziś przygotowania do nowego sezonu. W zajęciach wzięło udział m.in. pięciu zawodników testowanych.
Pierwszy trening odbył się po południu w Dankowicach. Wzięli w nim udział testowani zawodnicy - Mateusz Bartkowiak, Rafał Jakubowski, Bartosz Kuśmierczyk (wszyscy Pogoń Szczecin), Arkadiusz Świgut (Star Starachowice) i Szymon Gaj (Świt Nowy Dwór Mazowiecki). Z drużyną trenowali też wypożyczeni ostatnio Grzegorz Janusz (Naprzód Jędrzejów) i Oskar Zawada (Hutnik Kraków).
|
źródło: Podbeskidzie Bielsko-Biała



|