22 czerwca 2026, 21:08:10 - dwieladek
Zawodnicy wracający z wypożyczeń rozpoczęli przygotowania z Legią
Wypożyczeni w minionym sezonie do innych klubów Jakub Adkonis, Bartosz Dembek, Stanisław Gieroba, Oliwier Olewiński, Mateusz Szczepaniak i Jakub Zbróg rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu z pierwszym zespołem Legii Warszawa
Adkonis, Gieroba, Olewiński i Szczepaniak byli wypożyczeni do Pogoni Grodzisk Mazowiecki, a Dembek i Zbróg do Pogoni Siedlce.
|
źródło: Legionisci.com



Syberka L - 22 czerwca 2026, 21:49:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I bardzo dobrze, że wrócili. Czas najwyższy, aby ich sprawdzić w pierwszym zespole. I albo się nadają, albo nie.

Legla - 22 czerwca 2026, 22:22:47 - *.centertel.pl
Toż to jeszcze dzieci, niech dalej kopią na sąsiedniej Agrykoli

FK - 22 czerwca 2026, 22:47:24 - *.centertel.pl
Nsame w Pogoni od jutra oficjalnie

|