|
|
|
23 czerwca 2026, 16:40:40 - dwieladek
Jean-Pierre Nsame w Pogoni
Jean-Pierre Nsame został nowym zawodnikiem Pogoni Szczecin, z którą związał się roczną umową z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.
33-letni kameruński napastnik w poprzednim sezonie rozegrał dziesięć spotkań i strzelił pięć bramek w PKO BP Ekstraklasie w Legii Warszawa.
|
źródło: Pogoń Szczecin



leśny - 23 czerwca 2026, 16:46:54 - *.play-internet.pl
Legia pozbyła się szroto a Pogoń sie nabrała jak z tym miszczem świata z francji

zzz - 23 czerwca 2026, 16:53:17 - *.wad.pl
Mocny transfer, jeśli zadbają o jego zdrowie to się odwdzięczy bramkami, ma ten magic touch w poolu karnym

iksyt - 23 czerwca 2026, 16:56:29 - *.centertel.pl
W pełni sił będzie dużym wzmocnieniem Pogoni

M. - 23 czerwca 2026, 17:04:26 - *.22.254.160.ipv4.supernova.orange.pl
legii po prostu na niego nie stać jak i na połowę swojej kadry a tak ma ją kiepską tam odejdzie z 10, 15 zawodników a Nsame jak ominą go kontuzje to może powalczyć o krola strzelców.


Malgorzata - 23 czerwca 2026, 17:05:28 - *.versanet.de
ale psikus

Reader - 23 czerwca 2026, 17:07:26 - *.dynamic.play.pl
podniecać się starym chłopem -zaraz złapie kontuzje i będzie po ptokach

@reader - 23 czerwca 2026, 17:08:15 - *.22.254.160.ipv4.supernova.orange.pl
31letni Arsenic w legii, mowi ci to coś?

Maxu - 23 czerwca 2026, 17:15:14 - *.icpnet.pl
Na środku ataku będzie stał u papszuna Loczek z Pudłowiciem ... Jak w tym roku dobry trener uratował nas ....tak coś czuję 1 ligę przez tego prezesika

yyhg - 23 czerwca 2026, 17:23:19 - *.6.208.187.ipv4.supernova.orange.pl
Chłopak ma instynkt strzelecki, ale już nie ma zdrowia. Kiedy się wyleczył to schodził z boiska narzekając na drobne urazy, bądź ból tu czy tam.

Parantrop - 23 czerwca 2026, 18:03:48 - *.toya.net.pl
Będzie się miesiącami leczył w sanatorium w Kołobrzegu. Brać dziadka 33 lat do napadu to pomyłka.

|
|