[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2026/2027 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


23 czerwca 2026, 18:53:14 - FBakowski
eLM: Mecz Górnik - Fenerbahçe 29 lipca o godz. 20:00

Rewanżowy mecz II rundy eliminacji Ligi Mistrzów Górnik Zabrze - Fenerbahçe SK (Turcja) odbędzie się 29 lipca o godz. 20:00 w Zabrzu.

Pierwszy mecz zaplanowano na 21-22 lipca w Stambule.


źródło: Górnik Zabrze

Jontek - 23 czerwca 2026, 18:55:07 - *.centertel.pl
Po pierwszym meczu będzie już myślami o LE .

K.S.G - 23 czerwca 2026, 19:34:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
⚪🔵🔴 GÓRNIK ZABRZE ⚪🔵🔴 - Zdobywca Pucharu Polski 2026 🏆 i Wicemistrz Polski 2026🥈

Sylwek - 23 czerwca 2026, 20:09:09 - *.238.122.113
Prezesie,gdzie kolejne transfery?Wiadomo,że z Turkami będzie bardzo ciężko,ale na ewentualną LK potrzeba wzmocnień!Brak warościowego gracza za Hellebranda,poza tym Prekop nie wydaje się wystarczającym wzmocnieniem linii napadu!

Wąs - 23 czerwca 2026, 20:12:19 - *.myfiber.pl
Fenerbahçe zniszczy Górnika, trochę za mocny ten rywal dla nich.

Baca - 23 czerwca 2026, 20:39:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A tak się pchali do tych pucharów

... - 23 czerwca 2026, 20:54:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Baca - Co to ma znaczyć pchali do pucharów ??? Chyba każda drużyna ma ambicje żeby w tych pucharach grać .... Co ty myślisz że przez następne 100 lat w pucharach będą ciągle grały te same drużyny ... To jest przygoda dla kibiców i dla piłkarzy ty możesz pozazdrościć że kibic Górnika może sobie pojechać do Turcji na mecz a nawet jak odpadną to jeszcze się po Europie pojeździ bo pozostanie liga europy i konferencji.

Oho - 23 czerwca 2026, 21:04:08 - *.centertel.pl
Górnik ma szanse zwłaszcza przed sezonem w Turcji który rozpoczyna się pod koniec sierpnia na dodatek najlepsi gracze Fenerbacze grali na MŚ więc możliwe że zagra drugi skład by dać im odpocząć ....

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas