23 czerwca 2026, 18:53:14 - FBakowski
eLM: Mecz Górnik - Fenerbahçe 29 lipca o godz. 20:00
Rewanżowy mecz II rundy eliminacji Ligi Mistrzów Górnik Zabrze - Fenerbahçe SK (Turcja) odbędzie się 29 lipca o godz. 20:00 w Zabrzu.
Pierwszy mecz zaplanowano na 21-22 lipca w Stambule.
|
źródło: Górnik Zabrze



Jontek - 23 czerwca 2026, 18:55:07 - *.centertel.pl
Po pierwszym meczu będzie już myślami o LE .

K.S.G - 23 czerwca 2026, 19:34:34 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
⚪🔵🔴 GÓRNIK ZABRZE ⚪🔵🔴 - Zdobywca Pucharu Polski 2026 🏆 i Wicemistrz Polski 2026🥈

Sylwek - 23 czerwca 2026, 20:09:09 - *.238.122.113
Prezesie,gdzie kolejne transfery?Wiadomo,że z Turkami będzie bardzo ciężko,ale na ewentualną LK potrzeba wzmocnień!Brak warościowego gracza za Hellebranda,poza tym Prekop nie wydaje się wystarczającym wzmocnieniem linii napadu!

Wąs - 23 czerwca 2026, 20:12:19 - *.myfiber.pl
Fenerbahçe zniszczy Górnika, trochę za mocny ten rywal dla nich.


Baca - 23 czerwca 2026, 20:39:45 - *.dynamic.gprs.plus.pl
A tak się pchali do tych pucharów

... - 23 czerwca 2026, 20:54:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@Baca - Co to ma znaczyć pchali do pucharów ??? Chyba każda drużyna ma ambicje żeby w tych pucharach grać .... Co ty myślisz że przez następne 100 lat w pucharach będą ciągle grały te same drużyny ... To jest przygoda dla kibiców i dla piłkarzy ty możesz pozazdrościć że kibic Górnika może sobie pojechać do Turcji na mecz a nawet jak odpadną to jeszcze się po Europie pojeździ bo pozostanie liga europy i konferencji.

Oho - 23 czerwca 2026, 21:04:08 - *.centertel.pl
Górnik ma szanse zwłaszcza przed sezonem w Turcji który rozpoczyna się pod koniec sierpnia na dodatek najlepsi gracze Fenerbacze grali na MŚ więc możliwe że zagra drugi skład by dać im odpocząć ....

|