23 czerwca 2026, 19:58:38 - FBakowski
Przemysław Szur w Pogoni Siedlce
Przemysław Szur został nowym zawodnikiem Pogoni Siedlce, z którą związał się rocznym kontraktem z opcją przedłużenia.
30-letni obrońca w zakończonym sezonie Betclic I ligi wystąpił w 13 spotkaniach i zdobył dwie bramki w barwach Polonii Warszawa.
|
źródło: Pogoń Siedlce



F3 - 23 czerwca 2026, 20:06:11 - *.siedlce.domtel.com.pl
Fajny transfer ale raczej Flisa nie zastąpi. Oby tylko spisał się w Pogoni niż poprzedni stoper który przyszedł z Polonii- Kołodziejski. (Nie uważam że był zły, dostawał za mało szans). W każdym razie cieszy mnie fakt że sprowadziliśmy konkretnego zawodnika, jeszcze kilku takich i będzie dobrze

Fan - 23 czerwca 2026, 20:25:34 - *.jmdi.pl
Pytanie czy Nocon go zaakceptuje i czy się uprzedzi do niego.

Hmmm - 23 czerwca 2026, 20:30:09 - *.160.215.11
@Fan w obecnym momencie w Pogoni pod kątem trenerów jest... rynek obrońcy a nie rynek trenera.

UrsusKSP - 23 czerwca 2026, 20:41:58 - *.jmdi.pl
Jeśli Szur złapie formę jak w sezonie 2024/25 to niewątpliwie będzie wzmocnieniem.

|