|
|
|
23 czerwca 2026, 21:57:02 - Bytrek
Zawodnicy odchodzą z Chrobrego
Pięciu zawodników odchodzi z Chrobrego Głogów wraz z wygasającymi kontraktami.
Z Chrobrego odchodzą: Szymon Lewkot, Sebastian Bonecki, Paweł Lenarcik, Przemysław Szarek i Piotr Janczukowicz.
|
źródło: Chrobry Głogów



asd - 23 czerwca 2026, 21:58:32 - *.infra.play.pl
Z tej ekipy szkoda Arndta, ale w pełni zrozumiałe, że woli Arkę, szkoda Nowakowskiego, ale w pełni zrozumiałe, że Raków wziął go z powrotem po udanym wypożyczeniu i szkoda Lewkota (choć nie wiadomo dokąd odchodzi). Bonecki, Lenarcik, Szarek, Janczukowicz - zrozumiałe decyzje klubu, ja bym tu dołożył jeszcze Bartolewskiego. Janiszewski i Marcinkowski totalnie anonimowe pobyty w Głogowie. Natomiast trzeba wziąć się do roboty - aktualnie nie ma dwóch bramkarzy, następcy Mazura, dobrego młodzieżowca. Kozajda, Tupaj, Tabiś, Grić, Lis, Bąk, Mandrysz, Grzelak, Ozimek, Torti, Laskowski, Strózik - to na dziś piłkarze do grania, dużo za mało.

Piastów Ch - 23 czerwca 2026, 22:05:12 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nawet Lenarcik ,i Janczu odchodza ?!- ku wa co ten Zarzad Chrobrego robi ?! !-

Jazz1910 - 23 czerwca 2026, 22:05:14 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Najlepszy sezon w historii klubu czystki na koniec. Dziwne.

Becekdebi - 23 czerwca 2026, 22:08:35 - *.centertel.pl
Z tego co słyszałem to Łukasz Becella obiecał zawodnikom coś innego, to jest WF-ista i nic więcej sztab zrobił mu 100% drużyny. Oszust kłamca i tyle z głosów z klubu


Wit Stwosz - 23 czerwca 2026, 22:09:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
To blad dzialaczy ChG ze Lenarcik odchodzi ! jak Andrt mial kontuzje to Lenarcik nawet dobrze bronil kilka meczy! Tragedia !

asd - 23 czerwca 2026, 22:11:34 - *.infra.play.pl
Oby więcej takich oszustów w Chrobrym, którzy wprowadzają tak skromny klub do finału baraży.

asd - 23 czerwca 2026, 22:13:43 - *.infra.play.pl
Ja w Lenarciku nie widzę gościa do podstawowego składu, poza tym podobno miał sporą pensję, przechodząc z Arki. Można znaleźć lepszą jedynkę. Janczukowicz też sporadyczne przebłyski, ale ogólnie nic szczególnego. Ani to napastnik, ani skrzydłowy. Z pewnością można ściągnąć lepszą 9, a Strózik niech będzie jego zmiennikiem - oby tym razem udało się zakontraktować napastnika, który strzeli z 10 goli.

asd - 23 czerwca 2026, 22:16:09 - *.infra.play.pl
Po tabsach to chyba się pisze takie komentarze. Trochę szacunku do trenera, który poprowadził Chrobrego do najlepszego sezonu w historii klubu.

Wazap - 23 czerwca 2026, 22:16:24 - *.play-internet.pl
Przy takich ubytkach...naliczyłem około 10 piłkarzy już powinniśmy zakontraktować około 5. Ciężko byc kibicem Chrobrego. Po dobrych sezonach rozbiórka ale tym razem przesadzili. Oby to się nie skończyło spadkiem. Może im o to chodzi????!!!

asd - 23 czerwca 2026, 22:17:51 - *.infra.play.pl
Skończcie z tymi teoriami spiskowymi, że ktoś w Chrobrym/Głogowie chce spadku, że będzie odpuszczanie i inne tego typu głupoty. Ten klub dopiero co był w finale baraży i uzyskał licencję na grę w ekstraklasie.

76-76 - 23 czerwca 2026, 22:23:09 - *.dynamic.swiatlowod.plus.pl
Karuzela ruszyła....siła odśrodkowa wyrzuca kolejnych zawodników, tych którzy walczyli dzielnie reprezentując nasz klub. Dzięki Panowie i życzę powodzenia w nowych barwach! Teraz zaczynamy budowę nowego zespołu...wiem że już niedługo pojawią się nowi zawodnicy, niektórzy z zespołów ekstraklasy, inni z 1 i 2 ligi. Martwi że tracimy obu bramkarzy, stopera i młodzieżowca Nowakowskiego. Bartlewicz poszedł do Katowic i będzie to hybiony kierunek, dużo transferów plus zawodnicy szykowani na puchary,więc przewiduję albo ława albo trybuny. Dziwne ze rezygnują z Lewkota, niezrozumiała decyzja.... Działacze teraz macie pole do popisu, szukajcie zawodników którzy będą nas cieszyć swoją gra, takich którzy będą liderami Chrobrego! 10 zawodników odeszło....ilu przyjdzie?

Os Srodmie - 23 czerwca 2026, 22:23:32 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Moim zdaniem szkoda Janczukowicza,mial dobre mecze,potrafil gola strzelic.A co z Tabisiem ?

asdaads - 23 czerwca 2026, 22:24:06 - *.centertel.pl
powiem tak, Łukasz Becella ma problem 1/2 miesiące i szuka klubu

asd - 23 czerwca 2026, 22:24:40 - *.infra.play.pl
Chrobry nie zrezygnował z Lewkota. Zaoferował nowy kontrakt, podobnie jak Arndtowi i kilku innym, ale Lewkot wybrał Arkę Gdynia, co - niestety - zrozumiałe. Lepsza kasa, perspektywa awansu, fajne miasto.


asd - 23 czerwca 2026, 22:25:57 - *.infra.play.pl
Tabiś przedłużył umowę o dwa lata. Swoją drogą - wiadomo coś o jakichś nazwiskach do Chrobrego poza bramkarzem z Lecha?

Pan Kura - 23 czerwca 2026, 22:33:16 - *.dynamic.gprs.plus.pl
asd.Napewno wszystko w swoim czasie,czekamy cierpliwie.

Wit Stwosz - 23 czerwca 2026, 22:35:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Asfadada.O kim Ty Piszesz?

ChG - 23 czerwca 2026, 22:41:15 - *.092.209.pools.vodafone-ip.de
No to czeka nasz niezły sezon coś czuję że Trener szybko zostanie bezrobotny, Chrobry gra najlepszy sezon w historii a połowa składu opuszcza klub lub nie przedłużają im kontraktów. Nie jestem w stanie zrozumieć tych dezycji

Hnat - 23 czerwca 2026, 22:44:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dlugo jestem kibicem Chrobrego,ale z tyloma ubytkami pilkarzy dawno sie nie spotkalem.

ChG - 23 czerwca 2026, 23:00:11 - *.092.209.pools.vodafone-ip.de
Becela miał swoich żołnierzy Chrobry większość meczy wygrywało charakterem i determinacją, dużo pomysłu w tej grze ogólnie nie było ale było widać że zespół gryzie trawę i każdy z tych zawodników co odeszli oddało bardzo dużo serca na boisku, dlatego mega zdziwiony jestem że Chrobry nie podpisuje dalej umowy z Boneckim, Janczukowiczem i z Lenarcikiem. Jestem pewny że po 6-7 meczach Trener opuści Głogów

Sebax26 - 23 czerwca 2026, 23:09:21 - *.092.209.pools.vodafone-ip.de
Ten sezon 26/27 będzie podobny do Siarki Tarnobrzeg 2023

ASDSSSS - 23 czerwca 2026, 23:11:00 - *.centertel.pl
CHG ale teraz przyjdą zawodnicy tylko i wyłącznie z drugiej 3 ligi nikt normalny nie przyjdzie na normalnym poziomie ekstraklasy, kasa kasa kasa. Tak jak było pisane becek 5-6 i do widzenia lepiej żeby odszedł przed ligą

ela b - 23 czerwca 2026, 23:51:50 - *.vm11.cable.virginm.net
po kazdym dobrym sezonie jeden projekt sie konczy i nowy sie zaczyna. tak bylo rowniez po przegranym barazu w Kielcach Przynajmniej tym razem zostal trener i trzon drozyny. Takie jest miejsce Chrobrego w polskiej skopanej- odbudowac, wypromowac i wypuscic

|
|